Opinie o Zott Polen Sp. z o.o w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zott Polen Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zott Polen Sp. z o.o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zott Polen Sp. z o.o w Wrocław

Xyz

Dzień dobry, Byłam na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie. Chętnie podzielę się kilkoma informacjami ważnymi dla potencjalnych zainteresowanych, a przynajmniej tymi, na które ja zwracałam uwagę: - godziny pracy: pon-czw. 8-16:30, pt. 8-14 (elastyczność w granicy 30 minut), - home office: możliwe korzystanie z pracy zdalnej po przepracowaniu bodajże 6 miesięcy (nie można przejść w całkowity tryb pracy zdalnej) - benefity: luxmed, multisport, - minusem jest brak parkingu dla pracowników na terenie biurowca. Ciekawa jestem, jakie Państwo mają przemyślenia po rozmowie o pracę?

PoKoYhoF
@Xyz

Witam, W nawiązaniu do Pana wiadomości o parkingu, chciałam podpytać gdzie parkują pracownicy, czy jest wyznaczona jakaś strefa parkowania w okolicy budynku dla pracowników Zott, czy trzeba brać pod uwagę dojazd tramwajem/autobusem?

Ma

Bardzo dobra atmosfera pracy, super zespół, schludne biuro, zapewniające prywatność i chyba najpiękniej we Wrocławiu położony biurowiec. Moja szefowa (już nie pracuje) była szefową z charyzmą - kompetentna merytorycznie, a jednocześnie ciepła i serdeczna kobieta. A właścicielce koncernu zależy na dobru pracowników. Serdecznie polecam tę firmę.

Kerst
@Ma

Czy chodzi o dział sprzedaży?

Czy Zott Polen Sp. z o.o oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ma

Kerst Nowy wpis
@Ma

Czy chodzi o dział sprzedaży?

Czy w Zott Polen Sp. z o.o możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Ma Nowy wpis

Bardzo dobry pracodawca. Firma dba o pracownika. Życzliwa szefowa (już nie pracuje). Ocena 5/5

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Zott Polen Sp. z o.o.
Xyz

Jenny
@Xyz

Potwierdzam, mogę dodać, że niedaleko jest przystanek autobusowy dla osób, które jeżdżą komunikacją miejską.

Marciano
@Xyz

Ja bym dodał jako minus łazienki i ich wygląd+zapach, a jako plus Knajpkę/Bistro z jedzeniem na wagę na parterze budynku - można zjeść ciepły obiad, czy złapać kanapkę na śniadanie. Pozdrawiam

Rob
@Xyz

Home office może I po paru miesiącach, ale tylko dla marketingu, w sprzedaży pracy zdalnej nie ma :( chyba, ze ktoś chory...

MB
@Xyz

Do listy benefitów (choć odrobinę ubogiej) można dopisać : dzień jabłkowy lub możliwość jedzenia produktów firmowych z lodówki uzupełnianej co jakiś czas... Monte, Belriso, Jogobella, czy kawy Caffreze i inne.

WorkeR
@Xyz

Sprzedaż też może mieć pracę zdalną, ale na innych warunkach... Ogólnie odnosi się wrażenie, że lepiej nie brać pracy zdalnej, bo krzywo na ciebie patrzą...

PoKoYhoF

Karolina S.

Witam, Czy w Zott można pracować w pełni zdalnie?

Product Manager

Chciał(a)bym podzielić się swoją opinią na temat pracy w Dziale Marketingu w Zott. Pracow(a)łem za czasów kiedy w dziale było wiele mobbingu (rok 2021). Benefity, które oferował Dział Kadr z Opola były na tamte czasy OK, ale dziś to poniżej rynkowej. Wynagrodzenie max. jak na Product Managera słabe jak na generowane przychody przez firmę. W polskich firmach płaci się podobne kwoty Specjalistom ds. Marketingu z zdecydowanie mniejszym zakresem odpowiedzialności. Z mojej perspektywy wszyscy, którzy mieli większe niż nijakie umiejętności, uciekali przed mobbingiem. Zostawały tylko przeciętne osoby, którym brakowało odwagi.

Jaki jest wkład kierownictwa Zott Polen Sp. z o.o w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

DS

Atmosfera w tym miejscu pracy jest mocno średnia. Nie inwestuje sie w rozwoj firmy, czy pracowników w obszarze zawodowym i zgodnie z rozwojem trendow rynkowych. Jest, jak jest... Można zdobyć doświadczenie i iść dalej... Firma nie dba o swoj wizerunek wewnątrz. Koledzy i koleżanki w porządku...

Jak szefostwo w Zott Polen Sp. z o.o traktuje ludzi?

Ubi

Dzień dobry, Mam pytanie o biura - czy każdy dział ma swoje biuro, czy pracuje się w Open space’ach?

nox
@Ubi

w open space :( brak prywatnosci

@nox

Można dopytać ile osób wtedy tam się mieści i jak to pod względem atmosfery wygląda? Macie ciszę, czy jakieś radio itp?

K4rol
@Ubi

Czy jeśli komuś nie odpowiada praca w open space może pracować z domu?

Hanna
@K4rol

o wlasnie, to jest bardzo dobre pytanie ? takie halasy od kogos kto rozmiawia 2m od ciebie to naprawde potrafia byc w pracy uciazliwe, czy pracodawca dla lepszych efektow wlasnie pozwala na prace zdalna?

Natalie

Jak wygladaja dodatki typu premia swiateczna, wakacyjna, jakies inne premie, na co mozna liczyc?

K4rol

Witam, Jak wygląda onboarding pracownika w Zott we Wrocławiu? Czy nowy pracownik otrzymuje welcome booka/boxa, aby poznać firmę dobrze od pierwszych chwil?

Tomasz

Dzień dobry, Czy poszukują Państwo wciąż product managera? Jeśli tak - Gdzie wysłać CV?

Dzień dobry, Jak wyglada biuro we Wrocławiu? Niestety nie ma nigdzie w Google Maps dostępnych zdjęć, a pierwszej rozmowy nie miałam na miejscu, tylko zdalnie. Jaka jest atmosfera i czy klimat sprzyja kreatywnej pracy?

Barbara H.

Chętnie poznam również benefity pracownicze. PS. Pół żartem - wynagrodzenie to nie benefit ????

@Barbara H.

Ja również. ;) A skąd ten "półżart" u Ciebie?

Yulia
@Ilona

Ja wiem o co chodzi - Ostatnio pełno ofert pracy na pracuj, gdzie w pole benefity wpisują „wynagrodzenie” to już mocna śmiechawka na grupach z ofertami pracy :D

@Yulia

Aaa... no dobra... A to o jakieś dodatki im nie chodzi? Chyba, że sami mają jednak dobry poczucie humoru, to by mogło zapowiadać ciekawą współpracę? ;p

Yulia
@Ilona

Poczucie humoru jako benefit? Brzmi… odstraszająco ???? A tak serio? Nikt nie napisze jakie benefity oferuje firma? Ani pracodawca, ani pracownicy nie dają znać.

@Yulia

wiesz może to zachęta, żeby pójść na rozmowę i samemu się przekonać. ;) Zdarza się też, że ludzie podpisują jakiś dokument o zachowaniu poufności. Może tu też taki jest?

Potencjalny pracownik

Dzień dobry, jak pracuje się w dziale marketingu w Zott? Słyszałam o rekrutacji, mam wieloletnie doświadczenie w marketingu digitalowym i prowadzeniu kampanii z agencjami, chciałam podpytac o opinie aktualnych i byłych pracowników - o atmosferę, zadania, kierownika i o wszystkie inne informacje jakie warto wiedzieć, zanim zdecyduje się na aplikowanie :) pozdrawiam

Viktoria

Dzień dobry, Interesuje mnie praca zdalna na stanowisku product managera. Czy mogę prosić o opis doświadczeń poprzednich pracowników? Widzę tu sporo pytań, a mało odpowiedzi.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Zott Polen Sp. z o.o?

Ex

Nie

Ilona Mończak

Dzień dobry, Czy na stanowisku product managera w marketingu można pracować zdalnie?

Ex
@Ilona Mończak

Nie. Panie uber marketing dyrektor pilnuje cie i masz byc co do minuty w pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zott Polen Sp. z o.o - Wrocław

• Jak się pracuje w Zott Polen Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Zott Polen Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

Zott Polen Sp. z o.o