Zakłady Meblowe ABJA

Kraczewice

Opinie o Zakłady Meblowe ABJA

Ktoś, nie polecam 2010-02-06 17:36:28
Abja meble nie polecam.( usunięte przez administratora ) Nie zależy im na zadowoleniu klienta.
a 2010-06-13 06:55:57
niestety prawda
Józef z Pułtuska 2010-12-01 19:10:33
Super meble w super cenie! Obsługa w salonie w Warszawie na najwyższym poziomie - profesjonalne doradztwo i aranżacja na poziomie projektu architekta (zaoszczędziłem w ten sposób kupę kasy!)
Jedyny - niewielki - mankament, to odpłatne wniesienie, ale cóż...warto było wydać parę złotych, żeby nie wydarzyło się nic nieprzewidzianego w transporcie. Przy tej klasie mebla nie warto oszczędzać! Naprawdę polecam! Pozdrawiam i do zobaczenia!
marta 2012-02-10 14:49:54
A ja bardzo polecam firmę ABJA, zostałam bardzo mile obsłużona, i co ważne zarówno szefostwo jak i pracownicy są mili i posiadają pełną kulturę w obsłudze klienta, a meble w moim wypadku kuchnia została wykonana na czas i nie było żadnych problemów. Nawet szef firmy przyjeżdżał w czasie montażu i na koniec aby dopilnować czy wszystko jest dobrze. Polecam
dil 2016-05-18 19:00:38
jeśli chodzi o meble z abji to nie miałem na co narzekać
Ania 2016-12-01 18:38:44
Zamówiłam meble kuchenne, które super zrobili, mają doświadczenie i umieją doradzić.
Zostaw swoją opinię o Zakłady Meblowe ABJA - Kraczewice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Meblowe ABJA