Opinie o Arkas sp. z o.o. w Jawor

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Arkas sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arkas sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkas sp. z o.o. w Jawor

Maca Nowy wpis

Poszukują z tego co wiem Analityków rynku akcji i wygląda to zaiste bardzo fajnie ze wszystkich stron

alehandro l.w Nowy wpis

Popieram nie szanują jak by mogli wszystkich by zwolnili bo są zajebisci. Farma spoko ale myślą o swojej (usunięte przez administratora) Zresztą jak prawie wszyscy prywaciaze....

poiuy Nowy wpis

Na szczęście to nie ja tylko ktoś kogo znam tam pracuje, cały czas za najniższą 1200 z groszem...

poiuy Nowy wpis

Awans tak ale co z tego jak i tak na najnizszej krajowej

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Arkas sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Praca na magazynie magazynier.
logo firmy Technolog/Programista CAM
Jawor
KUZNIA JAWOR SA w Jaworze
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Jawor
ACTION Poland Sp. z o. o.
paulas

bob ma racje omijajcie ta firme z daleka, zarobic nie zarobisz (usunięte przez administratora)i nie tylko wlasciciele, ale i pracownicy co po niektorzy, kazdy uwaza sie tam za kierownika. A juz wogole nie wspominaj na co mozesz byc chory bo polecisz bez slowa. (usunięte przez administratora)

bob

Uwazajcie na firme arkas to oszusci i naciagacze omijajcie z daleka ta firme

boblas

Każdy z was pisze coś jednak nie to co bym oczekiwał, więc zapytam jeszcze raz. Ile może zarobić handlowiec w Arkas. Jakie podstawy, jakie samochody ?

konser.

Pracuję w tej firmie i dla mnie wszystko jest ok praca jak każda ,trzeba się wykazywać. W każdej firmie są ludzie i dziobaki.A jeśli chodzi o szefostwo lepszych ludzi nie spotkałem.

boblas

Wiesz pisanie grosze i godnie nic mi nie mówi. Możesz podać jakieś ramy ? Niestety jeżeli chodzi o sytuację w firmie, to akurat w większości z podobnych branż dzieje się to samo.

anonymus

coraz mniej , coraz mniej , kiedys handlowiec zarabiał godnie i ale na początku, jak zrobił swoje mógł zarobic grosze na samozatrudnieniu zresztą albo odejsc, nie polecam, szefostwo to banda [usunięte przez moderatora]!![usunięte przez moderatora] też sie niczym nie rózni od [usunięte przez moderatora] tak samo. jako handlowiec zapomnij o rodzinie i domu.

boblas

Chciałbym się od was dowiedzieć trochę na temat firmy. A mianowicie, ile można zarobić na stanowisku handlowca w firmie ?

v

nie wiem skąd ta opinia bo chciałbym sie cos dowiedziec wiecej o tym masz jakies inne przyklady

Odpowiedź dyrektora [usunięte przez moderatora]. W pracy trzeba mieć wyniki oraz kulturę osobistą. Jest to wypowiedź osoby, która nie miała ani jednego, ani drugiego.

sad

a czemu tak uważacie dajcie jakieś przykłady

Same [usunięte przez moderatora] ostatni [usunięte przez moderatora] i pozostali masakra zanim tam się zatrudnicie zastanówcie się i to zastanówcie się i to bardzo

Zostaw merytoryczną opinię o Arkas sp. z o.o. - Jawor

Arkas sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Kuziennicza 4
    59-400 Jawor