Opinie o Folpak w Mińsk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Folpak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Folpak o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Folpak w Mińsk Mazowiecki

Nie polecam nawet jechać na rozmowę kwalifikacyjną, właściciel to jakiś stary dziad, który myśli, ze może nie szanować żadnej innej osoby, na samym starcie, od razu po powiedzeniu dzień dobry na rozmowie kwalifikacyjnej usłyszałem: ty tu nie będziesz pracować. Poza tym od samego startu mówił do mnie po imieniu co uważam, za dość niekulturalne. Nie wiem po co prowadzona jest rekrutacja i kandydaci są zapraszani na rozmowę o prace jak właściciel od samego początku skreśla potencjalnego pracownika. Nie przyszedłem za darmo na ta rozmowę tylko poniosłem koszty związane z dojazdem do tego (usunięte przez administratora) i straciłem czas żeby dowiedzieć się, ze skreślił mnie od razu.

@Kandydat

Właściciel nie jest jeszcze taki straszny i firma będzie się rozwijała dokąd on będzie nią sterował. Koniec nastąpi gdy właściciela zastąpi tzw, główny dyrektor, dopiero wtedy będzie TRAGEDIA

Kandydat Nowy wpis

Pracownik Nowy wpis
@Kandydat

Daga

Czytałam, że elektryk i 5300 brutto może zarobić, ale nie wiedzieć czemu na samodziałalności. Nie można na umowę pracować? Może się ktoś odniesie, te tutaj wpisy to nawet nie wiadomo, jakich stanowisk się tyczą, bo autorzy nie dodali, a to ważne jest.

Zycio Nowy wpis
@Daga

A co to jest te 5 coś brutto tym bardziej w tej firmie mają elektrycy (usunięte przez administratora) nie ma dyżury mają za które szef nie dopłaca jedynie za przyjazd chłopaki robią za free. Ten który popracuje trochę rozejrzy się jak jest to zaraz ich nie ma przez 5 lat to kilku się przewinęło byli wiadomo lepsi gorsi ale tam nikogo nie docenia jedynie (usunięte przez administratora)

Mońka Nowy wpis
@Zycio

Nie rozumiem jak mogliby robić za free? Czy gdyby doszło do takich okoliczności to by stało się to jednorazowo jeśli już? Jak w inny sposób można się rozliczyć z takich ewentualności? Nie można prowadzić własnej ewidencji?

Czy firma Folpak udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Kalafior

Pracowałem pół roku firma rodem wzięta z PRL gdzie na czele stoi zgred który na około nie ma i mu źle. 50 gr podwyżki tyle może dać. Typ chyba nie wie że ludzie głupi już się kończą a nowych coraz mniej szkoda tu przychodzić

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Folpak na stanowisko Operator Wytłaczarki / Produkcja Folii? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Kierowca

Witam, ktoś wie jakie wynagrodzenie oferuje Folpak w Głogowie Małopolskim kolo Rzeszowa lub ogolnie, jako kierowca kat.B ? oraz jaki jest wymiar czasu pracy jako kierowca

@Kierowca

Ktoś wcześniej tu pisał że 4 tys i jeszcze dają premie ale nie wiem czy to aktualne na start. Teraz szukają kierowcy że się interesujesz? Czy raczej aplikacja w ciemno :) Ciekawe czy tak też kogoś przyjmą

kierowca
@Karol

Dziękuje za odpowiedź, tzn. ogloszenie znalazłem na olx z miejscowosci Głogów Małopolski koło Rzeszowa, nie zostało podane w ogloszeniu wynagrodzenie, jedynie ze nie jest wymaganie doswiadczenie, jedynie wymagaja prawa jazdy,i że pelny etat i umowa o prace, podane też zostały obowiązki na stanowisku kierowyc jak : załadunek towaru,dowóz do klienta,rozliczenie dostaw do klientów, a tak to nic pozatym, napisałem wiadomość bo ogloszenie dodane w piątek,numeru nie podali,tylko aby wysłać CV. Masz na mysli 4000 burtto czy netto ?

@Karol

Co masz z tej premii jak ona jest do tego żeby była zabrana. Kierownicy chodzą i szukają tym bardziej sam szef przywalą się o byle (usunięte przez administratora) i zabiera uwolniłem się z tamtad i wiem że żyje

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Folpak?

Bebek

Narzędzia masz takie że posiadasz własne ręce do roboty właściciel firmy to start zgred któremu na około mało i mało. Zawsze ma kilku ludzi na twoje miejsce ale ich nigdy nie widać. Dajcie sobie spokój szkoda wgl śmiecić sobie CV tym miejscem

Xxx

Witam.ile dają na początek jeżeli pojęcia się nie ma o czymś takim???i ile godzin w miesiącu się pracuje jaki jeste system zmianowy???

Darek
@Xxx

Zależy na jaki dział aplikujesz. Na produkcji szef daje 15 złotych+ 40% premi , godzin jest średnio 200. I prawie wszystko jest na konto. Polecam

@Darek

15 PLN? hahahah

Gosc
@Darek

Co za brednie 11 zł na godzinę płaci i w dodatku wypłaty (usunięte przez administratora). Smród brud i ubóstwo.(usunięte przez administratora)

@Gosc

11 zł? Przecież to poniżej najniższej stawki. I pracownicy zgadzają się na taką niską pensje? Ile miesięcznie można wyciągnąć? Są jakieś nadgodziny?

nick
@Karol

Ja nie masz innej roboty to sie zgadzasz.

Qman
@Xxx

Operator maszyny to tak 3000-4000 netto jak jestes bez doswiadczenia, najwyzej jak nie ogarniasz to bedziesz potraktowany jak pracownik produkcji czyli tylko przekladanie pudelek ;) Oczywiscie gorne zarobki jak ma sie kilku letnie doswiadczenie to sa powyzej 8 tys, najwazniejsze by maszyny ciagle dzialaly bez problemu. ___ Drukarz 4-6 tys na poczatku, jak sie wykarzesz i bedziesz samodzielny mozesz liczyc na wiecej. ___ Oczywiscie to sa zarobki gdy pracujesz w systemie 12 godzinnym. Czyli dzien noc, przerwa.... i tak dalej, po prostu musi sie zgadzac ilosc godzin w miesiacu. W 8 godzinnym systemie jest to 40 h tygodniowo, w 12 godzinnym 36-48 tygodniowo. Powinno byc miedzy 160-200h miesiecznie. Wyplaty sa na czas, niewazne w jakiej sa formie.

Kierowca
@Qman

A kierowca kat. B - wiesz może ile zarabia po przyjęciu/na start ?

Bebek

Firma nie znając ich niby spoko pracowałem niecałe dwa lata tragedia. Urlop zdrowotny zabiera premie co z tego że ma się niby 20 na godzinę jak w tym jest 40% premii a szefostwo dąży do tego aby tylko zabrać szkoda gadać z byle czego chca tylko robić głupie oszczędności więcej ludzi do gadania przychodzi co do czego to nikt się nie odezwie

Zofia
@Bebek

no i z czego jeszcze tu zabierają a raczej za co? to ze względu na co te prawie dwa lata mimo wszystko byłeś? co w pracy się innego podobało?

@Zofia

Powiem tak zabierali za byle co za widzimisie kierowników i szefa jednego dnia kazał zrobic tak za tydzień przychodzi i robił problemy dlaczego tak a nie inaczej. Zarabiało się po 4 tys idąc po podwyżkę szefo podobny człowiek mówił że nie ma skąd wziąć więcej a to tamto na około ta sama śpiewka a gadał ze i tak dużo się zarabia ale nie widział ile godzin się robi.. to nie jest firma (usunięte przez administratora) i tyle brud (usunięte przez administratora) i nic więcej. Dwa lata prawie zmarnowane w tym czymś. Najśmieszniejsze jest to że ci pseudo kierownicy niby uczeni to tamto a zero pojęcia nabrane takich z ulicy chłop od pługa oderwany miałby więcej pojęcia

kierowca
@Bebek

Wiesz moze jakie wynagrodzenia mieli kierowcy? bo pojawila sie oferta jako kierowca,ale nie napisali w ogloszeniu nic o wynagrodzeniu

W Folpak trwa rekrutacja na stanowisko Operator. Brałeś w niej udział? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Rekrutacja wygląda tak że leje się potok obiecanek, tylko rzeczywistość w tej firmie odbiega daleko od przedstawianych na rozmowie słów. Szkoda paskudzić sobie CV pracą w tej firmie.

@pracownik

To ustalenia na rozmowie nie pokrywają się z tym co potem w rzeczywistości? Masz na myśli pieniądze? Nie płacą tyle co obiecali? To ile się zarabia?

@pracownik

Dosłownie obiecanki a na koniec pseudo szef mówi że podniesie stawkę o 50 gr śmiech na sali

Adrian

Wypłaty na czas, stawki przedstawiliście dokładnie ale nic o atmosferze i podejściu szefostwa do pracownika. Atmosfera jest dobra? Da się dogadać, co do grafiku tygodniowego, jakbym przykładowo chciał wolne, bo dziecko zachoruje albo coś w tym stylu?

Zainteresowana

A jak jest na stanowiskach biurowych? Widzę, że kogoś potrzebują, warto składać, jak z zarobkami? wszystko na umowie?

O pracę w mieście Rzeszów nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie Folpak?

prik

Co za pytanie z (usunięte przez administratora) Firma Folpak nie znajduje się w Rzeszowie :) a przynajmniej nie ta z tego tematu forum.

Zofia
@prik

Skoro tak to może właśnie dlatego tak trudno tam o pracę? ;) A tutaj wobec tego jak sytuacja się prezentuje?

Kazik

Nie będę się rozpisywał. Omijajcie tę firmę szerokim łukiem. Wpisy pozytywne to są pewnie autorstwa rodziny prezesa lub znajomych.

@Kazik

No niekoniecznie, ludzie mają różne poglądy i niektórym może się podobać praca. W ogóle się nie rozpisałeś :D Czemu omijać? Mała kasa? Brak perspektyw? A może coś innego?

XYZ
@Damian

Jak Właściciel zmieni tzw. głównego dyrektora (chociaż w rodzinie)to moze się coś zmieni na plus

@XYZ

To uważasz, że to wina złego zarządzania, czy atmosfera jest po prostu kiepska? Napisz bo chce złożyć CV i teraz to trochę się zaczynam zastanawiać.

Tratatata
@XYZ

Niech go zwolni jak najszybciej, odbije się to z wielką korzyścią dla firmy i może przestaną uciekać pracownicy

Co wchodzi w socjal Folpak?

Operator

Papier toaletowy pod warunkiem, że przyniesiesz swój. Bo szef daje 2 rolki na dobę i karze oszczędzać. A folią nie da rady.

@Operator

Dzięki kolego. A jak wygląda sprawa z urlopem ? Bo słyszałem, że pani kadrowa rozpisuje na bieżąco? Żeby przypadkiem ktoś nie miał za dużo wolnego.

Gosc

Za socjalne szefostwo jeździ na wycieczki

@Gosc

Nic nowego :D W końcu to ich firma, oczekujesz że swoje pieniądze będą rozdawać innym? To tak nie działa.

Wiesław

Witam serdecznie obecnie szukają handlowców mobilnych na cały kraj ( wysokość uposażenia 10 - 40 tysięcy ) Czy to jest realna stawka ? Jak wygląda praca handlowca w tej firmie??? bardzo proszę o merytoryczne odpowiedzi ;) pozdrawiam

D
@Wiesław

Nigdy w zyciu

@D

A coś więcej? Nie podałeś żadnych konkretów, a skoro już komentujesz, to mogłeś napisać coś więcej. To jakie jest w takim razie realne uposażenie? Jak z atmosferą?

Ludzie brednie piszecie. Jeśli ktoś pisze prawdę to niech przedstawi się. Firma jak każda inna robotę trzeba zrobić a kasa na czas , ile zarabiasz tyle masz , wszystko na konto i nie ma ZUSU najmniejszego. Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam warto.

AB
@Paweł

a czym ty się Paweł na nocnej zmianie zajmujesz???

Masakra

Który pawel? Nowy kierowniczek wazelina? Nie ośmieszaj się człowieku

@Paweł

Brednie to ty wypisujesz. Takich firm już nie ma. Tteraz pracowników się szanuje. Niestety nie w tej firmie.

@Paweł

Pawełku jak na produkcji robiłeś to sam Baranowskiego od (usunięte przez administratora) wyzywales i zlodzieji. Teraz jak ci rzucił większy kawał mięska to inaczej szczekasz? Żenada

Natalia
@Paweł

Czyli polecasz pracę w Folpak, tak? A co podoba Ci się w firmie, oprócz tego że wypłaty są na czas? Jednak płacenie w terminie, to pewien obowiązek pracodawcy, a nie przywilej dla pracownika.

Kazik
@AB

A fundusz socjalny masz ?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Folpak. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Lento.pl, ostatnio dodali 28 maja.

Nie

Nie!

Pomyłka

Jeżeli ktokolwiek uważa że w tej firmie szanuje się ludzi to widocznie brak 5 klepki. W tej firmie jeden drugiego by sprzedał za 50 groszy. Dobrze że w porę odszedłem z tej firmy

AB
@Pomyłka

tak było, potfierdzam!

frank

Nie polecam i nie polecił bym pracy nikomu w tym miejscu, brak szacunku dla pracowników, zarobisz coś jak będziesz tyrał po 250h, szukanie pretekstu aby coś urwać z wypłaty i traktowanie wszystkich jak by byli niedorozwinięci. W ich przekonaniu najmądrzejsza jest ich rodzina na czele z wszechwiedzącym, i winę zawsze zwala się na pracownika, chociaż codzienność pokazuje co innego, Ogólnie to produkcje trzymają jeszcze pracownicy z długim stażem, ale jest ich coraz mniej a nowi ludzie szybciej odchodzą niż przychodzą Nie polecam tej firmy nawet na krótkie przetrwanie.

A kim są szeregowi?

Z1000+

Witam. Mam koledzy pytanie odnośnie Waszego byłego zastepcy dyrektora produkcji Daniela W, czy ktoś go pamięta, co to za człowiek i czym się zapisał w Waszej pamięci ?

operator
@Z1000+

Jaki był taki był ale potrafił się wstawić za szeregowymi u szefa. Rozumiał produkcję i ogarniał się z wszystkim. W odróżnieniu od aktualnego zastępcy...

ciekawx
@operator

a jak tam zastępca sobie radzi ? :)

fut
@ciekawx

pracuje jeszcze ? :)

były
@fut

Pracuje??? Bardzo dziwne, przecięż regularnie się zwalnia 2 razy w roku.

Poszukiwane są krowy dojne do pracy w folpaku. Chcesz (usunięte przez administratora) 240 godzin i zastanawiać się cały miesiąc czy weźmiesz pieniądze za wyrobione godziny? To robota dla Ciebie! Brak podwyżek bo wszechmocny uważa się za stratnego podaczas psudopandemi, chociaż produkcja nie stawała nawet na jeden dzień, za to pozakładał kamery żeby jeszcze dokładniej obserwować a później skubac swoich pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Folpak - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Folpak?

Zobacz opinie na temat firmy Folpak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Folpak?

Folpak