Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o metal flex

Pracowałeś w firmie metal flex i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
dzemek - 2015-05-15 10:56:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracowałem w metal flex w amsterdamie (hitachi)jako lakiernik przez rok.Pieniądze na poziomie 2000tys z nadgodzinami.warunki spoko brak jakis głupich kontroli korydynatorów kasa na czas.polecam
zdjecie uzytkownika
zalew - 2015-06-25 14:16:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
2000 euro?? czy pln?
zdjecie uzytkownika
Piotrek - 2015-12-16 23:14:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
obawiam się @zalew, że mogło chodzić o 2 tysiące złotych, co by raczej nie było kokosami, choć kto wie, może płacą normalnie, jak na holenderskie warunki przystało
zdjecie uzytkownika
bobi - 2016-01-28 12:24:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak wygląda obecnie sprawa z pracą jako monter maszyn budowlanych?
zdjecie uzytkownika
tosiek - 2016-04-23 20:40:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Powiedzcie mi czy obecnie duzo tu Polaków pracuje i czy trzeba znać ten ich jezyk?

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie metal flex!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie metal flex

Twoj email:
Wiadomość: