Opinie o Vlassenroot Polska SA w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vlassenroot Polska SA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vlassenroot Polska SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vlassenroot Polska SA w Polska

chyba pomyliłeś/aś fora

stanisław

wyjdą ci kur.. benefity bokiem koleżko jak popracujesz troche w tym zakładziku pełnym karierowiczów i mobingu

Wczoraj zwolnił się kolejny szczęśliwy spawacz z wps a słychać tu i tam ze nasz dyrektor Tomasz H. też będzie uciekał. Kto zostanie? Kontrola i kadry?

sp
@Michał

A wrócił kapitan lis i nasz statek wps zaczął tonąć i nabierać wody. A byl taki spokój

h n t k

Mac: ile płacą zależy na jakim stanowisku, chyba że pytasz o łapówki a co do drugiego pytania - co ile godzin: ja dostaję zawsze 10 każdego miesiąca więc licząc że miesiąc ma 30 dni X 24 godziny wychodzi że płacą co 720 godzin. oj hanysiątka hanysiątka

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Wapniak

Stary dzięcioł kręci czasy a młody dzięcioł sie stresuje i wali gluty, chyba będzie awantura w domu. Książkowy przykład powiedzenia: stary głupszy od młodego.

wpp

Widzieliście jak na wpr obracają konstrukcje . Zamiast obrotniki robią to suwnicą

Immortal
@wpp

nie podszywaj się pod wpp ciulu! ja ciebie nie znam. ha

wieśwagen

Snikers to ten z Fabloku? (usunięte przez administratora)robi jeszcze u was?

@wieśwagen

Snikers nie wiem który to. Ale p.B. robi jeszcze. Żenada. Na ostatniej Wigilii zakładowej zbierał resztki ze stołu. Guma się go pyta "co ty odpie.....asz!" A on na to "to na drogę". Żenada. Nawet szeregowi pracownicy odeszli od stołu. Brrrrrrrrrrr. Nawet mnie głupio się zrobiło.

Ober siła

Jeszcze teraz wrócił Jacuś a żeby nie było podpadziochy to go wzięli przez podwykonawcę Pana O. Darek L. dał ciała w Krakowie, podziękowali mu to go koledzy upychają na nowo na wps-a jako lidera. Dopóki Chrzanów będzie tolerowany w zakładzie zwykły pracownik nie będzie miał życia. Hanysy może pora pokazać że to nasze miasto i nie my jesteśmy przyjezdni?

Wps
@Ober siła

Hanysy dla was jest Mostek co wy jeszcze robicie we Vlassku chyba możecie dupe gumie i cały Chrzanów ma was za robili czarniuchów którym pluje w ryj! Pozdrowienia.

@Wps

Widać, że ze wsi na Ch. Nawet poprawnie poskładać zdania nie potrafi.

Pro

Vlassenroot to dobre rozwiązanie jak jesteś masochistą, lubisz orać a daleka perspektywa awansu wyżej przybliża się wprost proporcjonalnie z ilością wejść w d..ę kierownictwu. A po awansie o o o. . . tu dopiero jest możliwości żeby z siebie zrobić szmate do podłogi, już góra zadba o to żebyś zapomniał co to resztki honoru, koleżeństwo, spokój i inne takie niepotrzebne tu nikomu pierdoły. Ale nadejdzie pora wsadzić kur..y do wora !!!

ślusarz

tak walcie do mostostalu jak w dym będziecie mieć dobre stawki małą premie a szlifieki to se sami kupicie na allegro bo zakład nie ma na tto kasy

Cwaniak
@ślusarz

Zawsze przecież można wypożyczyć szlifierkę z Vlaska i zabrać do Mostka :)

monter spawacz

wlasnie sie zastanawiam nad powrotem do mostostalu jakie tam teraz macie stawki.bo tu to sie zaczyna robic nieciekawie. jiz nie mowie o gonitwie ale o braku roboty. teraz projekt h3 .to jakas parodia.zamiast rozwiazywac problemy to jedni stwazaja drugim. a potem nas gonia zeby nadrobic swoja nieudolnosc. i mistrz od srubek ten to sie umie ustawic nic nie robic a zarobic

spawacz
@monter spawacz

Powiem krótko, premie są już wmiarę normalnie 20-25% a stawkę to już jak ustalisz z kierownictwem i nadgodziny do oporu. Ale we Vlasku są fajni kierownicy: Tajfun, Guma i Snikers i Bachol wspaniały.

Spawacz

Wstyd żeby w Polsce były takie obozy pracy. Do tego polak goni polaka. Jak to mówią daj człowiekowi trochę władzy a pokaże swoją prawdziwą twarz. A kontrola z wps to zwykła amatorka, badania uzależnione od tego czy z rana było buzi od żony czy w łeb od żony kochanka.

spawacz
@Spawacz

Panowie, skończcie narzekać i przyjdźcie do normalnej pracy Mostostal Zabrze zaprasza!

Antonio

Uciekło dwóch spawalników, teraz Rafał z kontroli, Witek lider który tak cisnął o czasy tak żył tą firmą, wszystko na pokaz przed kierownictwem, a na boku załatwianie innej pracy. Prawda jest taka że jeszcze wielu kluczowych ludzi szuka czegoś żeby stąd uciekać. Nie jest to firma dla ludzi którzy potrafią myśleć. Brawo Panie Dyrektorze, brawo Panie Kierowniku, brawo Pani Beato, brawo kontrolerzy z WPS. Brawo Ty, a ja też stąd spier...am.

antonio banderas
@Antonio

Powiem krótko, Vlasek tonie bo ma 12 Dyrektorów po 30 tyś pensji. Vlasek się zwija, a Mostostal Zabrze się rozwija, zapraszamy fachowców- dobre zarobki dla monterów i spawaczy. Przyjdź i sprawdź.

z gliwic pan

Myślę że za dużo jest na produkcji głąbów po zawodówkach a z takimi można robić co się chce bo i tak nie ROZUMIOM :) BYDZIESZ, SUM ŻEŚ KAZOŁ itd...itp...

kurdebalans

szkoda słów na bandę d.... mam nadzieje że niebawem znów będzie dyrekcja do wymiany, swoją drogą dość długo tu zabawili nie uważacie ? przeżyliśmy już kilku dyrektorów i kierowników przeżyjemy i tych, może w końcu przyjdzie ktoś bez kompleksów i zajmie się tym czym powinien.

Kononowicz-wszystko będzie!

Turcja to nie dziki kraj. A za hot-dogi to ja dziękuję. Bo konina może okazać się psininą. Legia-Piast 4-0. buhaha

Decydent

Wszystko będzie ! Musimy tylko wiedzieć czego potrzeba. Piszcie to załatwimy! Będzie Pepsi, Coca i Hoop cola plus ta specjalna z Biedronki! Pizza na bogato! Dla miłośników dzikich krajów - kebab i hot-dogi tatarskie (z koniny)! To i tak w końcu za wasze pieniądze więc piszcie co jeszcze potrzeba!

Alive

A pizza będzie? Bo ja prosiłbym z podwójnym serem.

Immortal

Ja osobiście wolałbym automat z pepsi zamiast coca coli. Bo mi pepsi bardziej smakuje. Z góry dziękuję.

Zwiadowca

A ja jeszcze dodam, że w trosce o pracowników w sezonie wiosenno - letnim (od 15.05) pracownicy fizyczni, żeby nie byli zmęczeni będą pracować tylko 4 dni w tygodniu po 7 godzin. Jak będą upały to jeszcze skrócimy czas. Na hali staną automaty z darmową coca colą (będą ściągnięte z KFC). Zapraszam wszystkich do pracy! A byłbym zapomniał, wynagrodzenia - ale też tylko pracowników fizycznych - spadną o połowę

Zostaw merytoryczną opinię o Vlassenroot Polska SA - Polska

• Jak się pracuje w Vlassenroot Polska SA?

Zobacz opinie na temat firmy Vlassenroot Polska SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vlassenroot Polska SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vlassenroot Polska SA?

Kandydaci do pracy w Vlassenroot Polska SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vlassenroot Polska SA