Opinie o Aliaxis Poland Sp. z o.o. w Oleśnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Nicoll Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nicoll Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nicoll Polska Sp. z o.o. w Oleśnica

Firma to co najlepsze ma już za sobą. Odeszli ci, którzy mieli najlepsza wiedzę. Pozostali ci co piją w pracy lub pijani do niej przychodzą i lizusy. Jest jeden co ma wiedzę, ale jego szkoda. SO uciekaj z tamtąd. Kierownik, nowy ale na dzień dobry wykazał się. Przekazał pracownikom dlaczego nie dostaną premii. Tłumaczenie, że ;moja żona też by chciała, ale; jest błazeńskie. Co do liderow: jeszcze się nie spotkałem, aby mieli oni podstawowe wykształcenie. WO- TY masz (usunięte przez administratora) szczęścia, bo już dawno za picie w pracy powinieneś wylecieć. Jeśli chodzi o inne działy. Ksztaltki- ok. Dział jakosci- porażka. Adaś co jednego dnia ta sama wada jest niezgodna, a drugiego jest ok. Kierownik i jego prawa ręka, R...ł oraz M.....a, tezinnezdania. Brak wspólnego zdania. Brak szkoleń dla pracowników przez dział jakości. Zaopatrzenie- podzielam zdanie poprzednikow- jedna wielka pomyłka. Deputat tj. rękawice, herbata i cukier wydawane z taką chęcią jakby sam Zanie płacił. Ciągle zwodzenie, potrafi wydać pod koniec miesiąca. W biurach pracuje więcej osób niż na produkcji. Co chwilę nowe stanowiska. Firma widzi siebie jako PREMIUM. W rzeczywistości produkują taka sama rurę jak w innych firmach, niby trzymając się receptury, a tak naprawdę dozowanie przemiału jest takie jak się podoba na danej zmianie. Tylko próbki do SKZ robione na zamówienie. Aha i jeszcze jedno. Kierowniku z kształtek: NIE ZATRUDNIA SIE NIEPELNOLETNIEGO NA NOCNE ZMIANY. Gratuluję głupoty i nieznajomosci prawa pracy.

Olo
@Nowy

Widzę że znasz firmę od podszewki dlatego zwolnili Cię z końcem mają. Powodzenia w szukaniu pracy w szerszym obszarze bo Wrocław masz już spalony a i tu cię nie chcieli powodzenia dla RO

Nazwa firmowa widzę, że została zmieniona, na podstawie poprzednich komentarzy zastanawiam się czy warunki także? pokazała mi się po prostu oferta od nich na stanowisko EMEA IT service desk agenta i po opisie już wiem, że część warunków spełniam. Ciekaw jestem ile tu płacą i czy warto trochę z serwerów czy też sieci się podciągnąć?

Nowy Nowy wpis

Olo Nowy wpis
@Nowy

Jan Bo

Kiepska firma, chełbiony zaopatrzeniowiec skupuje mięcho przed świętami ze wszystkich Oleśnickich supermarketów. Firmowym samochodem !!! A oni ci powiedzą że na podwyżki nie ma ? A, co ten samochód na wodę jeździ ? Wstyd !!!

Jolanta
@Jan Bo

To może warto w takim razie ten temat z szefostwem poruszyć? Próbowałeś?

@Jan Bo

Też jestem zdania aby ten temat poruszyć z szefem! Ale nie wydaje mi się żeby nam Też pozwolili robić zakupy firmowym autem? A tak naprawdę to po co on skupuje to mięso? Przecież sam tego nie przeję!

@Ciekawy

Skoro nie przeje to albo magazynuje albo handluje? Chyba innej opcji to nie ma? Bo jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie o pieniądze, co nie?

@Hanna

Może wie coś więcej, wojna idzie? Panie magazynier jak pan będziesz znowu jeździł po sklepach kup Pan też dla mnie ze 20 kilo.

@Ciekawy

Panie magazynier. Czekam na odpowiedzi: - czy dostanę służbowe auto na prywatne zakupy - jak mi nie dasz to czy możesz dla mnie też kupić szynkę i boczek bo coś się dzieje że takie zakupy robisz. Myślicie czy on to czyta? Ktoś wie jak z nim się skontaktować? Żadko go widzę na hali.

@Ciekawy

Myślisz, że udzieli tej odp? A gdzieś indziej zakupów to nie możesz w sumie zrobić czy serio zależy Ci na tych tutaj? ;p

@Hanna

Wiem że nie odpowie bo trzeba potrafić czytać. Ale nie chodzi o zakupy gdzie są robione, tylko że w godzinach pracy i firmowym samochodem. Ja też tak chcę i pytam się dyrekcji czy mogę?

Grzegorz Z.
@Jan Bo

Witam szanownych krzykaczy ukrywających się pod pseudonimami, niczym dzieci pod spódnicą mamy na widok przelatującego samolotu. Nie rozumiem tych wywodów na temat jak to napisano "chełbionego zaopatrzeniowca" (poprawna nazwa to HOŁUBIONY) Przecież skoro tu pracujecie jeden z drugim to wystarczy podejść i się zapytać , zwłaszcza że CIEKAWY złożyłeś zamówienie , prosisz o kontakt ,tylko z kim ? Wyjdź proszę z pod spódnicy a na pewno trafisz na kolegę o którego pytasz , zapytaj, pogadaj posłuchaj odpowiedzi. Ale ty może jesteś typem cichego konfidenta który buczy i ryczy ale mleka nie daje , może to sprawia ze czujesz-cie się kimś w rodzaju strażników dobra zakładowego, tropiąc spiski i knowania ,które jak się pewnie okaże są tylko w waszych głowach. No cóż sami sobie odpowiedzcie na to pytanie. Spodziewam się jednak reakcji w stylu jaki tutaj wcześniej zaprezentowano , uprzedzam jednak iż nie wdam się w pyskówkę a wpis ten jest pierwszym i ostatnim , jednakże jeśli bym się pomylił to z góry przepraszam i zapraszam na pogaduchy w tej sprawie ( nawet w godzinach pracy szef nam pewnie wybaczy) na hali jestem codziennie a skoro tutaj pracujesz wiesz kim jestem :) razem znajdziemy tego pseudo zaopatrzeniowca , któremu zapewne nie raz rękę podawałeś i uśmiechałeś mu się w oczy . Pozdrawiam Grzegorz Z

@Ciekawy

Pytanie retoryczne, prawda? Chociaż pewnie wiedzą o tym skoro Ty np., tak publicznie o tym piszesz?

Nauczyciel
@Grzegorz Z.

Wiesz gościu interpunkcja jest poza twoim zasięgiem, postaraj się. Po za tym nie pisz już więcej, taka zasada nie umiem nie piszę!!!

Hanna

w sensie, że sam autor? I czemu od razu tak niefajnie go określasz?

@Grzegorz Z.

Ja w ogóle nie wiem po co się gościu odzywasz skoro do Ciebie nikt nie pije? O co Tobie chodzi? On potrzebuje adwokata? Czy jednak to jest prawda co mówicie "Że jeden potrafi pisać (czy aby na pewno) a drugi czytać " dobrana para he he he.

@Ciekawy

Ja to ciekawa jestem w czym Ty masz problem, chciał to napisał, mimo wszystko chyba każdy jakąś opinię może wyrazić? ;p Z treścią rozumiem mocno się nie zgadzasz i stąd reakcja?

@Jan Bo

Oj, czy on dowozi do domu, ja tam przyjmę się do pracy w ogłoszeniu tego nie było.

Naucz...
@Hanna

Hanno, taka jest zasada " krowa co dużo ryczy mało mleka daje" Przepraszam, interpunkcja nadaje dynamikę wypowiedzi, czytelnika ukierunkowuje..... A co ja będę pieprzył , nie nadaje się do pisania ani do pracy !!!

Ottonik Nowy wpis
@Ciekawy

Dostaniesz, tylko opisuj zdarzenia potencjalnie wypadkowe....

Ha ha ha. I co? Wiecie czy nie Wiecie? Może się dowiedziecie! A jak nie wiecie to się spytajcie. Kogo? Tego który wszystko wie, ale nic nie wie, myśli, że wie. Ja wam powiem. Jesteśmy narzędzmi do osiągnięcia nam nieznajomego celu, aby ktoś wykonał swoje zadania. KSZTAŁTKI RZĄDZĄ??????

Ela

Co to są kształtki, przepraszam chcę aplikować do tej firmy i chciałabym zostać ustawiaczem (tak było w ogłoszeniu). Tylko nie umiem rymować swoich słów: czy mam szansę?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Nicoll Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Inżynier budowy
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Ela

Widziałam kilka ogłoszeń z tej firmy, operator/ka, co to znaczy że praca nie wymaga predyspozycji fizycznych, czy po prostu mężczyzn na tą trzyzmianówkę nie możecie znaleźć. I ze mnie też zrobicie ustawiacza...........

Ludzik

Firma ok, BHP Europejski poziom, tylko ci liderzy przekupni handlują samogonem i psędo wyrobami jak nie kupisz to cię zniszczą ... Ale polecam idzie ku dobremu...

@Ludzik

Tak w sumie nie wiem, czy wypowiedziałeś się z poziomu osoby, która tam pracuje, czy może osoby, która była ich klientem? Trudno Twój wpis jednoznacznie zrozumieć, więc może odpowiednio go rozwiniesz, aby rozwiać wszelkie wątpliwości? Będzie mi bardzo miło, jak odniesiesz się do mojej wiadomości.

@Ludzik

Nie kto tam samogonem handluje, chyba że ten łoś zadufany w sobie, co żonę w walentynki na Zenka do kina wlecze..

Samowyzwalacz
@Karol

Czy to bajka czy nie bajka była sobie pchła szachrajka...nie do wiary przy kominku obnażały się przy winku . Czyja jestem " Panorama Racławicka" aby wszystko duże i jasno pokazać...

Antyordyntalczyk
@Karol

Czy to bajka czy nie bajka była sobie pchła szachrajka...nie do wiary przy kominku obnażając się przy winku . Czyja jestem " Panorama Racławicka" aby wszystko duże i jasno pokazać...

Zola
@samowyzwalacz

Nie rozumie czy mógłbyś jaśniej opisać bo właśnie chciałem złożyć cv na magazyn a piszesz nie jasno kto jest tam tak zadufany i jaka tam na magazynie atmosfera panuje

Chrol
@Antyordyntalczyk

Witam czy możesz mi wyjaśnić swoją opinię ponieważ chcę złożyć tam cv i chciałbym dowiedzieć się więcej na temat

Alan
@samowyzwalacz

Możesz coś więcej bo ten wpis jest nie zrozumiały a chce tam złożyć CV

Jozok
@Ludzik

Będzie dobrze, Tomka nie ma, drewno w cenie ....

Były pracuś
@Karol

Nie, nie, może nie byłem pracusiem ale Ci ludzie spiący po nocach w tej budzie, deprymujący nowych pracowników to jest szok... Panie tosz to szok 21 wiek.

Niby Jaś
@Karol

Witam, odszedł ostatni mohikanin w tej firmie mogę się wypowiadać. Przez kilka lat była fama ludzi nie zastąpionych, facetach z wiosek po zawodówkach z pod Oleśnickich PGRów. Promował ich Pan J.I....... Bazowali na nabytej głupocie z własnego podwórka i środowiska w którym się wychowywali. Brak wykształcenia i akceptacja przez ich przełożonych przełożyła się na ich samouwielbienie do własnego idiotyzmu. Doprowadziło to dyskryminacji , niezrozumienia , braku akceptacji nowych pracowników,

@Ludzik

Dlatego bo bo bo bo to jest pr
@Ludzik

Agresywne babki na pakowaniu , agresywne na wytłaczaniu gdzie taki biedny Mietek znajdzie miejsce no gdzie .....

@Ludzik

Czy bajka, czy fajka...., Europejski poziom, czysto, bezpiecznie, ok... Nie zalecam pracy, niszczą w dziale HR, .... Czysta podróba Amerykańskich korporacji żenada...

Taki to.
@Karol

Ja też nie wiem czy wypowiedziałaś się z poziomu HR, czy własnym. Zastanów się i odpowiedz...

UK_ niezależny

Firma rasistowska oparta na starych postkomunistycznych idiotach. Nie polecam pracy otumanią cię darmową kawą i fantastycznymi warunkami, ale później założą Ci gogle i później spotkasz się z pracownikami.... Nie, nie nikomu nie życzę takiego spotkania..,.. Wstydu nie mają OLE i MOle..... Wstyd .....

Sylwia
@UK_ niezależny

Co to za rasistowskie zachowania? Możesz napisać konkretniej? Nie uśmiecha mi sie pracowac w takiej firmie, o ile takie zachowania mają tam miejsce..

fajny gość
@UK_ niezależny

Racjo, racja , to jest tooooooo.

@fajny gość

Kurde a z daleka ta opinia Twoja serio wydawała się być pozytywna. Da radę jakoś ten cały postkomunizm w firmie wyleczyć? Bo widzę, że serio to im szkodzi

@Sylwia

Odradzam

Nie naganny...

Okropność podróba zachodnich korporacji wstydu nie mają!!!

Wstydny

Wstydu nie mają odradzam ,Mc Donald's: i inne .... Oni próbują w tym stylu.... Kiepska podróba dobrych korporacji nie zalecam polegną w RPA.

Emilkomar

OK firma jak inne, tylko Ci ludzie dalej z Oleśnicy poarzka...

@Emilkomar

Co z nimi nie tak? Fajnie jeśli powiesz o co chodzi, bo na ten moment niewiele wynika z tej wypowiedzi niestety. :(

Niewielu już wartościowych pracowników zostało, wszyscy gdzieś odeszli. Ale powiem wam jedno dziewczyny w biurze na produkcji mamy najpiękniejsze.

Odeszli, ale z własnych przyczyn czy przez jakieś problemy w firmie?

Moja piękna dziewczyno .....

No wiadomo, że naj.....

To co było dobre, i ci co byli dobrzy skoczyło się. Ostani z wiedzą, zaangażowany i ten który jeszcze chciał odszedł w maju, powodzenia mu życzę. Pozostali sami......

Dodam tylko że odchodzą fachowcy z ponad 20 letnim doswiadczenie, a zastąpić ich chcą schorowanymi pracownikami którzy wozili się na plecach tamtych. Chlopaki dacie radę to pociągnąć, uwieżcie w siebie dacie radę. Ok dziś się ewakuujemy?

Agnieszka

A dlaczego z Nicollu odchodzą fachowcy z tak dużym stażem? Co się takiego dzieje w firmie? O co chodzi? :P

Bym Jan

Który odszedł i był zaangażowany nie zauważyłem...

Dwojaki Bym

Fachowcy z dwudziestoletnim stażem psuli produkcje( najpierw psuli potem naprawiali ich styl ) nie dopuszczali młodych, bazowali na układach!!!. Dobrze, że odeszli życzę powodzenia...

@Dwojaki Bym

Co mi powiesz o wynagrodzeniu w Nicoll? Jaka jest tu podstawa i ile wynoszą premie? Możesz mi powiedzieć ile można tu realnie zarobić w ciągu miesiąca? :D Czekam na odpowiedź!

Jan Do
@Jan Bo

Widzę Jan-ie Bo że Twoja wiedza = 0!! Niestety Jan-ie wiedzy nie zdobywa się w szkole, w szkole zdobywa się wykształcenie, a wiedzę i doświadczenie zdobywa się latami pracy (nie wszyscy to potrafią, czytam i już wiem że do tej grupy ty nie należysz). Należysz do najgorszej grupy tzw. (usunięte przez administratora)którzy nigdy nie zdobyli wykształcenie (lub Twój wpis udowadnia że wykształcenie niż nie znaczy) i co gorsza nigdy nie zdobędą niezbędnego doświadczenie i wiedzy niezbędnej do piastowania stanowiska które obecnie zajmujesz lub chciałbyś. Najlepszy przykład co firma zrobiła po fali odejść awanse podwyżki.... I mamy zaopatrzeniowca czy jak on się nazywa (śmieszne) beż kompetencji wykształcenie ale za to że zmysłem do kombinowania dostawcy podwykonawcy ....... Narzędziownia brak słów. No ale cóż odeszli chłopcy z PGR (jak nspisałeś), a kto został? Oni nawet do PGR się nie złapali. Równia pochyla z takimi pracownikami jak ty, ale tylko w dół. Pozdrów kolegów z ławki szkolnej, jak chodziłeś do szkoły.

Koleś

Coraz gorsza firma, a szkoda bo kiedyś było fajnie- trzeba stąd uciekać. Ludzie odchodzą, a resztę przekupują pseudo awansami. Najważniejsza jest wazelina. HR nie istnieje, sami menadżerowie. ????

Antoni

Co słychać w firmie Nicoll Polska? Szuka obecnie pracowników i prowadzi rekrutacje? Chętnie się dowiem jakie stanowiska są do obsadzenia?

Gosc
@Antoni

Nie polecam wyzysk straszny i ganianie pracowników bhp i ubiór roboczy to zart zarobki w miarę atmosfera na miernym stopniu (usunięte przez administratora) straszny

Były z magazynu...
@Antoni

Nie tam, zmienia się na dobre , podobno na hali stare nomenklatury odchodzą . Ten Krzysiek , i Adam co samogon sprzedaje...

Koleos

Firma kiedyś fajna, ale dziś to porażka. Ludzie ogólnie ok, ale dyrektorzy i menadżerowie to tragedia. HR beznadziejny.

Stary Pracownik

Pracowałem w Firmie Poliplast u ŚP. Mirosława Wujćińskiego 1994+2007 Stare czasy... Ale było fajnie :P

Monia

Jak wygląda praca dla kobiet w firmie jakie są zarobki oraz czy jest atmosfera na produkcji

Kazik

Pracy na magazynie w tej firmie zdecydowanie nie polecam. Psychopatyczna kierowniczka, która potrafi tylko zastraszać i krzyczeć, a z chwilowymi chwilowymi wybrańcami obgadywać pozostałych. Tyle ta pani potrafi. Stąd ciągłą rotacja.

Olo
@Kazik

A na jakie zarobki można liczyć?

@Olo

Też jestem ciekaw na jakie zarobki może liczyć nowa osoba w firmie, mam nadzieję że niedługo ktoś napisze coś na ten temat. Ciekawi mnie też kwestia szkoleń dla nowych pracowników, o ile w ogóle firma je proponuje.

@Olo

Witam, praca w magazynie nie odbiega od innych (usunięte przez administratora) się cały tydzień i nadrabiasz w sobotę za setki...

Majka

A czy firma prowadzi teraz w ogóle rekrutacje, czas dość niepewny dlatego takie pytanie.

Ludzik

Firma ok , Pan HR miły, przyjemny, otwarty ( aż za bardzo tęczowy...). Szkolenia profesjonalne, kobieta prowadząca jakaś szycha ( podejrzewam laska szefa). Hala produkcyjna czysta, zadbana, ludzie przestraszeni( liderzy beznadziejni). Polecam można coś tam osiągnąć ( początki kapitalizmu) . Jest miejsce i szansa...

Zostaw merytoryczną opinię o Nicoll Polska Sp. z o.o. - Oleśnica

• Jak się pracuje w Nicoll Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nicoll Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nicoll Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nicoll Polska Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Energetyczna 6
    56-400 Oleśnica