Opinie o LIDL POLSKA w Sosnowiec Poznańska 48

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy LIDL POLSKA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LIDL POLSKA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIDL POLSKA w Sosnowiec Poznańska 48

Stefan Nowy wpis

Taki tu jest wpis : "praca nie jest zbyt lekka, ale jest dobrze pod każdym względem", to pod jakim względem jest dobrze, tak konkretnie? Jak mi się spodoba to może sam będę aplikować.

neweregen Nowy wpis
@Stefan

zapie r dol tzw (usunięte przez administratora) albo deutsche lager ja nie polecam, bylam 5 tyg na zleceniu , nigdy wiecej

annna755 Nowy wpis

cześć , proszę napiszcie ile zarabia średnio normalny sprzedawca czy sa jakieś premie ?? i oo coo się pytają na takiej rozmowie o prace :)

Skandal Nowy wpis

Mam pytanie, ...jakie studia i ile języków trzeba znać biegle aby przejść waszą rekrutację na kasjerkę? Mam rozumieć, że wykształcenie średnie plus kursy oraz bardzo dobra znajomość obsługi komputera plus programy to stanowczo za mało, czy tak? Natomiast jeśli chodzi o pracowników z Ukrainy wystarczy, że taki zna 3 słowa w j. polskim i ma lewe świadectwo ukończenia szkoły podstawowej i prace dostaje gdzie chce

Kostek

Akurat Lidl to jeden z lepszych pracodawców, choć praca nie jest zbyt lekka to polecam pracę bo jest tu dobrze pod każdym względem

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie LIDL POLSKA. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Kasjerka niepoprawnie liczy. Po liczyła mi 5 mlek zamiast 3 i straciłam 4,5 zł. Paragon sprawdziłam dopiero po powrocie do domu, w dodatku o tej godzinie sklep był już zamknięty. Czy uwzględniono by reklamacje rano? W kolejnym tygodniu znowu źle po liczyła batoniki-3 zamiast 2 i straciłam 1 zł.

Ex

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora) ,mobbing, brak szacunku dla pracownika,wyzysk

Natalia

Podpowiedzcie mi czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Trudno przejść przez rekrutacje?

Borys

Takie pytanie .Czy ktoś z najzwyklejszych kasjerów dostał kiedyś premię ekstra ?Na każdy sklep przypada 600 złotych ?Czy chociaż część tej kasiorki ?Bo inne premie i nagrody ,wejściówki itd...wiadomo kto kasuje .Lepsi się bawią z kierownictwem reszta zapiernicza ,nawet problem na oficjalne imprezy ciężko się załapać .Bo sklep czynny do 22 czy 21 a piknik od 19 .Żenada

Jak dobry pracodawca to nic dziwnego, że ludzie sie trzymają.

INOWROCŁAW

NIESTETY PRACA W LIDLACH W INOWROCŁAWIU JEST TYLKO DLA WYBRANYCH. BARDZO TRUDNO SIĘ JEST TAM DOSTAĆ DO PRACY. DOŚĆ DZIWNE JAK NA NIEMIECKA FIRMĘ.

Jak się pracuje w firmie? Podpowiedzcie czy warto aplikować?

Zuzanna

@gary skoro zauważyłeś jakieś uchybienia w sklepach LIDL to zgłaszaj to personelowi lub jego przełożonym. Z forum nikt nie zareaguje a na miejscu masz możliwość porozmawiania na temat usług sklepu.

gary
@Zuzanna

Mnie nie interesuje czy ktokolwiek z personelu lub kierownictwa sklepu zareaguje na ten wpis i nie po to go zamieściłem, również nie do mnie należy wytykanie uchybień w Waszych sklepach Zuzanno. Po prostu jako klient udałem się tam po jakąś konkretną rzecz a że stałem długo w kolejce do kasy to zauważyłem ze zdumieniem ten cały zasyfiały brud w okolicach kas który odkładał się tam latami według mnie bo wygladał na bardzo stary i powciskany we wszystkie możliwe zakamarki no i pomyślałem tez sobie wtedy że jeżeli przy kasach jest taki brud to co dopiero musi się dziać na zapleczu....aż strach pomyśleć.

gary

Takiego brudu przy kasach jak w tym Lidlu na Os.Piastów w Sosnowcu nie widziałem w żadnym sklepie. Widać że ten brud nawarstwiał się tam od dawna, od miesięcy lub nawet od lat i że nigdy porządnie nie były tam nigdy myte podłogi a że stałem długo w kolejce to mogłem się wystarczająco długo napatrzeć na ten brud .

Igor

Niektórzy zamiast pracy w firmie wolą pisanie całych poematów!!

Zuzanna

Dzisiaj firmę Lidl możecie spotkać na Dniach Kariery w Warszawie http://kariera.lidl.pl/cps/rde/SID-A8B3D159-EE35D4F7/career_lidl_pl/hs.xsl/events-1382.htm?action=showEvent&eventid=53 To idealna możliwość by porozmawiać o pracy w tej firmie i o możliwościach zdobycia posady. Na przykład dla studentów Lidl ma stworzony specjalny program stażowy http://kariera.lidl.pl/cps/rde/SID-A8B3D159-EE35D4F7/career_lidl_pl/hs.xsl/rozwin-z-nami-skrzydla-1747.htm Każdy kto ma możliwość odwiedzenia stanowiska Lidla to zachęcam, bo to wyjątkowa okazja do porozmawiania z pracodawcą poza rekrutacją. Ktoś już był? Jeżeli nie dacie rady dotrzeć Lidla ma się pojawić jeszcze na innych wydarzeniach, albo przeczytajcie jakie zasady stosuje firma wobec swoich pracowników https://www.lidl.pl/pl/Zasady-zachowania-w-postepowaniu-z-pracownikami.htm

Zuzanna

@o_0 A jak Ty oceniasz LIDL jako pracodawcę?

Zuzanna

Pracujesz w LIDL? Chętnie dowiemy się więcej na temat benefitów dostępnych obecnie dla pracowników oraz tego co najbardziej lubisz w swojej pracy.

Greg

Powiedzcie jak się pracuje w Sosnowcu na Piastów ul. Kierocińskiej 32 ? Oraz skąd ciągłe ogłoszenia na zastępce kierownika ? Taka rotacja ? Czy wymagają rzeczy z kosmosu ?

o_0
@Greg

Rotacja pracowników jest na każdym sklepie

helena

No to co mnie spotkało w Lidlu w Sosnowcu przy ul. Piłsudskiego w środę tj. 14.12.16 w godzinach wieczornych graniczy z wielkim debilizmem, bezczelny typ zwany ochroniarzem tam pracującym zrobił sobie kontrolę bo wydawało mu się iż została ukradziona gra na PC , odkąd pamiętam chodzę do tego lidla od początku jego powstania i nigdy w życiu mnie takie coś nie spotkało, mało że chamstwo na całej linii, to jeszcze do tego brak kultury w powiedzeniu przepraszam, obmacał moje nieletnie dzieci w poszukiwaniu rzekomej gry,bezprawnie - czyli jednym słowem chamski bezczelny pedofil ( taka myśl mi się od razu nasunęła). Uważajcie ludzie na wysokiego szczupłego typka ciemne włosy, "zwany ochroniarzem" - takie macanie podchodzi pod pedofilie. Ja ze swej strony zgłaszam to na policję.

Fajnie jest w lidlu, ale... każdy ma jakieś żale. ... nie jest łatwo o nich mówić i napisać. ... praca jest ważna. ... mi brak odwagi

Zostaw merytoryczną opinię o LIDL POLSKA - Sosnowiec

• Jak się pracuje w LIDL POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy LIDL POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

LIDL POLSKA