Urząd Gminy Mała Wieś

Mała Wieś

Opinie o Urząd Gminy Mała Wieś

obywatelu.. 2015-05-28 11:34:35
zacznijcie wreszcie normalnie pracować a nie kobiety z zakładu gospodarki komunalnej doginają na szpadlach i łopatach a panowie zbierają śmieci kpina w żywe oczy kto tym zarządza kto za to odpowiada tylko nagrać i puścić na YOU TUBE
premier mw 2015-07-15 18:33:20
witam wszystkich mieszkańców tej gminy obserwując prace ludzi z ZGKiM mam pytanie do wójta czemu tacy ludzie jak tam są jeszcze pracują? nic nie robią śpią w ciągnikach tłuką te busy jeżdżą do domów i pala paliwo przez które za swoje nie wlewa i najważniejsze pija alkohol kto wreszcie zrobi z tym porządek.... tylu ludzi chce pracować widzę wójta na pierwszej i ostatniej kadencji... aaa proszę powiedzieć co to znaczy ""szedłem z zona na spacer i piasek nam leciał w oczy"" co to ma znaczyć dobra rada pomyśl ""CZŁOWIEKU" nad sobą pozdrawiają ludzie z MW
izka 2016-04-26 21:56:15
kochani gdzieś w internecie widziałam u nich oferte pracy na kierownika referatui ds. inwestycji i zamówień publicznych - to jeszcze aktualne?
Zostaw swoją opinię o Urząd Gminy Mała Wieś - Mała Wieś
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Gminy Mała Wieś