Opinie o Microstrategy w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Microstrategy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Microstrategy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Microstrategy w Warszawa

mimimi

Szanowni Państwo, czy orientujecie się w aktualnych stawkach w dziale Legal? Pozdrawiam

10k

Nie stać was na moje usługi. Znam swoją wartość i poniżej pewnych kwot nie schodzę. Szukajcie dalej frajerów chętnych do pracy za marne ochłapy.

Dawid

Microstrategy to bardzo dobry pracodawca. Czy firma potrzebuje pracowników?

lolek

sluchajcie, czy ktos z was pracował tam na stanowisku customer success partner? jakie macie o tym opinie??

Lalunia
@lolek

Hej Lolek masz już może jakieś opinie? z chęcią bym się tez dowiedziała

@lolek

Ale idiotyczna nazwa stanowiska! Kto te bzdurne określenia wymyśla?

Jizz
@:)

Jedne zj..y wymyślają takie nazwy stanowisk, a drugie wpisują je sobie na LinkedInach, i jeszcze są dumne z "prestiżowego" tytułu. Normalni ludzie mają z tego polewkę.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Macro

Firma dla absolwentów drugiego sortu. Najlepsi trzymają się od takich firm z daleka.

trutka na szczury

Firma, która z każdego zrobi typowego korposzczura. Kolesiostwo level master. Z ulicy możesz co najwyżej załapać się jako pracownik drugiego sortu. Zarobki na starcie dla desperatów, potem też nie powalają. Nie stawiają na talent, tylko mięso korporacyjne. Idealna dla typków, co to chcą koło trzydziestki założyć rodzinkę i wpakować się w kredyt mieszkaniowy, który potem będą przez lata spłacać z zaciśniętymi zębami. Czyli dla typowych korposzczurów - wracamy do punktu wyjścia.

Zuzanna

@xyz atmosfera w pracy jest też bardzo ważna. To dobrze, że byłaś zadowolona z warunków pracy. Czy w firmie można było liczyć na awans? Jak długo pracowałaś w firmie Microstrategy? Właśnie firma rekrutuje na stanowisko User Experience/User Interface. Czy ktoś już aplikował na taką ofertę?

xyz

Pracowałam w dziale finansów i bardzo fajnie wspominam czas spędzony w Microstrategy, bardzo fajna i przyjazna atmosfera, dobra organizacja samej pracy, uczciwe warunki. Co do wynagrodzeń ja byłam bardzo zadowolona ale byli i tacy co narzekali, wszystko zależy jak kto sobie wynegocjuje itd. Niektóre firmy pewnie płacą więcej, ale pieniądze to nie wszystko i czasem mimo wszystko żałuję, że jednak nie zostałam. Atmosfera w Micro jest fajna, większość młodych osób, spoko mendżerowie, nie ma rywalizacji, ciśnienia i korpo-idiotyzmów. Polecam na początek i nie tylko.

Zuzanna

@xxx mógłbyś/mogłabyś opowiedzieć coś więcej o warunkach pracy w firmie? Czy w ostatnim czasie macie więcej pracy? Chętnie również dowiemy się więcej o tym jak wygląda praca nad projektami w firmie Microstrategy.

xxx

Zarobki nieadekwatne do kwalifikacji. Losowe przydzielanie projektów. Nie ma nic do roboty. Nie polecam.

widzę i

piszesz że dla początkujących i studentów ale teraz jednak są rekrutacje na stanowiska dużo bardziej zaawansowane jak widzę

byleby

na 1 spotkaniu dają małpi teścik (na liczenie i spostrzegawczość) potem jest rozmowa z osobą z działu HR, i faktycznie jak pisze @Bronek, to jest rozmowa nie o stanowisku, nie o doświadczeniu/skillach kandydata istotnych z pkt widzenia stanowiska na jakie aplikuje, tylko taka paplanina rozmowa o konkretach jest z managerem na 2 spotkaniu (o ile do niego dojdzie) to jest firma przede wszystkim dla początkujących, studentów, absolwentów, im taki sposób rekrutacji nie będzie przeszkadzał

Bubu

Zarobki niepowalające (na starcie żenująco niskie i nieadekwatne do posiadanych kwalifikacji), praca średnio ciekawa. Nadaje się co najwyżej na zapchajdziurę w CV. Jak ktoś ma wyższe ambicje, musi szukać gdzie indziej.

Ada

Czy komus wiadomo czy rekrutacja na consultantow jest wstrzymana teraz ? Pani z HR poinformowala mnie ze przeszlam proces rekrutacyjny pozytywnie ale na te chwile wstrzymuja zatrudnianie nowych consulatntow.

Bronek

Czy możesz mi wytłumaczyć, czym objawia się moja złośliwość? Zapytałem szanowną, kiedy mogę oczekiwać na informację o podjętej decyzji i, tak jak w przypadkach powyżej, takowej nie otrzymałem. Nie jestem pewien, czy rozumiem Twoje drugie zdanie. Podczas rozmowy nie były rozwiązywane żadne testy, nie był to też wywiad pogłębiony, ot, kilka mniej lub bardziej wyświechtanych pytań z krainy hałer. Problem w tym że zupełnie niepasujących do posiadanego doświadczenia. Mniej więcej tak jakby zapytać grabarza jak zwiększa swoją wydajność albo strażaka czy musi wyrobić miesięczna normę pożarów.

Bronek

Swoje CV wysłałem, oddzwonili, zaprosili na rozmowę kwalifikacyjną. Przybyłem - lokalizacja niezła. Wchodzę, pani z recepcji rzeczowo reaguje. Tam wieszak, tu krzesło, coś do picia? Wszystko OK. Przychodzi pani z hr i nie powiem, że zrobiło się dziwnie - rozmowa prowadzona wg. wszelkich możliwych szablonów, tylko.... jedno ale... pytania zupełnie niezwiązane z moim doświadczeniem a ponadto, żadnej informacji dotyczącej stanowiska o które się ubiegałem. Spotkanie przebiegło dość sprawnie i było tak merytoryczne jak rozmowa z zapoznaną pani Krysią w barze kawowym Piotruś. Ot, taki teatrzyk działu hał-er. Wyszedłem i długo się zastanawiałem o czym była mowa i jakoś nie mogłem tego ująć. W domu sprawdzam panią "hałerkę". Wyskakuje, a jakże, jak 90% procent "hałerek" w mieście stołecznym jest to absolwentka UKSW - uczelni na której swego czasu warunkiem studiowania było bierzmowanie ale niedawno zasłynęła z czego innego - zapraszania w swoje progi szamana. Rozkminiam i jak nic mam tylko dwie opcje: albo pańcia markowała robotę i potrzebowała zaprosić kogokolwiek, żeby się zwierzchnik nie czepiał(czasy około świąteczne), albo jakieś wiedzy tajemnej nabrała na tym jakże prestiżowym Uniwersytecie Koło Samej Warszawy i teraz tylko popatrzy i wie.

gość

Praca ogólnie super, świetna atmosfera, ale dużo zależy od projektu na jaki się trafi. Projekty różnią się pod względem merytorycznym, jak i finansowym. Do pensji, która jak na tę branżę, jest nie za wysoka, dochodzi kwartalna pensja. Przy przepracowanym całym kwartale może być to od 3 do kilkunastu tys. brutto. Nie pokrywa się to z zakresem obowiązków. Czasami za projekt na którym się nudzi, zarabia się całkiem dobrze, a projekt na którym się tyra ma bardzo niski rate. Niestety przydział projektu zależy w dużej mierze od szczęścia. Poza tym firma godna polecenia :)

just smile

niskie zarobki żenująco kiepska polska kadra, zwłaszcza kierownicza wyrazy współczucia dla Amerykanów nepotyzm

Vv

Miał ktoś może rozmowe w ostatnim czasie na jakieś stanowisko w Micro? Czy wygląda to tak samo jak 3 lata temu, czy coś uległo zmianie?

John Jones

Pytam osoby, ktore pracowaly, a nie co sie komu wydaje :)

Zostaw merytoryczną opinię o Microstrategy - Warszawa

• Jak się pracuje w Microstrategy?

Zobacz opinie na temat firmy Microstrategy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Microstrategy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Microstrategy?

Kandydaci do pracy w Microstrategy napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Microstrategy
  • Przyokopowa 31