Opinie o Vlassenroot Polska SA w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vlassenroot Polska SA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vlassenroot Polska SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vlassenroot Polska SA w Polska

Słonecznik

Pan słonecznik został zdemaskowany

Też Cię Kocham Oluś :-)

wery happy

No i nareszcie z zakładu zniknął tyski burak. Teraz jeszcze niech zrobią porządną czystkę w dziale T i będzie porządek w firmie. Wreszcie skończą sie "wspaniałe" pomysły tego pseudo inżynierka co nie potrafi odróżnić pracy na taśmie z zakładem konstrukcji ciężkich. Powodzenia i mnóstwa beznadziejnych pomysłów w nowej firmie panie Inżynierze Procesu od zielonych tablic i myjek do oczu.

ktoś
@wery happy

Pan słonecznik a zarazem oficjany tester gier w firmie Vlassenroot

bolo z kolczykiem

Tak jacek postawił ale ptaka przełożonemu i chyba więcej jak dwa razy. Teraz stawia krasnal z brodą

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
DOBRY SPAWACZ

JACEK MUSI WROCIC I POSTAWIC ZAKŁAD NA NOGI JUZ DWA RAZY POSTAWIŁ

Pik

Widzę, ze prawdziwych forumowiczów skutecznie wywiało albo uznali, że szkoda czasu na pisanie?

alalala

Pozdrowienia od amatorów dla dyletantów z zkj. Dla piekarzy, techników żywienia, ochroniarzy, zawodników mma Ha ha ha nie mogę pisać dalej bo leżę ze śmiechu

kolasa

pozdrowienia dla wszystkich amatorów od zkj.

grzegorz kier

tytoń -jp tanio

stefan porzeczka

Który to cymbał powiedział ze spawaczy za bramą stoi stu w kolejce? Ten sam co fantazjował o tym ze roboty zastąpią ludzi? Coś jest z Tobą nie tak gościu, jakim cudem tak długo się utrzymujesz na zakładzie, może robisz coś extra czego inni nie potrafią? I raczej to nie jest związane z kwalifikacjami zawodowymi.

faer

Wesołych Świąt dla tej k...y Lisa Niech Ci jaja kierownika smakują.

laki

Szefa produkcji On każdemu obiecuje co chce ktoś usłyszeć

at

Laki nie wiesz kogo pytać?

laki

propozycja polega na tym ze za kazdy dzien chorobowego masz -1%premii

hwdch

Panowie kolejna niezła propozycja pracy, zainteresowani wiedzą kogo pytać Uciekamy!!!

spawacz

uwaga na tego nowego spawacza twardego byłego pracownika kalmetu

oki

TWARDY TU NIE ZROBISZ 270 GODZ JAK W KALMECIE MIŁ CI TERAZ JAK DONOSIŁES NA KOLEGÓW A TERAZ UDAJESZ NIEWINNEGO DOBRY AKTOR Z CIEBIE I WSZEDZIE MASZ POPALONE MOSTY

spawacz
@oki

krzysiu i doczekałes sie byłeś juz prezesem kierownikiem mistrzem spawania itd a teraz spadłas w vls za spawacza i udajesz chosby niby nic tylko się nie rozpłacz DONOSICIELU

nowy

Kurde jak czytam kto rządzi w UR to mam obiekcje czy szukać tam pracy jako Automatyk czy szukać sobie czegoś innego, bo atmosfera i zarządzający budzą wątpliwości... Proszę napiszcie czy warto ???!!!

Janusz

P.O.Mistrz i P.O.Kierownik UR to dwaj Panowie ,,L'mając dość jak (usunięte przez administratora) innych by samemu zyskać parę srebrników kosztem innych zdecydowałem się zmienić pracę by od nich się uwolnić... Niestety inni są skazani na pracę z takimi szujami bo nie mają innego wyjścia.. Ale myślę że w końcu ktoś tym ,,PANOM' dobierze się do skóry...

hanys hans

gościu z kłobucka dalej taki zakochany w zakładzie ? B U N C L O K

Zostaw merytoryczną opinię o Vlassenroot Polska SA - Polska

• Jak się pracuje w Vlassenroot Polska SA?

Zobacz opinie na temat firmy Vlassenroot Polska SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vlassenroot Polska SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vlassenroot Polska SA?

Kandydaci do pracy w Vlassenroot Polska SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vlassenroot Polska SA