Opinie o Vlassenroot Polska SA w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vlassenroot Polska SA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vlassenroot Polska SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vlassenroot Polska SA w Polska

Kogucik

Od dwóch lat już nie pracuje we wlasku i to była jedna z lepszych moich decyzji. Najbardziej mi szkoda ekipy bo fajni ludzie tam tyraja czego nie można powiedzieć o "liderach" którzy malo na czym sie znaja i chodzą nadeci jakby mieli sztyla w (usunięte przez administratora) z opinii które czytam od czasu do czasu wnioskuje ze nic się tam nie zmienia. Dalej brak jakiejkolwiek organizacji, zmiana "gory" co jakiś czas, wydawanie kasy i marnowanie czasu na przemeblowania oraz brak szacunku dla pracownika a i kasa marna. Po prostu "bylejakosc" a szkoda bo firma kiedyś miala potencjal.

chyba zostałem zbanowany.

moderator to (usunięte przez administratora)

Były Pracownik

Pracowałem tu 20 lat temu z 7 lat warto tu wrócić czy lepiej zostać w Mandamie ?niech wypowiedzą się pracownicy z długim stażem .

@Były Pracownik

Nie pracowałeś tu 20 lat temu. I lepiej zostań w Mandamie. I nie pisz tu więcej !!!

@Jaś Fasola

Niedługo za rozdzielcami pójdzie fazowanie.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Pani ...B

Jeden z największych syfów jakie powstało na śląsku szukają fachowców za 2000 zł brutto obiecują takie bzdury ta (usunięte przez administratora) w białych spodniach to powinni ją wa.....ć za każdym parawanem najlepiej młotkiem bo jak się jest d.....em poza tym spawalnik totalny burak już nie wspomnę o kierowniku powinni się całować jak na paradzie pedałów w Holandii

@Pani ...B

2000 brutto to fachowca na ten wózek do mycia chali chyba szukali. Nie ma takich stawek na zakładzie. No chyba że się jest takim fachowcem za 2000 no to wrzystko tłumaczy. Miodu niema ale nie przesadzajmy. A że robią nas w balona to sami jesteśmy sobie winni.

welder
@Pani ...B

chyba przesadziłeś z tym 2000 brutto ?! a może powaliło ci się z amazonem bo we vlasku poczatkujacy spawacza ma 4000 brutto

@welder

Kolegę troszkę poniosło. Początkujący spawacz ma 4000 tysiące,!!!!! Ja pracuje w tym zakładzie prawie 11 lat i 4000 to z sobotami wyciągnę.

em
@Szaman

przeciez podał kwote brutto ignorancie

Czy firma prowadzi w ogóle rekrutacje?

Srik
@Marek

Cały czas prowadzą przychodzą spawacze co nie potrafią spawać . Ślusarz z prawdziwego zdarzenia potrzeny

Spawacz
@Srik

A ci co potrafią to pier.... tą jebake. I jadą za granicę.

T

Witam, proszę o imię i nazwisko tak często wspominanej Pani Katarzyny, potrzebuję coś ustalić. Dziękuję za pomoc Pozdrawiam

@T

Powiem tak. Kto to jest pani Katarzyna bo nikt taki się załodze nie przedstawiał a pacuje już w tym zakładzie 10 lat więc jeśli pani K niema na tyle kultury aby się załodze przedstawić to tym bardziej załoga nie musi wiedzieć co to za persona. Jak to się mówi przykład idzie z góry.

@T

Katarzyna

Jerzy

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Jest tak dobrze i nie ma osoby chętnej do pisania?

Daria

Niektórym to najlepiej wychodzi narzekanie?

Szeryf

Najgorsze są te pasożyty wokum jak widze tych pedałow to maczeta by im pomogła jeszcze bardzej dojechać pracownikow plan dyrekcji a my musimy na te (usunięte przez administratora) robić nie wspomne o tych wszystkich nierobach 12. Dyrektorow dlatego nie ma dla nas hajsu kiedys bylo 2 dyrektorow I wszystko było Jak byc powinno

welder
@Szeryf

coś nieaktualne te twoje dane bo ja widzę tylko 8 dyrektorów

Franko
@welder

Tylko czy aż tylu

Łukasz

Dlaczego sa usuwane opinie o pracownikach??przecie prawda jest pisana...o Pani technolog...

POKAZ BIAŁKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JAKBYS MIAŁ JAJA TO PODPISAŁ BYS SIE IMIENIEM I NAZWISKIEM WIDOCZNIE ICH NIE MASZ JAK ZAWSZE ZRESZTĄ

Ciepły Jaś

Jaka firma rekrutuje do VLASSENROOT Gliwice ? Jak mozna sie tam dostać i jaki jest okres rekrutacji.

Tomasz

A ja z Kasią mogę zrobić porządek, pomyślę czy wam pomóc bo prawda jest taka że sami żeście na ten (usunięte przez administratora) zapracowali.

Ciamajda
@Tomasz

Gościu wielki szacun. Tomasz problem psychologiczny i intelektualny . Gratuluje ilorazu inteligenci równego temperaturze ciała zółwia w stanie hibernacji i lalki barbi w stanie skrajnego podniecenia!!!

Takie dialogi tylko z hanysami
@Ciamajda

Ciamajda chciałeś pewnie napisać "to masz" problem bo "Tomasz" to imię, a "inteligenci" pisze się "inteligencji", widać pisałeś trochę z autopsji o tym ilorazie ale nie martw się jak na hanysa to i tak nieźle wypadłeś. Pracuj nad sobą i trzymaj się, kiedyś przestaniesz być Ciamajdą. P.S. Spróbuj zapomnieć o tej traumie z dzieciństwa i pozwól życiu toczyć się dalej. Buhahahahahaha

Ciamajda
@Takie dialogi tylko z hanysami

Dobre dobre na szczęście ze mnie taki hanys jak z ciebie honorowy członek mensy. Ale widać że chociaż rasistą jesteś przyzwoitym.

Pracownik13
@Tomasz

to zrob z nia porzadek,patrz co tu sie dzieje!!!!!!!!!!!!.CO ONA SOBA REPREZENTUJE!!!!!!!!!

Majster Klepka

To prawda że Lama puka swoje podopieczne ? Bo krążą dziwne plotki...

@Majster Klepka

Toż to nieprawda i wierutne kłamstwa. One jego pukają ponieważ mają większe wacusie od niego.

Lalus
@Majster Klepka

Chyba ta czarna, bo się do wszystkich kleila A teraz zmienili jej zmiane, to moze Lisu skorzysta buahahaha.... jej maz musi byc jakas fujara, choc z drugiej strony zal mi chlopa, pewnie rogami o wszystko haczy.

Misiek

i co zwolnili ją w końcu? bylby na to najwyższy czas.

Misiek

do zwolnienia,,dyscyplinarka,czy jej przelozony tego nie widzi,,do kolchozu z nia,tam jest duzo bykow..

Pracownik13

a ja popieramwszystko co tu jest o niej napisane,prawda jest taka,ze przynosi wstyd Firmie.

Słyszałem o firmie sporo dobrego. Podpowiecie kilka wskazówek?

zyła

Mam do odstąpienia psa rasa kundel wabi sie B...... ,wykonuje polecenia z reguły proste. Szczeka ale jest nie grozny ze względu ze zmieniam zakład nie chcę aby został bezpański. Sierść bardzo krótka , ale straszny z niego leń. Prosze o wkładanie ofert.

najlepszy wydział
@zyła

No mogą adoptować, do łopaty sie nadaje? A jak wydział bez niego da rade a teraźniejszy właściciel? Chłopaki są zadowoleni co sa u nas mówią ze chcą zostać zapraszamy kolejnych.

Klon
@zyła

A co to za kundel B.....

Może nowy on

Ile trwa przerwa śniadaniowa? Wypłacają na czas?

Super

Praca super dobrze płacom stawki minimalne ale na dobrych stanowiskach 25zl polecam.

rafek
@Super

25 brutto

lisek chytrusek

Cześć, jakie stawki dla monterow spawaczy? Ja przyblizeniu oraz czy jakies odatki bonusy premie itp

Zostaw merytoryczną opinię o Vlassenroot Polska SA - Polska

• Jak się pracuje w Vlassenroot Polska SA?

Zobacz opinie na temat firmy Vlassenroot Polska SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vlassenroot Polska SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vlassenroot Polska SA?

Kandydaci do pracy w Vlassenroot Polska SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vlassenroot Polska SA