DGM

Opinie o DGM

Rekin

Pracuję w dgmie w Lublinie już ponad rok. To co należy zaliczyć na plus to na pewno wypłata na czas, nigdy nie ma z tym problemu, sam dobrze wiesz ile godzin masz przepracować w danym miesiącu i ile masz kasy w danym momencie. Sama praca jest raczej dla osób, które mają wytrzymałą psychikę i potrafią olewać różne sytuacje. Jak na call center nieźle płacą, tego nie mozna im zabrać. Jak chodzi o kierownictwo, ciśnie na wynik. To jest sprzedaz i ja to rozumiem, trzeba "robić wynik" :D ale zawsze da sie dogadac, duzo tez pomagają konsultanci, robią odsłuchy, pomagaja na początku jak czego sie nie potrafi albo nie wie. U mnie najtrudniej bylo przejsc przez pierwszy miesiąc bo wczesniej nie dzwonilem nigdzie, ale jak wszystko sobie opanowałem było oks.

Faty
@Rekin

To prawa- zapierdlaaaz zarabiasz, obijasz się, idz roznosić ulotki

elizka

pan rekruter przyjzany i spokojny rozmowa przebiegla w fajnej atmosferze - tylko ja sie troche stresowalam. Po rozmowie zostalam telefonicznie zaproszona na szkolenie. Szkolenie tez bylo calkiem ok, pan ktory je prowadzil byl bardzo w porzadku, kilku ciekawych rzeczy udalo mi sie dowiedziec. Nie bylo nudno - prowadzacy wspolpracowal z nami, zdawal pytania czasem podchywtliwe, wtracal czasem zarty. kiedy ktos czegos nie rozumial, od razu prowadzacy staral sie to wytlumaczyc w banalny sposob na prostych przykladach. kierwniczka, z nia sa odsłuchy tez fajna, duzo przydatnych rzeczy sie od niej dowiecie, wymagająca. bylam na kilku szkoleniach w swoim zyciu i wszystkie byly sztywne i nudne, a to bardzo przydatne i poprowadzone w fajny sposob - tutaj firma ma plus, ze stawia na takie rozwiazania i takich pozytywnych ludzi.

@elizka

Dzień dobry, Elizka bardzo dziękujemy za opinię. Każdy merytoryczny wpis jest dla nas bardzo cenny :) Pozdrawiamy :)

NICKFURY

Świetna atmosfera, wypłaty zawsze na czas, praca z możliwością rozwoju i awansu. Serdecznie polecam każdemu kto chce pracować i się rozwijać zarówno w sprzedaży jak i personalnie :)

@NICKFURY

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię :) Pozdrawiamy

GIGI:)

Dobre rzeczy, które mi się nasuwają na myśl a propo dgm: stabilność, fajna atmosfera, wynagrodzenie podstawa plus premia za staż i wynik, zestaw nc+ dla pracowników, fajny zespół. Ogólne wrażenia, pozytywne. Jak ktoś chce się szybko nauczyć dobrze sprzedawać to myślę, że tam bedzie najlepiej. Można duzo różbych rzeczy powiedzieć, ale braku podstaw merytorycznych ze sprzedazy to tam nie ma. Kazdy tez chcetnie dzieli sie wiedzia czy z Kadry czy z konsultanów.

@GIGI:)

Dzień dobry. Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszej pracy. Pozdrawiamy :)

Wiecie, czy DGM udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ushshs Nowy wpis

Dzień dobry, czy to prawda, że jeśli nie wyrobi się normy w miesiącu to nie dostaje się stawki godzinowej?

Tarti Nowy wpis

Dzień dobry, czy to prawda, że jeśli nie wyrobi się normy w miesiącu to nie dostaje się podstawy godzinowej?

Czy można liczyć w DGM na prywatną opiekę medyczną?

Doradca Klienta

profesjonalne podejście do aplikanta, a zarazem miła atmosfera na rozmowie. Pan pytał o doświadczenia z poprzednich miejsc pracy, o to co mogłoby sprawić trudności w w/w stanowisku itp. Potem przedstawiły warunki współpracy, a na końcu była próbna rozmowa przez telefon, w której trzeba było klienta zatrzymać i dobrać odpowiednią oferte.

standardowe+ scenka

alepoo

szefowa i seba naprawdę przyjazne i pomocne osoby, kwestie grafików też można było zawsze dopasować. Sama praca jest także dość lajtowa jak na standardy różnych cc. Oczywiście, tutaj też (jak wszędzie) znajdą się upierdliwi klienci.

@alepoo

O to super ze grafik można dopasować bo zależy mi na takiej elastyczności. A umowę w razie co też dostane normalną? Bo nie chciałbym zlecenia.

young

Tak ale mało płacą.

Gabriela
@young

Mało to ile konkretnie ? Dasz znać?

SP
@Gabriela

Na ten moment stawka godzinowa to od 22,30 zł/h do 33,80 zł/h brutto, zależne od rezultatów wykonywania zlecenia.

Gan
@SP

Już widzę tę stawkę,. że Wam zapłacą. Ludzie, nie pchajcie się do tego szemranego " biura", bo jedynie co Wam zapłacą, to może z 300 zl miesięcznie, tyle jest kar z niczego. A i nic nie podpisujcie na pierwszym spotkaniu, to taki ich chwyt.

Bananowy boy
@Gan

Dokładnie, całe (usunięte przez administratora) wam wypłacą, manager wszystko pięknie ci opowie a później macie kary (usunięte przez administratora) nie podpisujcie umowy !! Są lepsze oferty pracy niż wpakować się w (usunięte przez administratora) co cie o (usunięte przez administratora) z kasy i za 7 h niby płacone ????????

Stasia Gab
@Gan

Po pierwsze jak już pisze się negatywne komentarze to proponuję pod własnym nazwiskiem, a nie podszywać się pode mnie. Po drugie stawka jak najbardziej aktualna, wszystko tak jak napisane w umowie. Pracując tu od listopada ani razu nie zdarzyła mi się przykra sytuacja związana z „nieprawidłowym wynagrodzeniem”. Wypłata zawsze na czas, taka jaka powinna być. Jeśli chodzi o kary to jedyne co zdarza się być obcięte to opłata związana ze szkoleniem, jeżeli nie przepracuje się odpowiedniej ilosci godzin. Podpisując umowe godzisz się na warunki w niej zapisane. Krótka piłka, praca jak każda inna - proponuję przy następnej pracy doczytać umowę, a później wyjeżdżać z tekstami „nie podpisujcie nic na pierwszym spotkaniu, to taki ich chwyt” - dobrze wiesz co podpisujesz. Nie zrobią nic bez twojego podpisu więc pretensje można mieć tylko do samego siebie. No a po trzecie praca świetna! Jeśli umiesz sobie radzić, a nie przychodzisz tylko posiedzieć przed komputerem z myślą, że będzie lekko i dostaniesz pieniądze za nic. Ile ludzi tyle opinii, ja z doświadczenia mogę powiedzieć, że praca jest w porządku. Oczywiście jeśli się do niej przykładasz. Nikt nikogo nie będzie trzymał w pracy kiedy nic nie robi. Nie tylko tutaj - wszędzie. Takie jest życie. Pieniążki z nieba nie spadają, trzeba sobie na nie zapracować. Od siebie mogę jeszcze dodać, że ja jestem zadowolona. Wypłata super, grafik również. Trzeba tylko chcieć. Pozdrawiam, ta prawdziwa Gan!

Gan
@Stasia Gab

Ile Ci zapłacili, żebyś broniła tego, pozal się Boże, przybytku? xD Pracowałem tutaj. Doskonale wiem za co obcięli mi wypłatę i już mówię. 1. Za to, że nie zapytałem klienta o jakaś informacje związana z podłączeniem paneli 2. Za nie poinformowanie o tym, że rozmowa jest nagrywana. 3. Za 10% odrzuconych leadów, które kontrola jakości musiała poprawiać albo mówili, żebym zadzwonił,. dopytal klienta o jakaś kwestie. Mógłbym tak jeszcze z 2-3 sytuację wymienić, ale szkoda mi słów na taką parszywą osobę jak Ty, która zakłamuje rzeczywistość. (usunięte przez administratora)

GG
@Gan

Pracuje tutaj długo i mówisz o starym systemie wynagrodzeń. Nie ma teraz odliczanych kar za jakość

pracuś

Pracuje w dgm już kilka miesięcy i dziwią mnie komentarze osób, które przyszły z myślą, że posiedzą przed monitorem przez kilka godzin i ktoś ich będzie trzymać. Praca jak każda inna, jak ktoś nie spełnia wymagań to mu dziękują. Przed rozpoczęciem pracy jest szkolenie, które dobrze przygotowuje do pracy. Jak ktoś sobie to olewa i zajmuje tylko czas to wiadomo, że za długo nie popracuje. Wypłata jest zawsze na czas i wszystko się zgadza.

Czy szkolenie przyuczające jest płatne?

SP
@Anonim

Jeżeli po przeszkoleniu kandydat podejmuje współpracę, to koszty związane z przeprowadzeniem szkolenia są po stronie pracodawcy.

Arti

Dno i tyle w temacie szkoda marnować swój czas na to badziewie

Gabriela
@Arti

Czemu szkoda marnować swój czas? Co takiego się dzieje w tej firmie? Dasz znać? Jesteś może pracownikiem?

Tr.
@Gabriela

To się dzieje kochana, że ta pseudo kanciapa ( firma tego nazywać nie można, bo firma ludziom płaci, a nie kara i ucina z pensji) razem z pseudo " timliderami", jest po prostu śmieszna i naprawdę trzeba być zdesperowanym, żeby Tutaj być dłużej, niż 1 dzień.

Aleksandra
@Tr.

Czyli dobrze rozumiem, że są problemy z wypłatą wynagrodzeń? Za co obcinają? Duże kwoty są potrącane?

Per
@Aleksandra

Ja za przepracowane 15 dni po 8h dostałem 250 złotych, więc.. :)

Bosss Bosss

Hej. Pracowałam tam ok 2 lat. Zarobki super.... Jeśli ktoś przychodził tam naprawdę sprzedawać a nie posiedzieć. Nie było miesiąca w którym nie było premii..... Fakt cele były wysokie ale dało sie to zrobić. Fakt było cisinienie na wyniki z góry odbijało sie to na pracownikach. Jeśli ktoś ma słaba psychikę nei proponuje takiej pracy w korpo bo ciśnienie na sprzedaż wiadomo zawsze była i bedzie. A kierownikowi zawsze sie po głowie obrywa a nie doradcy to kierownik sei tłumaczy

Xyz
@Bosss Bosss

W korporacji zazwyczaj są chociaż fajne benefity pozapłacowe, nie nazywajmy tego korpo

Danuta
@Xyz

To jakie te benefity uważasz za fajne? :)

Chef
@Xyz

Oczywiście, że mamy benefity poza płacowe :) Zwrot do 100 zł na subskrypcje miesięczne typu Netflix, Spotify, CityFit, itd. 200 zł w bonach do wybranych przez pracownika sklepów, 500 zł dopłaty do mieszkania/pokoju. Przy najlepszych wynikach można uzyskać zwrot do 800 zł z samych benefitów :)

Arti

Praca tam to dramat nie polecam nikomu.

@Arti

Powiesz o co konkretnie chodzi? Ktoś wcześniej pisał o karach finansowych i zastanawiam się czy właśnie to nie ma wpływu na twoja ocenę. Napisz co ci nie pasowało.

Kotlet lisowski

Bardzo trudna i mało płatna praca

@Kotlet lisowski

Mało to znaczy ile? Bo dla ciebie może być nie za dużo a dla mnie ok. Każdy ma inny próg zarobków. Podasz stawkę żebym mógł ocenić?

kokolina
@Adam

najmniej za godzine to 20 zł przy pierwszym progu, przy drugim 25 zł na godzine a na trzecim 30 zł na godzine, dla mnie to nie jest malo a kasa jest pewna i nie ma kar

@kokolina

Dla mnie też. Stawka całkiem dobra. A o jakich karach piszesz? Gdzieś dawali kary finansowe że cieszysz się że tu nie ma?

RedCafe
@Adam

Na początku chce powiedzieć, że ktoś usuwa nie przychylne komentarze, ale posłuchajcie mnie, człowieka który miał nieszczęście tutaj trafić. Serio? Nie ma kar? Pracowałem Tutaj i jest tyle kar, że za miesiąc zarobiłem Jakieś 30% średniej krajowej. Sądzę, że do gorszego (usunięte przez administratora) nigdy w życiu nie trafie jaki jest tutaj i będę pisał ten komentarz codziennie, jeśli będziecie go usuwać.

RedCafe
@Adam

Oh przepraszam, bo z emocji się pomyliłem. Nie średniej krajowej, tylko NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ.

@RedCafe

Z emocji? Dlaczego temat pracy tutaj aż tak u Ciebie je podnosi?

@Adam

@adam ten nick wydaje się podejrzany jak 150 ;')))

@były pracownik

dlaczego podejrzany o co chodzi? a Ty jakie masz odniesienie do tej sytuacji, którą tu poruszają w takim razie, to brzmi jakbyś negował?

niejj

wspominam swój pobyt w firmie bardzo pozytywnie. trafiłem na swietną ekipę współpracowników. Atmosfera była bardzo pozytywna i co by się nie działo zawsze można było liczyć na pomoc czy to któregoś z bardziej doświadczonych współpracowników czy któregoś z team leaderów albo werki. Atmosfera to główny powód dla którego wspominam swój pobyt w DGMie bardzo pozytywnie, kazdy dba zeby ci sie tam dobrze pracowalo mimo, ze nie zawsze jest latwo

@niejj

A to jakie trudności w pracy masz na myśli pisząc, że niestety nie zawsze jest tu tak łatwo?

doris

Firma jest dobrze zarządzana, dba o pracowników, o komunikację. codziennie mam krótkie spotkania zarówno z szefowa jak i całym zespołem. . Wynagrodzenie dla mnie ok, sprzet mógłby byc lepszy

@doris

Dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy! :)

auuuuaaa

Pracowałam w dgm 10 miesięcy. Z czystym sumieniem polecam. Owszem, są tam projekty wymagające, trudne, ale za to ludzie na projektach są super, każdy każdemu chętnie pomaga,więc "przetrwanie" na projektach jest przyjemniejsze. Dodam, że dla mnie największym plusem tej pracy i uważam, że każdy chociaż przez chwilę powinien spróbować pracy w Call Center, jest to że nabiera się dużej pewności siebie w rozmowach z ludźmi. Przydaje się to szczególnie podczas rozmów kwalifikacyjnych ;) pozdrawiam wszystkie kochane Misie z dgm, bo zdarza mi się jednak za Wami tęsknić ????

@auuuuaaa

Cześć, cieszymy się, że masz miłe wspomnienia z wiązane z pracą w DGM :) Pozdrawiamy ;)

Egg

Polecam pracę w tym CC, miła atmosfera, pomocne kierownictwo! Fajni ludzie.

@Egg

Hej! Dziękujemy :)

Polkq

Jakie nagrody będą w tym roku na święta

Anonim - Gal anonim

Ak dla mnei praca dość prosta i przyjemna, wiadomo, na początku trzeba się naucyzć wszystkiego ale z czasem spoko się pracuje :-) Jeśli chodzi o pomoc lidera to zawsze mogłem liczyć - czy merytorycznie czy w sytuacjach kryzysowych nagłej nieobecności. NAjważniejsze to rozmawiać :-) Po to są liderzy, żeby pomóc we wszystkim! Na bardzo duży plus zasługuje to, że kasa zawsze się zgadza i jest na czas

Nieprzyjemna, stresująca atmosfera. Stary sprzęt, w biurze głośna muzyka. Odradzam!

Eh

Jak to możliwe, że ta firma ma 3,5* - nie wiem. Gratuluję odwagi w kasowaniu realnych komentarzy. ;)

Elooo

Przebieg rekrutacji profesjonalne podejście do aplikanta, a zarazem miła atmosfera na rozmowie. Pani pytała o doświadczenia z poprzednich miejsc pracy, o to co mogłoby sprawić trudności w w/w stanowisku itp. Potem przedstawiły warunki współpracy, a na końcu była próbna rozmowa.

@Elooo

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za dobre słowo! Pozdrawiamy :)

Zostaw merytoryczną opinię o DGM - Lublin

• Jak się pracuje w DGM?

Zobacz opinie na temat firmy DGM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 31 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DGM?

Kandydaci do pracy w DGM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DGM