Sklep papierniczy KLEKS

Gdańsk

Opinie o Sklep papierniczy KLEKS

anonim 2009-06-15 23:48:51
Bardzo miła obsluga sklepu. Wzorzec sklepu pod kazdym wzgledem profesjonalnego. Wiecej takich sklepow !! . Funkcjonuje juz podobno 20 lat. Pamietam go od zawsze .
galijka 2009-10-30 19:06:59
Fajny sklepik, trochę ciasno, nie można niczego dotknąć bo jest pozwiązywane żyłką i sie pozastanawiać w spokoju. Dziewczyny się często zmieniają, a szkoda. Dziwnie...
niezadowolona 2015-11-19 15:34:35
Więcej tego sklepu nie odwiedzę! Gdy oglądałam artykuły czułam się jakbym popełniała zbrodnię zbyt długo zastanawiając się nad wyborem (czujnemu oku sprzedawcy nic nie może umknąć - Pan stał nade mną i przyglądał mi się uważnie). Gdy chciałam się zastanowić nad wyborem i grzecznie podziękowałam, Pan się obraził i odrzucił produkty na bok. Cóż... mimo, że chciałam powrócić po zakup, choćbym nie wiem co już tam nie wrócę razem z moją stówą którą chciałam tam zostawić. Wolę objechać pół Gdańska, żeby znaleźć lepszą obsługę..
Ala 2016-04-22 12:20:26
Witam, wiecie może czy aktualnie prowadzą rekrutację do Sklepu papierniczego KLEKS, mam doświadczenie jako sprzedawca i jestem zainteresowana tym sklepem, jednak nie widziałam aktualnych ofert. Pomożecie?
Zostaw swoją opinię o Sklep papierniczy KLEKS - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep papierniczy KLEKS