Grupa Mokate

Opinie o Grupa Mokate

Aktualność
Drodzy Użytkownicy, z uwagą obserwujemy Waszą komunikacją na gowork.pl. Staramy się z każdego konstruktywnego komentarza wyciągać wnioski i wykorzystywać je w tworzeniu jeszcze lepszego miejsca pracy.  Prosimy pamiętajcie, że swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.
j24

W porządku, są konkretni i wymagający, ale można się dogadać.

księgowa
@była księgowa

Zobacz na stronie internetowe firmy, jest tam trochę ogłoszeń, a co do atmosfery - jest fajna, ekipa jest zgrana, ale do nowych też OK, zarobki OK

@Arek

fajnie, ja też :-) jeszcze fajniej robi się jak się zgrasz z ludźmi, dużo fajnych osób tu pracuje :-)

Stinger

Kiepsko zarobki najniższa krajowa raz w roku piknik. rodzinny żeby zamydlic oczy pracownikom zapomnij o wczasach pod gruszą o czymkolwiek 170zl na wigilię strach brać że może trzeba będzie oddać a podobno miliard zysku w tym roku to tyle żenada pozdrawiam ale nie państwo M.

pracownik Nowy wpis
@Stinger

przesadzasz, nie jest tak źle, jest praca 8 godz., wszystko płacone, pensja na czas, jest OK

Były pracownik Nowy wpis
@pracownik

Ale to prawda na produkcji praktycznie najniższa krajowa dużo osób odeszło z Mokate wielu ludzi z Ukrainy bo się opłaca teraz nawet pikniku nie robiono tylko talerz bigosu kromka chleba Wigilijna ;) a te 170 zł to nie żart i od tego jeszcze podatek wzięty aż wstyd się przyznać że taką Wiliówkę się dostało .... Po za tym płacą na czas to trzeba zostawić wszystko jasne przejrzyste jest ale jak kiedyś się mówiło że Mokate to kawał dobrej firmy to dziś to tylko wspomnienie jedynie

Czy Grupa Mokate organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

pracownik Nowy wpis

to zależy od stanowiska, ale tak, są szkolenia, jak ci zależy to jest szansa, że to zauważą

Czym w Grupa Mokate zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Magazynier

Rozmowa rekrutacyjna na magazyniera w Ustroniu z kierownikiem Michałem,to jakiś horror. Wylicza mi ile zarobię,kreśląc cyfry po moim CV.Przecież to jest dokument. W życiu się z takim czymś nie spotkałem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

To odosobniona opinia

profesjonalny grafik designer

Wszyscy pracownicy wszystkich szczebli to wspaniali ludzie, tworzący faktycznie rodzinną atmosferę, pomocni, życzliwi i uśmiechnięci. Z jednym niemiłym wyjątkiem.

Edzia

Zgadzam sie, bo znam sytuacje i wierze piszącemu.

@

Rozwożenie kartonów hm to żaden awans.a tak serio to pani M.robi swoja robotę i tyle.Czasami chodzi i na nikogo nie patrzy ale swojej roboty pilnuje.Na kazde pytanie odpowie jesli trzeba to pomoże.Na hali sa ludzie którzy dlugo pracują i ukraina no i kilka nowych pań ktore od progu trwierdza że wszystko wiedza najlepiej. Nic impowiedzieć,bo odrazu płaczą. Zasada prosta ja pomagam Tobie Ty pomagasz mi jeśli tego nie robisz to nie czekaj na pomoc. Jesli coś do kogoś mam to mu o tym mówię,a nie pisze na internecie.

Stifi

Oczym wy tu mówicie ta firma jest dla większości przystankiem przetrwania do następnej pracy płacą żenada preme żenada jak można dać podwyżkę kosztem premi no i ludzie wydrapali by oczy za złotówkę

Na jakie zarobki można liczyć na produkcji na początek ? Sa jakieś dodatki/benefity w postaci premii, wczasy pod grusza, ppk ?

Krystyna

A masz jakieś doświadczenie w pracy na produkcji?

Czy pracodawca Mokate motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Zażenowany

Tak, usuwając komentarze i wpisy, które źle wpływają na firmę. Gdzie wpisy o tym jak wyglądała prawda? Aktualnie nowy Dyro - nowa miotła. Dużo nowych osób. Czas pokaże.

Izabela
@Zażenowany

To może ty coś napiszesz o tym jak to naprawdę wygląda w firmie? Skoro inne komentarze są rzekomo usunięte

@Zażenowany

Czym spowodowane jest to że jest dużo nowych osób? Były jakieś rotacje?

Hania
@Monika

Całe biuro się zwolniło jak przyszła nowa góra... Zaraz ludzie z terenu też będą masowo odchodzić.

one

Pracowałam tam przez kilka lat i mam odmienne zdanie. Zostałam skutecznie zdemotywowana.

Dominika
@Hania

No to w sumie czystki widzę się robią. A czy to nie będzie tak, że podmianka na prawie każdym stanowisku, dostosują się do nowej władzy i się to ustabilizuje?

@one

A co Cię tak zdemotywowało?

Lily

Witam Chciałam zapytać czy jest możliwość wykupienia obiadów w Ustroniu, jakie są teraz zarobki jako pakowacz i czy trzeba mieć czepek na głowie?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Mokate? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Giorgio

Zdecydowanie sami. Żeby wyrzucili cie z tego zakładu naprawdę musisz się postarać :)

Dominika
@Giorgio

W sumie to dlaczego? ;) Ktoś chyba kiedykolwiek został tu zwolniony, w jaki sposób się np., postarał? ;p

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Mokate?

XYZ

spoko, jest OK

Natalia
@XYZ

@XYZ Super, dobre stosunki powinny być zachowane wszędzie. W Mokate Wigilia jest dniem wolnym od pracy?

j24

W porządku, są konkretni i wymagający, ale można się dogadać.

Saw
@j24

Z tym wymagajacy to mocno ale to mocno przesadzone

Lim
@j24

Wymagajacy oni tego slowa nie znaja to by ich przeroslo za duzo wymagane

Hanna
@Lim

No ale to chyba dobrze ze pracodawca nie jest wymagający jakoś bardzo? :P Czy chodzi ci o coś innego?

Lewy

Jaka praca na magazynie, jakich zarobków można się spodziewać na magazynie.

Edi

Jak się w mokate pracuje jaka atmosfera

Mario

Witam Jak wyglądają zarobki na produkcji w Mokate Ustroń?? Czy na etacie pracownik na produkcji zarobki ponad 3000 zł na rękę?

elpistolero
@Mario

z 2 sobotami tak, przynajmniej na starcie. Praca ogólnie spoko niezbyt ciężka. Kadra kierownicza czasem irytująca ale da się zdzierżyć. Całokształt na plus szczególnie na tle innych zakładów, warto spróbować.

Mama
@elpistolero

Witam Ile jest zmian w firmie? 2 czy 3?

Leszek
@elpistolero

3000 z dwoma sobotami? Kto za takie stawki chce pracować obecnie? I piszesz że ogólnie jest spoko, serio zadowala cię taka kasa?

Mario

Witam Jak wyglądają zarobki na pełny etat na produkcji?? Czy jest ponad 3000 zł na rękę?

Radek

Bardzo zmieniła się praca od momentu kiedy pandemia zmieniła nasze funkcjonowanie.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Mokate?

mareczel

Brak stylu, bo i wiedze o zarzadzaniu ludzmi maja marna. Kilku managerów coś tam wie ale reszta... ;)

Mokate na targach Gulfood w Dubaju

Targi Gulfood w Dubaju to jedna z największych i najważniejszych imprez branży spożywczej na świecie. W wydarzeniu uczestniczy 5000 wystawców ze 120 krajów. Mokate kolejny raz prezentuje swoje produkty kontrahentom z Bliskiego Wschodu i Azji.

W czterodniowej imprezie uczestniczą międzynarodowe marki, które prezentują najnowsze produkty oraz usługi z zakresu żywności i napojów. Odwiedzający mogą spotkać się z dostawcami, spróbować nowej żywności i poznać najnowsze trendy kulinarne. Ponadto podczas Konferencji Gulfood liderzy branży omówią szeroki wachlarz tematów, od zdrowia publicznego po najnowsze technologie z dziedziny produkcji żywności.

Na targach w Dubaju tradycyjnie już nie zabrakło okazałego stoiska Mokate. Nasza firma prezentuje na nim ciastka, cappuccino, miksy kawowe oraz inne napoje instant, a także szeroką gamę herbat LOYD.

To 25. edycja targów w Dubaju. Organizatorzy spodziewają się frekwencji przekraczającej 100 tys. osób. Gulfood 2020 odbywa się terminie od 16 do 20 lutego.

Mokate na targach ISM w Kolonii

Na największych targach słodyczy i przekąsek na świecie, nie mogło zabraknąć stoiska Mokate. Targi ISM w Kolonii trwają od 2 do 5 lutego.

Targi ISM to największe na świecie targi słodyczy i przekąsek. Około 1600 krajowych i międzynarodowych wystawców zaprezentuje cały asortyment cukierniczy dostępny na całym świecie we wszystkich dziedzinach począwszy od czekolady i słodyczy, pieczywa i przekąsek, po lody i surowe masy. Produkty sezonowe są szczególnym przedmiotem oferty i sprawiają, że targi cukiernicze ISM w Kolonii są niezbędnym barometrem trendów. Towarzyszący program wspierający koncentruje się również na informacyjnych potrzebach przemysłu i handlu z interesującymi kluczowymi tematami.

Tradycyjnie już, na targach ISM swoją bogatą ofertę prezentuje Mokate. Oprócz herbat LOYD i Mokate cappuccino, odwiedzający mogą skosztować naszych ciastek, wafli oraz czekolad do picia.
pippo

polecam, jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Mokate - Ustroń

• Jak się pracuje w Grupa Mokate?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Mokate tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Mokate?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Mokate?

Kandydaci do pracy w Grupa Mokate napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Mokate