HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o.

Opinie o HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o.

Cześć. W związku z tym, że jest info w ogłoszeniu, że praca operatora maszyn i urządzeń ma być pracą trzyzmianową, to czy firma organizuje jakiś transport dla osób mieszkających w Poznaniu, czy okolicach? Nie dysponuję własnym autem, a jako, że firma mieści się od Poznania 20 km, to nie wiem, jak bym tu docierał na ustalone zmiany. Może to i prozaiczne, ale uważam, że warto wiedzieć.

Pracownik Nowy wpis

Praca może wydawać się atrakcyjna dla nowych pracowników , którzy zmienili dotychczasowe warunki zatrudnienia na lepsze , ale każdy wieloletni pracownik zauważa pogarszanie się swojej sytuacji. Brak podwyżek adekwatnych do inflacji co oznacza realną obniżkę płac. Cięcia nawet na ubiorze.. ogólnie w pracy wszystko sprowadza się do pieniędzy, bo po to pracujemy, dlatego wiec spodziewam się w tym roku odejść pracowników do innych firm. Firma nie robi nic w kierunku dbania o pracownika.. stawki podane niżej też mogą wydawać się fajne na początek, ale pracownik z 5 letnim stażem ma moze 200zł więcej od świeżaka. Praca na produkcji to nie bajka. Produkcja farb to mieszanina rozpuszczalników, żywic i proszkowanych surowców co daje opary i zapylenie w powietrzu. na dzień dzisiejszy sam obserwuje rynek pracy w okolicy i Hempel na tle innych firm wygląda coraz gorzej. Obiecuje się nam podwyżki od kwietnia ale nie mówi się nam jakie. Mamy nadzieje że wysokie odpowiednio do inflacji, ale patrząc na ostatnie podejście do pracownika to zapewne się rozczarujemy Tak jak przy zatrudnianiu się, moja opinia była pozytywna , tak teraz jest niestety negatywna.

Ewelina Nowy wpis

To jak wygląda tutaj kwestia podwyżek? Są jakieś co roku czy coś nieregularnie czasem rzuca? W kwietniu nakreślili jakaś konkretna datę tych podwyżek?

pracownik Nowy wpis
@Ewelina

teoretycznie podwyzki co rok zalezne ok chorobowego, stażu i opinii przełożonego ale przeciągane czasem i na dłuzszy czas. średnio 3/4/5% a w kwietniu nie wiemy co bedzie . Napisze jak sie dowiem:)

Wojtas

DzIen dobry ni idzie znaleźć ogłoszenia o pracę .Na magazynie i na produkcji praca na 3 zmiany? Pozdrawiam serdecznie

@Wojtas

Praca spoko. Ciezej na smal batchu. 3 zmiany dla PH i magazynów. Jak wszędzie i tu jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) kierownika. Łazi udaje laboranta i(usunięte przez administratora)wszystkich.

Sylwia

Pytali o ogłoszenia na magazyn, ich nie widziałam ale jest dostępny staż dla analityka danych i chcę poznać czyjeś zdanie odnośnie przebiegu. Fajnie, że na hybrydę pozwalają. Podobno wychodzi z 25 h tygodniowo w tym czasie to czego konkretnie się tak naprawdę nauczę? podobno zespół jest fajny i rozwojowy a jak liczny?

Czy kandydat na stanowisko Maintenance and Engineering Manager w firmie HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Trainee w HEMPEL MANUFACTURING (POLAND) Sp. z o.o.?

Zerowe, na trainee biorą każdego

Łukasz
@123456

To znaczy, że można przyjść z ulicy i cię przyjmą? Są potem jakieś szkolenia wdrażające, czy rzucają człowieka na żywioł i trzeba sobie radzić samemu? Powiedz jak to wygląda w realu?

Xxxx

Ile można dostać na początku na produkcji?

Mig211
@Xxxx

3500 brutto plus premia

Karol
@Mig211

Czy to jest stawka na stanowisku operatora ?

Antoni
@Mig211

A jakie są tu premie i po jakim czasie można się ewentualnie ubiegać o podwyżkę wynagrodzenia? Zastanawiam się też czy Hempel Manufacturing zatrudnia od razy na umowie o pracę? Na pewno wiesz coś na ten temat więc liczę że niedługo dasz mi znać. :)

@Antoni

Nowy na start ma 4300 (3600+700premia) Jeżeli nie masz dwóch lewych rąk do pracy to po roku dają stałą umowę i 3800+700 (4500brutto)

Julia

O, to człowiek, co pisze przydatne konkrety. A powiedz, te 700 premii to jest coś stałego, czy można stracić przez, nie wiem, L4, jakieś błędy itp?

RS

Zakład w czasie pandemii poinformował, że za wszelką cenę będą utrzymywać miejsca pracy kosztem inwestycji ???????????? - także jak najbardziej na plus, niestety jeden z brygadzistów jest niepocieszony bo już robił listę ludzi do zwolnienia . Polecam!

Lasource
@RS

Tak poinformował że w pl nie będzie podwyżek wstrzymane są inwestycje.. jeżeli w to wierzysz brawo dla Ciebie.. wszystkie hemple w 2020 roku dostały podwyżki tylko nie w pl

@Xxxx tez proszę o info

Kum łet sióstry

I jeszcze ten łyngol co greka udaje jak do laboratorium przychodzi

Kindus

Wylatuj z tego komputera i do roboty

Jak wygląda podstawa w HEMPEL MANUFACTURING (POLAND) Sp. z o.o.?

Nowi na start mają 4200 (z premią)

@rs jak duża jest ta lista ?

Xxxx

Czy aktualnie firma prowadzi nabór na produkcję?

Kamila
@Xxxx

Pewnie chciałbyś aplikować do pracy w HEMPEL MANUFACTURING, stąd Twoje pytanie. Nie jestem Ci w stanie konkretnie na nie odpowiedzieć, ale na stronie www firmy widziałam, że szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać kontaktując się poprzez adres e-mail: hr@hempel.com A może ktoś to niedawno zrobił i wie, jak wygląda obecnie status rekrutacji do pracy w tym miejscu?

JG

Ludzie pracujący w firmie Hempel mało przyjemni. Na stanowiskach niższych wręcz prymitywni. Stwarzają niepotrzebne problemy. Przyjazd do tej firmy nie należy do przyjemności.

Antoni
@JG

Jaka konkretnie sytuacja wpłynęła na taką a nie inną opinię z Twojej strony? O jakich problemach mówisz? Nie jesteś zadowolony z atmosfery panującej na miejscu, może wspomnisz czy zadowalała Cię kwestia wynagrodzenia? Jakiej pensji można się spodziewać na początku pracy w firmie? Czy są jakieś benefity pozapłacowe, dodatki do wynagrodzenia? Napisz koniecznie, jestem ciekaw tych kwestii.

@JG

Podpisuję się pod tą wypowiedzią w 101% i biję brawo! Żałuję tylko, że zostałam wyprzedzona i sama nie napisałam tego dużo wcześniej...

Łukasz
@Zorientowana

Czy możesz rozwinąć swój wpis, o jakim sytuacjach mowa? Jak oceniasz atmosferę, jaka panuje w tej firmie? dzięki za odpowiedź.

@Łukasz

Nikt nikomu nie ufa, każdy każdego o coś podejrzewa, zamiast współpracy wzajemna niechęć i kwas a więcej atmosfera jest jak kwaśny deszcz i powietrze w tym biedackim budynku zresztą też... Wzajemnie wszystko współgra niestety pod bardzo negatywnym względem! Po prostu ludzie są prymitywnie zaszczuci i zamiast współpracy to co wyżej napisałem i prymitywnie Polak Polakowi wilkiem... Rozwijać dalej nie muszę bo każdy ma swój rozum i w szajsiku się nie będzie kisić

Marzena
@Zorientowana

To nie brzmi dobrze. Wygląda na to, że atmosfera w pracy w HEMPEL pozostawia wiele do życzenia. A jak oceniasz zarządzanie w firmie?

@Marzena

Zarządzanie jest takie jakby w ich mniemaniu cały czas był kryzys na rynku a oni są jedną większą firmą w okolicy co na tle nowych budynków nieco dalej wygląda nawet nie komicznie a po prostu żałośnie i nie mogą się zarazem pogodzić z tym, że od dłuższego czasu czyli wielu lat jest rynek pracownika, może liczą że zaraz wróci ten moment kiedy ludzi się dobijali o pracę ale to "nie nada" i to nie hejt a fakt.

Student1234

Osobiście bardzo polecam firmę pod kątem nauki/stażu. Można się dużo nauczyć, bezstresowo w bardzo przyjemnej atmosferze. Będąc w porządku do nich, są w porządku do Ciebie.

Ilona
@Student1234

Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w firmie HEMPEL MANUFACTURING (POLAND) Sp. z o.o. Może chciałbyś nieco rozwinąć swoją wypowiedź i udzielić nieco więcej informacji przyszłym praktykantom/stażystom? Czy firma przewiduje wynagrodzenie za odbyty staż? Jeżeli tak to czy uważasz, że był adekwatny w stosunku do wykonywanej przez ciebie pracy?

ksiegowka

Przez dwa lata pracowałam w Gdańsku na stanowisku młodszy księgowy. Nie polecam!!! Nie doceniają pracownika, o podwyżce zapomnij! Chodzisz i prosisz o awans a i tak mają Cię gdzieś. Sami studenci, którzy nie mają od kogo się uczyć. Duża rotacja, nie placa za nadgodziny. Polaczki dorwaly się do stanowisk menagerskich i zaczęło się wielkie oszczędzanie... NIE POLECAM

adik

Ja tez mam pytanie co da zarobków w firmie, czy są przybliżone na poszczególnych działach ??? Produkcja magazyn końcowy czy RMS? Ponieważ z czystej podstawy osoby z RMS, bez żadnych nadgodzin nie było by stać pracownika fizycznego na sportowe auta (nie będę już pisał które to ) i nie wspomnę o quadach (wartości rocznych zarobków w firmie) zmienianych co roku.????????

Samson

panie kierowniku pawle s zatrudnienie sąsiadki własnej pani Bź...., to jak rozumiem : Również Sprawiedliwy przebieg rekrutacji ??? firmy h....

Nataniel

Termin rozprawy z powództwa Piotr A przeciwko hempel paints 07.09.2017r godz 9.00 Grodzisk wlkp zwolnionego po 7 latach pracy bez wypowiedzenia dyscyplinarnie, tylko za zgłoszenie nie etycznych zachowań,układów, i mobbingu stosowanego głównie przez kierownika pawła s na zwolnieniu napisali że jest 7 dni na odwołane do sądu pracy a od stycznia 2017r weszło 21 .Taka korporacja a nie umie nawet poprawnie wypełnić takiego pisma,żenada. Wszystkie usunięte komentarze są dostęp na http://najgorszapraca.co.pl/opinie/hempel_manufacturing_poland_sp_z_oo___niepruszewo/83679

Agata

@... , pamietaj o tym, że uczestniczysz w rozmowie na forum, gdzie forum posiada swój regulamin. Jeżeli go nie przestrzegasz i nie wypowiadasz się we właściwy sposób twoje wpisy są poddawane weryfikacji. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem. Forum służy wymianie informacji dotyczących pracy w HEMPEL MANUFACTURING (POLAND) Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o. - Niepruszewo

• Jak się pracuje w HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o.?

HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o.