Opinie o Euronova sp. z.o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Euronova sp. z.o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Euronova sp. z.o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euronova sp. z.o.o. w Kraków

Z jak Zorro

Cały ten (usunięte przez administratora) pomówień jakie zostały wylane w ostatnich komentarzach to fake'i. Pisanie postów i odpowiadanie sobie na nie pod innymi nickami przez (najprawdopodobniej) byłego już pracownika który uwaga: był i tu zaskoczenie - BRYGADZISTĄ, na obecnego brygadzistę jest dość słabym zagraniem, wręcz żenującym. dziwię się ludziom 50+ chce się bawić w takie rzeczy na poziomie gimbazy. Od siebie prywatnie jedynie mogę dodać że @Pracodawca płaci na czas, wszystkie przepisy z zakresu prawa pracy (przerwy, urlopy itp.) jest z tak jak być powinno, benefity w postaci zniżek na materiał dla pracowników istnieją.

@@@,, Error "

Tak-tylko winny się tłumaczy a czy zdajesz sobie sprawę że nie wszyscy Tak jak Ty mają ,,Drobne"(pewnie pięćdziesiątki)w kieszeni i te ciężko zarobione pieniądze oddadzą o tak na pstryknięcie palca i to nie na biednych?Przyznaj się po prostu chciałeś zabłysnąć i wbić pewnie któryś rok z kolei w Euronowej a jak inaczej niż podchlebianie się Szefostwu nie potrafisz to się ZWOLNJ........

JB @@

Na chwale i Potęge "Euronovej " fajna firma tylko zarządzanie trochę na kiepskim poziomie. Kilka osób wymienić na "górze " i było by tam naprawdę fajnie.

P. Nowy wpis
@JB @@

Zgadzam się, na palcach u jednej ręki można wymienić osoby z góry które nie wprowadzaja swoim zachowaniem napiętej atmosfery i za przeproszeniem nie(usunięte przez administratora) Reszta patrzy z wywyższeniem . Niestety ale prezes musi pamiętać że atmosfera w firmie też się liczy bo wpływa na wykonywaną pracę

@P.

Ale o co chodzi z tą napięta atmosfera, czyli co konkretnie? Chodzi o jakieś zachowania mobbingowe, o jakieś złośliwości, donoszenie? Bo to dla mnie jest niejasne, że klimat w firmie jest tak, jak piszecie.

Z jak Zorro

Nie rozumiem. Pracownicy mieli składać się dla szefostwa? W jakim celu ta zrzutka? Często takie coś jest organizowane? Piszesz, że to dobrowolne, mimo to wolałbym wiedzieć, bo brzmi to dość intrygująco.

@-Elektryk

To ,,SKANDAL" i ,,WSTYD" .Od ciężko pracujących podwładnych niejednokrotnie bardzo doświadczonych przez wojnę która zabrała niektórym wszystko brak jedzenia ,mieszkania,perspektyw którzy uczciwie chcą zarobić na kawałek chleba jeszcze organizować dla siebie jakieś zżutki -zamiast pomóc to jeszcze zabrać-niepojęte ale Polak potrafi.....

@@@,, Error " Nowy wpis

Chciałabym dowiedzieć się więcej o pracy na stanowisku asystentka działu handlowego / koordynartor projektu. W internecie widziałam ogłoszenie ale nie było tam wiele szczegółów. Czy macie info, jaka jest pensja dla takiej asystentki? I czy asystentki obowiązuje tu jakiś dress code, czy jest swoboda ubioru??

Danka

Heja, ktoś coś o posadzie stolarza operatora maszyn stolarskich?? Mój tata ma doświadczenie w tej branży i szuka lepszej pracy, niż ma obecnie. Ciekawe, że nie wymagają wysyłania cv, ale chcą doświadczenie zawodowe. No to skąd firma wie, że dany kandydat ma takie doświadczenie, a kto wysłał cv na wszelki wypadek? Jak zaaplikować i dostarczyć np. numer telefonu, bez cv? Jaki dokument im wysłać?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Euronova sp. z.o.o.? Czy kandydat na stanowisko Stolarz - Operator maszyn stolarskich powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

A jak chcesz uskuteczniać tę koncepcję? Nie wymaga się od Was realizacji jakiś norm?

Też miałeś okazję drogi kolego pokazac swoje szaleństwo składając się dla prezesostwa DOBROWOLNIE w ramach wsparcia dla nich tak jak to zrobiła jedna ze zmian, zapewne nie twoja. Brać łatwo ale dać od siebie trudniej. Złóż wypowiedzenie jeśli Ci firma nie pasuje a nie wbijaj na swoim liczniku KOLEJNY rok pracy w euronovej

Jakie są warunki zatrudnienia w Euronova sp. z.o.o.?

Andzia

Fajnie, że pracownicy potrafią dostrzec kto wpadł na forum i pisze bzdury, ludzie są różni i myślę, że najlepszym określeniem pracy jest po prostu spróbować. Jeżeli pracownicy bronią firmy to nie może być tak źle. Niedawno firma szukała obsady na stanowisko montażysty mebli. Opisane jest, że praca na terenie całego kraju do 16 godziny. Zdarzają się nadgodziny na tym stanowisku? Jeżeli montaż się opóźni to pracownicy zarabiają coś extra?

Bond-James Bond.

Chętnie bym aplikował ale widzę że firma Euronova lata świetności ma już za sobą za dużo jest tam cwaniaków,włuczykijów ,zorrów,wstawionych Marianów,małych i Dużych ciekawe gdzie kierownictwo -powodzenia ????.

Łaskawy.

Czy w ramach benefitu można liczyć na zniżkę produktów wykonanych przez firmę?

Wstawiony.

Źle gadasz ten brygadzista to ponoć kawał(usunięte przez administratora) własną matkę by sprzedał-ponoć najlepiej zamówić sobie 1 szt. Płyty meblowej oczywiście z jakiej korzysta Euronova a na rozkruju 5 szt nikt się nie kapnie przecież zamówiłeś i na legalu jest Twoja -

Na jakie benefity można liczyć w firmie Euronova sp. z.o.o.?

Nico

Czy ktoś wie jak rozliczają czas pracy? Czy liczą każde 5 min?Czy mogę się spóźnić bez konsekwencji?

Mały
@Nico

Dowiedziałem się co nieco no i podobno wystarczy brygadziście dzień wcześniej zostawić plastik do czytnika no i śmiało można pospać godzinkę dłużej .Brygadzista o odpowiedniej porze wczytuje karte i już się możesz spóźniać jak się ktoś zjawi z biura to dzwoni do Ciebie jesteś kryty poszedłeś to toalety lub coś w tym rodzaju tyle w temacie..

Olka

Asystent logistyka, czy miał ktoś doświadczenia z tym stanowiskiem? Jakie te narzędzia dają, a co samemu trzeba sobie zorganizować? Bo w sumie to nawet nie wiem, czy to stacjonarna praca czy zdalnie można też, proszę jak ktoś wie to niech napisze.

Czy często w firmie Euronova sp. z.o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Maciej

Widzę że znasz Euronova od środka, czy to Twoim zdaniem dobre miejsce do rozwoju zawodowego i czy firma proponuje jakieś szkolenia dla nowych pracowników? Ciekawi mnie ta kwestia więc liczę że powiesz mi coś na ten temat.

Poirytowani
@Maciej

Znam, lecz pisanie sensu nie ma powód usuwanie komentarzy przez admina

Maciej
@Maciej

Już niedługo proszę śledzić wpisy..

Zuźka

3 dni temu pojawiła się oferta pracy dla asystenta logistyka. Z ogłoszenia wynika, że firma daje możliwość wyboru formy zatrudnienia. Umie ktoś w takim razie określić ile wychodzi na tym stanowisku przy umowie o pracę? Nie wymienione zostały benefity, wie ktoś może co wchodzi w ich skład?

Maria

Hej, czy chodzi o pracę? Dosłownie dzisiaj miałam kontaktować się w sprawie pracy, ale weszłam tutaj jeszcze poczytać komentarze dla pewności. Jeśli coś się dzieje to bardzo chcę wiedzieć. Jak atmosfera?

Julia

Jedna osoba tu pisała, że żeby zarobić dobrze, to trzeba robić nadgodziny. A w ogóle to jest opcja tutaj w zakładzie czy są obowiązkowe? O ile są w ogóle, bo tak naprawdę to nikt tego jasno nie napisał. Chłopak szuka czegoś ale wolałby normalne godziny…

Jaka atmosfera jest między działami w Euronova sp. z.o.o.?

Generalnie Euronova dzieli się na biuro i stolarnię. Każdy z biura może robić z kimkolwiek ze stolarni cokolwiek zechce. Sama stolarnia dzieli się na kierownika, stolarzy i pomocników. (usunięte przez administratora) Nadal jednak w porównaniu do pracowników biurowych, nawet sam Putin musi podwinąć ogonek i robić co mu każą

Kazar
@były pracownik

Niestety to prawda. Właściciele firmy zachowuję się tak jakby nie mieli świadomości, iż w bardzo dużym stopniu to właśnie dobrym fachowcom na produkcji zawdzięczają fakt, że zarabiają krocie. Nawet najlepszy handlowiec musi mieć CO sprzedać, a projektant musi mieć FACHOWYCH WYKONAWCÓW którzy zrealizują to co wymyślił w dobrej jakości - jeśli biznes ma się kręcić latami, a firma ma zyskiwać renomę. Nawet najlepszy projekt sprzeda się (choćby ultra korzystnie) tylko raz - mądry nabywca już o to zadba. Właściciele tej firmy oprzytomnieją, gdy ucieknie (w poszukiwaniu godziwych zarobków i szacunku) większość dobrych, fachowych pracowników. Nie da się utrzymać jakości zatrudniając przypadkowych ludzi, a uzasadniając to tym że są "tańsi w obsłudze".

Kazar

Konkretnie : pensja na czas, urlopy zgodnie z kodeksem pracy, odzież do pracy, czasem woda mineralna, umowa dot. pracy zgodnie z ustaleniami, premie i dodatek świąteczny dają ale w śmiesznych kwotach. Jeśli chcesz godziwie zarobić musisz pracować w nadgodzinach -czyli po 12 godzin dziennie, a najlepiej z weekendami (obie opcje mile widziane przez Kierownictwo). Firma preferuje pracowników ze wschodu (ponad 50% zatrudnionych na produkcji) i do nich dostosowuje standardy wynagrodzenia.

Tytus

Może nie każdy spełnia oczekiwania firmy? Po to jest okres próbny!!

agus
@Tytus

Ale niech nie piszą bardzo dobre warunki pracy. Komputer z przed epoki kamienia . Jak zacznie się projektować przy prostych bryłach już jest masakra wiesza się trzeba 2 minuty czekać aż się odwiesi . Do tego Max 2011 i stary Vray .Haha

@Tytus

Okres próbny nie jest po to, żeby fałszywie obiecywać stałe zatrudnienie, jeżeli w rzeczywistości szuka się pracownika tymczasowego, bo za pracę tymczasową są zupełnie inne stawki, których kierownictwo tej firmy w cwaniacki sposób próbuje uniknąć, wywracając życie pracowników do góry nogami i marnując ich czas

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Euronova sp. z.o.o.?

Silverino

Dostajesz zawsze po okresie próbnym który wynosi zazwyczaj 3 miesiące

Zostaw merytoryczną opinię o Euronova sp. z.o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Euronova sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euronova sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euronova sp. z.o.o.?

Euronova sp. z.o.o.
1.5/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Feliksa Wrobela 5
    30-978 Kraków