AH Hardt sp.j.

Liszki

Opinie o AH Hardt sp.j.

Snajper 2009-03-31 21:52
Słowa kojarzące się z Firma A. H. sp. j. Hardt i wspólnicy (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, wyczerpująca):
Atmosfera i ludzie tam pracujący są nad wyraz uprzejmi.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? ok 1300zł.
Najbardziej podobało mi się w Firma A. H. sp. j. Hardt i wspólnicy: bardzo miła atmosfera i brak szefa na hali produkcyjnej
Najbardziej nie podobało mi się w Firma A. H. sp. j. Hardt i wspólnicy: moje nadgarstki nie wytrzymały tempa.
k 2011-05-05 19:05
Firma AH jest super....najlepsza firma w jakiej udało mi sie pracowac.k
grzmotnik 2013-08-08 12:29
hahahaha dobre dobre to powyżej.
- a niech ich piorun [usunięte przez moderatora]
ANA 2015-01-31 13:40
Byłam na rozmowie o prace ,wrażenie zrobili b.słabiutkie.eee ..
Warunki jeszcze gorsze .
Nie wiem czy się ktoś zdecyduje .
Coś w tym jest, tak jak ludzie piszą powyżej.

Jarząbek 2015-02-01 09:41
Cholera jasna! Won mi tu stąd, jeden z drugim! Będzie mi tu księcia dyrektora obrażał !!!
Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni,niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To pisałem ja – Jarząbek.
Książę dyrektor to światowa gwiazda HR niezwykle kompetentna i wrażliwa osoba z sukcesami.
Łubu dubu łubu dubu nich żyje nam książę sto lat! To pisałem ja – Jarząbek. ps bardzo proszę o podwyżkę.
ANA 2015-02-06 15:35
DOBRE,DOBRE
Jarząbek 2015-10-09 14:46
CO to znaczy że " współpraca powinna być obustronna i przede wszystkim winna być zawiązywana bez wypowiadania żadnego słowa " bo nic nie rozumiem i co to za jeden ten teamworek nowy dyrektor ah czy co ???
elstar 2016-05-21 20:12
4 do 12 tygodni Twojej kariery(usunięte przez administratora) szkoda czasu, kasa słaba (usunięte przez administratora) nie polecan
elstae 2016-07-13 21:17
Duża rotacja dokładnie znaczy to co jest w definicji zdania-inaczej pracujesz kilka-kilkanaście tygodni bo albo odejdziesz sam albo szefowie robią pod "górkę" (usunięte przez administratora)
65 2016-07-13 21:29
o noo wlasnie chodzi o to ze wiekszosc osob pisze komenatrze abrdzo ogólnikowo i taka jest prawda ze potem nie wiadomo kompletnie o co chodzi i dlaczego tak sadza..prosimy wszyscy o jakies szczegoly..
Zostaw swoją opinię o AH Hardt sp.j. - Liszki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AH Hardt sp.j.