Opinie o Energo Eko Plus Sp. z o.o. w Kielce Mielczarskiego 121

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Energo Eko Plus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Energo Eko Plus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energo Eko Plus Sp. z o.o. w Kielce Mielczarskiego 121

Aneta Nowy wpis

A czy można liczyć na premie ?

do wiaderka Nowy wpis

U W A G A na tą firmę!!!! od 3 tygodni nie mogę doprosić się o odbiór zużytego oleju. Wszystkie trzy beczki pełne zalega mi 140 litrów i nie mam gdzie zlewać przepalonej frytury. Przez ich wielokrotne przeciąganie terminu odbioru odpadu z moich lokali doznałem oparzenia zlewając olej do wiaderka

rello Nowy wpis

Sami kierowcy to chyba rzeczywiście powodów do narzekania nie mają, bo zarobki ich przekraczają 3000 netto

kierowca

To zwykłe chamstwo kiedy ktoś pisze takie brednie..... Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Jeśli chcesz zarobić, a jesteś realistą to sam wiesz, że za darmo nikt Ci nic nikt nie da... nawet w mordę... To praca dla kogoś kto nie boi się ubrudzić, nie boi się pracować i lubi jeździć autem... To ile zarobisz zależy tylko od Ciebie ale jak nawet nie będziesz się starał na maxa tylko zrobisz minimum to i tak przyzwoicie zarobisz.... Warunek konieczny to, dużo wolnego czasu i chęć do pracy.... Tylko jednostki dadzą radę reszta padnie na ryj.... :)

bob Nowy wpis
@kierowca

chamstwo to jak kierowniczka podpisuje sie jako kierowca

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Energo Eko Plus Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
qtr

Firma Energo Eko plus to jakaś kpina. Chodziłam tam przez 3 dni na rozmowy kwalifikacyjne. Pierwsza wstępna druga miała być dniem próbnym okazało sie że system nie działał no i trzecie podejście - cały dzień dzwonienia po firmach tym samym pracy za darmo mieli zatrudnić a już nie zadzwonili. Mieli kupe chętnych więc przez pare miesięcy darmowej siły roboczej.

mj

tez tam byłam i okazało sie że musze przez godzine na próbe siedziec i dzwonic do firm czy sprzedadza zużyty olej ale jak sie rozejrzałam bo biurze to sie okazło ze nie ma wolnego biurka czyli ta praca była chyba tylko na godzine a nie na stałe jak pisali bo skoro chcą kogos zatrudnic to powinno byc stworzone nowe stanowisko pracy a nie jakis gościu musiał mi udostępnic swoje biurko to chyba polegało ze miałam dzwonic przez godzinke a potem ze niby sie nie sprawdziłam i kolejna osoba za mna wchodziła i kolejna a oni mają ludzi za darmo. [usunięte przez moderatora] i tyle robia z ludzi kretynów i v nie liczą sie z drugim człowiekiem tylko kłamia w ogłoszeniach zeby ludzie sie zgłaszali po prace.

[usunięte przez moderatora]chcą placic 1300 podstawy i 100zl za tone oleju jak sie skupuje od firm miesiecznie 1700zl wyjezdza sie na 5-ć dni spi sie w chotelu a pewnie w samochodzoe.Na rozmowe zaprasszaja pod przykrywka "Doliny Gadów". Jeden wielki wałek, wprowadzaja w bład mówia ze jakaś dolina gadów a zapraszaja na mielczarskiego na rozmowe do p204 gdzie w rzeczywistosci miesci sie energo eko plus, twierdza ze oferta doliny wygasla ale oni szukaja kandydata i odkrecaja kota ogonem szukajac murzyna za taka prace. Nie chodzcie tam szkoda czasu.Straszne dziadostwo.

Zostaw merytoryczną opinię o Energo Eko Plus Sp. z o.o. - Kielce

Energo Eko Plus Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 18 ocen.

Energo Eko Plus Sp. z o.o.