Opinie o ochrona Ultra w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ochrona Ultra. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ochrona Ultra na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ochrona Ultra w Wrocław

do były pr.

To prawda niestety masz rację miałem podobną sytuację stałem całą dniówkę mimo że zwijałem się z bólu, d-ca zmiany stwierdził że co mi zrobi on sam nie stanie dopiero po interwencji pracowników obiektu zwolnił mnie do domu. Nie szanują tutaj pracowników a że wszyscy są na umowie-zleceniu to można nas traktować jak śmieci.

były pr.

Firma która nie powinna istnieć na rynku.W ostatnim dniu pracy wrócił mi atak rwy kulszowej.Nikt z dowodzących nie zainteresował się moim stanem zdrowia oprócz pracowników sklepu którzy wykazali dużą zrozumiałość a przede wszystkim zainteresowanie.Pracownicy firmy na czele z jej dowódcą mieli to w nosie.Chcieli ukryć mnie w magazynie lub jak najszybciej wydalić ze sklepu.Lecz mi wszystko ja cały czas trzymałem kontakt z firmą mówiąc im że jeżeli mój stan zdrowia będzie dobry za jakiś czas to wrócę do pracy.Niestety stało się to na tyle poważne że musiałem zrezygnować z dalszej pracy,bo jeszcze mam przed sobą fizjoterapię.Dowódca tej firmy polecił mi dostarczyć zaświadczenie o stanie mojego zdrowia.Przyjechałem z żoną do marketu i przekazałem zaświadczenie i rozliczyłem się z firmą.Okazało się że do tej pory firma Ultra nie rozliczyła się ze mną nie wypłacając mi należnej kwoty pieniężnej.Do firmy do Wrocławia zadzwoniłem ale niestety pani sekretarka dała mi tylko telefon do dyrektora regionalnego który nie odbiera telefonów już drugi tydzień.Do pana prezesa za niskie progi aby przekazać swoją sprawę.To wszystko działo się w Olsztynie,Nie polecam pracy tu gdyż takie chamstwo i kultura słowa do swoich pracowników jest żenująca.Dziwi mnie bardzo jak firma może zatrudniać takich ludzi którzy prezentują ją.Poza tym, młodzi pracownicy są zastraszani przez dowódce jak odejdą nie otrzymają pieniędzy.Ale widocznie tak ma być i z Olsztyna Firma Ultra jest bardzo dumna.Gratuluję panie prezesie.

Hanysie

Fajnie, że pracowałeś, ale powinieneś raczej cofnąć się do szkoły i nauczyć ortografii.

kierownik
@Hanysie

Pare lat dobrych bylam kierownikiem regionalnym to jest stary numer z nie wyplacaniem i juz zapewne nie dostaniesz tych pieniedzy,firma masakra.

Hans

Pracowałem w tej pseudo firmie ochroniarskiej i zrezygnowałem po akcji jak chcialem wziac 1 dzien wolnego prawie 3 tygodnie nie mialem umowy tak wogole.... kiedy zadzwonilem ze rezygnuje i nie przyjde do pracy to pseudo dowudca zaczol mnie straszyc i wyzywac ze za to ze sie nie wstawie w pracy zostane jakos pociagnienty bo podobno powinenem znales kogos na swoje miejsce to samo uslyszalem jak chcialem wziąc ten 1 dzien wolnego;/ kierowiki ta cala jego banda to oszusci ta firma nie powinena wogole istniec pod nazwa ochrona!! kierownik nie był lepszy jego zachowanie i kultura była bardzo na niskim poziomie... prowokował mnie głupmi tekstami i myslał ze mnie wyprowadzi z równowagi ale sie mylił. było widac ze to jest nienormalny człowiek powines siedziec w psyhiatryku albo dostac ostro wje.... i ztego wszystkiego nie dostalem wypłaty za cały miesąc mija juz 6 miech i kasy dalej nie mam i nie wiem jak ja odzyskac! :/ ludzie nie idzce do tej firmy pracwac lepiej ulotki roznosci niz sie wkur... nawet wieksza kase z uoltek sie zarobi:P pracowłem w selgros Bytom Ulra Ochrona...

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ochrona Ultra, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Były ty baranie

Byłeś już w pośredniaku wykwalifikowany baranie?

Ty były ty baranie

Były prawdę pisze. A ty "były ty baranie" po formie komentarza pasujesz mi do W. tzw dyrektora. Jaka kadra taka firma.

Były ty baranie

Były, ty baranie, nie pracowałeś, lecz byłeś pewnie na UZ idź do kopalni lub na rolę, na pewno więcej wyciągniesz

Były

Najgorsza firma w jakiej pracowałem umowa-zlecenie podpisywane na 2,75/h , oraz brak poszanowania dla pracownika ze strony kadry kierowniczej.

Zorro
@Były

To jest najgorsza firma ochrony we Wrocławiu . Wyzyskuja ludzi a każde uwagi pod ich adresem kwituja arogancja nie szanują pracowników .ludzie unikajcie tej bandy.

olaf

olaf, idź się lecz

Olaf

Panie kierownika selgrosa tez przyjdę do pana kraść będę kradł razem z ludźmi będzie policja bo sie boje

Olaf

Oskarże ta panią z monitoringu za bezpodstawne oskarżenia i mobing pracowniczy może sama kradnie a pracownika oskarża i dokonuje samosadu bo ona w ultrze długo pracuje i wszystkich zna ta pani nie jest sędzia ani prokuratorem bo w sadzie będzie inaczej śpiewać za takie pomówienia grozi kara grzywnych nawet niema dowodu a sie wymondza ona powinna stać przy kasie a nie na monitoringu wstyd ze ja szef tam dał

Olaf

Jak będziecie szli do ochrony ultra selgros zastanówcie sie piec razy Wrocław ta praca jest na miesiąc czasu dłużej tam nieporobisz zeczywiscie trzeba być wdziecznym tym ludziom i trzeba być dobrym a pomoga

Olaf

Pracuje w ultrze i macie racje ze są skargi jestem doświadczonym ochroniarzem spotkałem sie z samorządem pani z monitoringu mówiąc cytuje masz nikogo niewypuscic bez sprawdzania paragonu bo wszyscy ludzie są potencjalni (usunięte przez administratora) znając tych ludzi wiem ze nie kradną lądują towar i wyciągają pliki banknotów sam w ochronie niezarobie tyle co oni odniosła sie do mnie tez ze wyszedł mi klient z alkoholem za 500 zł co jest niemożliwe jeżeli tak mówi to ona tez jest odpowiedzialna finansowo za kradzieże jest to tez mobing ze strony monitoringu bo oni tam paczki jedzą kanapki herbatę kawę piją a w monitor sie niepatrza klijent wypił sok na selgrosie a monitoring nic niewidzial a ja tak bo stoję przy kasach i obserwuje klientów facet wynosi w reklamowe towar zawolalem żeby ktoś z monitoringu podszedł i sprawdził klijeta klijent niemial paragonu w ultrze oskarża sie doświadczonych ochroniarzy którzy znają ludzi ,bezdomnych , zlodzieji kierownik selgrosu tak każe zochrona robić albo szef ochrony szef tez może być nieuczciwy selgros Wrocław

Robet

Sokołów co mają twoje darmowe ogłoszenia wspólnego z wątkiem tematu?

Sokołów

Sprzedam leappad leap frog 2 z grami za 600zl polecam bez ladowarki 100 procent sprawny stan bdb z etui jak mówię sprzedaje sprawdzony sprzęt wroclaw

Sokol

U mnie sprzęt jest sprawdzony i nie ma zwrotów niema tak jak w labardach we Wrocławiu ze sprzęt jest uszkodzony albo pekniety lub nieprzyznaja sie ,polecam sprzęt napewno ktoś zadowolony będzie z ipada apple air 2 mam tez do sprzedania iphone 4s stan bdb lekkie trzy ryski ale nieprzeszkadzaja za 800zl zdjęty simlok bez ladowarka

Ipad apple air 2 cena wzrośnie do 2.300zl z ladowarka

Sokołów

Jest to iPod apple air czarny

Sokol

Mam do sprzedania ipada tablet można z niego wysyłać smsy jest bez rys w bdb stanie nowy posiada aparat w prawym górnym rogu i u góry na wyświetlaczu kolor czarny nowy w sklepie jest za 1889zl cena jaka mnie interesuje to 1.500zl w bdb stanie można przed zakupem spotkać się i obejzec (usunięte przez administratora)czekam na tel Wrocław

bohaterze

Praca w ochronie nie jest dla rencistów i emerytów to już patologia, dziwić się że młodzi pracują za głodowe stawki przez was rencistów i emerytów bo wam nie zależy czy dostaniecie 3 czy 4 złote za godzinę bo wam się nudzi w domach.

Zostaw merytoryczną opinię o ochrona Ultra - Wrocław

• Jak się pracuje w ochrona Ultra?

Zobacz opinie na temat firmy ochrona Ultra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

ochrona Ultra