Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o metal flex

Pracowałeś w firmie metal flex i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
dzemek - 2015-05-15 10:56:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracowałem w metal flex w amsterdamie (hitachi)jako lakiernik przez rok.Pieniądze na poziomie 2000tys z nadgodzinami.warunki spoko brak jakis głupich kontroli korydynatorów kasa na czas.polecam
zdjecie uzytkownika
zalew - 2015-06-25 14:16:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
2000 euro?? czy pln?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie metal flex

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy metal flex?
Zadaj pytanie
alert