logo IKEA

IKEA

Opinie o IKEA

Kasia 2017-04-26 08:13
Czy ktoś wie dlaczego jeśli przeszłam przez 5 etapów i po ostatnim otrzymałam odpowiedź negatywną - nie mogę dostać pracy na innym dziale? Składałam dokumenty na 2 stanowiska ...
l 2017-04-26 09:22
nic się nie martw .Teraz rekrutują chyba tylko dla wypełnienia czasu bo stanowiska już obsadzone ....
Abcdefg 2017-04-26 15:58
Ja miałem być sprzedawca magazynu samoobsługowego w Lublinie. Taka informacje droga telefoniczną przekazał mi mój przyszły kierownik i na takie stanowisko aplikowalem. Umowę miałem podpisywać w marcu a prace zacząć 18 kwietnia(szkolenie). Tydzień przed podpisaniem umowy czyli około 12 marca dostałem dokumenty na maila. Okazało się ze mam mieć dwa stanowiska w tym jedno jako pracownik od porządkowania sklepu i wykładnia towaru(praca nocna). Taka firma, a ukryla ten drobny fakt przy kilku możliwościach podczas rekrutacji i kilku rozmowach telefonicznych. Wygląda to tak, jakby dopiero chcieli ten fakt przedstawić jak ludzie mieli już złożone wypowiedzenia i nie mieli wyjscia. Ja na szczęście nie miałem tego problemu i zostałem u swojego pracodawcy. Dziękuję Ikea, dzięki wam dostałem podwyżkę :). A wy uważajcie bo nie wszystko złoto co się świeci.
Qwerty 2017-04-27 16:22
Serio? Naprawde ktoś mający pracę jest w stanie z niej zrezygnować dla Ikei która będzie otwarta dopiero we wrześniu? Tym bardziej jeśli twój pracodawca wymaga wypowiedzenia z wyprzedzeniem czasowym to znaczy że nie jest aż taki zły żeby go porzucać i widocznie masz niezłe warunki i umowę o pracę... No chyba że mówisz o sławnym Orange bo stamtąd to raczej się ucieka w popłochu tylko nie słyszałam żeby ktoś musiał tam jakieś wypowiedzenie dawać
Loko 2017-04-28 13:34
Hej ktoś się dostał na stanowisko: SPECJALISTA DS.JAKOŚCI?
Morgen 2017-04-29 11:45
IKEA zapracowała sobie na opinię dobrej firmy swoimi działaniami pro pracowniczymi. Pracuję tu już długo i nie zamienię tej pracy na inną nawet dla większej kasy. Tu mam super atmosferę w firmie , wiele różnych bonusów no i wypracowana pozycję wśród załogi.
Kamil 2017-05-06 12:02
Witam
Czy w ikei logistyka odpowiada za dzial magazynowy?
katarina 2017-05-06 22:39
Kamil przyjęli Cię do pracy? Kontaktowali się z Tobą po środowej rozmowie?
mak 2017-05-08 13:56
Hej co robi specjalista ds.jakości w ikea?ktoś coś wie?
Jerzyk 2017-05-10 10:09
Takie firmy jak IKEA zawsze będą dobrym miejscem do pracy. Fajna atmosfera, miłe szefostwo to wszystko wpływa na moje nastawienie i chęć do pracy z zaangażowaniem.
P. 2017-05-16 09:28
A imię Agata to prawdziwe Twoje imię?
mak 2017-05-17 16:27
Ponawiam pytanie: ktoś dostał się na stanowisko specjalista ds. jakości? proszę o info.
Milena 2017-05-17 22:35
Chcę powiedzieć, że takich dobrych pracodawców jak Ikea jest mało!
kociewzlocie 2017-05-18 15:57
Czy ktoś dostał odzew ws stanowiska specjalista ds projektowania wnętrz? ponad miesiąc temu wysłałam i zero odp. od nich do dnia dzisiejszego. I ktoś mógłby napisać jakie są pytania w video rekrutacji, telefonicznej i grupowej/indywidualnej?
grek 2017-05-20 08:56
Cześć Natalka napisz w której ikea pracujesz. Popieram twój wpis.

Pozdrawiam Grzegorz
Milena 2017-05-23 13:46
Witam, Mam pytanie i liczę, że ktoś mi pomoże podsuwając kilka informacji. Jakie wymagania trzeba spełniać żeby aplikować na stanowisko kierownika działu kas ?
Benek 2017-05-26 19:52
Witam! mam pytanie jak wygląda rekrutacija na stanowisko Konsultant ds. sprzedaży, IKEA dla Firm, Warszawa ? Hodi o 3 etapie rekrutacji, jak on wygląda?
Benek 2017-05-26 19:53
Milena 2017-05-30 11:55
Jeśli ktoś lubi pracę w handlu to uważam, że IKEA jest dobrym miejscem. Szanują ludzi, stwarzają dobre warunki do pracy a to jest ważne! Polecam a ofertę maja fajną.
Marta 2017-06-02 14:14
Przejrzałam z grubsza forum, ale albo nie ma tej informacji której poszukuje albo ją przeoczyłam
Marta 2017-06-02 14:15
Marta 2017-06-05 16:04
Ucięło wypowiedź...ktoś sie orientuje kiedy otwiera sie Ikea na woli? Kiedy rekrutacja? Zatowarowanie? Szkolenia?
taki 2017-06-05 16:48
hej ktoś coś napisze jak praca wygląda na stanowisku specjalista ds. jakości?
Milena 2017-06-13 19:33
Mają dość dużo ofert pracy, ruszył się handel to ludzi do pracy potrzebują. W IKEA warto się zatrudnić, do dobra firma. Potrafią zachować atmosferę przyjazną w pracy.
Mother 2017-06-14 20:09
Jestem po drugiej rozmowie do ikea. Pierwsza to AC druga to juz facetoface z hr i managerem. Czytajac niektore komentarze zaczynam wierzyc ze nie dostane ani dobrego wynagrodzenia ani dobrych warunkow pracy. Samotnie wychowuje 2 dzieci i mam wyzsze wyksztalcenie. Znam angielski. Aplikowalam na obsluge klienta oraz team lidera. Wole team lidera bo z tego co czytam zwykla obsluga to lipa...
Mother 2017-06-14 20:10
Aksa 2017-06-16 22:32
Ponawiam pytanie: ktoś się dostał na stanowisko SPECJALISTA DS.JAKOŚCI?
Kordian 2017-06-18 22:08
Dla mnie Ikea to super pracodawca. Jak już ktoś pracuje i zapuści korzenie to będzie doceniał fajną atmosferę w firmie. Generalnie chce się pzryjść do pracy a to jest bardzo dużo i wiem co piszę. Zaraz mnie zakrzyczą że to HR a ja nie jestem z HR!!
olo 2017-06-19 10:12
Aplikowałem na to specjalista ds jakości w lbn. Po około miesiącu napisali ze względu na dużą ilość nadesłanych kandydatur, potrzebują więcej czasu na i że po zakończeniu procesu weryfikacji niby sie odezwą. Od tego czasu nic a to było na poczatku kwietnia.
firanka 2017-06-19 20:54
Hej, czy ktoś wie, ile zarabia sie w IKEA na stanowisku team leader obsługi klienta czy kas?
Aksa 2017-06-20 17:35
Czesc Olo
mi napisali coś takiego:
Po dokładnym rozważeniu Twojej kandydatury podjęliśmy decyzję o zakończeniu procesu rekrutacji na tym etapie a wysłałam w marcu?nie wiem co o tym myśleć, ktoś może ma jakieś doświadczenie na ten temat?
Jedrus 2017-06-21 20:50
Czy są pewne sankcje jeśli wyjdziesz z pracy 5 minut wcześniej?
miś 2017-06-22 00:18
Co ty pier........? To chyba przy biurku siedzisz. Zejdź na dół i zobacz co sie dzieje. A szczególnie na zmA pakownia i sortownia liderki poje....
Milena 2017-06-22 08:23
Czy ma ktoś wiedzę o pracy koordynatora zespołu w dziale kas?
olo 2017-06-27 09:02
Cos tam poknociłem w wiadomosci, ale ostatnie zdanie było takie " Po zakończeniu procesu weryfikacji, powiadomimy Cię o jego wynikach i o możliwych następnych etapach rekrutacji." W sumie nie wiadomo co o tym myśleć.
Szkoda, bo oferta była fajna...
Milena 2017-07-02 21:32
IKEA dla mnie to z pewnością firma w której chciałam bardzo pracować bo słyszałam sporo dobrego o nich. Nie było łatwo ale udało się, i mogę stwierdzić, że pracuje mi się tu super.!! Polecam pracę
Zadowolona 2017-07-06 11:46
Jak ktoś nie lubi pracować to żadna firma nie będzie dobra. Pracuję tu i będę chwaliła firmę. Wolę pracę w takiej firmie niż u prywaciarza gdzie faktycznie jest bardzo ciężko.Organizują imprezy dla pracowników.
Jerry 2017-07-14 17:22
Jak wygląda praca IT Service desk w Warszawie?
Daniela 2017-07-14 22:25
Czy mógłby ktoś napisać na forum jaka jest przyczyna, że IKEA ma tak długą listę ofert pracy? Czyżby jakiś nowy sklep otwierali? Jak sie pracuje w Gdańsku?
Am AN da 2017-07-17 22:18
Ikea lublin otwiera się we wrześniu ale akurat do tej maja juz obsadę
Maks 2017-07-18 22:56
Czyli wynika z tego, że firma ma się bardzo dobrze skoro otwiera nowy sklep. Czekam na informacje w sprawie rozmowy ale już dawno słyszałem on firmie sporo dobrego. Rozmawiałem z pracownikami i też potwierdzili, że ogólnie jest bardzo dobra atmosfera.
Lolo 2017-07-21 16:45
Od rekrutera uslyszalem ze dla pracownikow otwarta bedzie juz od 19 sierpnia, natomiast oficjalnie dla wszystkich 22 sierpnia
Kasia 2017-07-23 11:36
Nie maja całej, mam miec rozmowe niebawem :)
Franek 2017-07-25 11:32
Czy taka długa lista ofert pracy jest związana z nowym sklepem? Gdzie będzie otwierany może ktoś napisać? Interesuje mnie praca w firmie i może bym się dostał. Jak potrzebują ludzi to i rekrutacja jest łatwiejsza. Czy firma ma jakieś wymagania od pracownika hali?
Am AN da 2017-07-26 00:24
A na jakie stanowisko? Widocznie na te które ja aplikowałam już mają obsadę bo po 3 etapie dostałam info ze juz maja komplet
sokos 2017-07-27 15:35
czesć ! jakie są zarobki przy 3/4 etatu jako Sprzedawca lub jako Team Leader? Co jest na plus zaś co jest minusem?
dzieki za odpowiedzi :)
Marek 2017-07-31 08:55
Czy słyszał ktoś ,że firma planuje jakieś nowe projekty? Zatrudniają ludzi z językiem włoskim, ciekawe do czego jest im to potrzebne? Jak ktoś słyszał może podzieli się na forum? W sumie Ikea to fajna firma!
Agata 2017-08-03 08:43
Dla osób, które poszukują pracy na pewno liczy się informacja ile etapów zawiera rekrutacja? Czy różni się to w zależności od stanowiska?
enem 2017-08-03 13:49
"Czy ktoś dostał odzew ws stanowiska specjalista ds projektowania wnętrz? "
Do mnie się odezwali. 9 sierpnia idę na II etap- tj. „Dzień zadań”.
Wideo rozmowa to raptem 7 pytań (w tym jedno opisowe), jedno jest oczywiście w stylu "Dlaczego aplikujesz do IKEA", potem co jest ważne dla Ciebie w pracy, jakaś improwizacja na abstrakcyjną sytuację, pytanie w j. angielskim dot. tego co Cię inspiruje w projektowaniu wnętrz.
Ciekawa 2017-08-09 21:31
Czyżby IKEA potrzebowała nowych pracowników gdyż otwierają nową placówkę?
Zostaw swoją opinię o IKEA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IKEA