Opinie o Vlassenroot Polska SA w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vlassenroot Polska SA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vlassenroot Polska SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vlassenroot Polska SA w Polska

osilek

Dyrektorowi bhp maja z czego płacić kierownikowi planowania tez zwłaszcza ze za bardzo nie ma co robić, ale na karpia to już nie ma a pani dyrektor jeszcze pracuje bo nic o niej nie słychać

Szybki
@osilek

Zamiast karpia, może chociaż laski na hali zdobią po łasce, zawsze było by to jakieś pocieszenie. Niektóre są niczego sobie.

Ciamajda
@osilek

W Belgii dostają 1300 euro. A nasza pani dyrektor też dostanie solidną działkę jak wykaże spore oszczędności na karpiku. Pracowałem w różnych miejscach ale pomimo jakich kolwiek kłopotów pracodawcy zawsze jakoś kołowali siano na karpia. A w vlp tylko sianko pod obrusik . Dlatego zachodni inwestorzy lubią nasz rynek pracy bo nikt tak nie up.....li polaka jak drugi Polak.

SPAWACZ NAJLEPS

szkoda ze Jacek P odszedł ratowac inne zakłady bo on ze swoja stara ekipa moze by porzadek zrobił JACEK WRACAJ

On

Cytat ze strony VLP: "Vlassenroot charakteryzuje się płaską strukturą organizacyjną, zatrudniając 85% pracowników w dziale produkcji. Naszych pracowników cechuje praktyczne nastawienie do pracy. Stanowią oni centrum wiedzy i sprawiają, że nasza firma różni się od innych. Dla nich perfekcja i jakość nie stanowią celu, lecz normę. Dzień po dniu." komentarz jest zbędny :)

bruckenricht

a no jak tak dalej (domniemywam wszyscy którzy zostali) myślicie że można każdego na każdym kroku wyru....ać i próbować oszukiwać to powodzenia życzę dla nieróbstwa. najlepiej opluwać i gnoić każdego chcącego coś zmienić ! w innym zakładzie giniecie z mentalnością niby dyrektorka T..a !! gadającego = trzeba się ewakuować ! tu nie ma przyszłości ! =

Ksw
@bruckenricht

Każdego kto zechce coś zmienic ? Uczyć się zarządzać produkcją można w szkole ale nie będąc dyrektorem !!! Wszyscy dobrze wiedzą że ta cała Kasia zna się tylko na trzeciorzednych pierdolach jak kaski,okulary i co najważniejsze odbijanie się w systemie . Co ona więcej może tutaj wnieść poza tym że chce nas oszukiwać na nadgodzinach ?!

@Ksw

miałem już nie odpisywać ale ............. znam realia i nie gadaj mi że załogę chce ktoś oszukać! nie jestem przedszkolakiem ani dyr. Tomeczkiem H !! ten zakład ta organizacja potrzebuje i prosi się o zdetonowanie bomby albo na razie granata. jak twierdzisz że mamy/cie (bo już nie pracuje we vlasku) porządek i nie trza nic zmieniać to jesteś osłem. popatrz gdzie jest konkurencja a potem pisz :)

juri
@bruckenricht

Caryce z Alstomu wy..ali bo znała się tylko na porządkach tu śmieci tam śmieci a o robocie to bladego pojęcia komputerowa praktyka dno

Ksw
@bruckenricht

Sednem generowania zysków nie są porządki!!! Zyski wytwarza się poprzez ilość i jakość wykonanej pracy , i całe szczęście, że już tu nie pracujesz bo ktoś kto nie rozumie elementarnych podstaw nadaje się jedynie do kierowania taczką na budowie. A zmienić trzeba po pierwsze ludzi odpowiedzialnych za fatalny stan finansowy firmy. Jeśli nie potrafią zapewnić dostatecznej ilości zleceń to jak firma ma się rozwijać?! Ja jestem osłem bo nie rozumiem, że potrzebne są porządki? ok może i jestem osłem. Zgoda ! Ale jakim cwiercinteligentem musisz być ty skoro nie rozumiesz że "miotły" nie zarabiają pieniędzy ?!

Abcd

Po zawodowce to pewnie jest twoja matka tepaku :) Od dawna mamy wprowadzone wiele elementów LM w tym 5s,kanban,kaizen i masę tym podobnego nic nie wartego ch....wa ! Były tu przez lata takie firmy jak HBC i Vocum które zatrudniały w swoich szeregach podobnych do ciebie idiotow którzy dwoili się i troili żeby wdrożyć tutaj swoje genialne pomysły zapożyczone od firm motoryzacyjnych. I gdybyś znal się na tej robocie od strony praktycznej wiedział byś ,że te twoje LM być może na niektórych odcinkach się sprawdza ale w wielu miejscach do niczego się nie nadaje . Wymusza sztuczne i powtarzalne reakcje na wymagające elastycznego podejścia problemy. Ale sądzę że jesteś po prostu za głupi żeby spojrzeć na to szerzej. pozdrawiam

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
bruckenricht

elo elo po kilku miesiącach. ja się urwałem na zachód a wy widzę walczycie :) widzę że nawy szef do firmy przyszedł i sracie cieniasy po gaciach bo ktoś zaczął wymagać min bhp w firmie :) u mnie za brak kasku, okularów na hali czy przy spawaniu brak nawet półmaski LECI SIĘ Z ROBOTY ! ja noszę bo 11 euro/h mi nie śmierdzi a wy się ciu....le buzycie ? :) to wypad z vlaska ! gadałem na śniadaniu nie raz nie podoba się to niemoty szukać czegoś dla siebie. kolega derektor tomeczek h może po plecach klepać i ciemnotę wciskać realia są inne !! jak macie narzekać na vlaska to po co tam jeszcze siedzicie ?? po co ??

Kfc
@bruckenricht

Drogi "kolego" nikt u nas nie jest takim baranem żeby protestować i nie zakładać kasku kiedy wymagają tego przepisy, tak się składa, że wymagania owe dotyczą transportu a nie chodzenia w nim do kibla . Ta subtelna różnica już wykracza poza twoje możliwości poznawcze. Są tacy ludzie którzy robią coś i nie zastanawiają się czy ma to chociaż minimum sensu. Dlatego jedz sobie za te swoje 11 euro . Dużo zdrowia życzę oraz bedac realista chociaz odrobinę rozumu

KAUFLAND

Wychodzi, że tak. Co wiesz? Dlaczego KUCHARKA ?

Abc

To jest sprawa do PIPu , ten bezczelny komunikat który wywiesili, że urlop bezpłatny w tym konkretnym okresie nie pozbawia nas prawa do premii kwartalnej a między wierszami zawarte jest coś w tym stylu : frajerzy!!! Nie zabierzemy wam premii kwartalnej ale dostaniecie jedynie ułamek swojej wypłaty tylko podpiszcie karteczki które wam podsuniemy!!! To pomysł tej spryciuli od kasków. Nigdy wcześniej nie było takiej praktyki!!!

def
@Abc

Jak nie było rok temu tez tylko mniej dni . Na początku roku tez trzeba było wsiąść urlopa teraz mówią po co przewaliliśmy urlop a to oni nam kazali wsiąść wolne na początku roku potem jeszcze kilka razy masz dużo urlopu wypisz tydzień a teraz pieprzy farmazony . Na żaden pezplatny nie ide.nie ma roboty ppstojowe placcie

Precz z Caryca
@def

Dokładnie, większości zostało po kilka dni urlopu i oni doskonale o tym wiedzą, celowo chcą zrobić taką długa przerwę i powiesili karteczke żeby w świadomości załogi zapanowało przeświadczenie, że splynela na nas łaska dyrektorka !!! No bo przeciez to niebywała wspanialomyslnosc , że nie zabiorą nam premii kwartalnej jak weźmiemy urlop bezpłatny! !!! Podstepni perfidni wyzyskiwacze !!!

Koleś

Także panowie nie podpisujemy żadnego urlopu bezpłatnego podsunietego przez tą małpę. Nikt nie ma prawa nas do tego zmusic nawet kiedy nie ma się już swojego urlopu taryfowego. Pracownik stawia się do pracy zgodnie z umową i pracodawca musi zapewnić mu pracę do wykonania. Jeśli nie ma takiej woli pozostaje platne postojowe. Caraca chyba chowa króliki bo nie rozumie że jak się ma dzieci to 3 tygodnie bezpłatnego nie za bardzo pasuje normalnym ludziom.

wku....
@Koleś

Do wybierania nadgodzin tez nas zmuszają ze niby na nasz wniosek a to oni chcą powinni nam dać 1,5 dnia wolnego i zapłacić za ta druga polówkę

vp001

Witam, pracodawca nie ma prawa zmusić pracownika do urlopu bezpłatnego. W razie potrzeby (np. przed sądem - odpukać) można powołać się na wyrok Sądu Apelacyjnego w Łodzi z dnia 15.10.1996 r. w sprawie o sygn. III AUa 34/96, stwierdzający, że "udzielenie pracownikowi urlopu bezpłatnego - niezgodnie z art.174 par.1 Kodeksu pracy - z inicjatywy pracodawcy i bez pisemnego wniosku o udzielenie takiego urlopu jest w świetle prawa bezskuteczne."

to sem ja

atmosfera cały czas dopisuje - planeta małp więc jak może być inaczej

VP1111
@to sem ja

Zgoda że to planeta małp , jednak najbardziej chore osobniki przebywają w przy biurkach. Bo jeśli ważniejsze niż produkcja jest cała otoczka wokół niej to nawet średnio rozgarnięta małpa dostrzeże ,że coś tu k.... nie gra i należało by część debili za to odpowiedzialnych wydalić bez trawienia ;)

spawacz
@to sem ja

Atmosfera zarabista postojowe siedzisz w domu a ci placa a inni musza wybierac nadgodziny za damski .... Roboty nie widać jeszcze nocek nie ma żeby te 100 zloty nie zaplacic pracownikowi. No i ten co nic nie robi "piesek kierownika".

Vp666

Weź do łapy teloka albo glowice i ją pospawaj tak żeby koń ci nie odgryzl głowy. Wtedy zrozumiesz co takiego potrafią :)

Sg3

Tak? To na jakie ty liczysz edf?

Vp666

Beznadziejna prowokacja , 2 tys zarobisz w Tesco na kasie , a to co potrafią u nas spawacze to tego w filmach nie zobaczysz :)

kontrofensywny demokrata

E-mail do Jean Charles Wibo: info@jcwibo.com chłopy jak ktoś zna dobrze angielski to niech napisze parę konkretnych słów o razacej niekompetencji tej jedzy od kasków. Przecież nie może tak być ze ona najlepszych fachowców traktuje jak śmieci!!! Koniec z tym !!!

@kontrofensywny demokrata

Gratuluję pomysłu! Pisz ile wejdzie. Myślisz że Papa nie wie kogo zatrudnił? To właściciel więc chyba na takie stanowisko to on zdecydował kogo bierze. Nie ma co marudzić. Kolejnym krokiem mają być kombinezony w poprzeczne paski, maski jokera i buty klauny dla wszystkich.

Antek

O tym że zatrudnił takiego barana jak Okoń też wiedział wcześniej ? Jak się dowiedział co facet odwala to pstryknal palcami i już go nie było.

Ciamajda

Cielkawe czy jak zatrudniali Caryce K wyjaśnili lafiryndzie na jakie stanowisko jest zatrudniona. Wydaje mi się że Hoszek był dyrektorem do spraw produkcji . No i ta pokraka miała być za niego. A tu prosze nasze panie z chwdbhp Twierdziły že to najprężniejszy dział a tu tyle do poprawy że brak czasu na produkcję . Obie piękności powinny dostać wypowiedzenie. A zwłaszcza ta blondyna .

nikt
@Ciamajda

o ile widziałem to została jedna... Kierownicza jakiś czas temu uciekła

Olgierd

Z tego co mi wiadomo raczej jest tendencja do zwalniania ludzi bo nie ma zupełnie co robić no chyba że jesteś jakimś specjalista od spraw BHP , teraz ważniejsze od produkcji jest właśnie przestrzeganie żelaznych zasad narzuconych przez pewna panią która wypluł smok alstom , zresztą sporo ludzi i tak zamierza odejść do Mostostalu bo praca tutaj to kpina ze zdrowego rozsądku. Na nic nie ma pieniędzy ale kasków mamy setki :)

piszesz jak 'kaju'. jeszcze się do nas nie przyjąłeś?

chłopek roztropek

Lepiej idź do biedronki na kasę bo tu jest kaszana

smutas

Zależy co umiesz od 17zl do24 najwyższa ale raczej nie licz na najwyższa. A to nie kłótnie ie tylko atmosfera z roku na rok jest coraz gorsza. A teraz jeszcze pracowaliśmy w lato bo prosili żeby przyjść bo pilne a teraz każą wybrać i nam nie zapłacą . A mogłem iść na basen zamiast siedzieć w pracy zato teraz mam siedzieć jak pizdzi pada w domu

Maruda

Nie cierpię pączków!

Łasuch

Mogłaby chociaż zaprosić na pączki :)

Zostaw merytoryczną opinię o Vlassenroot Polska SA - Polska

• Jak się pracuje w Vlassenroot Polska SA?

Zobacz opinie na temat firmy Vlassenroot Polska SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vlassenroot Polska SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vlassenroot Polska SA?

Kandydaci do pracy w Vlassenroot Polska SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vlassenroot Polska SA