Budimex Dromex S.A.

Kraków

Opinie o Budimex Dromex S.A.

admin 2015-06-11 11:24:46
Temat firmy Budimex Dromex S.A. ucichł, ale może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na nowe informacje.
pic 2015-12-20 12:00:25
Budimex Kraków (Czyżyny) - syf na budowie, żadne zgłoszenia nic nie skutkują. Niby karali murarzy ale nic z tego nie wynikało, bo i tak my musieliśmy przekładać palety z bloczkami by wykonać robotę. Kable od przedłużaczy na klatkach schodowych wzdłuż i wszerz i nikomu to nie przeszkadza. Murarze i tynkarzy chlały codziennie. Żadnych planów skalowanych na oczy się nie widziało, jakiś świstki których nawet brygadzista nie potrafił rozszyfrować, więc robiło się na oko. Totalnie zaskoczył mnie kolega bo mówił, że w firmie co miesiąc są do wygrania wartościowe przedmioty dla kapusie. Tak wśród tych co kapują kolegów. Polecam, bo niema problemów z kasą
amico 2016-01-02 10:48:30
O czym ty chłopie piszesz? Naćpałeś się czy co? Kompletnie ci odbiło. Nie pisz aż takich głupot.
Elora 2016-09-06 14:15:56
Oj widzę, że dopalacze działają. Kontrola dostępu, kontrole alkomatami, BHP - na żadnej budowie nie ma takiego poziomu jak na tej. O jakich przedmiotach do wygrania piszesz? Gościu - a tak poza konkursem - nazwa dopalaczy, które bierzesz - muszą być naprawdę mocne ...
Zostaw swoją opinię o Budimex Dromex S.A. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budimex Dromex S.A.