Opinie o Aquapark Polkowice S.A. w Polkowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Aquapark Polkowice S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Aquapark Polkowice S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aquapark Polkowice S.A. w Polkowice

Maja Nowy wpis

@Kasia, a Ty miałaś do czynienia z pracą w Aquapark Polkowice? Do tej pory nie pisaliście zbyt wiele na temat pracy w Aquapark Polkowice. Może czas to zmienić? Co możecie powiedzieć o tym pracodawcy i warunkach, jakie oferuje? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Żaneta84 Nowy wpis
@Maja

Ja pracowałam do zeszłego miesiąca, jednak musiałam zrezygnować ze względu na przeprowadzkę. Pracodawca jak najbardziej uczciwy - jasne warunki zatrudnienia i podział obowiązków. Wypłata zawsze na czas :) Osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu, jak najbardziej polecam

Kasia Nowy wpis

Miejsce bardzo przyjemne, moja koleżanka pracowała tam na recepcji, była bardzo zadowolona i z współpracowników i z zarobków.

jola Nowy wpis

Doskonałe miejsce na chwile relaksu z rodziną, przemiła ekipa pracująca tam, zawsze chętni do pomocy jeśli chodzi o WSZYSTKO. Obiekt z historią, zdecydowanie na plus. Podejmowane kroki remontu i cykliczne naprawy imponujące, wszystko idzie bardzo szybko. Już nie mogę się doczekać finału :)

admin

Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy Aquapark Polkowice S.A., które byłyby istotne dla osób szukających nowej pracy? Podzielcie się swoją opinią!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Aquapark Polkowice S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Stażysta w kancelarii
CCC S.A.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ MAG HL045 - Jutlandia
ATN Service ApS