NaturProdukt Zdrovit

Opinie o NaturProdukt Zdrovit

tatek 2014-03-19 09:27:51
Bylem na rozmowie w sprawie pracy nz zastępstwo w Wawie, niejaki szef sprzedaży, P...ko, sprawia wrażenie pan i wladcy, mały kazelkowaty jegomość, ktory traktuje wszystkich wokół siebie z góry. Nie polecam. Marna podstawa plus niby premia ale jak się dopytac to usłyszymy w odpowiedzi kręcenia. Dostaniecie pracę, jak zgodzicie sie na dwa tysie na rękę i jak wykarzecie postawę liżąco-wypinająco względem pana, karła dyrektora, ktory chodzi w koszuli toma za 300 pln, a przedstawicielowi chce placic grosze. Wystarczy przyjżeć sie jak wygląda jego zachowanie względem podwładnej kierowniczce... szkoda gadać. To tak jak dorwie się go kierowania zakompleksiony czlowieczek, ktory jak patrzy w lustro to napawa sie wladza. Typowy gnojony w szkole kujonek.
kokos 2015-01-25 09:58:59
Stawiłem się na rozmowę z Panią z HR i z Panem, który się nie przedstawił (bufon) nie profesjonalny facet (bardzo niski). Zadawał pytania o przyjaciół itp. co go to obchodzi. płacą bardzo niską podstawę 12-15 wizyt dziennie 80 % wymaganej skuteczności dziennej sprzedaży - kosmos. Apteki musiałyby przy takiej ilości zamówień pozbywać się na śmietnik towaru. Duż ilość PH robiąc zamówienia na swoich palmtopach robi je na lewo tzn są one widoczne w systemie u szefa a potem telefonicznie lum amailem odwołują je w wybranej hurtowni. Produkty dobre znane ALE.......
eryk 2015-06-11 20:03:19
W firmie bajzel jakich mało, zarządzana jakby przez osoby bez doświadczenia, mało kompetentne i z dużym ego. Miałem tego nie pisać, ale w tej firmie nikomu nie zależy na efektywności, zmniejszaniu kosztów, zwiększaniu sprzedaży. Wszystko jest robione, planowane na kolanie, doraźnie i jak wiatr zawieje. Najlepiej jest zaoszczędzić na pensjach kilka tysięcy, a wręcz setki, albo i miliony przeciekają między palcami w braku organizacji, złego rozplanowaniu regionów, braku koordynacji pracy między działami. W tej firmie każdy sobie rzepkę skrobie, a cierpią zwykli pracownicy. Przełożeni to w połowie jakieś kpiny. Nie polecam nawet na początek. Wymagania olbrzymie, ale nic nie dostaje się w zamian po za garbem. Podwyżek brak, obniżek pensji pełno.
Jeśli dawali byście szanowni Państwo w Zdrovicie z siebie połowę swojego wybujałego ego i połowę tego co wymagacie od innych łącznie z tymi bzdetami z ogłoszeń o pracę to praca w tej firmie byłaby prawdziwą przyjemnością.
blanca 2015-08-17 11:05:36
Tak poczytałam to trochę, choć nie jest tego wiele ale wydaje się treściwie i porównałam z ogłoszeniami to faktycznie coś wychodzi nie tak. Wymagania mają dość spore, a nawet bardzo spore i to na stanowiska, na które powiedzmy sobie przeciętniak by się nadawał - taka moja refleksja.
Zapytam wprost:
- Czy warto pchać się do tej firmy? chodzi o całokształt: zarobki, warunki pracy, stabilność, świadczenia, atmosfera itp.
pracownik 2015-10-09 14:51:13
hmmm cóż ogromne wymagania mała kasa. Nie polecam wyzysk i traktowanie ludzi przedmiotowo
jola technik 2015-10-09 14:59:41
Nie polecam firma niby na pierwszy rzut oka ok ale straszny wyzysk a kasa mała. Ogromne wymagania to pierwsza firma w moim doświadczeniu której odradzam pracy . Ruch w aptece ogromny a pracowników mało . Jeszcze za mg trzeba robić bo się nie wyrabiają. A i jak koordynatorki przyjeżdżają to zawsze mają jakiś problem
Żałosna firemka stawiaca na wyzysk i brak płacy 2015-10-12 00:40:59
A nad czym się tu zastanawiać. Człowieku ta firma to dno finansowe mi proponowali np. 2.500 tys.zł netto/ pełen etat za prace tłumacza z 2 językami obcymi: angielskim i niemieckim w Warszawie. Śmiech na sali i żarty sobie robią myślą że ludzie będą robić na nich darmozjadów. Jak najdalej od takich pseudo firm czy raczej firemek żenujących bo na miano uczciwej firmy poważnej to trzeba zasłużyć. Tyle w temacie. Niech sami sobie robią za 2,5 tys. zł netto/ pełen etat bo nikt rozsądny na darmozjadów robić nie będzie!
5555 2015-10-23 21:16:57
jola technik ; Grunt - chyba pomyliliście firmy przez "w" są apteki a przez "v" jest firma farmacełtyczna dostarczająca produkty do aptek, ale jedno i drugie to co innego
asia 2016-02-05 09:20:49
Mam pytanie jak wygląda praca w telemarketingu? bo widzę że szukają . jaka płaca itd. ?
asia 2016-02-05 11:02:47
jaką określoną liczbę połączeń ? a dużo osób pracuję w telemarketingu? i jaka płaca?
ola 2016-02-06 11:48:16
Płaca kiepska, grubo poniżej 2 tyś na rękę. Jedyny plus to umowa o praca ciut wyższa niż minimalna.
asia 2016-02-08 09:29:47
seria to ile podstawy w telemarketingu to 2000 tys brutto ???? hehe chyab pies z kulawą nogą tam nie przyjdzie. ech
rafcio 2016-02-08 15:43:20
a nie możecie napisać konkretnie jaka podstawa jest w telemarketingu ?? 1700 do ręki chociaż jest ?
ndsk 2016-03-05 11:48:17
Na stanowisku takiego przedstawiciela trzeba przede wszystkim znać się na handlu od strony praktycznej, a produkt traktować jak produkt i nie dorabiać niepotrzebnie jakiejś dodatkowej ideologii
Romek 2016-05-05 23:22:46
Powiem Wam tyle, że musicie sptóbować w tej firmie, jest jedną z bardziej rodzinnych na rynku, polecam
. 2016-11-18 19:31:34
Mam takie samo odczucie. Byłam na rozmowie z dyrektorem tej firmy i wg mnie bardzo konkretny człowiek, bardzo konkretne warunki i w ogóle uważam, że firma z pomysłem o ugruntowanej pozycji na rynku. Mam nadzieję, że tam będę pracować, ale jak nie, to i tak uważam, że menager tej firmy to człowiek z pomysłem i nie jest ot osoba każąca "malować trawę na zielono" tylko zna realia rynku. Ja polecam :-)
Zostaw swoją opinię o NaturProdukt Zdrovit - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NaturProdukt Zdrovit