logo MAN Trucks & Bus

MAN Trucks & Bus

Niepołomice

Opinie o MAN Trucks & Bus

kotarba 2012-04-14 16:58
odradzam tam prace. [usunięte przez moderatora]
pracownik 2013-09-11 16:03
a ja bardzo polecam tam pracę, fajna atmosfera , na zarobki nie ma co narzekać, 1 zmiana
hf 2013-09-26 20:47
jakie zarobki sa w man slyszalem ze dwa i pól klcka
kayou.7 2014-04-26 22:49
czy ktos mial staz moze w MAN i zostal pozniej zatrudniony? I moze napisac czy sa warunki rozwoju?
kś. dobro dobro. 2014-06-20 16:32
nie polecam. może i zarobki w miarę dobre, ale atmosfera do kitu. fałszywość i zawiść. brak możliwości rozwoju. podobno firma otrzymała nagrodę firmy społecznie odpowiedzialnej, chyba od prezesów koncernu. kierownicy są po to by uprzykrzyć ci życie w pracy , po 8 godzinach wychodzisz tak zdenerwowany, że nie masz ochoty na nic. szykanowanie pracowników to tylko kwestia czasu. trzeba szukać czegoś innego.
prad 2014-08-04 14:58
Skoro jest tak zle to czemu ludzie z produkcji sie nie zwalniaja?
ja 2014-11-16 17:16
jak zarobki?
żołnierz 2015-02-25 21:23
ludzie !!!!!!!!!! nie jesteście inwalidami!!!!!! praca w manie to nic innego jak praca człowiekiem ponad ludzkie siły ze stresem związanym z brakiem możliwości wykonania danego zakresu obowiązków. Stanie nad pracownikiem z przysłowiowym batem to metody średniowiecza!!!!!!!!!!!!!!!!!! odradzam tam pracę komu kolwiek kto chce być zdrowym , spokojnym i zrównoważonym człowiekiem.Wiem co mówię bo tam pracowałem. ZMIENIŁEM PRACĘ I JESTEM SZCZĘŚLIWY ŻE NIE MAM DO CZYNIENIA Z TĄ BANDĄ OBŁUDNIKÓW.!!!!!!!!!!
tosiu 2015-03-26 09:30
2700 netto
jak tam sie dostac 2015-05-14 22:40
Witam

Jak dostać się do pracy do Man-a? Składałem Cv i nic:(
stary 2015-11-22 21:53
ty pewnie nigdzie nie zagrzejesz długo miejsca, i pewnie chciałbyś od razu zostac prezesem
yysy 2016-01-25 23:48
Ponieważ nie którzy mają kredyty rodziny na utrzymaniu i nie mają wyjścia.
lukasm 2016-02-18 13:09
Cześć, do jakich działów mogę aplikować po inżynierii materiałowej i czy w ogóle jest na nich zapotrzebowanie? ;d jakby ktoś był tak miły i chciał się podzielić czymś więcej to zapraszam na maila lukasm_1@o2.pl

pozdrawiam
lukasm
borg 2016-02-18 13:30
Aktualnie w Manie z zatrudnieniami krucho. W zasadzie na umowy etatowe nie ma co liczyć. Jedynymi wyjątkiem są czasami etaty na Lini Produkcyjnej. Jedyne formy zatrudnienia w innych działach to aktualnie tylko umowa zlecenie i to o ile jest zapotrzebowanie.
borg 2016-02-18 14:49
W Niepołomicach lakiernika aktualnie szukają, świeżutkie ogłoszenie bo z dzisiaj :)
Bury 2016-03-28 08:21
z kasa kiepsko, za chwile ponizej średniej krajowej, dojazd kosztuje, umowy śmieciowe (na produkcji można liczyc na normalna), wymagania na 120% czyli wzrost produkcji ta sama ilościa rąk, kierownicy różni, niektórzy z skłonnościa do mobbingu, czyli jak nie musicie to nie wchodzcie...
Krystian31621 2016-03-29 21:43
witam jak wyglądają zarobki w Man na produkcji przez agencje pracy ponieważ planowana jest rekrutacja na pewna ilość pracowników w maju słyszałem za zarobki w okolicy 2,5 tys na rękę prace podobno na jedna mina od pon do piątku
Buba 2016-06-20 23:04
Praca na produkcji ponad ludzkie sily. Kierownictwo zmusza do pracy w nadgodzinach straszac konsekwencjami. Nie polecam mlodym tatusiom, krzywo patrza gdy niezostaniesz na nadgodziny. Bank godzin. Kasa z premia ok 2800 szalu niema.
Adam 2016-10-10 14:01
Teraz szukają mnóstwo osób przez Agencje Adecco, odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szybko się zatrudnisz i szybko się zwolnisz!!!!!!!!!!!!!!
Pracownik 2016-10-15 11:59
Praca pod presją czasu , auto za autem pracujesz na 120% swoich możliwości oczywiście zależy na jakiej linij bo są stanowiska na których pracuje się normalnie bez stresu , i są też takie na których jest nie wyróbka i do domu przychodzisz jak z krzyża zdjęty . Ludzie różni jak wszędzie jedni życzliwi drudzy by cie utopili w łyże wody . Kasa dobra
karol 2016-10-15 13:18
A jaką dają umowę i czy można liczyć na jakieś benefity @Paracownik? Praca mi nie straszna, taśma też nie mam doświadczenie ale chce być jakoś doceniany
C250 2017-04-28 21:40
Do roboty ciemna maso wyższe sfery muszą za coś się bawić
C250 2017-04-28 21:41
Do roboty ciemna maso wyższe sfery muszą za coś się bawić
XXXXX 2017-06-07 16:57
nie ma czasu zeby wyrobic sie z obowiazkami a nie daj boże żeby iść do łazienki za potrzebą.. chore jest to ze osoba majaca mase obowiazkow zarabia tyle samo co osoba ktora sie nudzi ( tak sa ulozone staniwiska pracy na tym zakladzie.. niestety na moim dziale jest zabronione przeniesienie sie na inny dzial bo jak wiadomo przez wszystkich pracownikow nikt nie chce pracowac na dziale gc140 ) jedni maja lepiej po to aby drudzy mieli gorzej.. po 8 godzinach pracy nie ma sie sil zeby na co kol wiek.. a teraz obowiazkowe szkolenia ( 12 godzin w pracy ) oraz bedzie masa sobot.. nie wspominajac ze kazdy z pracownikow ma tez swoje zycie prywatne a nie tylko zawodowe
Jgd 2017-06-18 00:16
Orientuje się ktoś na jakie stanowiska potrzebują w Manie tylko na zmiane 14-22 przez pośrednika??
szukający 2017-06-19 15:25
pytanie czy lepiej zarobic 2600netto w innych firmach w strefie przemysłowej i pracować na zmiany czy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na jedna zmiane za znacznie wyższą kwote i mieć umowe przez pośrednika
Pawel 2017-06-22 20:08
Witam GC140, niestety wkrótce możecie mieć 2 ga zmiane po przebudowie i przestanie to być atrakcyjne finansowo jak w ruch pójdzie eksperymentalna maszynka, jakiej nie widzieli na świecie..... ( no może w Scanii)
maniek 2017-08-21 14:47
szukam osób związanych z MAN chodzi o pozew w sądzie pracy ,wszystkich chętnych służących informacją proszę o kontakt - clasic135@op.pl
Zorientowany 2017-09-11 08:06
Nie polecam pracy w Man Niepolomice. Zatrudniają przez agencję pracy Manpower, umowa zlecenie -po miesiącu zwalniają. Agencja ma kasę od Łebka i tak się interes kręci. Szkoda czasu i nerwów.
Zostaw swoją opinię o MAN Trucks & Bus - Niepołomice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAN Trucks & Bus