Opinie o Pawex w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pawex. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pawex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pawex w Świdnica

Olga Nowy wpis

Jest tu szansa na umowę na czas nieokreslony ?

acs Nowy wpis

też tak mogło być kolego, ale to nie zmienia faktu, że nadal nie ma od nich nowych ofert pracy na razie.

blu Nowy wpis

Ta firma pawex ze slotwiny czy swidnicy narazie nie funkcjonuje. Dlaczego???? Masa długow. Tak dobrze stała ta firma, ale jak ktos wczesniej pracownicy oszukiwani w stosunku do prowizji, poobcinana lub 100 wykretow bys jej nie dostal.Najlepiej rachunek sumienia powinien wlasciciel zaczac od siebie a nie od pracownikow.Czy to wobec nich bylo wporzadku i wobec konkurencji by ich towar wywalac w kat....

Pawel Nowy wpis

jest kilka firm o takiej nazwie wiec nie wiem o ktora wam chodzi. najlepiej jakby każdy sprecyzował dokładnie firmę, którą ma na myśli....bo czasami można zrobić komuś krzywde nie wiedzac o tym. Ja szukam pracy w „PAWEX”, która powstała w 2002 roku i od początku działalności koncentruje się na sprzedaży części motoryzacyjnych.

Aplikowałeś do firmy Pawex? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Technik / Inżynier Serwisu (CNC)
DTH Selection
logo firmy Kierowca Krajowy
Maxpol

moniab26

Proszę o jakieś namiary na tę firmę - czy oni w ogóle jeszcze działają?

przedsiębiorca

No nieźle panie Pawle ... też to przeżyliśmy . Najpierw ubłagał mnie na sprzedaż tabletel , a jak przyszedł termin płatności to zniknął ! Telefonów juz nie odbierał przez kolejny miesiąc . a później stwierdził ,że był bardzo chory...Już cała Polska zna jego sytuację . współczuję. Nie palmy za sobą mostów ... " przedsiębiorco".;

???

Kolejny komornik?

lekarstwo

Szukam kontaktu z Panem (usunięte przez administratora) czy mogę liczyć na pomoc?

niesamowity

Teraz Pawex szuka przedstawicieli, ciekawe gdzie znajdzie kolejnych naiwnych....

SZUKACZ

Podobno Farmak szuka PH ....

niki

i tu masz rację kasa za akcje ZAWSZE UCIĘTA ALBO wcale nie wypłacona. A co do pana B to jest totalna porażka

O Boże - NIE POLECAM - tam nigdy się z Tobą normalnie nie rozliczą , zachłanne hieny. ja walczyłem ( jak mi wiadomo nie tylko ja - dostałem maila do wiadomości od innego pracownika) o prowizje na jaką zapracowałem , oczywiście lewą - pod stołem- ale zawsze problemową , poobcinaną...

były przedstawiciel

OOOOOOO potwierdzam, ja tam przepracowałem kilka miesięcy i nie było nic lepszego od odejścia z tej pracy . Najgorsze było to ,ze właściciele nie zważają na uwagi innych, szczują przed konkurencją , kazali na wywalać wszystko co konkurencji wywalać w kąt w sklepach.... Najgorsze było to ,że trzeba było prosić się o własne pieniądze , uczciwie zarobione( bony od producentów) , prowizje ..... A pan ba..... kierownik? jaki kierownik , pies warczący na wszystkich, lowelas

Pawx Pawex - same spady , tabletki przeterminowane.(usunięte przez administratora) okropieństwo żaden włąściciel . Na litość bierze ludzi przez swoją chorobę. W kościele w pierwszym rzędzie siedzi ale nic w życiu nie umie uszanować - Ludzi!

Zostaw merytoryczną opinię o Pawex - Świdnica

Pawex