Opinie o Bahlsen Sweet w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bahlsen Sweet. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bahlsen Sweet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bahlsen Sweet w Skawina

Wiktor

@ogarnięty a jaki obowiązuje ubiór ?

Lola
@Wiktor

Trzeba mieć swoje ubranie jak się pracuje przez firmę posrednicza

Hit

Ludziska, jak wygląda praca na stanowisku PH, jakie plany i czy do realizacji, ile wizyt dziennie. Jaka podstawa, jakie samochody i czy można kożystać prywatnie. Bardzo proszę o jakąś odpowiedź, czy warto aplikować ?

Ktosik

Względem produkcji: Praca jak praca. Wszyscy szeregowi pracownicy narzekają na niskie płace (2000 zł na rękę), co chwila pojawiają się nowe wytyczne technologiczne co znacząco zaburza rytm pracy na halach, pracownicy biorą urlop zamiast chorobowego, bo nie chcą mieć ucinanych premii. Wymagana jest multifunkcjonalność (najlepiej znać wszystkie maszyny i na wszystkich potrafić pracować); przy rozmowie o pracę mowa jest o pracy od pon. do pt. ze sporadycznie wpadającą sobotą na nadgodzinach co realnie przedkłada się na dzień wolny w tygodniu i sobotę pracującą. Czasem w niedzielę trzeba zapylać do pracy na nadgodziny na sprzątanie, gdyż firmy prawdopodobnie nie stać na firmę sprzątającą. Brak ludzi, a pomimo ustawicznych reklam ze strony firmy, niechęć ludzi do przyjmowania się do pracy. Porozumienie z pracodawcą na bardzo niskim poziomie. Bahlsen organizuje szkolenia pracowników (co prawda głównie BHP). Dość mocny rygor trzymany w kwestiach BHP i standardów sanitarnych (tu akurat na plus). Pracownicy firm zewnętrznych non stop szwendający się po halach (na minus) i niejednokrotnie przeszkadzający w pracy. Jeśli ma ktoś w planach pracę w tej firmie, najlepiej przygotować się na to, że będzie się za swoją pensję pracowało na kilku stanowiskach jednocześnie. Bardzo krótka przerwa śniadaniowa (tylko tyle ile wynika z kodeksu pracy i regulaminu pracy w firmie, ani minuty dłużej). Okresowe spotkania pracowników ze związkami zawodowymi w jadalni, więc zawsze można się czegoś wywiedzieć bezpośrednio. Obecnie działa jeden podwykonawca: Adecco Poland i Adecco Consulting (ten drugi obejmuje linię 17 - maltanki). Starsi pracownicy wychodzą na przerwę czy papierosa kiedy chcą - są nie do ruszenia, podczas gdy nowszych się goni do roboty. Ww. przerwa 15 minutowa (wg regulaminu) jest tak naprawdę 20 minutowa, a w przypadku starszych pracowników nawet 40 minutowa.

@Ktosik

Serio 2000 na rękę i wy się na to godzicie w tych czasach to już odkąd w granie płacą lekko 3000 netto

PH

Jak w tej chwili wygląda u Was praca jako PH? Warunki, kasa, korzystanie z auta, atmosfera

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Skawina
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Analityk / Analityczka ds. Controllingu
Skawina
teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.
Kamil

A czemu strajkujecie, kolega tam poszedł podobno niezłe są zarobki w granicach 5,5-6 tyś brutto z premią ?

Stary wyjadacz
@Kamil

kwartalnie owszem

basia

Współczuje tym którzy muszą tam pracować za takie grosze , teraz przeszłam do innej firmy zarobki prawie 2 razy tyle i spokój pozdrawiam

Stary wyjadacz
@basia

Basiu, wszędzie zarabia się 5 krotnie więcej niż w bahlsenie ale sama zapewne ładnych kilka lat tam pracowałaś:) wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma... daj namiary na firmę która faktycznie oferuje realnie 2 krotnie większe zarobki przy takiej samej ilości przepacowanych godzin w miesiącu - dziś składam CV :)

On

Jaki system pracy obowiązuje w firmie? Czy są to 3 zmiany czy też 2?

Ogarnięty
@On

Obowiązuje system 3 zmianowy

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Bahlsen Sweet?

Ogarnięty

Całe wynagrodzenie wpływa bezpośrednio na konto.

Do ktosika

Oj tam oj tam "ktosik" jak pokazesz na co Cię stać to kobitki będą cię szanować. Pracowałam to wiem. Praca jak praca idzie się przyzwyczaić.

Weronika
@Do ktosika

Nie wspominacie nic o umowach, na jakich pracujecie w Bahlsen Sweet. Jest umowa o pracę od samego początku? Możecie napisać, jak tam jest pod tym względem?

Henry

Wiecie może coś o ofercie pracy w firmie? Warto aplikować?

kolejna firma która dorobiła się na wojnie karmiąc niemców za pomoca przymusowych robotników

Asd

Witam serdecznie forumowiczów. Mam pytanie odnośnie w/w pracodawcy, a konkretnie dotyczy one specyfiki stanowiska Regionalnego Kierownika Sprzedaży... Chciał bym zasięgnąć rzetelnych informacji, a mianowicie: Jakie uposażenie oferuje pracodawca (samochód / marka/model), narzędzia, ilość PH w Zespole, szacowane zarobki (pensja zasadnicza)... z góry dziękuje za pomoc i rychła odpowiedz. Pozdrawiam!

Dsa
@Asd

Też jestem ciekawy odpowiedzi na powyższe pytania. Chciałbym jednak dopytać kandydatów na Rksa o wrażenia po rekrutacji - 1etap w Czeladzi.

Asd
@Dsa

Dsa - a dostałeś sie na II etap? Dostałeś odpowiedz po I spotkaniu ?

Barnaba

Warto patrzeć na daty. O strajku pisano rok temu. Teraz jest dobrze!

Aneta

Co możecie napisać o aktualnej sytuacji w Bahlsen Sweet? Wspominaliście o możliwości strajku, czy się odbył? Jak wyglądają teraz warunki zatrudnienia, poziom wynagrodzenia? Pracodawca zapewnia jakieś benefity? Zapraszam do dyskusji na temat firmy.

Firma Bahlsen tak dba o pracowników , ze pracownicy złożyli pismo o spór zbiorowy , wiec niebawem strajk...

O co cmon

Wiadomo coś w sprawie strajku? To prawda czy kolejny trol?

gol

Młody

Gdzie lepiej iść do Adecco czy do Manpower ? i jakie są zarobki

bobek 79
@Młody

Lepiej poszukać coś lepszego, ostatnio sporo Ukraińców pracuje a to mówi samo za siebie, ludzie popracują trochę zobaczą jak jest i odchodzą dlatego szukają ludzi za wschodniej granicy

gliklik
@Młody

lepiej do man power praownicy sa bardziej tam doceniani a adecco nie polecam płaca 13,35 brutto na h

Aneta

Nikt dawno nie pisał nic na temat pracy w Bahlsen Sweet. Ostatnie komentarze dotyczą oferty handlowca, a teraz są już nowe ogłoszenia odnoszące się do pracy na produkcji. Czy warunki pracy bardzo różnią się w tym miejsce od wcześniej opisanych przez @qaz stanowisk?

Aneta

@qaz Dzięki za podanie szczegółów. Mam jeszcze kilka pytań odnośnie tego jak wygląda praca w Bahlsen Sweet jako przedstawiciel. Czy można liczyć na jakieś wprowadzające szkolenia? Czy jest w firmie możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu? Jak według Ciebie firma wyróżnia się na tle innych pracodawców z branży?

qaz

Jeżeli ktoś chciałby w przyszłości aplikować na PH C&C: - stawka ok 3300 brutto - premia ok 2000 brutto - 2 etap rozmowy w Krakowie - teren działania - pół Polski (spanie o hotelach) - samochód do użytku prywatnego ale za prywatne km odciągają z wypłaty

Aneta

Pracujesz w Bahlsen Sweet? Chętnie dowiemy się na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy oraz jakie benefity zapewnia firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Bahlsen Sweet - Skawina

• Jak się pracuje w Bahlsen Sweet?

Zobacz opinie na temat firmy Bahlsen Sweet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bahlsen Sweet?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bahlsen Sweet?

Kandydaci do pracy w Bahlsen Sweet napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bahlsen Sweet