Opinie o Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży w Warszawa

Kwietnik

Firmę oceniam poprzez mój proces rekrutacji, który był największą stratą mojego czasu jakiej doznałem. Pracodawca robi ludzi w balona podając nieprawdziwe informacje w ogłoszeniu o prace, następnie w rozmowie telefonicznej przedstawiono mi bardziej szczegółowe warunki współpracy, które mówiąc delikatnie nie koniecznie pokrywały się z tym co w ogłoszeniu. Nie mniej jednak warunki były do zaakceptowania wiec umówiłem się na rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie. Na spotkaniu zostały mi przedstawiłem kompletnie inne warunki zatrudnienia niż podane w ogłoszeniu i wcześniejszej rozmowie telefonicznej. Rozbieżność była ogromna, widełki wynagrodzenia przedstawione na rozmowie były 2 krotnie niższe niż te podane w ogłoszeniu i rozmowie przez tel. Gdy zwróciłem na to uwagę, oraz na to ze oferta jest zdecydowanie poniżej moich oczekiwań finansowych, usłyszałem zdanie która dosłownie zmiotło mnie z krzesła a mianowicie cytuje „ale do tego wynagrodzenia trzeba jeszcze doliczyć wartość jaką jest auto służbowe! O laptopie i telefonie nie wspominając” Wtedy podziękowałem Najwidoczniej spółka uznaje za dodatkową wartość zapewnienie niezbędnych narzędzi do pracy swoim pracownikom, bo do tego służyłoby również auto. Widocznie pracownicy powinny być wdzięczni za taką szczodrość ze strony pracodawcy i z pocałowaniem ręki pracować za zaniżona stawkę, a przynajmniej z takich marzeń wychodzi ta firma. Także bardzo interesujące podejście, warto brać poprawkę na pierwotne warunki, żeby nie tracić czasu.

Wystarczy tylko pracować żeby mieć dobre zarobki jak ktoś to zaznaczył teraz niedawno czy jednak dobrze byłoby się jakoś doszkolić? Ja doświadczenia jeszcze nie mam, a w ofercie z kiedyś na wsparcie sprzedaży pisali, że przyda się ono ze struktur Back Office i ogólnie w zawodzie. Do dziś tak jest?

Lato Nowy wpis

Dla mnie spoko firma – jak pracujesz to masz fajną kaskę.

Beti Nowy wpis

Hej, zastanawiam się co w tym roku dzieje się w agencji. Kiedyś widziałam, że dodawali oferty czy to na FB czy to na taki portal. na przykład dla specjalisty ds. wsparcia sprzedaży. teraz albo coś źle szukam albo się wstrzymali z ofertami, wiecie o tym coś więcej?

Kwietnik Nowy wpis

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Kamila

Pisali kiedyś coś o przechodzeniu z uop na samozatrudnienie. Czy sporo osób obecnie w ten sposób współpracuje? Na dzień dzisiejszy ostatecznie jak to wychodzi? Jest w miare korzystnie? Parę miesięcy temu jeszcze narzekali na warunki współpracy do dziś jednak negatywne opinie ustały, czy cos od nowego roku uległo poprawie?

Natka

Czy gdyby była pracownikiem to by przypadkiem nie znała warunków zatrudnienia? Zastanawiają mnie finanse przy tych wszystkich opiniach, wiadomo jak obecnie się rozkładają? jest jakiś konkretny sposób na lepszy zarobek? Doświadczony pracownik się odniesie?

Misiek

Praca w tej firmie to masakra, jeśli nie należysz do kliki i nie donosisz. Pani B... to szara eminencja, która trzęsie całą firmą, tworzy nowe historie i (usunięte przez administratora) a właściciel na wszystko przystaje. Układy, wyzysk, poniżanie, tylko zlecenie lub samozatrudnienie i marne pieniądze.

Świeżak

Żenująco niski poziom kontaktu, wymagania na każdym poziomie, brak wypłaconych środków w dniu do tego wyznaczonym oraz niedopatrzenia w umowie.

Jak długo czekaliście na odzew z Modus.agencja reklamowa? Oddzwaniają zawsze?

Malwina

A ja się nie zgadzam jest ok

Dramat
@Malwina

Masz prawo kłamać i tyle.

Joanna
@Dramat

Czyli nie jest ok? Już się pogubiłam.

Borys Makarenko

Dzie maju dziengi? Dziengi davaj! Davaj dziengi!

Ajak

Nie polecam współpracy z firmą. Cisną jak cytrynę na maxa .Z umowy o pracę proponują przejść na samozartudnienie ,masz działalność i możesz pracować Świątek piątek i w niedzielę. Gdy wszystko ułożysz ,masz wyniki to później zwolnienie takie z dnia na dzień. na początku pandemii Wszyscy zastraszani w obawie o utratę pracy...Myślę, że krzywda wróci do kogo trzeba. że zdwojoną siłą...

Jolka
@Ajak

Tak właśnie, brak szacunku wygląda

Bożena
@Jolka

A ty się z nim w tej firmie spotkałaś? Pracowałaś tu lub pracujesz?

Kamila

Serio? A wcześniej nigdy z tym problemu nie było? Może dopiero się przyucza czy coś?

Nicccccc
@Jolka

Dokładnie i najgorsze jest to że jeżeli wyrazisz swoje zdanie to zostajesz wyrzucony z pracy z dnia na dzień masakra ja do dnia dzisiejszego nie mogę doczekać się pieniędzy za szkolenie które trwało półtora miesiąca co jeździłam

terms

Do kiedy wypłacane jest wynagrodzenie za umowę zlecenie?

Halina
@terms

Wiesz czy w tej firmie jest szansa zatrudnić się tylko na umowę zlecenie czy można też stałą umowę o pracę?

terms
@Halina

Przez agencję chyba tylko zlecenie zadzwoń i zapytaj.

@Halina

W tej ,firmie' zapomnij o umowie. Na rozmowie Pani B.... obiecuję obiecuję a niestety potem wychodzi coś całkiem innego. Mimo wielu prób kontaktu temat wynagrodzenia z rozmowy rekrutacyjnej pozostaje bez echa. No cóż pozostaje mi tylko PIP i sąd pracy. Niestety nie jestem pierwszą i ostatnią tak potraktowana osoba przez ww Panią oraz koordynator Panią J.... NIE POLECAM

Formel

To jakiś kryminał. Nie wypłacają należnych pieniędzy i żadnego kontaktu.

Najstarszy działacz klubowy

Nieuczciwa firma

Henryk Walezy

Targowisko i gwarantowane codzienne jazdy

Ala

Witam zamierzam iść przez tą agencję do pracy towarowanie hali. Czy polecacie ???jak z wyplatami?

@Ala

Nie polecam nie pytaj o nic

Na jakiej umowie? I na jak długo?

Agent Romek
@3190

Umowa zlecenie na rok, a Zleceniodawca zrywa po miesiącu, najdalej po dwóch. W Eurocash jesteś zatrudniony tylko po to, aby merchandiser miał na kogo się poskarżyć za (usunięte przez administratora) pozostawiony przez kierownictwo.

Zosia

Nie polecam pracy poprzez firmę MODUS w Eurocash w Łajskach. Ogłoszenie sugeruje pracę jako Kasjer/fakturzysta a realnie wkładasz towar. Na miejscu kompletny brak organizacji, brak szkoleń stanowiskowych, jednym słowem sam sobie organizuj czas w pracy i wymyślaj co masz robić. Nawet jeśli pracujesz 8-16, możesz wyjść o 12 i nikt się nie ogarnie że Cię nie ma. Serdecznie nie polecam.

Ona
@Zosia

A jak jest z kartą pracy kierownikowi ją sie oddaje i codziennie po zakończeniu pracy trzeba podpisywać???

Zosia
@Ona

Kierownik mi tylko wspomniał że tutaj jest karta i trzeba ją podpisywać. Na moje 3 dni pracy to 2 razy się podpisywalam szukając gdzie ta teczka z moją kartą leży i wątpię aby ona była sprawdzana. A pro po skoro już pisze też komentarz...podpisałam umowę z "modus" agencją pracy i było tam napisane, iż zrywając umowę i nie przychodząc na umowie zlecenie z dnia na dzień, muszę zapłacić karę 300zł. Nie wolno się dać oszukać. Mimo podpisanej umowy jest to niezgodne z prawem, wystarczy postraszyć ich PIP-em, wystosować odpowiednie pismo. Dodam iż będąc zatrudniona jako kasjerka, wykładam towar czego nie mają prawa robić. Nachodzi mnie jeszcze pytanie, co z medycyną pracy? Żadnych badań?

Koord.
@Zosia

W pracy na umowę zlecenie badania mogą, ale nie muszą być wykonane (medycyna pracy). Obowiązek badań dotyczy ludzi zatrudnionych na umowę o pracę (stosunek pracy).

Miś z pudełka
@Zosia

I nic się nie zmieniło. Może tylko traktowanie stało się bardziej przedmiotowe i (usunięte przez administratora) jest już na stałe wpisany w subkulturę pracy Eurocash.

Smok z okienka
@Miś z pudełka

(usunięte przez administratora) to takie pojęcie, które jest usuwane z postów przez administratora. To specyficzne relatywizowanie prawdy, podobne do umowy z Modus. Moje wątpliwości co do właściwego charakteru zatrudnienia rozstrzygnie wstępnie Państwowa Inspekcja Pracy, ponieważ wielce prawdopodobne, że było to pozoranctwo z przymusem świadczenia pracy na takich samych zasadach jak na pełnoprawnej umowie o pracę. Zaś dzisiejsze ogłoszenia agencji Modus oferują dodatkowo zapewnienie szkolenia. Pracodawcy zazwyczaj mają w głębokim poważaniu learning na śmieciówkach, ponieważ prawo nie obliguje ich do tego. W moim przypadku wyglądało to tak, że jegomość pracujący od dwóch tygodni (i zwolniony po dwóch kolejnych) miał honorowe zadanie objaśnienia co i jak należy wykonywać. Niestety, nie miał większego doświadczenia w pracach o takim charakterze, ale sporo dobrych chęci. A tego Eurocash nie mógł tolerować xD

Zdzisław Najmrodzki

Ostrzegam przed podpisywaniem umowy z agencją Modus. Znajdziesz tam gładką formułkę: "Jeśli w dniu podpisania umowy, możliwe jest ustalenie stawki godzinowej wyższej niż minimalna stawka na dany rok, to będzie ona wynosić: 18.30 brutto PLN za godzinę." Logiczne, prawda?

Fghjj

Wykładanie towaru w Eurocash polega głównie na sprzątaniu obiektu, ponieważ hurtownie oszczędzają na kosztach. Poza tym wymagają prac na wysokościach, bez żadnych szkoleń czy instruktażu, ponieważ charakter umowy zlecenia zwalnia z takich obowiązków niemal w całości. Ponadto w umowie zawarto zapis, że właściwie wszystkie narzędzia i odzież ochronna, jeżeli są wymagane to muszą być w posiadaniu zleceniobiorcy i na jego koszt. Po prostu dziadowanie.

Jan Kowalski

Uwaga na kanciarzy. Miła pani obiecuje premię za miesiąc pracy bez nieobecności w wysokości 500 złotych brutto. A później śmieje się i radzi sprawdzać umowę. Szef tej firmy tak słowny jak jego ekipa. Bardzo niekontaktowa agencja, unikają odbierania telefonów.

Arko
@Jan Kowalski

Dosłownie dzisiaj znalezione ogłoszenie w necie i oferta na cały etat

Specjalista

Miałam nieprzyjemność współpracować z tą firmą B2B. Nie przestrzegają zapisów umowy, zastraszanie, niewypłacanie wynagrodzenia, w trakcie rozmowy Pani Beata nie raz rzucała "chcesz to idź do sądu, pewnie wygrasz, ale będzie to się długo ciągnęło przez covid" każdej oszukanej osobie mogę tylko doradzić, by szła do prawnika i walczyła o swoje ☺️ wcale nie tak długo trwa odzyskiwanie należności ????

Poki
@Specjalista

Tak, prawda. Nie chcą wypłacać wynagrodzenia, zrywają umowy jednostronnie i nie mówią, że to jest umowa-zlecenie, więc nie muszą niczego wyjaśniać.

Zostaw merytoryczną opinię o Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży - Warszawa

• Jak się pracuje w Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży?

Zobacz opinie na temat firmy Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Modus Agencja Wsparcia Sprzedaży?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042