Opinie o MS Services w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MS Services. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MS Services na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MS Services w Warszawa

Zażenowana

ŻENUJĄCA FIRMA Wypłat na czas brak, łamią zapisy, które są w umowie i nie dotrzymują terminów. Dziesiątki osób, jeśli nie więcej nie dostaną wypłaty zgodnie z umową BO TAK. BO TAK ZARZĄD ZDECYDOWAŁ. Całkowicie (usunięte przez administratora) mam wasz zarząd, podpisałam umowę i wypłata należy się W TERMINIE. Pieniądze mają być na koncie do 15go i naprawdę wisi mi to, że 15 wypada w niedzielę, nikt mądry z kadr nie zajrzał wcześniej do kalendarza i nie sprawdził? To może wobec tego zatrudnijcie bardziej kompetentnych ludzi. Polecam również poczytać czym jest przelew natychmiastowy - nie umiecie zrobić zwykłego to teraz płaćcie za taki. Jeśli myślicie, że będziemy cicho, to jesteście w błędzie. Myślę też, że Państwowa Inspekcja Pracy zainteresuje się tematem tym jak i przy okazji umową zlecenie, która ma wiele znamion umowy o pracę, a jakoś dziwnym trafem od lat jest tylko przedłużana.

Iqos

MŚ zabrał z Adecco Sylwię i wracają stare problemy . Na @ nie opisuje , telefonów nie odbiera , na pytania dotyczące byłego pracodawcy odpowiada ,że ona już tam nie pracuje !! - MS dziękujemy świetny ruch , znowu brał przepływu informacji .

Praca jako account manager- merchandising Można liczyć na auto służbowe?

@Tomek

Witam, zarobki na tym stanowisku zależą głownie od posiadanego doświadczenia i umiejętności.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Wiecie może, czy w MS Services szukają chętnych na staż?

Nestle

Nie polecam Przepływ informacji praktycznie zerowy Wypłaty niejasno naliczane nigdy nie wiesz czy dostaniesz podstawę czy max czyli jakieś 4800 (a pracujesz jak wół) Brak wsparcia RKS Brak wymian przeterminowanych produktów Brak wsparcia faktur marketingowych (a jeśli się pojawia ta na kwartę 50zl) ???? Plus Ładne nowe auta - ale brak możliwości używania do celów prywatnych Ogólnie nie polecam

Ciekawy Nowy wpis
@Nestle

Słyszałem, że można używać prywatnie i idzie dobrze zarobić..... ktoś wie jak jest na lubuskim?Sama podstawa to ok 4

Nestle Nowy wpis
@Ciekawy

Czy dobrze - ciężko powiedzieć masz górną granicę zarobków jasno określana na umowie. Jeśli masz na myśli cele prywatne czyli pojechali na zakupy - to tak możesz Ale na wakacje już autem nie pojedziesz. Tak jest u mnie w regionie Nie wiem jak jest w lubuskim

Ktoś Nowy wpis
@Nestle

Podobnie słyszałem+dodatki tzn dodatkowe premie jeszcze poza tymi na umowie i jedzenie prywatnie z głową pewnie tam 50-60km poza miasto to ok ale dalej to chyba za swoje

Mobilny Koordynator ds. szkoleń zespołu Ambasadorów marki (branża AGD/RTV) Na jakie warunki można liczyć? Jaka podstawa? Z racji tego, że jest to obszar całej Polski to czy 10 brutto jest realne? Jakie auto służbowe?

@Paweł

Dziękuję za zapytanie. Cieszę się, że zwrócił Pan uwagę na naszą ofertę pracy. Jeśli chodzi o warunki zatrudnienia, na ten moment nie podajemy konkretnej podstawy oraz premii. Ostateczne warunki będą omówione w dalszych etapach rekrutacji. Zalecam złożenie CV, abyśmy mogli bliżej poznać Pana doświadczenie i umiejętności, co pozwoli nam dostosować ofertę do oczekiwań obu stron. W kwestii auta służbowego, informujemy, że rodzaj pojazdu zależy od dostępności w danym czasie. Posiadamy różne auta, co pozwala nam elastycznie dostosować wybór do aktualnych potrzeb. Jeśli jest Pan zainteresowany dalszymi etapami rekrutacji, zachęcamy do aplikowania. Wtedy będziemy mogli omówić szczegóły oraz odpowiedzieć na ewentualne pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

TOMEK
@Sara Dział HR

Czy rekrutacja nadal trwa? Czy można aplikować i wysłać swoje CV na maila? @Pracodawca

@TOMEK

Tak, rekrutacja nadal trwa. Zachęcam do aplikowania poprzez portal Pracuj.pl, gdzie znajduje się oferta.

Kandydatka

Aplikowałam do tej firmy na stanowisko specjalisty ds. kluczowych klientów. Rozmowa odbyła się przez teams z jednym z dyrektorów. Całość rozmowy rekrutacyjnej, to jakieś 30 - 45 minut, niestety już nie pamiętam ile trwało to dokładnie. Pan wypytywał mnie o przeróżne rzeczy, od tego dlaczego odeszłam z poprzedniej pracy, po to jakich rzeczy szukam u potencjalnego pracodawcy. Pytania typu czy wniosłam coś swoją pracą do poprzedniej firmy, czy miałam jakiś moment bądź sytuacje, z której byłam szczególnie zadowolona, gdzie się widzę zawodowo za 5 lat i czy lubię pracować dużo. Na koniec zostałam poinformowana, że Pan ma jeszcze kilka takich rozmów i jeżeli nie zdecydują się na moją kandydaturę, to dostanę i tak odpowiedź bodajże od kogoś z HR. Jak można się domyśleć, odpowiedzi nie dostałam żadnej. Rozmowa dość przyjemna, ale niestety podejście bardzo nieprofesjonalne jak na firmę, która obsługuje znane firmy chociażby jak Nestle. To jest marnowanie czasu drugiej osoby.

@Kandydatka

Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Będziemy wdzięczni za opisanie szczegółów na adres hr@msservices.pl.

piotr

Cześć, pracuje ktoś z was na umowe o pracę w jakimkolwiek projekcie? jak z wynagrodzeniem wtedy? jest wypłacane na czas?

Nestle
@piotr

Tak - pracuje w Nestle Gorszego dyrektora jak K.Kaliszewski nie spotkałam w całym swoim życiu. Problem goni problem Wypłata na czas - ale co z tego jak nigdy nie wiesz ile dostaniesz Bardzo niejasny system rozliczeń Ja rozglądam się na czymś nowym

Pojawiła się oferta Koordynator sprzedaży - Warszawa @Pracodawca Czy praca jest tylko na terenie Warszawy? Czy może obejmuje województwa ościenne? Mieszkam na terenie woj. lubelskiego i zastanawiam się nad aplikacją

Jakie godziny pracy obowiązują w MS Services?

Parrot

Pojawiły się nowe oferty pracy i mam pytanie do pracowników lub byłych już pracowników, jak wygląda praca: atmosfera, wysokość wynagrodzeń, czy na okres próbny jest umowa o pracę czy raczej zlecenie, pojawiły się wpisy o brak wypłat na czas i to mnie zaniepokoiło czy często są takie opóźnienia czy jednorazowa akcja, plus widziałam jak niektóre osoby pisały, że w umowach mają kary pieniężne czy ktoś to może potwierdzić i czego one dotyczyły np zepsucia sprzętu?

@Parrot

Nie przychodź tu, serio. Firma dziwna, kontaktu do kogokolwiek brak. Umową można się co najwyżej podetrzeć, bo nikt się jej nie trzyma.. Za to Ty masz tysiące podpunktów pod groźbą kary pieniężnej.

X

16.10 a wypłaty dalej jak nie było tak nie ma Dzięki ms services nie zapłacimy sobie rat ani nie kupimy jedzenia, praca charytatywna normalnie. Żenada..

xd

brak szacunku dla pracowników, zero informacji dlaczego nie dostaniemy wypłat, nikt nic nie wie, normalnie firma krzak wszystkim odradzam prace pod tą „agencją”

Zażenowana

Paulina, dział HR

Witam, prosimy o opisanie sytuacji na compliance, niezwłocznie sie z nią zapoznamy,

Gdzie można znaleźć Compliance? Dziękuje za szybka odpowiedz

pachołek 2
@Paulina, dział HR

Podpisuje się pod tym obiema rękami, ktoś w końcu musi się zająć tym co ta dziewczyna robi pracownikom, to jest czysty mobbing lub i gorzej, ludzie są zastraszeni… po mailach na compliance adecco ze skargami wyleciało z pracy kilka osób, nie oczekujcie, że teraz ktokolwiek wyśle maila i się pod nim podpisze.

iqos śląsk
@pachołek 2

Podbijam, w regionie N. na śląsku jest gorzej niż w kamieniołomach, może ktoś się wreszcie zainteresuje tematem, a nie zamiecie go pod dywan jak to w tej firmie zwykle bywa… Ręka rękę myję ale firma w końcu beknie w sądzie za regularny (usunięte przez administratora)i CHRONIENIE i ukrywanie (usunięte przez administratora). Nie wypłacicie się z odszkodowań jak się w końcu ludzie zbiorą i powiedzą publicznie co się tu dzieje.

Ambasador
@Paulina, dział HR

Niestety ze względu na „ręka chroni rękę” nikt nie napisze oficjalnego maila, bo każdy się boi. Może warto przeprowadzić rozmowę z pracownikami bądź samym koordynatorem na temat panującej atmosfery?

Ambasador Marki Iqos

Witam Gdzie można anonimowo zgłosić nieodpowiednie zachowanie KO bądź SPV? .@Pracodawca Dziękuje z góry za odpowiedz :)

@Ambasador Marki Iqos

Witam, proszę o opisanie szczegółów na adres hr@msservices.pl.

ig

Kompletny brak szacunku i profesjonalizmu. Po 3 etapach rekrutacji, byliśmy umówieni na kontakt do poniedziałku mimo jakiejkolwiek decyzji. Kontaktu brak. Szanujmy swój czas.

@ig

Agata
@ig

Nie dziwię się, jak potraktowali koleżankę, jak zwalniali nic juz nie zdziwi. Wypytywanie o agencje, dzwonienie i pytanie o ciążę pracownic,,, dużo pisać a Pan Kierownik Ł.D. brak wiedzy.

Ik

Czy delegacja jest rozliczona w celu dotarcia na szkolenia ?

Przemysław.K

Jedna z najgorszych agencji pracy. Rekruterzy to gówniarze 19 letni z wypowiedziami na poziomie zawodówki. Na pytanie o zarobki i odpowiedzenie że 4k to trochę słaba pensja to odpowiedź: to jest wysoka stawka ( Xd). Później oznajmił że będzie mnie tydzień uczył ( układania towaru na półkach i robienia zdjęć). I że miło by było jakbym się spotkał z nim już jutro zobaczę jak robota wygląda ( oczywiście bez umowy haha). Po czym kolejna rozmowa z inną baba z której też nic nie wynikło, umówiła mnie na kolejne spotkanie z kolejną baba i ostatecznie wystawili ogłoszenie jeszcze raz. Strata czasu aplikować a jak już chcesz to naklam w CV ze masz doświadczenie i czego tam oni chcą bo tak z przypadku to biorą samych znajomych.

Sara, dział HR
@Przemysław.K

Bardzo przykro nam, że ma Pan takie doświadczenia. Włożymy wszelkie starania, aby zminimalizować takie sytuacje w przyszłości.

Praca jako account manager- merchandising Można liczyć na auto służbowe?

@Paweł

A na jakie zarobki może liczyć taki account? Czy 10/12 netto na fakturze jest realne?

@Tomek

Nikt nie wie? Czy dział HR może się wypowiedzieć?

@Tomek

10tysiecy zobaczysz jak (usunięte przez administratora) gwiazdy, na merchandiser 4-4.5k max co jest bardzo przeciętnie

Ona

Jak wygląda proces rekrutacji na koordynatora oprócz rozmowy z ma service? Kiedy ewentualny 2 etap lub czy jest 3? Myślę nad aplikowaniem ale po opiniach nie jestem przekonana

@Ona

Witam, o które miasto konkretnie Pani pyta? Rekrutację na koordynatora mamy w kilku miastach. Zazwyczaj na tym stanowisku są II etapy. Zachęcam do aplikowania. Pozdrawiam, Agnieszka

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w MS Services? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Agnieszka

Witam, ilość etapów zależy głownie od poziomu stanowiska. Zazwyczaj jest to jeden lub dwa etapy. Pozdrawiam, Agnieszka

Aktualny

Myśle obiektywnie ( pracowałem w 3 firmach tego typu) że to największe dno! Przełożeni to koledzy kolegów bez kwalifikacji żadnej !! Brak umiejętności rozmowy nawet w języku Polskim. UNIKAJCIE , ja szukam nowej pracy - (usunięte przez administratora)ludzi bez wiedzy ale kolegów kolegów .

Zostaw merytoryczną opinię o MS Services - Warszawa

• Jak się pracuje w MS Services?

Zobacz opinie na temat firmy MS Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MS Services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MS Services?

Kandydaci do pracy w MS Services napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MS Services