Opinie o ZUP Tadeusz Badura w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ZUP Tadeusz Badura. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ZUP Tadeusz Badura o rekrutacji.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZUP Tadeusz Badura w Świdnica

Malwina Nowy wpis

Mąż, który już wiele lat pracuje jako spawacz chciałby zmienić pracę w poszukiwaniu lepszych zarobków. Czytałam tutaj w opiniach, że w tej firmie ani wykształcenie ani doświadczenie nie było brane pod uwagę kilka lat temu. Teraz jak to wygląda? Podczas rozmowy o pracę można negocjować stawkę indywidualnie? Czy raczej każdy na początek ma taką samą?

robert m. Nowy wpis
@Malwina

wykorzystywanie i (usunięte przez administratora). Niech składa do SFUP-u za płotem, lepsza atmosfera i można więcej zarobić.

fachowiec Nowy wpis

Witam, na jakie zarobki w ZUP może liczyć spawacz z wieloletnim doświadczeniem?

PP Nowy wpis

Czy ktoś ma rzetelną wiedzę na temat pracy w biurze w ZUP BADURA ? Jaka panuje atmosfera ?

Waldemar

Praca tak sobie nic ciekawego

Kamila
@Waldemar

Tak sobie? :( Czyli nie polecisz raczej? A kasa jak?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie ZUP Tadeusz Badura? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w ZUP Tadeusz Badura?

Waldemar

Gra w piki daje wyniki

Diax

Po zmianie Prezesa widać gołym okiem że firma jest źle zarządzana. W ogóle nie liczą sie z pracownikiem. Kiepska atmosfera. Nie polecam.

Zofia

Firma w której płaca zależy od klaskania Marcie a nie od umiejętności. Dobra dla kogoś kto mało umie, pięknie przytakuje i szuka grajdołka.

Staszek

Dla mnie to dobra firma i nie mam powodu do narzekania nawet na wynagrodzenie. Każdy zarabia tyle na ile zapracuje

Na fb firma chwali się jakie medale będą na Bieg Noworoczny ZUPBADURA. A przed świetami szefostwo nie raczyło nawet życzeń złożyć pracownikom ani podziękować za kolejny rok pracy... Nawet nie ma co wspominać że żadnych pieniędzy nie dali na święta. Wstyd

Magda

@M a w jaki sposób można dostać ta umowę o pracę?

M

Pracowałem ,przez 3 miesiące później przeniosłem się do wagonów przez Podfirme w której miałem stawkę jeszcze raz wyższa , u Bandury wymagania duże place śmieszne 70 % umowy zlecenia kto miał dobrze to tak jak piszą koledzy dobre znajomości np taki pan Jacek G który biega i się promuje Badura ,w 2014 roku nawet pomieszczenia socjalnego na śniadanie nie było ,prysznice ,natryski jak na basenie bez żadnych zasłon ,jak ci nie pasowało to nie musiałeś się myć i tyle ,premia zależała od tego czy robiłeś to co ci majster każe , praca po godzinach i w weekendy ,za nadgodziny nie płacili ,tylko do odebrania jak nie było roboty .Ogólnie jeden z gorszych zakładów w Świdnicy...

Justajoke

Jak tam produkcja idzie ?? Są przyjęcia czy zwalniają ?

jacek
@Justajoke

do miesiaca czasu zamykaja zaklad

Czy w ZUP Tadeusz Badura jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

były pracownik ZUP Badura

Niema żadnej reakcji na zgłaszane problemy.

Helena
@były pracownik ZUP Badura

To przykre, a jakie problemy zgłaszaliście w czasie, gdy pracowałeś w Badurze? Może napiszesz dokładniej, jak sam oceniasz warunki pracy w tej firmie?

Pracowałem tutaj kilka lat. Trzymać sie jak najdalej. Same układy...

jajajaj

zgadzam się. wszystko zależy od humoru marty. nie liczą się umiejętności ani wykształcenie. ważne, czy marta cię lubi aktualnie czy nie. a jak któryś facet jej się podoba to od razu awansuje

Jołmen

Zgadzam się. Na konkretne rzeczy (dla pracowników itp) zawsze nie ma pieniędzy, a na pierdoły nic nie wnoszące zawsze.

Run

Witam. Pracowałem w tej firmie ponad 3 lata. I firmie można powiedzieć kilka rzeczy. Ludzie na hali są bardzo sympatyczni i pomocni. Mistrzowie zawsze służą pomocą. Dzieki firmie podniosłem kwalifikacje, dzięki którym teraz nie martwię się za co dozyje do 10-tego. Nie ma produkcji seryjnej, więc każdy nauczy się bardzo wielu rzeczy, które zaowocują w przyszlosci, przy zmianie pracy. Dyrektor ma bardzo duży szacunek do pracowników. Traktuje każdego na równi. Szef "Pan Tadeusz" Co jakiś czas chodzi po hali i rozmawia z ludzi jak człowiek z człowiekiem. Często przy okazji doradza bo ma bardzo dużą wiedzę oraz doświadczenie w produkcji. Jedyny minus to ta premia 50%, która zawsze może być ucięta, a dowiadujesz się o tym najczęściej przy wypłacie. Jezeli miałbym znowu wrócić do Świdnicy to napewno pierwsze cv złożę u Pana Tadeusza Badury.

Tadek
@Run

Jeżeli chodzi o premie to kiedy zostają obcinanie czy jest to nagminne? Czy mozna później liczyć na podwyżki?

Amanda
@Run

To ja Jarząbek

dewalt

Polecam to miejsce pracy w tym miesiącu zarobiłem 3500 8 h nadliczbowych i jedna sobotę bardzo dobra firma polecam

Rafał
@dewalt

Nadgodziny są zawsze płatne, czy można je odebrać w formie dni wolnych?

Czarek

Czy poszukują teraz pracowników?

Wacław

Wiecie może czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy?

@Wacław

Tam wiecznie potrzebują do pracy...

Najlepszy jest Majster spawaczy, który wysyła zdjęcia twoich spoin i pyta czemu tak brzydko pospawanie. I grozi na każdym kroku, odebraniem premii. Ogólnie odradzam. W tej firmie przynosisz pracę do domu.

Antyczopek

Szczerze odradzam to miejsce.

bla
@Antyczopek

a czemu?

Zostaw merytoryczną opinię o ZUP Tadeusz Badura - Świdnica

• Jak się pracuje w ZUP Tadeusz Badura?

Zobacz opinie na temat firmy ZUP Tadeusz Badura tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZUP Tadeusz Badura?

ZUP Tadeusz Badura
2.1/5 Na podstawie 109 ocen.
  • Kliczkowska 48
    58-100 Świdnica