LeeCooper

Częstochowa

Opinie o LeeCooper

Sklepowo 2016-08-16 17:22:46
Pracownicy w sklepach nie maja najgorzej. Płaca też ok. Trzymajcie się z daleka od biura. Istny koszmar.
Ja 2016-08-22 23:41:17
Nie polecam pracy w żadnym z salonów Lee Cooper. Co druga osoba jest już na L4, co samo mówi za siebie.
jk.president 2016-09-09 19:54:24
Nowa regionalna jest niekompetenetna!!!! Nie długo zwalniam się stąd! Plany sprzedażowe są z kosmosu. Wszyscy fajni i madrzy ludzie odeszli! :(
p.sz 2016-09-09 19:58:06
Regionalny w outletach pan P. nie jest lepszy. Niedoświadczony i wredny!
nie polecam 2016-09-09 20:02:17
ludzie nie wytrzymują tej pracy psychicznie! Ja się zwolniłam i to była najlepsza decyzja w moim życiu! Teraz wiem co to praca w normalnych warunkach z normalnymi ludźmi.
Nie polecam i ja 2016-11-25 21:26:08
Potwierdzam powyższe opinie. Zawyżane plany żeby sprzedać tyle samo co rok temu ale nie dostać premii. Premie zabierane według widzi mi sie, nie płatne nadgodziny. Cała kadra menadżerska odeszła. Zastąpili ich nowi ambitni niestety bez doświadczenia.
Towar coraz gorszej jakości, źle skrojony, jeansy przecierają sie nagminnie po miesiącu, ceny z kosmosu, a wszystko wina sprzedawców i kierowników. Regio na outlety bez pojęcia o pracy, laska na detal nadaje sie najwyżej do odebrania telefonu. Szef krzyczy przez tel na pracowników, niecenzuralne słowa i obelgi. Zastraszanie to styl zarządzania jk i regionalnych. Zero szacunku do ludzi. Mądrzejsze osoby zwalniają się, reszta znosi takie traktowanie.
Zostaw swoją opinię o LeeCooper - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LeeCooper