Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Chorzów

inna

Przez agencje zarobisz najnizsza,jako nowa nie będziesz szanowana przez większość pracownikow bo są tez fajne kobietki

Abathi

Większość dziewczyn miejscowych pracujących na tych halach mają strasznie pokrzywione umysły Totalne patologiczne debilki i prostaczki Nikt normalny dłużej tam nie popracuje Pracowałam tam i szoku doznałam Większość tych debilek widuje na ulicach Chorzowa Swiętochłowic istny szok szkoda gadać Pozdro dla normalnych pracujących tam ....Hala D3

Busowa

Do widzenia przyjaciele wspólnych spraw mieliśmy wiele. Dziś ta nitka się urywa, ta co kończy i co zaczyna. Pozdrawia Sosnowiec :)

nautralna

No, to mimo tych wszystkich marudzen, komentarzy i innych bzdur, powiem Wam drogie chorzowskie, ze mimo wszystko milo bylo Was poznac. Zawsze to jakies nowe dowiadczenie :) moze nie zawsze dobrze sie dogadywalysmy, ale fajnie bylo ! Pozdrawiam serdecznie. Najmlodsza sosnowiecka :)

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ELEKTRONIK
Chorzów
Tramwaje Śląskie S.A.
Córeczka

Tak czytam , czytam te wszystkie opinie , komentarze i nic tylko za glowe się złapać ! Wiadomo każdy ma prawo do wlasnej opinii , nie każdy musi się z tym zgadzać , ok w porządku . No ale na boga! Ludzie! Jedziecie po niektórych jak po scierce do podlogi delikatnie pisząc ; ) Macie jakiś problem do kogoś to powiedzcie tej osobie to w twarz , a nie zachowujecie się jak dzieci... Wiadomo do biura chodzi się wtedy gdy nie idzie dac sobie rady z czymś , z kimś . Jeżeli on sie powtarza to logiczne , ze trzeba iść jeszcze raz , kolejny i następny ! Każdy ma swoje gorsze i lepsze dni ! Wiadomo jakie sa kobiety , ciężko się z nimi dogadać , a co gorsza pracować . Nikt nikomu nie każe wszystkie pracownice ubostwiac . Każdy jest inny , dobry na swój sposób... Widzę same praktycznie hojraki tu sa na forum ; ) Pozdrawiam gorąco Mamę i Tate ; D ; * !

Aneta Gulczyńska
@Córeczka

Zgodzę się. Niech każdy podpiszę się swoim nazwiskiem i wtedy zabiera głos. Praca w Rabenie jest dla wytrwałych i komunikatywnych (żeby nie napisać: komunikujących umysłowo ;). Wiele pokory mnie nauczyła ta praca, nie raz człowiek otrzymał zj#be, ale wiadomo- jak się nie potkniesz, to się nie nauczysz. Rabenki wymagają, bo mają do tego podstawy- taka polityka firmy, jak Wam się nie podoba norma to z buzią do Góry na piętro ;) Pozdrawiam Panią R.

ktoś

Jak by było tak dobrze to by Viola dała radę.Widziałam jak ją traktowali jak piąte koło u wozu.Szkoda dziewczyny.

gahshs

pozdro dla Gargamela i jej Klakiera z Napsow

zadowolona

ja wiem jak wygląda miła atmosfera w pracy a kierownictwo jest super już pracowałąm w innj firmie to się nie dało tam pracować ja jeszcze nie natrafiłam na chamskie laski zawsze pomoga i nikt nie krzyczy ja jestem bardzo zadowolona z pracy z kierownictwa i z kobiet są super

zadowolona

Ale piszecie bzdury w Rabenie się bardzo dobrze pracuje kobiety sa mile serdeczne pomoga a kto nie chce pracować to nie będzie P. Basia jest super kobieta zawsze usmiechnieta tak samo jak i P . Anita nie ma co narzekać jest tam miła przyjemna atmosfera ludzie zyczliwi Pozdrawiam

ale dowcip
@zadowolona

No teraz to mnie rozwalilas mila i przyjemna atmosfera chyba nie wiesz jak wyglada mila atmosfera w pracy moze i jest ale miedzy niektorymi stolami bo napewno nie w tedy jak przy stole znajduja sie wredne chamskie laski...jedna drugiej by drugiej oczy wydrapala byle normy zrobic i jaka tu pomoc moze pare jest chetna do pomocy ale nie wszystkie..praca fajna tylko niektorzy zryci ludzie niestety

PIANO

Wyznaczona do trzymanja porządku ok to niech to robi bo za brak zleceń i towaru to jest ona odpowiedzialna a nie jak kierownik zrobił zebranie o normy i jedna z rabenek sie odezwała że niema towaru że trzeba szukać czasami godzine to ani Baśka ani Gosia słowem sie nie odezwały więc od czego są a potem straszenie ludzi że wylecą z roboty jak normy nie poprawią jak wszkole nieumiesz siadaj pała

PIANO

hahaha

A tak wogole to zescie sie uczepily pani rudej laska w porzadku co macie prwtencje do niej ze wprowadza troche dyscypliny wkoncu jest do tego wyznaczona i ma was ustawiac jak trzeba a wy sie wescie do roboty wkoncu wszystkie .to ona pozniej dostanie zjebke co macie problem to czemu nie pojdziecie z tyn do biura i powiedziec co wam niepasuje tylko za plecami gadac..takze ja bede bardzo zadowolona jakby basia ruda poszla na sosnowiec i zrobila by pozadek..basia nie daj sie:-)jestem z toba:-)

ktoś

Ha ha ha seniorita z wasem.A kto na takie miano zasłużył.?

ono
@ktoś

Dokladnie zgadzam sie malo to ze dostawala zlecenia a dla innych niebylo non stop pati chodzi na skargi do biura o pierdoly masakra co jej to da ze bedzie podpierdzielac normy jej to niezwiekszy.ale dzisiaj bylo fakt niesprawiedliwie dosc ze miala zlecenia to jeszcze kontrola jakosci pol dniowki pomagala jej ....a sosnowiec olewany dalej

ciekawa

Ha,ha,ha hit tygodnia seniorita z wasem.Ydk

bawole jajo

takich ludzi jak pani z wasem potrzeba do rozluznienia napiecia ,nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka. jesli ma kogos opierdykac to zakurzona seniorita robi to z klasa i ni ciora jak inne pozdrawiam I wielki szacun dla pani A z wąsem

Ciekawa
@bawole jajo

a ktora jezeli mozna wiedziec to pani z wasem seniorita i pani a z wasem co to za kobitki?

ktosia

Pani Bożenka jak każdy człowiek ma lepszy i gorszy dzień,ale to miła i sympatyczna osoba,zrozumcie kobietki,że ona również musi wyrobić normy,od niej wymagaja wiecej niz od ludzi z agencji.Pozdrawiam Pani Bożenko,dużo uśmiechu i cierpliwości Pani życzę jak również sobie i wszystkim koleżanką.

lola
@ktosia

a ja to się tak trochę z Tobą nie zgodzę, owszem jeśli chce się nauczyć to się powinno samemu domagać informacji ale gorzej jak trafiasz na prowadzącą która nie ma zamiaru Ci nic tłumaczyć bo np nie ma czasu często chęci albo z góry Cie gburowato taktuje i odechciewa się zadawać jakiekolwiek pytania . Dla mnie praca w porządku - lubię ruch z tymi zleceniami fakt trochę bałagan. A by się o wiele lepiej pracowało jakby co niektórzy ludzie byli sobie życzliwsi. pozdro

bezstronna

A mnie tam dziwia troche wasze opinie...ja tam niemam nic do lasek z sosnowca czy z chorzowa da sie lubic jednych i drugich pewnie ze nie z wszystkimi da sie robic bo normy by niebylo nigdy ale jak szanuje sie czlowieka to kazdy bedzie taki sam w stosunku do drugiej osoby...kazdy tak nazeka na jedna czy druga a tak na dobra sprawe mnie tak napoczatku kazdy pomagal i nawzajem i tak jest do tej pory a najbardziej narzekaja te co im niezalezy...jesscze bedziecie plakac na sosnowcu za dziewczynami z chorzowa bo tylko z sosnowca jest tak garstka ogarnietych ktora sobie poradzi reszta beznadziejna..potym jak widze jak nowe prowadza stol ma .masakra jak nie umicieto niepchajcie sie do przodu bo daleko niezajdziecie..jak mozna pracowac dwa miesiace i niewiedziec podstawowych rzeczy ..jak by co niektorym zalezalo to same by chodzily sie pytac co i jak a nie czekaly az wielce ktos podejdzie do stolu i bedzie wszystko za kazdym razem tlumaczyl krok po kroku..a tu macie pracowac w zespole a jak nie umicie to zmiencie pracebo jak niema wspolpracy przy stole to roboty niebedzie..powodzenia dla wszystkich..ps ja tam wlasnie lubie pania b pania g a kierownictwo tez jest wpozadku:-)..pozdrawiam dziewczynki goralka:-)

agencyjna

po przeczytaniu licznych komentarzy stwierdzam fakt, że piszą tu ludzie którym nie chce się pracować. robota jak każda, narobić się trzeb, a jak komuś się nie chce to do SPA na kawkę i masaż zapraszam. jaki Raben jest każdy widzi ale żeby narzekać że po 2 miesiącach narzekają na kogoś kto się nie wyrabia, no naprawde dziwne żeby samemu nie dostrzec że ktoś sie do tej pracy nie nadaje, tym bardziej że widać kto chce pracować a kto nie. nikt od początku nie był alfą i omegą ale po kilku dniach, miesiącach da się przywyknąć do norm, do kierownictwa. Jak ktoś jest miękką fa*ą robiony w wielki piątek to nie dziwota że nie wytrzymuje. Rabenka B i Rabenka G są specyficzne ale jeśli komuś zależy na pieniążkach zasuwa. jest wiele Rabenek jak i ludzi z agencji które są życzliwe, pomogą, wytłumaczą z uśmiechem jak np Zakurzona Seniorita z Wąsem :D EKYPA NOCEK RLZ!!! pozdrawiam serdecznie :)

neutralna

" ale ja mam depresje, czy Pani tego nie rozumie ???? :c " padłam.., :D

...

Powini w pracy zalozyc tablice zali i ciekawe czy ktos mial by odwage cos napisac..tylko wszyscy wala na forum jeszcze anonimowo (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.