Opinie o Europe Calling w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Europe Calling. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Europe Calling na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europe Calling w Radom

Dawid

Myślę, że osoby bardzo uzdolnione powinny szukać pracy w innym zawodzie niekoniecznie w telemarketingu!

@Dawid

A co jeśli są uzdolnione i w wielu zawodach pracowały, telemarketing odpowiada im z osobistych względów??? Tak - szukają dalej, mnie już się udało znaleźć taką firmę i profesjonalizm tych osób jest niewspółmiernie większy od tego z czym miałem okazję się zetknąć w Europe Calling, dlatego nie mam nic więcej do napisania.

zzz

Firmę można ocenić jednym słowem: amatorka. Kupują tak jak ktoś już wspomniał same beznadziejne bazy, nikt nie odbiera, siedzi się po 8 godz i wpadają 4 połączenia, ofertę przedstawia się może raz na 2 dni. Udają wielka korporacje, hitem jest ciągle powtarzanie przez kierowniczke stwierdzenie, że "pracownicy tylko generują koszty". Atmosfera jak w podstawówce, dziecinada i amatorka. Rada dla liderek: nie krzyczcie z końca korytarza tylko podejdzcie do danej osoby bo irytujecie i przeszkadzaćie ludziom cudem rozmawiającym. Ogólnie nie polecam, jedyny plus to pensja (oczywiście za godzinowki, bo premii nikt nie widzi) na czas i ładny wystrój. Firma dobra tylko na 2-3 tygodnie.

galant99
@zzz

zzz 2017-07-18 11:33 Droga Ewelino (zakładam że o ciebie chodzi). Cenimy w firmie ludzi którzy dotrzymują słowa. Przy podpisywaniu porozumienia zaznaczyłaś że opiszesz nas na go work co widać uczyniłaś. "Nikt nie odbiera, siedzi się po 8 godz i wpadają 4 połączenia, ofertę przedstawia się może raz na 2 dni" dokładnie tak. To był powód twojego zwolnienia. Nie można było tego pozostawić bez reakcji bo inni pracowali jak należy a ty psułaś atmosferę narzekając i migając się od powierzonych obowiązków. Osobą które piszą o bazach na których nie ma kontaktu z klientem wypadało by zadać pytanie: "Czy zawsze odbieracie połączenia zastrzeżone, stacjonarne czy nieznane??". Firma jest na rynku od 10lat. Odnosząc się do twojej wypowiedzi można wywnioskować że jest to jeden wielki wolontariat. Premie były, są i będą dla tych co rzetelnie podchodzą do swoich obowiązków. Na koniec nadmienia jeden fakt. W firmie jest tylko jedna liderka a nie jak zauważono liderki. Kolejny fakt przemawiający za tym żeby nie sugerować się podobnymi wpisami.

AUT
@galant99

NIE ŚCIEMNIAJ PREMIE SĄ ZAREZERWOWANE DLA PODLIZUCHÓW ZAWSZE TE SAME OSOBY CO MIESIĄC

@zzz

Zgadzam się, amatorka to raz, oszukiwanie na godzinówkach to dwa, praca do pierwszej wypłaty i pracownik sam rezygnuje, pracowałem, wiem, nie polecam.

Klo
@galant99

Nie nie zawsze odbieram połączenia. Jestem pracownikiem innego call center w kraju ale w mojej firmie nikt nigdy nie pozwoliłby żeby pracownik przez pół dnia słuchał PG ......

Rykoo

Beka z Was ludzie ;) Nie wiecie o firmie nic jak czytam a wypowiadacie sie ;) Sam obecnie tam pracuje i powiem Wam ze 100-300 na dzien bez problemu ;) Dowiedzcie sie wiecej o firmie i o NOWYCH STANOWISKACH I PREMIACH ;)

@Rykoo

Ha, ha, ha, zarobki z kosmosu Rykoo, pracowałem do pierwszej wypłaty, wiem jak jest, nie ośmieszaj się, ha, ha

ewa

ciekawe ile ten caly europe calling jeszcze pociagnie, przeciez wszystkie projekty praktycznie padaja jak muchy

Yoko Yo
@ewa

Tak czytam te wpisy i mam wątpliwości co do firmy zamierzalem wysłać cv ale dam sobie spokoj.Pracuje obecnie w cc wawie myślałem o powrocie do Radomia ale raczej nie to co tu przeczytałem na temat firmy jest wystarczająco zniechecajace

trolo lolo
@ewa

Pracuje tam mój kolega i bardzo sobie chwali. Szczerze to też czytając wpisy byłem przekonany że to jakieś G.... ale widziałem aneks na 15 zeta dla osób dzwoniących ponoć wszystkich. A projekty dwa główne są od kilku lat. mam zamiar sam iść zobaczyć.

xxx
@trolo lolo

Pracuje kolega? to albo kolega jeszcze nie zobaczył swojego wynagrodzenia, albo ma zamiar dopiero się zatrudnić, przestrzegam wszystkich przed Europe Calling z Raadomia, 15 złotych brutto za godzinę to jedna wielka ściema w ogłoszeniach na fb i olx, nie dajcie się wpakować w to (usunięte przez administratora) pracowałem i wiem czym się wykręcają gdy rzeczywiste wynagrodzenie wynosi 6,50 za godzinę na rękę-brakiem efektywności, jeśli komuś pasuje takie niewolnicze wynagrodzenie zatrudniajcie się, pracowałem raptem 7 dni aby dowiedzieć się o ich "rzetelności", dobrze, że więcej czasu nie straciłem na rozszyfrowanie ich krętactw.

@Yoko Yo

Praca zdalna jest dla Ciebie idealna!!! 15 zł bruto/h Aplikuj !!! Radom, Mazowieckie -NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA TO OGŁOSZENIE-TO CHWYT DLA NAIWNYCH-PŁACĄ 6-7 złotych za godzinę pracy-PRACOWAŁEM 1 miesiąc-DO PIERWSZEJ WYPŁATY, wmówią CI BRAK PRODUKTYWNOŚCI i AŻ TYLE ZAROBISZ!!!

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
hela

LUDZIE PODOBNO JEST PRACA W ABRIGA RADOM TO CALL CENTER I INNE STANOWIKA praca biurowa podobno ok 2 tysiące i są premie praca od poniedziałku do piątku od 8-16 . jak w każdej pracy trzeba pracować ale fajna to praca młodzi ludzie no i te premie. można składać cv w siedzibie na staromiejskiej i aplikować przez internet tak słyszałam sama szukam pracy i aplikuję

Oo nn
@hela

I co odezwali się do ciebie

bolis

też słyszałam że ze w abriga jest dobrze

anna

Czy ktoś pracuje zdalnie w tej firmie? Ile można zarobić? Proszę o info.

6 patykow
@anna

6 tysiecy

Programista Wyklęty
@6 patykow

6 patyków po lodach czy takich z lasu? nawiasem we Włoszech trwają zamieszki (no może na razie ustały) - ludzie buntują się przeciwko niewolnictwu, przeciwko okradaniu ich przez pracodawców. kolejny bank we włoszech upadł. Piszcie opinie na goworku i innych portalach o nieuczciwych, cwanych, wyzyskujących pracodawcach. Jak ten system upadnie i u nas, co na pewno nastąpi, rozliczymy towarzystwo pracodawców garnących pod siebie ja chcę sądzić kolesi od flaszki w branży it za zdradę zasad kapitalizmu

hip
@Programista Wyklęty

teraz tu przylazles?

Oo
@anna

Może ktoś podrzuci obiektywna opinie o tej firmie ile można zarobić i co są za praca zdalna

xxx
@Oo

Praca zdalna okazuje się być zwykłym telemarketingiem w siedzibie u firmy...tez sie na to nabrałam

Paulina

Firma już na początku daje o sobie nie za miłe wrazenie, do pani rekruter dzwoniącej zapraszającej na rozmowę- trochę więcej empatii do ludzi Dziewczyno :) Z takim podejściem nikt nawet nie pofatyguje się przyjśc na spotkanie :)

Zastanawiam się jaką pierdołą życiową trzeba być, żeby frustrację za swoje niepowodzenia wyżalać anonimowo w internecie i to w dodatku na portalu, którego rzetelność jest na poziomie znanej rozgłośni radiowej z Torunia. ;) Każdy może napisać co chce, nawet jeśli się to mija z prawdą. Nie na na GoWorku ani jednej firmy, która posiada więcej pozytywnych opinii niż negatywnych. Zawsze znajdą się nieudacznicy, którzy zamiast skupić się na na celach i ich realizacji wolą obwiniać innych za to, że niczego nie osiągnęli. Walka w komentarzach na słowa pokazuje tylko, że niektórzy nie dorośli jeszcze do korzystania, a tym bardziej nie wkroczyli jeszcze do wieku dorosłego. Takie rzeczy załatwia się osobiście, ale rozumiem, że nie wszyscy mają odwagę. Nawet jeżeli ktoś rzeczywiście byłby faworyzowany i dostawał "ciepłe" leady to dlaczego nigdy kierownicy czy liderzy o tym nie usłyszeli sprzeciwu? Ja gdybym był świadkiem takiej sytuacji i czuł się traktowany gorzej od razu bym podjął dyskusję i to nie w sieci, a w pracy. Bo takie durne pisane komentarzy nie sprawi, że zacznę więcej zarabiać. Chyba, że miałbym niską samoocenę i chciałbym się tym dowartościować, ale całe szczęście nie mam z tym problemu. Jeżeli coś mi nie odpowiada to się zwalniam i szukam szczęścia gdzie indziej. Na moje miejsce przyjdą kolejni, którzy być może będą zadowoleni. Co do samej pracy w Europe Calling to wiadomo praca na słuchawce nie jest łatwa. Wiadomo początki są ciężkie, tym bardziej dla kogoś, kto nie miał wcześniej do czynienia z pracą w call center. Ale wystarczą chęci, determinacja i zaangażowanie. Przyszłość leży w naszych rękach. Jeżeli będziemy cały czas marudzili i obrażali na cały świat, że ktoś robi lepszy wynik od nas i doszukiwali się w tym teorii spiskowych to nie mamy się co dziwić, że przygoda z EC szybko się skończy. Nie mam porównania z innymi call center, ale klimat jest bardzo dobry. Grafik faktycznie elastyczny, nie ma problemu z wolnym i nie ma żadnych kar za nieobecności. Atmosfera na open space jest bardzo luźna i w każdej kwestii da się dogadać. Jeżeli na jakimś projekcie nie dajemy sobie rady to nie jesteśmy od razu skreślani tylko dostajemy szansę na kolejnych projektach. Ale tak jak pisałem wszystko zależy od nas i naszego zaangażowania. Bo jeżeli my nie wykazujemy chęci to nikt też nie będzie na siłę starał się nam pomóc. Ja pracuję od lipca 2017 i początki były dla mnie ciężkie. Pomimo tego, że nie szło mi najlepiej to nie zostałem skreślony na starcie i teraz idzie mi nawet całkiem dobrze. Cały czas poprawiam swoje umiejętności. Tak więc wszystkim anonimowym nieudacznikom polecam nie tracić czasu na pisanie marnych komentarzy, a zabranie się do szukania wymarzonej pracy. Może uda się Wam wreszcie znaleźć wymarzoną pracę, gdzie dyrektor każdego dnia będzie witał kawą i przygotuje drugie śniadanie.

Antek
@Tomek

Każdy może pisać to co chce i wyrażać swoje zdanie. To że ci się nie podoba że ktoś ma zdanie negatywne na temat tej firmy to już wyłącznie twoja sprawa. Ja tam nie pracowałem ale już od wielu moich znajomych slyszałem o atmosferze tam panującej i o tych lidach też. Ogólnie to firma ta jest znana z takich rzeczy

@Antek

Też nigdy nie byłem w Tybecie, ale od wielu osób słyszałem o Yeti i atmosferze panującej w Himalajach, jak to poluje nocą na mieszkańców wiosek. Ogólnie człowiek śniegu znany jest z takich rzeczy. Dlatego nie polecam wycieczek do Azji!

Wika

Pracowałam tam w wakacje i liderka jest jedna! Osoba z jakości, która zajmowała się projektem na którym było ponad 30 osób znała odpowiedź na każde pytanie dotyczące projektu który składał się z kilku części! Nie prawda że bazy są po ukazaniu bo każdy dzwoni to samo! Zawsze miałam premię na czas i wypłatę! Kierowniczka czasami robiła zebrania bo było dużo błędów za które i tak płacili i w dodatku sami poprawiali. Lider też ok chociaż trochę dziwny. Ja za rok wrócę na pewno. Ludzie wszędzie trzeba pracować!!!! Nikt was nie posadzi i za darmo pensji nie da! A skoro tak jest tu źle naprawdę to czemu jesteście anonimowi? Przedstawcie się skoro racja jest wasza to chyba nie ma co się ukrywać prawda? Ja polecam firmę i serio byłam bardzo zadowolona. Hajs też się zgadzał a to najważniejsze.

zyguś
@Wika

piękny post, która z liderek napisze jeszcze jedną i jeszcze lepszą?

pytanie

Liderki, świetnie wam idzie pozytywnych opinii, tylko co tak mało?

Iva

Nie polecam pracy w zadnym cc w Radomiu. Europ nie jest najgorsze. Słabe mają szkolenia nudne osoby szkolace bez umiejętności. Czepiają się na sali. Kierownik ani zły ani rewelacyjny ale tak na prawdę to ona panuje tam nad pracą. Chaos był jak była na urlopie. Każdy chciał rządzić i na siłę zwalniać ludzi. Plus nie ma kar pieniężnych za błędy. Minus praca do 20 minimum 3 razy w tygodniu.

mazi

Jak widać wyżej udzielają się tylko osoby zwolnione za brak wyników. Co do systemu motywacyjnego każdy projekt ma określone wskaźniki -wiem bo tam pracowałem i jest to na spokojne do wyrobienia... więc premia jest i nie za podpisywanie się tylko za wyniki !! Gdybym nie musiał wyjeżdzać dalej bym tam pracował z miłą checia

Neon

Pracuję w tej firmie już dłuższy czas.Realne zarobki przy pełnym wymiarze pracy to 1600 - 2500 .Ogólnie większość opinii moim zdaniem jest bardzo przekoloryzowana.Pracowałem w kilku tego typu miejscach i uważam ,że EC jest na prawdę ok.Proponuję zwrócić uwagę na negatywną skrajność tych wpisów - większość z nich to bzdury.Jeśli podchodzisz sensownie do swoich obowiązków to zapewniam ,że można wytrzymać.W każdym miejscu zawsze na coś znajdzie się coś na co można narzekać , ogólnie ekipa jest pozytywna i naprawdę niema się czego obawiać.Polecam

Tiger

Nie polecam pracy w tym miejscu. Cc rządzi się swoimi prawami, które dyktuje kierowniczka. Gdyby nie ona, przypuszczam że praca byłaby całkiem fajna. Osiąganie wyników w pracy to normalny obowiązek. Zdrabnianie imienia kierowniczki, schlebianie jej i nadskakiwanie starszej Pani już niekoniecznie. Zarobki i premia do wypracowania dla osób które się starają, ale na dłuższą metę odradzam. Miejsce pracy przesiaka żenującym zachowaniem ww osoby.

krecik

liderki wziely sie za pisanie pozytywnych opinii widze

aco1234

@KIKA Chyba tak czesto zmienialas prace w CC ze Ci sie firmy pomyliły W Europe Calling nie ma premii uznaniowych. Sa premie za wyniki. KAŻDY kto zrobi wynik dostaje okresloną w regulaminie premie.

sneaky

Powinna nastąpić zmiana kierownika oraz teamleaderów. Osoby siedzące na tych stanowiskach w ogóle nie nadają się na takie funkcje. Kierownik powinien być OBIEKTYWNY, a nie dawać ciepłe leady, ciepłe bazy po uważaniu.

kika

Ale przecież, jest to prawdą, co piszą w ogłoszeniu. Oczywiście, że są tu super zarobki i wysokie premie. Aby otrzymać duże wynagrodzenie i wysoką premię, należy: 1. Zakumplować się z kierownictwem. 2. Chodzić na wszystkie imprezy z kierownictwem. 3. Dotrzymywać towarzystwa, śmiać się z żartów kierownictwa. 4. Używać zdrobnień imienia szanownego kierownictwa, miło się wyrażać. 5. Nadskakiwać kierowniczce. 6. Patrz punkt 5. 7. Patrz punkt 6. 8. Koniecznie pamiętać o urodzinach wspomnianej już osoby. 9. Powtórz w tej samej kolejności punkt 5,6,7. I tak bez końca. To praca dla wytrwałych. Jeśli spełniasz powyższe punkty... To możesz mieć NADZIEJĘ na premie, awanse. Pozdrawiam

AUT
@kika

opinia ,,kiky'' jest prawdziwa, oto cała prawda o tej firmie

brrrr

TE WSZYSTKIE POZYTYWNE OPINIE TO PISZE KIEROWNICZKA I LIDERZY PODLIZUCHY NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Europe Calling - Radom

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Europe Calling?

Kandydaci do pracy w Europe Calling napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042