Agrofirma Witkowo

Opinie o Agrofirma Witkowo

Wiktoria

To może warto to gdzies zgłosic?

Zawiedziona

Niestety, ale praca w tej firmie to jakiś żart. Obiecują Bóg wie co, a człowiek później pracuje prawie za darmo. 3000 zł na start na czysto- super, ale tylko przez 3 miesiące, później prowizja od sprzedaży, która jest śmiesznie mała No chyba, że pracuje się na sklepie z całkiem spoko lokalizacją, ale to jak kto trafi. Miesięcznie oprócz wolnych niedziel ma się dodatkowo 2 dni wolne, które można wybrać jedynie w dni, które są narzucone odgórnie... tak, więc mamy pracę +16h do nominalnych godzin pracy każdego miesiąca za pensje 2400, więc to nawet nie jest najniższa krajowa przy takim czasie pracy. Rejonowi jak i cała firma porażka, chcesz się dopytać o coś to albo każdy przedstawia Ci inną wersję, albo pretensje bo jak w ogóle śmiem dopytać się o takie rzeczy skoro jest do przeczytania statut firmy (dostępny tylko i wyłącznie w siedzibie firmy) niby można przeczytać, ale nie ma na to czasu bo terminy gonią, podpisuj umowę i wypad. (usunięte przez administratora) ludzi na urlopach i warunkach pracy. Niby pracownik podlega pod kodeks pracy, ale mają swoje wymyślne artykuły, których trzeba przestrzegać. Żeby wybrać chociażby 1 dzień urlopu trzeba przepracować rok, więc jeśli ktoś jest jest zatrudniony np 13.06.2022 to urlop może wybrać dopiero 13.06.2023 No chyba, że podpisze oswiadczenie, że w razie zwolnienia się, odda osoba całą kasę, która firma jej wypłaciła za wybrany urlop, a jakby tego było mało jeśli zwolni się ktoś przed upływem roku od podpisania umowy to nawet nie wypłacają za urlop, którego się nie wykorzystuje... teraz pora na najlepsze, za wszystko są kary i odpowiedzialność materialną. Przecen nie dają, jak wywalasz to za to płacisz. Inwentaryzację nie są zapowiedziane, dzwonią w ostatniej chwili, wpadają na sklep I koniec. Podliczanie wszystkiego i wychodzi do płacenia 500 zł np na osobę i jakby tego było mało po przekroczeniu 200 paru złotych manka na osobę dostaje się jeszcze 30%kary z wypłaty... nie pakujcie się ludzie w tą pracę, szkoda nerwów.

Damian
@Zawiedziona

Z Twojej wypowiedzi na temat pracy w tej firmie można wywnioskować wiele cennych informacji, dlatego ciekawi mnie tak naprawdę, jak firma traktuje pracowników zaraz po zatrudnieniu. Czy jest może szkolenie wprowadzające?

Damianek
@Zawiedziona

Cała prawda, szczera prawda. Ogólnie (usunięte przez administratora) i nie polecam.

Juda

Podpisuję się pod tym Wszystko jest prawdą Porażka

Zawiedziona

Nie cały miesiąc, wolne chwile, ale łącznie i tak sporo tych godzin się zbierało tym bardziej, że w trakcie byłyśmy kontrolowane czy osoba, którą chcieli zatrudnić przychodziła czy nie, a jak nie to było gadanie, że skoro nie chcemy się przyuczyć to nie są im potrzebni tacy pracownicy

Xxxx

Firma to jest jakiś żart straszą z kazdej strony . Pójdziesz na zwolnienie to nie dość że potrącają Ci obecnosciowke to jeszcze potem przez cały rok nie należy Ci żaden bon byłeś na zwolnieniu . Nie potrafią docenić pracownika i dlatego też nikt nie chce przyjść do pracy . Towar jest cały czas rozpisywany i nie masz prawa jego zwrotu . A nie sprzedaż to Ty za niego musisz płacić. Skoro musimy płacić za towar to powinniśmy dostawać wyłącznie to co zamawiamy . !

Klient
@Xxxx

Racja

Jakie narzędzia pracy zapewnia Agrofirma Witkowo? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Yhy...

Za ubranie co miesiąc dostaje się pieniążki ok 50 zł. co w roku daje 600zł. A ile kosztuje ubranie? Szkoda że ludzie widzą tylko te złe strony.

Wojciech
@Yhy...

Chodzi ci o ubranie ochronne do roboty? A inne benefity? jest coś jeszcze z funduszu socjalnego?

Yhy..

Czytaj ze zrozumieniem.

Czy po odejściu z pracy zapłacą za zaległy urlop?Bo z nimi to różnie bywa

drob

Tak ! Muszą ! sa zobligowani P.pracy.

Lucyna

Może nowy prezes wreszcie przyjrzy się sprawa premi za brak zwolnienia lekarskiego. Jak to jest że na jednych zakładach jest to co miesięczne premia a na przetwórni robi się to co 3 miesiące żeby było więcej osób którym się takiej pewno nie da. Tersz jeszcze okres Covid więc ciężko czasem nie być na zwolnieniu nawet wbrew swoim chęcią bo decydują o tym lekarze czy sanepid. Czy nie może być jak na innych zakładach co miesiąc. Jest większą motywacją żeby szybciej wrócić do pracy jak się coś wydarzy a tak raczej się ciągnie zwolnienie do oporu bo i tak pewni nie będzie więc po co wracać lub często odchodzi się z firmy. Nie jest to motywacyjne... A o sprawiedliwości w jednej firmie tym bardziej nie mama mowy. Pod przemyślenie i inteligencję zostawiam.

Waldek

W Agrofirmie wprowadzono wolne soboty. Herrera. Tylk dla kogo? Dla siebie! A nie dla pracowników bo na przykład tzw. Panie z biur mają płacone z ryczałtu i one szczęśliwe bo wiadomo nic nie traci a wręcz zyskuje bo ma wolne soboty a pensja tą sama. A co mają powiedzieć pracownicy jak mogą wziąść czasem wolna sobotę ale każe im się wypisać urlop i tak się ludzie zabiera nielegalnie urlopy za sobotę lub wziąść wolne ale wtedy pensja jest mniejsza bo godzin mniej. Może ktoś to wreszcie sprawiedliwie zrobi.....

Wkurzona

Nie polecam tej firmy jako zakład pracy po telefonie że mam złożyć wszystkie dokumenty i mam się czuć już pracownikiem nikt się nie odezwał dzownilan do rejonowej to nie raczyła nawet odebrać i mnie poinformować że jednak nie mam tej pracy sama zadzwoniłam na sklep aby się dowiedzieć na jaką zmianę mam przyjść i się dowiedziałam że nie zatrudnia mnie teraz zostałam bez zniczego

Tajemnicza

Pani Marzena stosuje (usunięte przez administratora) wchodzi na sklep i tylko krzyczeć potrafi. Powinna wrócić do podstawówki żeby nauczyć się poprawnej pisowni bo pisząc popełnia byk na byku. Swój czas w pracy poświęca głównie na kosmetyczki i zakupy. Zostawia samochod pod sklepem że niby jest a tak naprawdę chodzi po sklepach. Pytanie gdzie ma takie plecy ze pomimo licznych skarg nadal trzymają taka osobę na takim stanowisku.

@Tajemnicza

Ileż tu nienawiści. Na jednym ze sklepów spotkałem tę waszą Panią Marzenę. Nie słyszałem krzyku, a na zapleczu chyba ktoś zbierał op.... Przyjrzałem się dość dokładnie, kobieta ma styl. Ubrana elegancko, fryzura ładna, wszystko na poziomie. Może się podobać. Firma powinna być dumna z takiej reprezentantki. W przeciwieństwie do sprzedawczyń. Brudne, przetłuszczone włosy spięte byle jak. Brak makijażu na smutnych twarzach bez wyrazu. Poplamione fartuchy dopełniają obrazu. Bierzcie przykład ze swojej szefowej. Nawet za PRL-u sprzedawczynie wyglądały ładniej od was.

Tajemnicza
@Niepokorny

Czemu Pan ocenia wszystkie sprzedawczynię? Ciekawa jestem w którym sklepie pracuje tak zaniedbane Panie Pana zdaniem? I chyba z tego co się orientuję to nie mowa jest o wyglądzie tylko o podejsciu do pracownika bo jedno z drugim nie ma nic wspólnego. A to Pana zdaniem kobieta naturalna jest zaniedbana i brzydka bo nie ma tony makijażu na twarzy? To gratuluję podejścia.

true
@Niepokorny

Ciekawe skąd Pan wiedział, że to była pani Marzena. Chyba, że to znajoma i napisał Pan te peany na jej temat. A czy właśnie tona makijażu i włosy na tapir są takie stylowe. Wątpię.

Luk
@Niepokorny

Czyżby sama Pani Marzena napisała tak o sobie ????????????żeby się wybielić Bo nie sądzę ze to klient. Pani Marzeno słabe to było nie pozdrawiam

@Luk

Dwója z psychologii i dwója za myślenie. Chociaż gratuluję pomysłu. Jestem klientem. Prawie stałym. Z Myśliborza. Ale widzę, że stara zasada "uderz w stół, a nożyce same się odezwą" działa.

@Tajemnicza

Nie potrzeba tony pudru. Delikatny makijaż podkreśla piękno kobiety. Niestety, wiele kobiet zapomina, że są kobietami.

@true

Bardzo często robię zakupy na stoisku witkowskim i już od dłuższego czasu. Troszkę myślenia i wiadomo kto jest kto. Rozumiem że Pani jest sprzedawczynią na tym stoisku. Bo jak to mówią "uderz w stół ..."

Aba

Powiem szczerze zarobki są małe na 6 dni pracy 1 dzień wolnego w tygodniu. 4000tys na ręke plus premia 1000zl na rękę juz lepiej brzmi. Niech kierownictwo sobie przetrawi i sie zastanowi bo 1800brutto plus premia od sprzedazy to jest wielkie nic. Kasjerki na prawdę musza sie nadzwigac tego towaru i dbać o wszystko a to nie jest łatwe zadanie.

Paulina
@Aba

@Aba A co jaki czas Agrofirma daje premie swoim pracownikom? Dzięki za info.

beri
@Paulina

co 3 mce i to pod warunkiem że nie jest się na zwolnieniu lekarskim

Onyx

4000 tys chyba z premia Bo ja nie kojarzę 4tys

@@
@Aba

Czemu kłamiesz i wprowadzasz w błąd. Jakie 4000zł przecież to jawne kłamstwo. Jakie 1000zł. Przeciez ten tysiąc jest raz na kwartał i to pod warunkiem że nie było się ani jednego dnia na zwolnieniu bo inaczej nic przez 3 miesiące. Zresztą Twoje zarobki 4000 mówią wszystko o Tobie kim jesteś w firmie

????????????
@Aba

Na pewno pracujesz na przetwórni skoro piszesz o 1000zł bo na innych zakładach jest to co miesiąc w kwocie ok. 300zl. Więc napisz (usunięte przez administratora) / wszystko ile masz przepracowanych godzin miesiecznie niech ludzie uczciwie sobie to przelicza lub napisz na jakim stanowisku pracujesz bo jakoś nikt w produkcji tego nie zarabia. Chyba że mechanik ale to inna bajka bo oni muszą być opłacanie żeby ich utrzymać w firmie lub mieć ich na telefon. Dla Twojej informacji przy 250 godzinach to jest Max 2800zl

Spiewak
@????????????

To chyba przesadziłaś z kasą bo tyle godzin to minimum te 3500 jest a wyzwiska i (usunięte przez administratora) to inna para kaloszy

Andrzej i Eliza

W tej firmie nie ma kontroli nad NICZYM.Kazdy broni swojego miejsca pracy( jak by innej nie było)Damy,czy jak nazwać te Panie?? Rejonowa- a po co ona potrzebna, żeby pieniądze brać ( za co???)Za syf który robi,za zakupy w czasie pracy,za wypady do kosmetyczki,na solarium,to jest praca!!!A kierownik tych naszych Dam,przepraszam jest ktoś taki?? Kierownik!! Gdzie jest?? A jest siedzi przy biurku i udaje że pracuje.Super brak kogo kolwiek żeby to kontrolować,a szkoda:(

PaniG

(usunięte przez administratora) i tona mułu. Ludziom stanowiskami wyżej poprzewracało się w (usunięte przez administratora) a ci niżej w żałosnej i niesprawiedliwej hierarchii zasuwają za marne grosze. Prezesi pazerni, wyzyskujący ludzi. Karma wroci!

O co chodzi ze płacą wyplate w netto?Trzeba samemu sobie odprowadzić podatek?. Czy to nie będzie spora suma którą trzeba rozliczyć?I jaka to jest dokładnie zawierana umowa ?

Międz.pl

Witam Czy można logować się na czyjąś kasę jak kogoś nie ma. A jeden pracuje cały tydzień, logując się na czyjąś kasę wychodzi że ten kto ma wolne 2 dni to te dwa dni pracował. Paranoja chyba.... proszę o poradę do kogo to zgłosić

Emeryt Marian

Panie prezesie jak żyć??? ciągle pan mówi pracownikom na zebraniach że nima i nima a kiedy będzie???Ciągle pan tylko zabiera garnie do siebie na święta bony po 300 zł które tylko można wykorzystać w sklepach agrofirmy witkowo(usunięte przez administratora).Teraz zabrał pan emerytom starym współdzielcą po 150 zł wstyd wstyd panie prezesie!!!Ciągle wam mało tylko się budujecie bary lokale w Niechorzu za nasze ziemie i nikt się nie odezwie na zebraniu ale starzy pracownicy pamiętają bo pewnie wam się należy a nam nie? Koniec roku sie zbliża i znów wpadnie panu 5% to około ponad 3 miliony złoty na konto i pan mówi że nima a ile pan wydał na wybudowanie fermy norek pana oczko w głowie i co? miało być 30 milionów wyszło 65 miliona i zostały zamknięte tym powinny się zając odpowiednie służby ale my pamiętamy to jest tylko kropla wody kropla wody jakie w tej firmie są stosowane praktyki dobrobytu a dla pracowników nima i nima wstyd wstyd.Nic pan nie dba o ludzi i nie dbał nigdy a dzięki nam i nikomu innemu dalej ta firma istnieje a może czas na zmiany i wtedy będzie?Mam nadzieje ze przyjdzie taki dzień i rozliczy rządzących agrofirmy witkowo bo krzywdą ludzką nikt sie nie dorobi,pozdrawiam i życzę wszystkim pracownikom dobrobytu bo na to zasługują ...

????
@Emeryt Marian

Wstydu(usunięte przez administratora)nie masz pomijając się ciesz sie że dostałeś połowę. Ludzie pracują o tylko za to ze byli na zwolnieniu nie dostali talona a Tynsiedzisz na (usunięte przez administratora) i masz 150zl. Na marginesie najpierw latami klaskałeś, (usunięte przez administratora) a jak sie dało to i kradł.. a teraz wypisujesz. Sam ich nie trawię ale takich fałszywców jak ty bardzie.

Lukrecja
@Emeryt Marian

Panie Marianie ???? BRAWO !!!

Dzień dobry, mam pytanie czy jest u Państwa możliwość pracy na umowę zlecenie? Jako sprzedawca ?

Teresa
@Marta

Dobre pytanie. Szczerze powiedziawszy to sama z chęcią bym się tego dowiedziała. Jeśli jednak tu nie otrzymamy odpowiedzi, to zawsze można napisać bezpośrednio do Agrofirma Witkowo. Nawet znalazłam do nich kontakt: rekrutacja@agrofirmawitkowo.pl A może już do tej pory to zrobiłaś? Koniecznie daj mi znać. Czekam!

Klientka

Witam serdecznie chciałbym podzielić się swoją sugestią dotycząca zakupów w sklepach agrofirmy z Witkowa a byłam stałym klientem od kiedy źle się poczułam po zjedzeniu wyrobów tej firmy, chodzi o mięso i wędliny przed świątecznych i bardzo się zawiodłam.Nie dawało mi spokoju dlaczego tak się dzieje że zawsze przed świętami tak bardzo się psuje jakość smak kosztem zdrowia klienta. W tym celu zasięgiam języka u koleżanki znajomej która pracuje na przetwórni w agrofirmie w Witkowie i opowiedziała co się dzieje przed świętami aż nie chciało się tego słuchać a nie smak pozostał nie wspominając o tych biednych pracownikach którzy za marny grosz muszą pracować pod presją zwolnienia.Dodam jeszcze od siebie z serca niech się wstydzą ci którzy tą firmą zarządzają wstyd i nie smak dziękuje państwu za uwagę i życzę wszystkiego dobrego w nadchodzących świętach.

Czy jest możliwość pracy w Agrofirma Witkowo na część etatu?

Spółdzielca

Złóż podanie i zaznacz, że chcesz pracować na część etatu. Oczywiście napisz też jaka praca Ciebie interesuje.

klient

kupilem szaszlyk w sobote 12.09. na wyszynskiego , po otworzeniu buchnal dziwny zapach .Po zjedzeniu czesci zaczalem miec mdlosci i slinotok z zoladka.Chyba podziekuje tej firmie bo w sklepie na Armii Krajowej sprzedano mi na pieczen 2,5 kk starej karkowki. ,,od pola do stolu,, czasami czuc to w powietrzu , tak ze nie mozna okna otworzyc.

Wiecie może czy w Agrofirma Witkowo szukają chętnych na staż?

Spółdzielca

Musisz napisać na jaki staż.

Zostaw merytoryczną opinię o Agrofirma Witkowo - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w Agrofirma Witkowo?

Zobacz opinie na temat firmy Agrofirma Witkowo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agrofirma Witkowo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agrofirma Witkowo?

Kandydaci do pracy w Agrofirma Witkowo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agrofirma Witkowo