Opinie o Lucchini Poland Sp. z o .o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lucchini Poland Sp. z o .o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lucchini Poland Sp. z o .o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lucchini Poland Sp. z o .o. w Warszawa

jony

Nie polecam tego pracodawcy , omijać szerokim łukiem . Zarobki marne

I cały czas minimalna, nie chcą płacić nic więcej? A pracownicy, którzy są tu dobrych, parę lat to mają chociaż dodatki stażowe? Jest tutaj duża rotacja ludzi ze względu na pieniądze?

Czy kwota 3600 PLN to dobra stawka w firmie Lucchini Poland Sp. z o .o.?

Judyta
@Szczur

A są stanowiska, które zarabiają tyle na rękę? Jestem ciekawa jak można tu wyjść z kasą jak ktoś ma doświadczenie i wiedzę. Firma prowadzi regularnie szkolenia dla pracowników?

Ciekawy

Co tam słychać w firmie ? Jak zarobki ? Bo słyszałem że są duże zmiany

Pracownik produkcji
@Felek

Jaki masz problem, przyjdź to cię przyjmą, biorą chyba wszystkich kto tylko chce tu przyjść. Premia jest, po 3 miesiącach 300zł brutto. Za ubezpieczenie na życie i kartę Multisport potrącają coś z pensji, jedynie opiekę medyczną masz jak narazie za free.

Ciekawy

Co tam słychać w firmie ? Jak zarobki ? Bo słyszałem że są duże zmiany

@Ciekawy

Skąd masz informację dotyczącą zmiany? Co takiego niby się zmieniło? Wynagrodzenie? Czy coś innego? Aż mnie zaciekawiło, może złoże aplikację. :P

Pracownik produkcji Nowy wpis
@Ciekawy

Tak są duże zmiany ale nie dla pracowników. W firmie ciągle się inwestuje ale nie dotyczy to osób tych na dole, dzięki którym to się wszystko kręci. Coraz bardziej widoczne jest "dokręcanie śruby". Czuć, że jesteś robolem, nic od nich nie oczekuj i ciesz się, że masz pracę. Robota na 3 zmiany, zero dodatków, jedynie na Boże Narodzenie rzucą jakiś ochłap na odczepne. Firma generuje ogromne przychody, niestety nie przekłada się to na pensje dla pracowników. Jeśli nabiorą dużo zleceń, to przymuszają do pracy w weekendy po 12 godzin i nie chcą dawać urlopów wypoczynkowych. Generalnie cały czas czają się na twoją pensję aby ci coś zabrać. Za zwolnienie lekarskie zabierają ci całą premię, za tydzień urlopu jedną czwartą premii, za dwa tygodnie urlopu - pół premii. Przyjdziesz dodatkowo w weekend - nie licz na większą premię. Nie przyjdziesz, straszą że nie wspomagasz firmy i będą zabierać premię. Pracownika się tu nie szanuje, nawet takiego co pracuje tu dobrych kilka lat. Podwyżki dają jak najniższa krajowa już "puka od spodu" i jeszcze powiedzą, że jak na Mińsk to i tak dobrze zarabiacie. WSTYD!!! Firma zarabia ogromne milionowe kwoty w euro a nie stać ich na godne zarobki dla pracowników w złotówkach. W myśl zasady: Bo jeśli za dużo będą zarabiać to nie będą chcieli przychodzić na weekendy do pracy. Ot cała prawda o Lucchini Poland MMz.

Felek Nowy wpis
@Pracownik produkcji

Czyli są jakieś dodatki jak dają premie. Ja też chce dostać się na produkcje i wyczytałem że są benefity tzn. ubezpieczenie na życie, karta Multisport i opieka medyczna. Czy piszą tylko tak na zachętę a realnie trzeba samemu za to płacić, co?

Pracownik produkcji Nowy wpis
@Felek

Z tymi bezdomnymi to serio, że zatrudniają, bo nie wiem jak to rozpatrywać? Mnie osobiście interesuje etat na produkcji i tylko znalazłem ofertę sprzed roku, więc nie wiem co jest aktualne. Pisane było, ze wszystkie weekendy są wolne, mam nadzieję, że to się nie zmieniło. No i jak w ogóle z kasą się wychodzi na produkcji?

Szukają teraz specjalisty ds. handlowych z językiem niemieckim. ile proponują pensji za tyle obowiązków i wymagań? Ten niemiecki jest niezbędny, a jeśli chodzi o dofinansowanie nauki języków to w grę wchodzi angielski? Po jakim czasie mogę spodziewać się tego wywiadu telefonicznego, jak jeszcze dziś wyślę cv?

Rolnik

Praca na 3 zmiany, minimalna krajowa, pracownicy (usunięte przez administratora), gbury i kapusie. Większość w tej firmie to nieudacznicy i sflustrowani pijacy. Garstka porządnych ludzi, którzy pracują jedynie z powodu strachu przed zmianami na lepsze. W firmie jest źle i nie zapowiada się lepiej. Kandydatą aplikujacym o stanowisko w firmie odradzam ????

Mańka
@Rolnik

Czyli dwie zmiany dzienne i nocka, mam rację? W miesiącu trzeba mieć w grafik wpisane wszystkie trzy zmiany? Bo chciałabym nie pracować na nockach. Czy pracownicy spożywają alkohol podczas pracy, bo ciekawi mnie jakie ma zdanie na ten temat szefostwo?

@Rolnik

Ale ta minimalna to jest pensja dla nowego pracownika, czy wszyscy nawet wieloletni pracownicy zarabiają taką pensję? I co do tych zmian, czy jak jest nocka to firma zapewnia pracownikom na tej zmianie ciepły posiłek regeneracyjny??

Bezdomni

Tak, firma zatrudnia bezdomnych i zapewnia zakwaterowanie nawet

Inżynier Sprzedaży

Proces rekrutacji uważam,ża bardzo słaby i nie rzeczowy. Rozmowa z panią z dumnie brzmiącego działu HR, o tzw d...marynii. Jedynie co to pozwala na naukę dla drugiej strony rozmowy, bo nie od kandydatat na handlowca z wieloletnim stażem. Odpowiedz w ciągu dwóch tygodni, bez nzaczenia dla dalszego procesu rekrutacji nie nadchodzi. Jednoznaczne z lekceważącym podejśceim do osoby aplikującej i braku szacunku dla własnego słowa. W zawodzie rekrutera to karygodne zachowanie i zaniedbanie zakresu obowiązków.

głupoty

Czy jest możliwość pracy w Lucchini Poland Sp. z o .o. na część etatu?

jony

Nie polecam tego pracodawcy , omijać szerokim łukiem . Zarobki marne

@jony

Od kiedy dyrektora wyrzucili całkiem lepiej jest w tej firmie jeszcze musza kierownika produkcji zmienić i będzie dobrze

Agata

przyszedł jakiś nowy dyrektor do firmy za niego i dzięki temu jest lepiej ? co takiego zrobił jakieś zmiany ?

Łukasz
@jony

Oj bzdura, płacą tak jak rynek.

@Łukasz

Czyli z kasa nie jest tak źle. Bo już widziałem czarny scenariusz. Ile mnie więcej zarobię jak się przyjmę? Tak na początek?

Czy kwota 3600 PLN to dobra stawka w firmie Lucchini Poland Sp. z o .o.?

Szczur

Według dyrektora to jest u tak sporo, oczywiście brutto

@Szczur

Każdego stanowiska to dotyczy? Może z biegiem czasu jest szansa na negocjacje zarobków?

Domino

Witam brutto czy netto??

Judyta

Grucha

Ile moze zarobić w LP doświadczony operator CNC?

Rysiu

Jak na te czasy to płacą bardzo słabo.

Wiktoria
@Rysiu

A powiesz jak bardzo? Szczególnie teraz przy inflacji, czy nic się nie ruszyło na lepsze? Jakie stawki są?

Krzysiek

Tak w pełni płatny, jest super.

Barbara

Piszecie tu coś o zmianach dyrekcji Lucchini, a kto mi podpowie w sprawie pracy dla księgowej/księgowego? Szukają na to stanowisko, ale nic nie piszą o pensji. Ile się spodziewać miesięcznie? Obiecywany jest też rozwój poprzez szkolenia kierunkowe. Jak często są i jakie? Ktoś z Was się odezwie?

@Barbara

Nie piszą o pensji, bo jest niska. Szkolenie może jakieś wyprosisz, ale przygotuj się na nieproporcjonalnie dluga lojalkę. Jak chcesz robić wszystko za Główną Ksiegową to zapraszamy.

To słabo, że trzeba podpisywać umowę lojalnościową. Za każde szkolenie tak jest? Nawet za takie całkiem niedrogie?

Damian

Czy ktoś z obecnych pracowników może się wypowiedzieć, czemu tak dużo pracowników odchodzi z biura? Czyżby nowy Dyrektor działał tak negatywnie na pracowników? A może wprowadza niemiła atmosferę i wywiera swoją presję?

Romek]

@yvv czemu wywalili dyrektora?

@Romek]

Bo wprowadzał zła atmosferę w pracy

yvv

dyrektora wywalili poleci i reszta

Janusz

Gorąca nie polecam

miód
@Janusz

a czemu nie polecasz

Wiesiek
@Janusz

dlaczego ?bo chce tam złożyć papiery

Ktoś

A co się stało że Pan $$ znów degradacje zaliczył? Nie opłaciło się zmuszanie podwładnych do przepychania złomu na montaż ?

@Ktoś

kto to jest SS?

To szajka która broni kierownik wiec są nietykalni , zreszta on robią w firmie jakieś przekręty dla niego wiec wszystko mogą szkoda sobie nimi du.. zawracać

Alibaba

Proponuje zmienić firmę w tej chwili kasę która proponuja to wszędzie znajdziesz od reki

Kierownik

Nie żartuj sobie. Myślisz, że kierownik podejmuje decyzje bez wiedzy góry? :D

@Kierownik

Ciagle to robi , jak wywozi fanty napewno nikogo o tym nieinformuje

Zdziwiony

O_o Poważne zarzuty...

%I

Skoro robią przekręty to trzeba zgłosić do prokuratorii , i szajke posadzą.

który kierownik? bo słyszałem ze kiero działu kontroli jakości jest okropnie upierdliwy i tylko broni swoje dupy idąc po trupach niby Cie klepie po plecach a sprzedaje dla własnych korzyści

Vivere militare est

Witam Szanownych Pracowników. Obecnie jestem liderem w firmie z zagranicznym kapitałem specjalizującej się w obróbce CNC. Mój 10 letni staż pozwala na zarobki oscylujące w granicach 3500zl na rękę przy dobrych wiatrach... Czy jest sens składania CV do Waszej firmy? Nadmienię ze posiadam doświadczenie w pracy zarówno na tokarkach jak i szlifierkach. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

True
@Vivere militare est

Daj se siana chlopie ,zarobisz 2500

Jestem ciekawy czy firma zawiesiła działalność na czas epidemii konowirus. jakoś nie pojawiają się żadne ogłoszenia z zatrudnieniem pracowników .

Czy Lucchini Poland ma ściśle ustalone godziny pracy?

XXX

Tak, jak się nie wyrobisz z wyimaginowaną normą ... to odrabiasz za free. Pracowałem, nie polecam.

Dawid
@XXX

Co masz na myśli pisząc o pracy za free i nierealnych normach? Powiesz coś więcej?

Zostaw merytoryczną opinię o Lucchini Poland Sp. z o .o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lucchini Poland Sp. z o .o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lucchini Poland Sp. z o .o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lucchini Poland Sp. z o .o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lucchini Poland Sp. z o .o.?

Kandydaci do pracy w Lucchini Poland Sp. z o .o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lucchini Poland Sp. z o .o.
2.3/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Dźwigowa 8
    05-303 Warszawa

Lucchini Poland Sp. z o .o.