Opinie o Centrum Logistyczne Tzmo w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Centrum Logistyczne Tzmo. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Logistyczne Tzmo o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Logistyczne Tzmo w Toruń

Erka

Dlaczego pracownicy jednozmianowi są traktowani lepiej? Dlaczego im więcej wolno?

martinez92
@Erka

Możesz rozwinąć temat ? co to znaczy według Ciebie że są lepiej traktowani i więcej im wolno

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Centrum Logistyczne Tzmo?

Erka

martinez92 Nowy wpis
@Erka

Wiecie może, czy w Centrum Logistyczne Tzmo szukają chętnych na staż?

nick Nowy wpis

lepiej potestować tam prace przez Randstad, więcej zarobisz a jak się ułoży a będą potrzeby do pracy możliwa umowa.

Zmiana C

I co tam karierowicze znowu były podwyżki z (usunięte przez administratora) Tradycyjnie dostały (usunięte przez administratora) Może z 3 osoby dostały sprawiedliwe jednak z 50 osób zostało (usunięte przez administratora) Śmiech na sali dokładnie na CL jak mamy to rozumieć pseudo kierowniku Krzysztofie lub brygadzisto Pawle my nie dostaliśmy podwyżki po znajomości albo po zgodności krwi tylko z łaski z zakładu (inflacyjne) ale sandał standardowo on wie komu dać... Oczekujecie normy i (usunięte przez administratora) to może swoje (usunięte przez administratora) podejście też zmienicie... Dziwi mnie to, dlatego że niby w kadrach to czytają a wy dalej siedzicie i niesprawiedliwie (usunięte przez administratora) ludzi... Cytuję ( A Ty jaka masz stawkę... No zobaczymy za rok... Po roku cisza i znowu dostaje ta sama osoba co rok temu) na każdej zmianie to samo wstyd... Nie bądźcie zaskoczeni bo mamy was (usunięte przez administratora)

duszyczka
@Zmiana C

ja o podwyżce ba chwilę obecną mogę zapomnieć ,powód? dłuższe chorobowe

@duszyczka

Rozumiem. Nie zmienia to faktu, że Ty nie dostaniesz przez chorobowe jednak jestem pewny znalazłyby się osoby od paczka czy aleksa oraz Darka przyjaciele lub rodzina (gdzie jest jej coraz więcej) u których dłuższe chorobowe by nie miało znaczenia. Dla nowych co aspirują do godności czy sprawiedliwego traktowania na tej zmianie tego nie znajdziecie. Robi się bowiem drzewo genealogiczne znajomości i układów ludzi którzy są traktowani przez przełożonych tak lajtowo, że trzeba na nich tyrać... Bo do Ciebie (usunięte przez administratora) ma pretensje a na nich złego słowa nie pozwolą powiedzieć chociaż maja wyższa place a w umowie taki sam zakres obowiązków... Nie mam nic do przyjmowania rodziny czy znajomych jeśli dostawali umowę w kolejce przez agencję, jeśli jednak człowiek z agencji czeka a np. żona kolegi wpada i ma etat to jest totalna porażka... Traktujcie nas poważnie to poważnie będziecie traktowani. Wszyscy widzimy jak jest i co się dzieje. Czekam aż ktoś napisze jak Ci się nie podoba to się zwolnij... Uważam, że trzeba walczyć o swoje i o swoją pracę bo to pracownik tworzy zakład i na niego zarabia, ma swoje prawa chociaż kodeks pracy kierowników się nie trzyma, bo jak wyczują twoja nieznajomość przepisów wykorzystują to i i wmawiają jakieś głupoty to tak dla (nieświadomych). Kierownikiem czy brygadzistą się bywa

Zadowolony
@Zmiana C

TZMO to nie sklep i nie obowiązuje żadna kolejka, wybierani są tylko pracownicy którzy chcą pracować i mogą coś zaoferować, nie każdy nadaje się do pracy, a hejtować z zazdrości anonimowi tchórze możecie internet wszystko wchłonie.

Oserwator

Zgłosisz anonimowo to nikt się tym nie zajmie, zrobisz to pod Swoim nazwiskiem, jesteś za burtą. Naiwnością jest myślenie że przepis Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) coś Ci pomoże. Jest dyrektywa to trzeba ogłosić, koniec , kropka. Jeśli ktoś z zarządu TZMO byłby zainteresowany co się dzieje w podległych spółkach to zrobiliby np.ankietę. W CLu jakiś głupek wpadł na pomysł skrzynki gdzie miałes anonimowo wrzucać jakieś pomysły, skargi itp. Skrzynka była z przezroczystej pleksi i umieszczona bezpośrednio pod kamerą. Czy mają Nas za (usunięte przez administratora) tego nie wiem, ale (usunięte przez administratora) kazał tam skrzynkę powiesić. Co do umów o pracę, cóż, w pierwszej kolejności rodzina i znajomi później reszta. Brak transparentności co do przyznawania stawek zaszeregowania, nie ma sztywnych kryteriów co dany pracownik powinien wykonywać w danej kategorii zaszeregowania, za to jest dowolność i kolesiostwo.

@Oserwator

Tak dokładnie! Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i nie patrzeć na nich. Jest telewizja można to wykorzystać z aleksem jest kilka nagrań więc można działać. Człowiek myśli sobie po co? Zdecydowanie trzeba być takim jak "przełożeni"( chociaż szacunku nie mam do nich ani trochę), ( zero szacunku, złośliwości itp.) piszą wyżej, że to TZMO to nie sklep to zaczyna być zakład pracy chronionej. Ten ślepy z wejścia ciągle chodzi i donosi potem sobie siedzi i ogląda filmy a jego żona nie do ruszenia. To samo z synem brygadzisty. To robi się śmieszne, zróbcie ankietę anonimową czego się obawiacie, 3/4 pracowników boi się cokolwiek robić wolą przemilczeć lub machnąć ręką ( może będzie inaczej) nie nie będzie kolejny rok tu pracuje i jest coraz gorzej. Tych 3 socjopatów siedzi na górze na stołkach i tylko patrzą o co się przyczepić, ale nie wszystkich, część urządza sobie spacerki kilka razy do toalety oczywiście Ci bardziej lubiani reszta jest obserwowana bo jak zrobisz inaczej to zaraz cię woła że coś nie tak itp. róbcie ankietę bo sprawa trafi w media. Najbardziej śmieszą mnie ciasta kawki itp. jak trzeba się poniżać, żeby robić takie rzeczy i tym w czerwonym usługiwać. Proponuję na kolana i do dzieła.

Z.R.
@Oserwator

Pewnie masz rację. Jena z osób, swego czasu zatroszczyła się o bezpieczeństwo naszego lokalnego managementu to potem podziękowano jej klejeniem kartonów. W jej przypadku to chyba (usunięte przez administratora)bo pracuję tutaj długo i na robocie się zna.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Centrum Logistyczne Tzmo? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Tetka

Chcesz dostać urlop, to nie bo komplet, może jak przejdzie na nowy rok będzie łatwiej.... niestety nie bo dużo chorobowych. Idziesz na chorobowe i masz to gdzieś. Ogromna prośba do kierowników zmian, traktujcie wszystkich pracowników równo. Kadra zarządzająca zmianą która lepiej traktuje pracowników co przyniosą ciasto urodzinowe, wyroby wędliniarskie czy oferująca usługi prywatne, powoduje spadek wydajności pracy u pozostałych pracowników.

Młody

Mam pytanie do zorientowanych, czy to prawda że nasz dyrektor stwierdził że koniec z dyskryminacja i dzieleniem pracowników na biurowych i fizycznych (lepszych i gorszych) i podjął decyzję że każdy pracownik będzie mógł mieć dostęp do ekspresu z kawą?. Likwidacja płatnego automatu dla pracowników fizycznych to spore odciążenie finansowe.

Siwy

Praca tylko po znajomości i podwyżki też. Kierownik Marcin zapatrzony tylko na wózkowych,reszta może zapomnieć o dodatkowej podwyżce. Niektórzy młodzi mają wyższe stawki od starego pracownika. Liczą się znajomość i rodzina

TZMO
@Siwy

W tej firmie wszystko po znajomości: stawka, umowa o pracę, stanowisko na którym pracujesz.... TZMO trzymają układy rodzinno-towarzyskie, możesz żyły pruć a i tak nikt tego nie doceni. Pracownicy którzy są uniwersalni (to tacy co jeżdzą na wozkach K,R pracują na automatyce, zbieraniu, antresoli, buforach, zrzutkach etc) mają niższe stawki godz od takich co tylko np na buforach pracują, automatyce lub wózkach, nigdzie nie można ich przesunąć z braku umiejętności. Zatrudniasz się, starasz pokazać się z jak najlepszej strony, szkolą Ciebie na rózne stanowiska, zaczynasz oglądać się za Siebie i widzisz starszych kolegów co mniej potrafią a stawka godz większa. Tracisz motywację i zaczynasz się cofać w rozwoju jako pracownik. Brak motywacji do pracy spowodowany nierównym traktowaniem to podstawowy problem wydajności pracy.

Były Pracownik
@Siwy

Niestety u Marcina Ł. liczą się tylko wózkowi i koledzy i oni są lepiej traktowani. Jeżeli chodzi o młodego pracownika to na pewno masz na myśli synka Irka Z. który dzięki tacie ma większą stawkę niż koledzy którzy pracują dłużej i lepiej. Tak to jest w CL na zmianie u Marcina.

#uczciwy robotnik
@TZMO

To trafna opinia, czym więcej pracujesz na wszystkich możliwych stanowiskach , to masz najniższą stawkę jaka jest możliwa i szacunku w ten sposób nie zbierasz. jedynie można się cieszyć jak któreś stanowisko ci się podoba np jazda na wózku K to czasem samemu się pocieszasz . Niestety irytuje jak widzisz zarozumiałą osobę co robi jedną prostą czynność . uważa się że jest niezastąpiona i jest w przekonaniu że ma najbardziej odpowiedzialną pracę chyba w całej firmie.ogromna różnica w stawach pomiędzy takimi pracownikami ,i jeżeli kierownik zmniejszyłby różnicę choćby o 1 zł brutto ta osoba wydrapala by oczy pracownikowi a później kierasowi .to oczywiście przełożony woli pogłębić różnice w najgorszym przypadku młody się zwolni przyjdzie kolejny. proszę policzyć sobie wypłate ze stawką 22 zł a 30 .to nie dziwie się takich komentarzy na go worku

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Centrum Logistyczne Tzmo?

CL

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę, niestety ale w CL TZMO jest z tym kiepsko. Większość pracowników jest zdemotywowana do pracy brakiem sprawiedliwości w przyznawaniu stawek zaszeregowania, premii rocznych czy udzielania urlopów. Poczucie sprawiedliwości sprawia, że pracownik nabiera większej motywacji i chęci do działania oraz odnoszenia coraz to lepszych wyników w pracy. Czuje się również dowartościowany i wie, że jego wysiłek nie idzie na marne. Jest to niezwykle ważna kwestia, której pracodawca powinien dopilnować. Wyróżniamy trzy rodzaje sprawiedliwości. Są to: 1. Sprawiedliwość dystrybutywna – dotyczy niesprawiedliwego podziału nagród (świadczeń, premii itp.) wśród współpracowników. Jeśli pracownik uważa, że został źle i niesprawiedliwie potraktowany, jego motywacja oraz chęć do pracy obniża się do minimum. Takie przekonanie oddziałuje na jego emocje i procesy poznawcze, wywołując gniew lub absencję. 2. Sprawiedliwość proceduralna – odnosi się do uczciwości zasad, wobec których dochodzi do dystrybucji nagród wśród współpracowników. Mówiąc inaczej, pracownicy dostrzegają działania organizacji w obszarach takich jak ocena efektów, dyscyplina czy awans. Jeśli czują się wobec niej niesprawiedliwie, ich reakcja skierowana jest bardziej na całość organizacji, a nie na jej poszczególne elementy 3. Sprawiedliwość interakcyjna – dotyczy sposobu komunikacji oraz traktowania pracowników przez menedżerów lub wyżej postawionych osób w firmie. Ludzie chcą czuć się sprawiedliwie traktowani, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Przekonanie o niesprawiedliwości wpływa na ich motywację, chęci do działania oraz poczucie własnej wartości. Szczególnie w środowisku pracy, jeśli pracownik został niesłusznie potraktowany, jego efektywność automatycznie spada, przez co konsekwencje tego mogą dotkliwie odbić się na samym pracowniku, jak i jego pracodawcy. Każda zatrudniona osoba porównuje swój wkład i wynagrodzenie do wkładu i płacy innych, pełniących obowiązki na tym samym stanowisku pracy. Nie jest więc trudno dojść do wniosku, że jest się lepiej lub gorzej wynagradzanym. Efektem tego może być chęć opuszczenia firmy i odejście do konkurencji lub pogorszenie relacji między współpracownikami z równoczesnym zmniejszeniem jakości osiąganych wcześniej wyników. Jak zwiększyć poczucie sprawiedliwości? 1. Pracowników należy traktować uczciwie i z szacunkiem. 2. Dwóch współpracowników mających takie same kwalifikacje i zdolności, osiągających porównywalne wyniki w swojej pracy powinno się wynagradzać w ten sam sposób i w tej samej wysokości ( brak charakterystyki pracownika i jego uniwersalności na poszczególnych stanowiskach pracy). 3. Pracownicy muszą być świadomi tego, jakie kryteria stosuje firma w sytuacji przyznawania premii lub awansów. 4. Osoba wynagradzająca nie może kierować się sympatią lub antypatią do swoich pracowników (to jest największy problem).

GD
@CL

Dobra ocena charakterystyki wpływu na zdrową pracę i atmosferę między pracownikami. Niestety jest to nie uwzględniane.

Kanar

Na zmianie C też liczą się znajomości rodzinne i przyjacielskie a samo zachowanie kierownika czy brygadzisty to zachowanie typu dostałem trochę władzy i mi (usunięte przez administratora) Zaczynając od relacji rodzinnych to wiadomo syn brygadzisty +siostrzeniec zawsze dobra "lajtowa" praca( jak jakieś stanowisko im nie odpowiadało to po prostu tam nie pracowali) gdzie inny pracownik "bez plecaka" mógł usłyszeć jak Ci się nie podoba to się zwolnij. Każdy sprzeciw czy mała dyskusja niezgody była komentowana przez brygadzistę że jesteś problemowy, kierownik potarfi robić z tego tytułu złosliwosci typu problemy z urlopem lub "rzucanie do najgorszej roboty". Jeśli chodzi o urlopy to wiadomo pracownicy którzy nie chodzili na kawki z Aleksem lub nie klepali się po plecach czy też nie pracowali z nim urlopu nie ma lub jest na samym końcu. Takie to są również znajomości przyjacielskie np. gościa co siedzi obok brygadzisty buforowego. Ciągle donoszenie na innych pracowników przy czym on sam zostawał wiele do życzenia ale do już wystarczyło żeby (żona dostała umowę) chociaż pracownicy z agencji byli przed nią i pracowali znacznie lepiej. Sama praca nie zła jednak poniżanie pracownika przez przełożonych zniechęca nowe twarze do pracy,a jeśli chodzi o zatrudnienie na umowę to w pierwszej kolejności są znajomości później dopiero agencja ( gdzie przez agencje raczej się nie doczekasz) wiadomo wszyscy są zatrudnia przez agencję ale umowy dostają plecaki( znajomości). Sam kierownik już tyle razy zwodził i obiecywał złote góry który w efekcie nie zmieniały nic. Podwyżki dla kolesi. Dla Ciebie no zobaczymy za rok i taka odpowiedź co roku. Osoby które pokażą za dużo pracują wszędzie, ale dla kierownika liczy się klepanie po plecach i inne a Ty dużo pokazałeś to teraz (usunięte przez administratora) brygadziści ciągle chodzą że norma spadła itp. no wiadomo chyba że jesteś (ich człowiekiem) jeśli chodzi a zarobki to dodatki i weekendy podbijają pensje bez tego szału nie ma. Wczesniej pracowało się lepiej ale odkąd są takie układy naprawdę nie polecam bo trzeba tyrać za dwóch lub trzech a żaden (usunięte przez administratora) tego nie doceni tylko Ci dołoży albo (usunięte przez administratora) jeszcze więcej typu zobaczymy ile zniesie. Złudna jest szansa że jak robisz dużo i jesteś pod batem pseudo przełożonych to dostaniesz umowę zapomnij. Jak lubisz tyrać i nie obchodzi Cię zdrowie to praca dla Ciebie na 18 miesięcy a później do worka i na (usunięte przez administratora) Większość pracowników zostaje z dylematem czy iść i powiadomic kogoś co się dzieje i mieć z tego tytułu nieprzyjemności( problemy z urlopem wakacjami i rzucanie do najgorszej pracy) czy być cicho (przetrwać i znosić obelgi od nich) dużo osób znosi bo są czasy jakie są ale męczą się przez takich co dostali trochę władzy i gnębią ludzi. Osobiście nie wiem jakim trzeba być człowiekiem żeby tak robić. Przydałaby być ankieta anonimowa dużo by pokazała, całokształt tego co się dzieje. Potężna firma szanowana, ale na CL dzieją się takie rzeczy pod parasolem złego traktowania ludzi. Mam nadzieję że trafi to wyżej lub nawet do prezesa i zmieni podejście do nas.

Bufory
@Kanar

Zapomniałeś dodać jak brygadziscie buforowemu robią/ nosza i robią kawę oraz ciasto i dostają lżejsza i mniej wymagająca pracę.

duszyczka
@Kanar

masz racje, zmiana C to jedna klika

Stary wyga
@Kanar

Cześć Kanar. Szkoda, że twoja wypowiedź nie bardzo spełnia warunki zdań stylistycznych i gramatycznych. Szkoda, ale firma potrzebuje takich nieudaczników jak Ty( z wielkiej litery , bo nic osobiście do Ciebie nie mam), którzy nie potrafią poprawnie składać zdań. Taka polityka. Stała załoga i mięso armatnie. Psy szczekają, a karawana jedzie dalej.

@Stary wyga

Cześć Stary wyga. Może wypowiedź nie spełnia pewnych warunków ale ukazuje patologię na magazynie. Szkoda, ale Ci nieudacznicy ( jak piszesz o pracownikach) robią na Twoją( z wielkiej litery, bo nic osobiście do Ciebie nie mam) pensję. Chcesz dyskutować to olej stylistykę i gramatykę, odnieś się do zarzutów. Psy szczekają, a pismo do zarządu wraz z argumentacją się pisze. Nie pozdrawiam.

Em
@Stary wyga

Jak śmieszą mnie odpowiedzi, że wypowiedź nie spełnia jakiś warunków.Człowieku tu nie chodzi o stylistykę, ale o opinie co się dzieje w tym burdę**. Stary wyga hmmm.... Napewno jeden z donosicieli Aleksa paczka lub Niemca. Psy szczekają ale wśród starych wyg najbardziej. Pracuje 20 lat wszystko mi się należy i nie muszę robić nic bo jestem kumplem aleksa i umawiam się z nim na wakacje. W związku z powyższym jestem umówiony do prezesa żeby ten temat poruszyć.

Kanar
@Stary wyga

Nie ruszają mnie Twoje komentarze, idealny nie jestem nie byłem i nie będę. Zauważyłem że moja wypowiedź miała więcej zgodnych ocen na nie są osoby które po prostu ze śmiesznymi przełożonymi mają takie relacje jakie opisałem wcześniej. Nie będę odnosił się do (usunięte przez administratora) zaczepek dzieje się źle na Cl a w kolejce czekają już na umowę rodziny. Kierownikiem czy brygadzista nie powinnna być osoba stronnicza. Mógłbym napisać więcej jednak nie chcę w to mieszać osób z wózków czy tzw. wejścia gdzie biegają co chwilę do sandała potem zwykły pracownik ma problem. Napisałem prawdę i prawda się obron.

Były Pracownik przez Agencję P

Praca w Centrum Logistycznym Tzmo jest typową pracą magazynową Część pracowników jest odpowiedzialna za załadunki i rozładunki samochodów. Inna część pracowników jest odpowiedzialna za przygotowanie towarów do wysyłki , sprawdzenie itp. Niestety są w firmie klany rodzinne np. syn brygadzisty , który dzięki tacie ma większą stawkę niż koledzy którzy pracują po 10 lat więcej oraz wykonują swoje zadania lepiej i szybciej !! Jest również kolesiostwo kierownika M.Ł. które ma dużo wyższe stawki niż pozostała część pracowników i może się obijać w pracy bo kierownik swoim kolegom nie zabierze premi. Ogólnie praca jest ok. Niestety stawki dla większej części załogi spoza klanów rodzinnych i kolegów kierownika są na poziomie 22 - 24 złotych brutto + premia do 20% i dodatki za pracę w systemie zmianowym. Osobiście przepracowałem w CL ok 1.5 roku. Obecnie pracuję w nowym Magazynie po drugiej stronie ulicy i na początek dostałem 2 zł więcej niż w CL. Życzę wszystkim pracownikom CL by w końcu Dyrekcja zrobiła porządek i skończyło się kolesiostwo i wszyscy pracownicy byli traktowani uczciwie.

@Były Pracownik przez Agencję P

Serdecznie dziękujemy za życzenia, choć wiemy że nigdy się nie spełnią. Dyrekcja nigdy nie zrobi z tym porządku bo wspiera ten (usunięte przez administratora)układ. Pewną nadzieją na zmiany w CLu był dyr ds logistyki Pan Paws.., chłop z poza układów który na magazynie chciał coś usprawnić. Niestety już go nie ma, nie tylko M.Ł. ma kolesi co mogą się obijać ,u S.S. też tego znajdziesz sporo. Dodatkowe podwyżki, premie roczne i wieczny spokój w zamian za donoszenie i robienie zdjęć telefonem na współpracowników. Takie nierówne traktowanie podległych pracowników przez dyrekcję/kierowników/liderów powoduje spadek motywacji do pracy, a co za tym idzie, jej jakości i efektywności. Może wtedy % wysyłajcie na ul. Żółkiewskiego i tam sie tłumaczą.

Cl2
@CL

U S.S tak samo albo i gorzej, nierówne traktowanie pracowników jest na porządku dziennym, jeden (usunięte przez administratora) 8h z batem nad głową a drugi ogląda filmy na wózku albo na komasacji

Stefan
@CL

Każdy z was narzeka a co daliście od siebie że was nie chcieli, tylko narzekać potraficie, pokolenie anonimowych hejterów, firma która pracuje w każdym kryzysie i daje stabilność, czysta nienawiść do człowieka, zazdrość że ktoś może mieć lepiej. P.S. Niektóre wpisy piszą te same osoby pod różnymi nazwami... składnia i forma jest oczywista.

Dobciu
@Stefan

Stefan, tak na szybko, co Ty, od Siebie zrobiłeś dla firmy? Napisz, skąd się biorą pracownicy co mają lepiej niż inni. Może wreszcie ktoś napisze dlaczego drzewo genealogiczne lub powiązania towarzyskie premiują niektóre osoby.

koala

CL TZMO to firma rodzinna liczą się tylko znajomości i rodzinne powiązania . Pracownicy zatrudnieni poprzez agencje pracy nie mają szans po okresie 18 miesięcy na przejęcie przez zakład na stałe . Chyba ,że jest się : żoną brygadzisty lub też chrześniaczką kierownika zmiany !!!! Nawet jak lepiej pracujesz od tych osób to i tak wymagają od ciebie jeszcze więcej a znajomi mogą się obijać i BĄKI zbijać .Niby warunki do stałego zatrudnienia to uprawnienia na wózki widłowe UDT ale jak się ma znajomości w kadrach na Żółkiewskiego to nie jest żadna przeszkoda do stałego zatrudnienia . Również nie ma co liczyć na wysoką stawkę godzinową no chyba , że jest się synem brygadzisty wówczas dostaje się na początku stawkę maks !!!Dużo by tutaj pisać praca w sumie lekka i jak nie jesteś ułomny nie ma problemu . Płaca tak jak wszędzie , zakład ratuje się tylko dodatkami do nocek oraz nadgodzinami w weekendy . Zastanawiające jest tylko to , że NEPOTYZM na taką skalę nie jest zauważalny przez kierownictwo CL TZMO .Rozwój kariery też jest tam ciekawy : tworzy się stanowisko brygadzisty dla gościa który na innej zmianie donosił i pod....... , zmiana lekko się zdenerwowała a oni go cyk na brygadzistę na inną zmianę ; wcześniej jego aktualną pracę wykonywał zwykły pracownik magazynowy . Gdyby tak przyjrzeć się wszystkim powiązaniom rodzinno- koleżeńskim powstałaby ciekawa siatka jak ośmiornica .Wiem , że zarządzający tą firmą " RODZINA NA SWOIM " w (usunięte przez administratora) mają takie opinie ale może warto czasami poczytać i przemyśleć politykę kadrową zakładu bo jak już zatrudnicie swoje rodziny to kto będzie pracował na wasze pensje ??????

@koala

Wszystko się zgadza tylko dlaczego głównie o zmianie kierownika Marcina piszesz ??? wszędzie jest to samo a u kierownika Sławka chyba najgorzej ale pewnie za krótko pracowałeś żeby to wszystko wchłonąć . Jeśli piszesz o kimś następnym razem używaj imion będzie jasno wiadomo o kogo chodzi a w przypadku imion RODO nie obowiązuje .

Martinez

Kierowniczki cwaniaczki kiedyś się pozmienia i się bat na was znajdzie tak jak się znalazł za pierwszego kierownika Cl tam teraz jego (usunięte przez administratora) albo nie pracują albo są zwykłymi robolami .

Tetka i Enka
@koala

Kolego, nie wiem kim jesteś, może i wiem.. Mogę się domyślać, ale masz stu procentową rację!!!!!.. Wszystko co napisałeś jest prawdziwe i też miałem nieprzyjemność w tym całym barłogu uczestniczyć.. Szkoda tylko czasu i tych zmarnowanych 18 miesięcy. Czyli podsumowując krótko, kolega który napisał, że tak powiem ten artykuł, ma 100% rację.. Tak że jak nie masz tam znajomości i nie liżesz za przeproszeniem d**y.. Nie masz tam szans na umowę.

Mario
@koala

Rodzina i znajomi najważniejsi, wózkowi nie do ruszenia najwięksi konfidenci bo boją się że będą musieli pracować tak jak każdy inny więc robią z siebie frajera za kilka zł więcej stanowiska obstawione znajomymi z dawnej 4 bryg. Tak było jest i będzie

Czy w Centrum Logistyczne Tzmo występują paczki/bony świąteczne?

Martinez

Paczki dla dzieci to żenada jakaś , paczki z Solidarności dla zapisanych pracowników może i ok ale co to za paczka na która sam sobie cały rok odkładasz bo zbierają Ci nie chce skłamać ale chyba 3 lub 5 procent od pensji brutto składki na Solidarność bony 500 pln od x lat firma gigant ale już tylko z opowieści jak zabraknie Józefowicza to wszystko rozkradną bo jeszcze on trzyma to wszystko w kupie .

Poszukują właśnie specjalistę ds. obsługi celnej, ale nie podali w ogłoszeniu niestety kwoty wynagrodzenia. Kto pomoże i napisze, ile na początku mogę zarobić?

Aaa
@Marcin

Będą obiecywać kokosy a skończy się na gównie pewnie jak zawsze

Beata
@Aaa

To tylko domysły czy sam tak miałeś? Ile Ci mówili a ile wyszło ostatecznie?

Intro

Ktoś może napisać ile średnio zarabia się na magazyny w TZMO?

Ktoś

Nagrody tylko dla nielicznych

@Ktoś

I podwyżki też, ciekawe z jakiego klucza były przydzielane. Jak odbywasz rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie TZMO na ul. Żółkiewskiego to słyszysz o realnej możliwości awansu, przejrzystym systemie płac itd a po rozpoczęciu pracy lądujesz na ziemi. Podwyżki tylko dla pociotków, kumpli i donosicieli. Prosty przykład: bardzo zachwalany pracownik, podobno rewelacyjny na każdym stanowisku jak twierdzi brygadzista, od prawie 3 lat nie był przeniesiony do innej pracy ani razu ale ma wiedzę o wszystkich i o wszystkim. Super, ponad 90% załogi zostało zdemotywowanych do wytężonej pracy.

Qwerty
@CL

Przypadkowo rozdane podwyzki więc można się spodziewać wiekszego parcia na normę a to sie odbije bo jak napisałeś motywacja spada

N@rqa

Zarobki średnie jak na toruńskie warunki. Co do pracy nie ma tragedi ale tragedia za to jest z zarządzaniem pracownikami. Zmiana b porażka rzucają pracownika z miejsca na miejsce nowi pracownicy ledwie nauczą się pracować w jednym miejscu to już są wysyłani na inne. A jak trafisz na zrzutki to jesteś przegrany źle pracujesz to cie podpie.rdola jedynie młodzi wporzo. Na tzw buforach to samo każdy na każdego z ucha strzela widac koleżeństwo pełne wszędzie nic się nie zmienia... pracy w pandemi dużo a nie zatrudniają przez tzmo tylko agencje kolejny minus. Bez uprawnień na wózki nie ma czego tam szukać, odradzam

@N@rqa

Przerzucani są TYLKO pracownicy ze stażem max do 4-5 lat, starszych się nie rusza, przez co (usunięte przez administratora) mają przyspawane do jednego stanowiska i będą tam tkwić do emerytury. Sporo układów rodzinno-kolesiowskich. Ciesz się że możesz być pracownikiem uniwersalnym, gdziekolwiek Ciebie nie wyślą dasz Sobie radę. Zdarza się dosyć często, że zarządzającym coś strzeli na łeb i chcą pokazać kto jest PANEM i zasypują telefonami lub SMSami gdzie masz iść lub co masz robić. Często zdarza się otrzymać SMSa będąc na urlopie, to jest mistrzostwo kiedy przełożony nie wie kto jest w pracy. Trzeba również zwracać uwagę na współpracowników bo lubią robić zdjęcia z ukrycia i wysyłać kierownikowi. Jak przychodzi do pracy nowy z umową na TZMO robią wywiad i obchodzą się jak z jajkiem bo nie wiadomo czy "nowy" nie jest od kogoś z biurowca na Żółkiewskiego. Uprawnienia na wózki to podstawa pracując na magazynie!

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

baba

Nie ma szans bez znajomości. Zatrudniają przez agencje

Michal

Czy centrum logistyczne zatrudnia studentów na staże lub praktyki?

firmabeznadzieja

Firma beznadziejna, proszę uzbroić się w cierpliwość!! czekam już 9h na załadunek (już pauza wyszła) nadal cisza, po kontakcie telefonicznym otrzymuję informację iż mój towar jest przygotowany w 30%- śmiech na sali, może do rana wyjadę!! Żenada!!

Biedronka daje nawet premię 2300 brutto dla pracowników,a tak potężna firma,która na tej całej sytuacji zarabia grube pieniądze ,nic nie da pracownikom?!

ZUZU
@1234

To idź do pracy do biedronki, skoro tam tak fajnie, proste co nie ?

Biedra
@1234

Niech Pan wejdzie na grupę Biedronka i poczyta w jakich warunkach pracujemy, kontakt codziennie z tysiącami osób i nie wiadomo czy chore czy nie itd

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Logistyczne Tzmo - Toruń

• Jak się pracuje w Centrum Logistyczne Tzmo?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Logistyczne Tzmo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Logistyczne Tzmo?

Centrum Logistyczne Tzmo