DWU Engineering Polska Sp z o.o.

Wrocław

Opinie o DWU Engineering Polska Sp z o.o.

xxxx 2015-02-19 22:59:15
Czy ktoś wie coś o firmie DWU Engineering Polska Sp z o.o.? Proszę o info?
Zmęczony 2015-03-01 21:43:30
Patrząc na firmę jako osoba postronna można powiedzieć super. Spora firma, w centrum miasta, robiąca projekty do rożnych części świata. Ale jak to zwykle bywa diabeł tkwi w szczegółach, a jest tych szczegółów dość sporo i powodują one to że człowiekowi odechciewa się tam pracować.
Firma dając ogłoszenie pisze że praca w stabilnej firmie, tak to prawda tylko że ta stabilizacja dotyczy wszystkiego począwszy od tego co się robi, kończąc na zarobkach. Podwyżki... no cóż w urzędach mają częściej i większe. Wszystko opiera się na obietnicach które z czasem samoczynnie umierają, efekt jest taki że już nikt nie wierzy w jakiekolwiek zmiany i przyszłość..
Jeszcze inna sprawa to osoby zarządzające. Ja osobiście jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak beznadziejnie biernymi ludźmi. Nic i nikt ich nie interesuje (chyba poza własnym kontem) zapchany kibel... co tam, zepsuta drukarka... co tam, syf w biurze też przejdzie.
Jako że firma ta ma powiązania z Włochami, każda odpowiedź ze strony zarządu brzmi "To nie my to włosi" czy to zaczynając od zlikwidowanych urlopów, kończąc właśnie na podwyżkach. Nie ma z kim (chodzi o zarząd) rozmawiać!!!! Zresztą włosi nie są lepsi, sami nic nie robią, lubują się tylko w tabelkach zestawieniach, planowaniach, projektowanie to tylko praca uboczna. No i jeszcze godziny pracy masakra cały dzień od 8.30-17.30. Na rozmowach kwalifikacyjnych jest przeprowadzany test z zadań, tylko po co skoro później się tylko streczuje i kopiuje wcześniejsze rozwiązania.
Tych detali jest dużo dużo więcej.. Nie mniej dla kogoś kto szuka pracy, ale ma możliwość pójść gdzie indziej, Danieli to kompletna strata czasu, szkoda życia na tę firmę.

Druga sprawa dość istotna
Daniel 2016-01-11 20:33:26
Tak potwierdzam pełny profesjonalizm.... w dymaniu pracowników.
Przykład, wigilia do 17.30 w pracy, to samo w sylwestra.
anonim 2016-08-28 01:36:39
Obłowić można się tylko w nerwy i obiecanki to to na 1000000%%%%%%%
Super elastyczny czas pracy , i super premie których nigdy nikt nie widział na oczy!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o DWU Engineering Polska Sp z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DWU Engineering Polska Sp z o.o.