IKEA Retail

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o IKEA Retail

Aktualność
Hej!

W IKEA cenimy otwartą komunikację. Na bieżąco czytamy wszystkie komentarze – konstruktywne informacje zwrotne stanowią dla nas punkt wyjścia do wprowadzania zmian i tworzenia miejsca, w którym każdy z nas dobrze się czuje.

Zależy nam jednak na tym, abyśmy wspólnie dbali o kulturę wypowiedzi. Merytoryczne komentarze pomagają nam w pełni przeanalizować sytuację, udzielić odpowiedzi lub podjąć stosowne działanie.

Pamiętaj również, że będąc pracownikiem IKEA, możesz w każdej chwili skontaktować się z nami bezpośrednio w lokalnym dziale People & Culture. To najlepszy sposób na to, aby porozmawiać o wszelkich wątpliwościach, zadać pytania, które Cię nurtują i rozwiązać wiele kwestii. Wierzymy, że otwarta i szczera rozmowa jest podstawą dobrej współpracy.

Jeśli jednak wolisz porozmawiać z nami anonimowo, masz też możliwość skorzystania z Telefonu Zaufania w IKEA. Wybierz tę opcję, która będzie dla Ciebie najbardziej komfortowa.

Iks

Na jaką pensję netto może liczyć Pracownik Caffe i Sklepiku Szwedzkiego? Godną i adekwatną do warszawskich kosztów utrzymania? :)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Czy firma IKEA Retail kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Pracownik Nowy wpis

Rekrutację w Ikea są ustawione, skoro pracownicy na imprezie w dniu ogłoszenia rekrutacji chwalą się, że mają dogadane stanowisko. I to nie pierwszy taki przypadek. Kilka nietrafionych decyzji i w Ikea Janki powstał zespół złożony z osób, które po koleżeńsku kierownik ściąga z poprzedniego miejsca zatrudnienia nie patrząc na kompetencje. Co najgorsze dział HR w ogóle nie reaguje mimo, że pracownicy zgłaszają, krzywdzące zachowania kierownika, który ma już za sobą historię zakrawające o (usunięte przez administratora)

Pracownik Nowy wpis

Chodzi o dział CS w innych mam nadzieję, nie ma takich sytuacji.

Xxxx Nowy wpis

Również spotkała mnie ta wątpliwa przyjemność kilka lat temu, dowiedzenia się na imprezie firmowej od kolegi, że nie ma sensu, startować w rekrutacji, bo już jest dogadane, że on wygra. Przy mnie i kilku innych osobach biorących udział w rekrutacji. Wystarczyło trochę % i się pochwalił. Oczywiście wygrał. Przykre, że nic w tej kwestii się nie zmienia... I to jak widać bez względu na dział (moja historia nie dotyczy cs)

Ivar Knoppang

Nie polecam pracy w Jankach, kadra kierownicza w logistyce zabetonowana, od lat zmieniają się tylko stołkami co jakiś czas żeby jakoś to wyglądało w strukturach. Nie ma możliwości awansu jeśli nie chodzisz na papieroska z kierownikiem swojego działu lub nie wchodzisz mu głęboko (usunięte przez administratora) Kierownik który został zgłoszony do HR za złe traktowanie pracowników dostaje upomnienie i dalej wykonuje obowiązki. Ogólnie hipokryzja i krycie swoich ludzi. Szczerze nie polecam.

Czy pracodawca IKEA Retail motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Tak. Mówi: Albo to zrobisz albo cię zwolnię.

Magdalena

Serio to mówisz? A nie ma żadnego systemu premiowego itp?

@Magdalena

Nie ma. Niestety nie warto dawac wiecej od siebie. Owszem jesli masz szczescie to dostaniesz premie raz do roku ale tylko jesli manager jest ok. nigdzie nie ma wprost opisanych zasad przyznawania takich premii,

Wstępna rozmowa telefoniczna z Panią z HR aby umówić kolejna rozmowę z HR już przez teamsa. Rozmowa raczej w lużnej atmosferze z typowymi pytaniami czemu ikea, odpowiedz o doświadczeniu itd. Dodatkowe 3 pytania po ang 1. co Cię stresuje i jak sobie radzisz ze stresem 2. W jaki sposób się komunikujesz i 3 nie pamiętam. Niestety pomimo zapewnienia że otrzymam informację zwrotną do dziś jej brak pomimo kontaktu z mojej strony...

pytania o motywację (dlaczego ta praca?), opisz doświadczenie, co Cię stresuje i jak sobie radzisz ze stresem, jaki sposób się komunikujesz

Jak często w IKEA Retail odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 12 marca na Bydgoszczak.pl, obiecują bogaty rozwój.

Akwamaryna

Ich rozwój jest na zasadzie przeklikiwania nudnych slajdów na komputerze. Jak człowiek chce się rozwinąć to proponuję nie zaczynać pracy w tej firmie.

Bbb

Pamiętam (usunięte przez administratora) tak.się mądrzyła ze ikea taka cudowna a pewnie już nie pracuje heeheh

Ile jest zmian w IKEA Retail?

Misiunia

Czy pracowniczy pracujący w punktach planowania w całej Polsce mogą się wypowiedzieć na temat pracy? Właśnie się dostałem czeka mnie szkolenie w sklepie głównym i po tym zaczynam pracę w moim mieście. Jak wyglądają te szkolenia? proszę o parę słów na temat samej pracy w takim punkcie. Proszę o szczera odpowiedz,negatywy jak i również pozytywy w pracy Ikea. Pozdrawiam.

Sławomir 13.02.2023

Pojechałem po zawiasy do frontu kuchennego. Meble kupione osiem lat temu. Pani w dziale obsługi klienta, po kilku minutach, przyniosła dwa nowe zawiasy, uśmiechnęła się i powiedziała żebyśmy sobie zamontowali. Za darmo! Po prostu. Bardzo dziękuję. Profesjonalnie i jak miło. Pozdrawiam cały zespół działu obsługi klienta Ikea Targówek i podwyżek płacy życzę

Jak wygląda praca na stanowisku Pomoc Kuchenna w firmie IKEA Retail? Czy mogę liczyć na więcej niż 9700 , jeżeli mam duże doświadczenie?

Meksykanka

9700 pln? Chyba 9700 pesos meksykańskich :)

@Meksykanka

Można mimo wszystko dopytać o aktualne warunki na tym stanowisku. Jaka ostateczna stawka, zakres obowiązków i ogólnie jak praca sama w sobie wygląda?

Uuu

Najwiekszym przypałowcem internetowym na tej stronie była(usunięte przez administratora).co.wielką kariere tu chciała zrobić buhaahaah biurowa perliczka ciekawe czy dalej robi

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko brak do pracy w Bydgoszcz. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa IKEA Retail możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Basia

Na jakie stanowisko?

@Basia

Jeśli o Bydgoszcz chodzi ofert już nie ma. Jak sytuacja by wyglądała na dziale przepływu towaru w Gdańsku?

Zaczynamy bojkot sklepów IKEA bo wznowiła sprzedaż w Rosji i IKEA będzie miała krew ukraińskich dzieci, kobiet i torturowanych żołnierzy na rękach.

UpA
@Andrzej

Widac jakie matoły pracuja w ikea po twojej wypowiedzi

Legolas

Jak tak dalej będzie ze dostajemy więcej obowiązków a zero podwyżki to się wszyscy zbuntujemy i będziecie mieli problem

Grzegorz
@Legolas

Dużo tych nowych obowiązków dostaliście?

Henryk
@Legolas

To prawda

anonim 1

IIKEA , spada na psy, zgadzam się z tą opinią, niedługo nik u nich nie bedzie kupował, non stop ZAWIŻAJĄ CENY PRODUKTÓW, co dwa miesiące podwyzki cen i reklamują te produkty jako top ceny, czyli tanie, np. krzesła niedawno kosztowały 39 zł, a teraz 59 zł, wieszak na kółkach niedawno kosztował 69 zł, a teraz 99 zł. Jednym słowem dziadowstwo!!!Przy zakupach online brak płatności za pobraniem!!Sprzedaja produkty złej jakości po zawyżonych cenach!!Jeszcze nie dawno były chociaż tanie, a teraz ta kiepska jakość sprzedawana jest po zawyżanych non stop cenach.Omijać ta dziadowska firme szerokiem łukiem!!

Weronika
@anonim 1

Które krzesła? Jaka seria, sprawdzę sobie

James bond

Ja to się dziwię że(usunięte przez administratora) wyszła za takiego buraka bo ani on przystojny ani wygadany nie ma tego coś w nim żeby mnie urzekło ale grunt że jej się podobał dziwne bo majka była naprawdę niezła laska dziwię się że ludzie tak dziwnie dobierają się w pary

Beata
@James bond

a co ten komentarz ma do firmy? nie rozumiem czemu piszesz tu o takich sprawach na forum. Czy to się jakoś odnosi do pracy w tym miejscu?

Dawid

Ikea spada na psy!! Jej firmą kurierską jest firma Rhenus i tu zaczyna się... Masakra Porażka poniżej krytyki firma krzak Rhenus w dniu dzisiejszym powinna dostarczyć przesyłkę z Ikeii 19.04.2022 w godzinach 8 - 20. Zero informacji tragedia udało mi się dodzwonić do krzak Rhenus a dzwoniłem do Łodzi Krakowa Warszawy i nikt nie był w stanie udzielić informacji albo w większości nikt NIE ODEBRAŁ... Koniec końców przekierowali mnie z powrotem do Ikeii i co...?? Pani poinformowała mnie, że przesyłka dzisiaj nie będzie dostarczona bo nie odebrał jej kierowca i kolejny termin w kolejnym tygodniu NIE Z MOJEJ WINY!! Jakbym się sam nie zaczął dowiadywać siedziałbym cały dzień w domu bez żadnej informacji... i bez przesyłki koniec końców. Nie polecam krzak Rhenus i na pewno każdemu będę odmawiał jej usług!!

Skok
@Dawid

Panie, to opinie o pracy jako pracownik, a nie smutne żale na transport czy jakość mebli. idź Pan stąd

Klient
@Dawid

To nie mówi o pracodawcy tylko o wykupionej usłudze i innej firmie.. Powinno być usunięte

Helmut

Jaskinia pracuje pod biurkiem szefa.na kolanach

Stara dama

Ikea specyficzna firma do 2005/2006 jeszcze jakoś dało radę się tam robić i żyć a późniejsze lata były tylko gorsze ilu porządnych i dobrych ludzi kiedyś pracowało na Targówku w wawie szkoda że się to rozpadlo bardzo miło wspominam Agnieszkę .r pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Retail - Warszawa

• Jak się pracuje w IKEA Retail?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Retail tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Retail?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Retail?

Kandydaci do pracy w IKEA Retail napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IKEA Retail