NobleProg

Opinie o NobleProg

anonim 2010-11-07 23:39
Po prostu frajda, fantastyczni ludzie, aczkolwiek wymagajace szefostwo, zatem trzeba sie przygotowac na prace w nieco dluzszych godzinach albo bardzo standardowe zarobki
stef74 2017-05-04 19:49
Ta pseudo firma to jedna wielka tragedia. Brak szacunku dla ludzi, brak kultury osobistej, brak jakichkolwiek umiejętności, jeśli ktokolwiek będzie próbował przestrzegam, nie warto tam pracować ani szkolić się. Brak elementarnej wiedzy nie mówiąc o kulturze w czym przoduje niejaki Grzegorz P.
nie polecam
Ala01 2017-05-04 23:16
Chciałam skorzystać z usług tej firmy ale w porę wycofałam się. Otóż pewnego dnia roboczego próbowałam skontaktować się z nimi telefonicznie. Niestety bezskutecznie. Następnie podjęłam próbę odwiedzenia ich w siedzibie i ku mojemu zaskoczeniu pod pierwszym adresem pusto, drugi adres to mieszkanie prywatne gdzie Pani która otworzyła drzwi stwierdziła, że tu nie ma żadnej firmy, to mieszkanie prywatne. Nie poddałam się i pojechałam pod trzeci adres, tam to samo, otwiera drzwi skąpo ubrana Pani mówiąc, że ona wynajmuje to mieszkanie i tu nie ma żadnej firmy szkoleniowej. Zaczęłam się zastanawiać się czy dobrze robię upierając się przy tej firmie, tego dnia opuściły mnie siły i poddałam się.
Następny dzień: eureka, dzwonię na numer komórkowy, odbiera ktoś kto przedstawia się jako MasterFra... coś tam. Umawiam się na spotkanie na pograniczu Pruszkowa i Warszawy, o dziwo nie w siedzibie 1 ani 2 ani kolejnej. Człowiek, który się zjawia niby poważny w przeciwieństwie do miejsca spotkania i proponuje mi szkolenie poza firmą za połowę ceny, podziękowałam, komentarz chyba zbyteczny. Wnioski każdy sam wyciągnie.
pietia 2017-06-12 16:39
zostałem oszukany przez osobę zarządzająca ta firmą, sprawa trafi na wokandę
Zostaw swoją opinię o NobleProg - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NobleProg