centrum logistyczne tzmo

Toruń

Opinie o centrum logistyczne tzmo

anonim 2010-11-07 12:23:18
rozładunki szczególnie kontenerów ciągną się wnieskończoność stoi się po kilkanaśćie godzin przy rampie do rozładunków daje się jednego albo dwóch ludzi ;itaki rozładunek trwa kilkanaście godzin nikt się tym nie interesuje może niech produkują przywożony towar a nie importują
moby dick 2014-10-30 20:56:36
Praca jak każda inna nie ma chyba zakładu gdzie się nic nie robi i można zarobić a w TZMO można zarobić 2000 PLN i dostać na psyche fala jak w wojsku starzy pracownicy sobie plotkują a młodzi robią za siebie i za nich nie wskazane się postawić jakiemuś synalkowi którego mamusia robi w biurze wtedy występuje zjawisko familiady i donosicielstwa i traci się prace za byle pierdołe ogólnie takim trzeba trzymać palec prosto w D.... i będzie OK
Podsumowując jeśli jesteś wołem do pracy i jesteś zamknięty w sobie to polecam tą firme.
Zostaw swoją opinię o centrum logistyczne tzmo - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie centrum logistyczne tzmo