Opinie o Hotel Klimek****Spa w Muszyna

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Hotel Klimek****Spa. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hotel Klimek****Spa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Klimek****Spa w Muszyna

Natalia Nowy wpis

Faktycznie kiedyś były tu takie rotacje, że aż klienci SPA coś podejrzewali? Ciekawe co się w takim razie tam działo... A jak z pracą w innych strefach? Mam na myśli restaurację czy ogólnie już sam hotel, gdzie aktualnie panuje najlepsza atmosfera i warto byłoby się zatrudnić? Chyba, że tu jest tak, że robi się wszystko w kontekście pomocy na innych stanowiskach? Da ktoś znać jak praca tutaj jest w praktyce zorganizowana i na jakie zarobki można tutaj liczyć?

kordian Nowy wpis
@Natalia

Wyzysk na każdym stopniu. Złe traktowanie pracownika co tu dużo mówić , obserwacja na każdym kroku … porażka

Boryss Nowy wpis

Odradzam..!!!!!!!!!Szczególnie w strefie SPA pojawiają się co chwilę nowe ogłoszenia o naborze pracowników; podejrzane! Bo Managment robi wszystko by zniechęcić do pracy, paradoksalnie kalają we własne gniazdo.

. Nowy wpis

Dziwka!! Lubisz jebacke od wszystkich ????

Beatrycze

Hotel Klimek SPA pięknie położony w spokojnym miejscu z cudowną panoramą. Obsługa hotelowa począwszy od Pań Recepcjonistek, Panów Kelnerów i Panie Kelnerki na bardzo wysokim poziomie. Podobnie Panie sprzątające. Pokoje bardzo czyste, wygodne materace,jedzenie bardzo urozmaicone. Aquapark świetny.Każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam wszystkim którzy chcą odpocząć od zgiełku dużego miasta.

Firma Hotel Klimek****Spa prowadziła rekrutację na stanowisko Zatrudnimy RECEPCJONISTĘ/TKĘ - Hotel 4* w górach. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Słowa kojarzące się z Hotel Klimek****Spa (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Hotel Klimek****Spa: Najbardziej nie podobało mi się w Hotel Klimek****Spa:

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Klimek****Spa - Muszyna

Hotel Klimek****Spa