Opinie o Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72 w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72 o rekrutacji.

Branże: Szkoły podstawowe
Szkoły podstawowe Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72 w Wrocław

zniesmaczona matka

Dzień dobry, moja córka właśnie skończyła naukę w ów placówce "edukacyjnej". Zgadzam się z opinią Polska Policja oraz Ave Silesia. Po części wyrażam aprobatę wobec opinii użytkownika Życzliwy. Mam wrażenie, że jego nazwa znaczy tyle co "życzliwie odradzam". Ta szkoła jest kloszem informacyjnym dla dzisiejszej młodzieży, która potrzebuje obcowania z nowymi technologiami. Szkoda, że takowe znajdują się tylko w gabinecie pani dyrektor. Miejsce na piątą kserokopiarkę już przygotowane? Ruszyło domino i przewracają się kolejne biznesowe klocki. Sportowa szkoła podstawowa numer 72 to istny skansen współczesnej szkoły. Zachowanie nauczycieli oraz samej pani dyrektor wobec rodziców jest wręcz uwłaczające. Po 15 minutach w murach ów placówki miałam ochotę ją opuścić. Mój mąż oraz ja stanowczo odradzamy posyłania tam swoich pociech. Żegnam ozięble, Zofia B.

Tomasz
@Rodzic

Tak, tylko że Pani Kopacka-Gajec jest tam dyrektorką od bodajże 1998 roku. Czas na zmianę.

Sławek Nowy wpis

Nie widzę w sieci żeby kogoś teraz szukali ale pewnie dlatego że niedługo koniec roku. A od września będą wolne wakaty? Jestem nauczycielem matematyki i szukam dodatkowej pracy do połączenia z godzinami w innej placówce. Tu można tak ułożyć grafik żeby się zgrało?

zniesmaczona matka

Rodzic Nowy wpis
@zniesmaczona matka

Przecież to nie jest problem, wystarczy tylko wygrać konkurs na dyrektora i stworzy Pani wraz z mężem super szkołę. Przypominam tylko, że zawsze znajdzie się "życzliwy" lub "zniesmaczony".

Tomasz Nowy wpis
@Rodzic

Czy w Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72 pracuje się na open space?

Absolwent

Jako były uczeń tej szkoły mogę śmiało polecić to miejsce. Nauczyciele zaangażowani w rozwijanie talentów - nie tylko sportowych.

@Absolwent

Dyrektorka, czy pupilek jej to napisał? Bełkot jaki mało.

@Ojciec ucznia

Ojcze ucznia, jestem ciekawa jaki poziom Ty prezentujesz w swojej pracy zawodowej?

@Małgosia

Lepszy niż Pani, gdyż ja pracuje, a nie udaję jak to jest w tej placówce (nie licząc garstki osób, ktora sobą coś prezentuje i się stara).

@Ojciec ucznia

Proponuję zatrudnić się w szkole, wtedy porozmawiamy. Szkoda, że tak lekko przychodzi Panu obrażanie innych.

@Małgosia

Prawda w oczy kole? Nie za trudne zdanie? Nie będę zniżał się do poziomu pewnych osób.

@Małgosia

Prawda to obrażanie? Proszę mnie nie prowokować i ponowie przeczytać moje poprzednie wypowiedzi, ale tym razem ze zrozumieniem.

@Ojciec ucznia

Prawda i prawda. Życzę Panu wszystkiego dobrego, samych mądrych ludzi na Pana drodze i tym zakończę z Panem dyskusję.

Małgorzata
@Małgosia

Chętnie przeczytam opinie o pracy w tej placówce, ale od pracownika. Jeśli pracuje Pani w SSP, proszę napisać coś więcej. Co prawda nie widzę, aktulanie ofert pracy, natomiast zawsze opinia przybliży temat pracy w tym miejscu. Jakie warunki umowy oferuje pracodawca, i czy oferowana jest umowa na pełny etat?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72 na stanowisko Przyjmę do pracy na stanowisko woźnej/sprzątaczki? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Dobra szkoła, miła i profesjonalna obsługa petenta. Za płotem szkoły widać nową, dużą inwestycję (korty). To dobrze, że dzisiaj się coś rozwija a nie zwija. POWODZENIA !!!!!!!!!!!!!!

Jak szefostwo w Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72? Spoko traktują ludzi?

Jest dobrze , płacą ok, bardzo polecam

MD

Tak dobrze, że nauczyciele uciekają.

@MD

to nie jest prywatna firma tylko placówka samorządowa.

Jasiek

Szkoła ok. polecam, dużo sportu, fajny obiekt sportowy.

Gw

Poziom szkoły niski. Brak nauczycieli matematyki, geografii i świetlicy. Lekcje zdalne odwoływane. W tym roku dzieci nie miały ani jednej lekcji zdalnej z geografii. Dramat. Nauczanie początkowe - Pani Dyrektor wymaga tylko 2 lekcji zdalnych po 30 min. w tygodniu. Reszta zadawana - rodzic po pracy siedzi z dzieckiem. Dla nauczycieli raj. Dla rodziców i dzieci koszmar.

z poznania nie wyjedziecie

Marc.72

Szkoła to istna patologia dzieci nonstop używają wulgaryzmów. Biły mnie prześladowały a kiedy powiedziałem wychowawczyni(usunięte przez administratora) Zaczęła na mnie wrzeszczeć. Przez co miałem problemy psychiczne. Kiedyś szkoła była dobra teraz zmieniła się bardzo na nie korzyść. Musiałem się przenieść do innej szkoły i widzę że podjąłem dobry wybór. Stanowczo odradzam

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Rekrutacja

Oczywiście pracowałam w szkole , a rekrutacja to jakaś Beka Dzień dobry , czy ma pani pieniądze dla dyrektorki ( zaliczka 3 tyś żeby pracować ) Pokaże pani (usunięte przez administratora) , dobrze , to godziny pracy od 4 do 17 trzeba wypełniać wszystkie papiery , obiady 500 zł tygodniowo , z 2 tyg później - zwalniamy panią , koniec

Polska Policja

Jako była pracownica tej placówki penitencjarnej stanowczo odradzam wysyłania tutaj więźnia, znaczy dziecka ani podjęcia tutaj harówki. Po zaledwie trzech latach, oprócz złych wspomnień mam także problemy psychiczne. Więźniowie... znaczy uczniowie na moich lekcjach żartowali sobie z innych klawiszy... znaczy nauczycieli. Musiałam wyjść z celi, brakuje oddziału szybkiego reagowania.

@Polska Policja

Prawda, jestem byłym pracownikiem. Stan tej placówki jest wręcz tragiczny, kraty się kruszą a więźniowie wynoszą widelce i konstruują broń

Jaaa

Zgadzam się z panem opinia

Krystyna
@Jaaa

@Jaaa Zaciekawiła mnie sytuacja o której piszecie tu na forum. Skoro Sportowa Szkoła Podstawowa ma niezbyt przychylne opinie ciekawi mnie, czy rodzice zgłaszali swoje uwagi dyrektor szkoły?

Jaaa
@Krystyna

Tak , między innymi ja zgłaszałam ale nic nie robią z tym.

Marzena

Tak , były podejrzenia ale dyrektor nic z tym nie robi

pytanie

Nikt w tej szkole nie chce pracować. Dlatego odradzam. Nauczyciele są potrzebni, ale wszyscy uciekają. Dyrektorka nie wypłaca za nadgodziny, ale jak trzeba było strajkować to pierwsza namawiała nauczycieli do protestów. Traktuje pracowników, oczywiście tych którzy nie są z nią w komitywie(usunięte przez administratora) Warunki w pokoju nauczycielskim tragiczne. Szkoła sto lat za murzynami, nie ma dziennika elektronicznego bo rzekomo prąd za słaby, ale pani dyrektor w luksusowych warunkach klimę ma w swoim gabinecie. Lista jest długa. Powiem tyle omijajcie szerokim łukiem szkołę, wy którzy jeszcze chcecie uczyć polskie dzieci.

Jolanta
@pytanie

Powiedz proszę , kto jest w komitywie z Dyrektorką ?

Tanaga21

Prawda

Wiecie czy Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72 udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Odp

Nie , w życiu , nic nie udostępniają

Radek

Ale to jest forum dla pracowników szkoły a nie dla rodziców! Warto sprawdzać i czytać

Nataliia
@Radek

Nie wiem o co panu chodzi ? Uczy pan w tej szkole? Jak czytam te opinie to cieszę się że przeniosłam moje dziecko, 6 klasa do innej szkoły . Tu jest jakaś tragedia , dyrektor straszna.

ważne

super Pani zrobiła, tez nosze sie sie tym zamiarem od razu w czerwcu ta szkola podobnie jak Pani Dyrektor-DRAMAT-no cóz ryba psuje sie od glowy kuratorium -BRAK reakcji coraz wiecej Rodzicow przenosi dzieci, najgorsze że nikt sie tym nie interesuje-szkoda:(

mimo

a do której pani przeniosła ponieważ tez nosze się z tym zamiarem

@ważne

ja przeniosłam do sp63. super , o wiele lepiej niż w tym (usunięte przez administratora).

Lans

Ta szkoła to (usunięte przez administratora) chodziłam do niej nic nie nauczą strasznie niski poziom nauczania!!!

@Lans

to prawda , najgorsza jest dyrektorka i wice , nic tylko się lansują

Gosia

Kiedyś była dobra szkoła dobra atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72 - Wrocław

• Jak się pracuje w Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72?

Zobacz opinie na temat firmy Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72
2.4/5 Na podstawie 52 ocen.

Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72