Opinie o Clayens NP Polska w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Clayens NP Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Clayens NP Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clayens NP Polska w Piaseczno

Najpierw była Deltaplast później Plastibell a teraz jest Claynes. A pieniądze te same.

Mala

A atmosfera z dnia na dzień coraz gorszą nic tylko uciekać

Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Clayens NP Polska? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Były Nowy wpis

Pracowałam tam kilka dobrych lat szczerze nie polecam ...może jak kierowniczka montażu się zmieni to może by coś z tej firmy było ...jestem ciekawa co tam się dzieje bo po moim odejściu zabrali busa Garwolinowi (osobom które tak długo pracowały lub są blisko emerytury)to są po prostu jakieś jaja ...więc na górnym (usunięte przez administratora) pewnie sama Ukraina a kasa w np Piaseczno ciągle ten sam najniższą krajowa i wysokie wymagania ...po zmianie pracy odpoczywam psychicznie

Mi

Normy z kosmosu kierowniczka do (usunięte przez administratora) dyrektor dzień dobry do widzenia tyle się go widzi ,kasa najniższą krajowa , atmosfera gorsza niż na stypie więc Ukraińców niż Polaków jedna z brygadzistek nie nadająca się na stanowisko , zero pochwał i motywacji i tak to wygląda

Olga Nowy wpis
@Mi

Omów szerzej te normy, żeby już było wiadomo. Zwłaszcza te aktualne mnie interesują, bo jak teraz patrzę to opinia z maja jest, a wrzesień już tuz, tuz. Co z pracownikami się działo do dzisiaj? Były rotacje? Jak teraz przyjęcie nowych wygląda?

No i jakie te normy u was mają operatorzy? Ciekaw jestem czy podobnie jak u mnie w aktualnej robocie. Ludzie do was przechodzą także z innych firm? Jak patrzyłem za ofertą to znalazło mi jedną ale dawną. Gdzieś na jakieś portale jeszcze wrzucacie oferty czy trzeba wprost uderzać? Ciekaw jestem aktualnych warunków na rozmowie

Jaki jest wkład kierownictwa DELTAPLAST POLAND w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Dziura w dachu

Nieoceniony. Anioły nie ludzie!

Mi

Dyrektor tylko przechodzi i dzień dobry a kierowniczka montażu wiecznie niezadowolona z życia czasem się na wrażenie że życie prywatne przynosi do pracy co za tym idzie hamskie odzywki i wiecznie nic nie pasuje zero pochwał i motywacji

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Clayens NP Polska? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Zofia

A skąd takie zmiany? I jakie są pieniądze?

A.
@Zofia

Żadne, groszowe sprawy, atmosfera fatalna

@A.

Groszowe? Mówiąc wprost najniższa i tyle? A dodatki czy cokolwiek?

Edek
@Wanda

Może nie płacą dużo ale przynajmniej dach przecieka .

@Edek

a to nie jest zależne od stanowiska przypadkiem? czy w biurze dobrze się zarabia albo czy może chodzić o konkretne miejsca pracy? dla przykładu widziałam, że kiedyś było ogłoszenie na logistykę. czy praca na tym dziale wciąż jest możliwa? jeśli tak to na jakich warunkach? i jakie są średnie widełki płacowe?

Mala

A atmosfera z dnia na dzień coraz gorszą nic tylko uciekać

Jakie godziny pracy obowiązują w DELTAPLAST POLAND?

6-14,14-22,22-6 po prostu 3 zmiany.

Lola

Jak wygląda teraz wynagrodzenie w tej firmie? Jak atmosfera?

@Lola

Z moich obserwacji wynika, że od wielu miesięcy cały czas piszą, że z kasą słabo, więc do dziś pewnie to się nie zmieniło? Atmosfera to raczej od samych ludzi zależy

Ciekawa

A jak jest w biurze, w księgowości? Nadal niechęć do podwyżek? Najlepiej robić za darmo? Wdrożyli SAP? Czemu starsza księgowa ma robić sprawozdanie finansowe? Nie ma głównej księgowej? Aaaa pewnie tak jest taniej :)

Deltaplast

Widać jaka firma od razu jak się wpiszę w wyszukiwarce Deltaplast to wyskakuje gowork na drugim miejscu.

Czy DELTAPLAST POLAND oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Teraz tylko leasing

Szymon
@JaToJa

Jak to leasing? Na czym taki rodzaj umowy dokładnie polega? Szczerze mówiąc nie mam wiedzy odnośnie do takiego rodzaju umowy, więc może zechcesz mi to szczegółowo wyjaśnić? Z góry serdeczne dzięki.

@Szymon

Po prostu dostajesz umowę poprzez firmę zewnętrzną przedłużana jest co miesiac

nick

Czy warto aplikować na konserwatora form/utrzymanie ruchu? Ostatnio pokazało się ogłoszenie. Z góry bardzo dziękuje za odpowiedz.

Dmitriy

Witam, czy są teraz wolne miejsca dla Ukraińców?

Tadeusz
@Dmitriy

Dla ukraińców zawsze

mirosław radovic

witam mam pytanie, przyszedłbym tam do pracy ale nie lubię jak mi na głowę pada w związku z tym mam pytanie czy dach nadal przecieka? pozdrawiam

@mirosław radovic

Podobno pada dalej ale wymienili ścierki na nowe i nikt nie narzeka. Przyznasz przeciez, że takich pieniędzy na okolicy nigdzie nie dostaniesz. Warto pocierpieć

Jak jest z awansem w DELTAPLAST POLAND?

Hania56

Awansować można tylko gorzej z wynagrodzeniem za zmianę stanowiska pracy

Ivan
@Hania56

A zarobki na początku jakie?

Amber
@Ivan

Właśnie, ile zarabia operator na wtryskarce i na ile może liczyć ustawiacz?

Slawo UKR

Zdrastwuj.Mienia polski nie jaroszy.Ja słyszał jak u was mnogo diengi zarabiają i ja podumoł na roboty do djelta pljast prijehoc zamarzył.Ciateri tysiace chciałby ja dostawać za roboty.Wiaczeslaw na uberu wskazał mienia adres i ja ljubju was. Chwała djelta!

Kamil79

To jest nie do pomyslenia ze starzy pracownicy zarabiaja mniej niz nowi i gdzie tu firama mysli później sie dziwia ze ludzie którzy pracuja po 10 ,16lat odchodza jak nie potrafia takich pracownikow docenic

@Kamil79

Taka prawda nie doceniają starych pracowników.Nowy przyjdzie dostanie więcej I jeszcze trzeba za niego robić wszystko po miesiącu lub dwóch odejdzie I tak kółko się kręci!

Trewor
@Ben

A ile tera dajo na wejście?Może bym przyszet

Jakub
@Ben

Czy mógłbyś na podstawie przykładowego stanowiska osoby, która od wielu lat pracuje w tej firmie, porównać zarobki i obowiązki ze stanowiskiem nowej osoby? Jak myślisz, dlaczego tak wielu nowych pracowników decyduje się zrezygnować?

Hej
@Jakub

Kiedyś nowa osoba zanim się wdrożyła dostała 1-3 maszyn z czasem do 5 i to do przesypania,teraz przy tyłu maszynach,które wszystkie chodzą dostaje takie zestawy jak starzy pracownicy, a to tylko dlatego,że mamy takich zarządzających. kiedyś było 10 operatorów na 30 maszyn,teraz jest 6 na 36 maszyn! Nie dziwię się nowym pracownikom,że odchodzą. Oby tak dalej

Wiktoria
@Hej

@Hej Rzeczywiście w takim nakładzie pracy może być trudno o zatrzymanie pracownika. A Ty ile czasu pracujesz już w DELTAPLAST POLAND? Czy Twoje wynagrodzenie rośnie z biegiem lat spędzonych w tej firmie?

Kamil79

Zestawy naprawde ciezkie do ogarniecia dla jednej osoby a później dziwia sie ze tyle wyrobow jest odstawianych na czerwono przez kontrol a kto bedzie to wszystko przebieral jak malo ludzi jest . Caly czas pracownikom robia pod gore i wymagaja coraz wiecej a jak dadzą podwyzki to nie wiadomo czy sie smiac czy plakac .

@Kamil79

A ile tera dajo?so podwyszki ?

Jakub
@Kamil79

Z tego co piszesz to pracy jest za dużo dla zatrudnionych osób. Czy są przyjęcia nowych pracowników, żeby powiększyć kadrę? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/deltaplast-poland-sp-z-o-o,12053 znalazłem ofertę pracy na stanowisko młodszy ustawiacz-pracownik do przyuczenia. Pracodawca oferuje kompletne przeszkolenie i stabilną umowę o pracę. Czy ktoś będzie aplikował?

@Temistokles

Dają tyle co kot napłakał????

Ale 2500 netto chociaż?

Ben

Prawda jest taka że została tam garstka ludzi którzy dostaną taki zestaw że się w głowie mieści tyle dowalają roboty widząc że nie ma ludzi!Totalna paranoja potem się dziwią że ludzie odchodzą!

alan

Nie idźcie tam. Robota monotonna za psie pieniądze. Btw. Większość pracowników jest z Garwolina i okolic a jak się z nimi pracuje- wiadomo. Ścigają się, wiecznie podnosząc normy, które i tak są niedorzecznie wysokie. Każdy normalny, kto tam przyjdzie wkrótce ucieka. Doszło do tego, że ludzi im brakuje i biorą Ukraińców z lizingu, którzy i tak po kilkunastu dniach odchodzą.

Kris
@alan

Dokładnie większość z Garwolina I przeważnie są tak rozpisywani że na papierosa co chwila się kręcą A to wiadomo przecież dlaczego.Kierownictwo wogole nie zarządza.Szkoląca tylko obgaduje każdego.Ktoś nowy przyjdzie to nawet nie szkoli tylko się nabija jeszcze z pracowników.

@Kris

Jakbyś tempoto nie zauważyła,to to był komentarz o dziale montażu. Na produkcji nie ma normy. A jaka tu niby większość z Garwolina? I jaki masz do nich problem? Przyspiesz ruchy to i Ty wyjdziesz na papierosa częściej!

Kris
@JaToJa

Tempota to Ty jesteś! Na produkcji też są osoby z Garwolina I widać ich zachowanie! Jak jednemu przywalą zestaw że do toalety wyjść nie może A co mówić o papierosie,A drugi chodzi palić co chwila i całą zmianę przegada to może jest ok!

Dzięcioł

Czy to prawda, że przeciętna pensja pakowacza na produkcji to 2500 zł brutto + premie? gdzieś widziałem ofertę z 2018 z taką stawką. Słabo by to wyglądało w firmie, w której większość roboty wykonują roboty kosztujące zapewne miliony złotych...

alan
@Dzięcioł

Jakie roboty? Wszystko tam to praca manualna, do tego wykonywana w okropnych warunkach. Grubo powyżej 30' C to norna. Dodaj do tego 10% nocnego dodatku, prace na 3 zmiany, 20 min. przerwy, ludków z Garwolina i okolic a uzyskasz pełny obraz teego kołchozu...

Agniecha
@alan

Dokładnie. Nic dodać, nic ująć. Oni za 1,5K na rękę będą pracować. Wszędzie, gdzie pojawi się tą szarańcza będzie źle. Busik ich przywiezie i zabierze, poplotkowac mogą, może uda im się na lewo papierosa zapalić. Czego do szczęścia więcej potrzeba... Co do pracy. Powoli klienci rezygnują z ich usług i pewnie za rok, dwa zamkną ten bajzel. Kto ma choć trochę oleju w głowie szuka sobie pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Clayens NP Polska - Piaseczno

• Jak się pracuje w Clayens NP Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Clayens NP Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clayens NP Polska?

Clayens NP Polska
2.5/5 Na podstawie 111 ocen.
  • Armii Krajowej 8
    05-500 Piaseczno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042