IMO Personell

Haugesund

Opinie o IMO Personell

rurarz 2010-11-07 20:28:54
Firma besz szacunku do pracowników. Tragiczne warunki mieszkaniowe, praca bez umów, Szef obiecuje że wszystko będzie załatwione i na tym poprzestaje. Nie polecam!
poszkodowany monter rur 2011-01-31 15:31:19
mialem okazje pracowac w IMO przez 6 tygodni jest to firma ktora wysyla ludzi na rozne stocznie tzw posrednik w samych stoczniach robota ciekawa i spokojna ale posrednik czyli IMO to jakis przekret zakwaterowanie na jakims [usunięte przez moderatora] ja mialem 50 km do stoczni w haugesund brak kontraktu przez te cale 6 tygodni bylem zwodzony z tym kontraktem ktorego i tak nie otrzymalem i na sam koniec co do wyplaty zostalem oszukany na 8000 nok pracodawca [usunięte przez moderatora]sie nie odezwal pewnie roluje nastepnych
zenek 2011-02-19 09:46:36
Pokrzywdzonych przez firmę IMO Personell AS proszę o kontakt na email: mec.k.w(malpa)wp.pl
TOMI 2011-02-20 14:16:13
TEZ PRACOWAŁEM DLA IMO PERSONELL I [usunięte przez moderatora]TEZ MI NIE WYPŁACIŁ PIENIDEZY ANI DIETY ZA PODRÓZ SOMOCHODEM PRYWATNYM TEZ NIE ODDAŁ MI KASY
anonim 2011-02-22 09:08:35
witam
tez pracowalem dla ove i jak kazdy nie otrzymalem pieniedzy za prace. [usunięte przez moderatora]
flujg 2016-04-22 16:55:08
anonim, warto samemu doświadczyć tego co oni i konkurencja na rynku dają
Zostaw swoją opinię o IMO Personell - Haugesund
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMO Personell