Opinie o Mercury Engineering Polska Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mercury Engineering Polska Sp. z o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mercury Engineering Polska Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mercury Engineering Polska Sp. z o.o w Warszawa

Dorota Nowy wpis

Co taką cisza zawiało na forum? Z tego co widzę, firma nadal funkcjonuje. Ile osób aktualnie jest zatrudnionych? Planowałam się skontaktować w sprawie pracy jako projektantka, jestem w zawodzie już parę ładnych lat a z racji przeprowadzki wolałabym znaleźć coś bliżej. Firma pisała, że są wyjazdy służbowe. Co prawda było to 4 lata temu. Obecnie takie wyjazdy zdarzają się często? Max ile trwają i czy ze względów finansowych się opłacają?

Wiktor

Dobry pracodawca to dobra praca i dlatego nie ma chętnej osoby żeby coś napisać na forum?

Stanisław
@Wiktor

Na etacie to można tam pracować, jako podwykonawca nie polecam. Projekty nie skoordynowane branżowo w umowach krótkie terminy realizacji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak nawet chcesz wykonać robotę to Ci przeszkadzają na każdym etapie budowy, tak żebyś nie zdążył i za każdy dzień zwłoki zapłacił kary. Częste zmiany projektowe i roboty dodatkowe za które nie koniecznie Ci nie zapłacą. Kilka firm popłynęło. Dokładnie czytać umowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Wiktor

to naprawdę dobra firma, wynagrodzenia naprawdę ok

Pracownik Nowy wpis

Jest ok. Warto spróbować firma ma nowe kontrakty, branża Data Center

Dawid Nowy wpis

Dodasz więcej szczegółów? Konkretnie chodzi mi o wysokość wynagrodzenia, bo piszesz, że jest dobre.

Romeo Nowy wpis
@Dawid

Nie wiem czy ci ktoś napisze kwotę, bo w firmie raczej sie o tym nie mówi.

Czy można liczyć w Mercury Engineering Polska Sp. z o.o na prywatną opiekę medyczną?

tak

Czy Mercury Engineering Polska Sp. z o.o zapewnia kartę multisportu?

tak

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Mercury Engineering Polska Sp. z o.o po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku BIM Engineer. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Jaki dress code obowiązuje w Mercury Engineering Polska Sp. z o.o?

ex

Biurowy bez nacisku na formalny.

podwykonawca

Witam. Czy ktoś coś na temat kaucji ,są zwracane jeszcze???

Aneta
@podwykonawca

Czyli Mercury Engineering nie działają już w Polsce? Nie znalazłam żadnych oficjalnych informacji. Możesz to potwierdzić?

ra
@Aneta

wykupieni przez strabag (bo mieli referencje). Jako spółka córka strabaga działają, mercury już nie ma.

@ra

bzdury. Mercury nie został wykupiony. Dalej jest spółką córką Mercury IRL i dla niej realizuje prace.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Mercury Engineering Polska Sp. z o.o?

ex

Wszystko zależy od stanowiska pracy. Ogolnie nigdy nie było problemu z niezbędnym sprzętem.

Bartek

Czy dużo osób przymierza się do dalszej pracy dla firmy?

Grzechu

Firma kończy swoją działalność w Polsce. Pracownicy mogą kontynuować pracę na kontraktach zagranicznych, odejść albo pewnie zostaną zwolnieni (o ile już nie odeszli). Nowych ofert pracy już nie będzie. Szkoda. To dobra firma była.

Joanna

@Jestem na bieżąco, co dokładnie masz na myśli w swoim wpisie? Czy oddział w Polsce ma zostać zamknięty? Skąd takie informacje? Rozumiem, że byłeś lub jesteś związany z tym pracodawcą, możesz szczegółowo przedstawić obecną sytuację?

Jestem na bieżąco

Firma się kończy w Polsce. Ludzie sami odchodzą lub dostają wypowiedzenia. Szkoda bo to kawał dobrej firmy był, czasem tylko brakowało czasu na engineering. No i przede wszystkim podwykonawców żal, bo nie wszyscy dostali to co mieli dostać.

Joanna

Widać tu wiele nowych komentarzy w tym roku, proszę opiszcie dla nas atmosferę panującą obecnie w firmie Mercury Engineering Polska. Chętnie dowiemy się jak teraz wyglądają sprawy zatrudnienia w tej firmie. Zachęcam do pisania nowych komentarzy w tym wątku oraz informuje, że komentarze wulgarne i obraźliwe będą usuwane przez administratora forum.

byly pracownik

z dala od tych oszustów.

POD

co to jest to WOOD?

Moolah

panowie piszcie do WOOD tylko oni mogą Wam pomóc.

pod

ja wziolem juz prawnika i ide do sądu.

z DALA OD TEJ FIRMY.

Z dala od tej firmy, .

pracuje jeszcze tam jakas firma?

jaka sytuacja w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Mercury Engineering Polska Sp. z o.o - Warszawa

Mercury Engineering Polska Sp. z o.o
1.8/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 181B
    02-222 Warszawa