Euronova sp. z.o.o.

Kraków

Opinie o Euronova sp. z.o.o.

Gość 2014-02-13 20:44:25
Firma jak firma płacą dobrze(usunięte przez administratora)
wąski 2014-02-17 11:54:44
(usunięte przez administratora) ... bo poza tym, że wypłata jest w terminie to postawa, wiedza i umiejętności kierownika pozostawiają wiele do życzenia.
reget 2015-07-26 11:48:23
Kiedyś tam pracowałem i teraz wspominam jako najgorszą pracę, jaka mi się w życiu trafiła. Każą ci robić, nie powiedzą co i jak, i tylko czekają, aż ci się noga powinie. Kierownik co chwila wymyśla nowe wyzwiska na pracowników, a pracownicy zatrudnieni na stałe, zamiast pomagać, to sobie robią jaja z, jak to nas nazywali, "świeżakami z łapanki". Zatrudnią każdego kto chce, raz wzięli dresa, który gimnazjum nie skończył, i jak coś spartolił, to wina poleciała na wszystkich nowych - także finansowo.
świerzak 2015-10-30 22:38:07
płacą regularnie, praca na dwie zmiany,dają 9-10 pln na godzine - poza tym mobbing,presja psychiczna , śitwy wredny kierownik który popija na zapleczu wóde i pracuje głownie strunami głosowymi, Jeśli nie lubisz jak ktoś Ci ubliża,traktuje jak popychadło - olej to - nie warto
wąski 2015-11-02 15:53:49
No niestety co prawda to prawda. Jeśli Prezes coś nie zrobi z tym kierownikiem to ludzie tam nie pójdą.
ChybaNieJestesZdźiwiony 2016-08-31 23:43:25
Firma propseruje w miarę dobrze. Ale jeśli chodzi o Pracę u nich, nie polecam. 3 miesiące okresu próbnego i to by było na tyle... Dyrektor produkcji, potrafi tylko wprowadzać zamęt i zamieszanie przez co potem nas zwalniają z godziny na godzinę. Całkowity zakaz wszystkiego, wyjdziesz 5 min przed czasem końca pracy, zapomnisz o pracy... Dla nich nie liczy się pracownik, najważniejsze byś dał z Siebie 105% i dymał nadgodziny... NIESTETY ludzie nie polecam pracy u nich... Non stop spięcia, krzyki no i najważniejsza kwestia, niby premie co miesiąc.. haha, a tak naprawdę nigdy premi nie widziałem choć pracowałem nawet w weekendy... Także jeśli chodzi o wypłaty, zawsze na czas, logistycznie? WIELKA PORAŻKA ! BRAK jakiejkolwiek pomocy z ich strony gdy czegoś nie wiemy... Także Serdecznie ludzie BARDZO NIE POLECAM !! Strata Czasu.. Szkoda tylko tych biednych Chłopaków z Ukrainy, którzy dymają tam bez umowy...
Szczeryyyy 2016-09-03 23:19:17
Na chwilę obecną we Firmie nie ma wolnych stanowisk pracy. Stare wyjadacze które grzeją swoje stanowiska. Każda z Osób która zostanie w Tym roku zatrudniona dostanie Tylko Umowę na 3 miesiące okresu Próbnego i wielkie obietnice stałej współpracy... Dlaczego? Osoby obecnie zatrudniane są tylko i wyłącznie do NAJCIĘŻSZEJ I NAJGORSZEJ ROBOTY (tak zwane jelenie)... Odchaczysz 3 miesiące i usłyszysz że Umowa nie zostanie Przedłużona...

LUDZIE, NIE POLECAM! STRATA CZASU ORAZ NERWÓW !!
romanek 2016-09-04 19:55:18
Wydaje mi się, że taki przedstawiciel handlowy i wdrożeniowiec nowych produktów może liczyć na całkiem niezłe zarobki, zwłaszcza, że premie również się trafiają.
Zostaw swoją opinię o Euronova sp. z.o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euronova sp. z.o.o.