Opinie o Bedeker w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bedeker. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bedeker o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bedeker w Warszawa

Magda Nowy wpis

Czyli nie można liczyć w tej firmie na umowę o prace ?

Student

Jako pracownik zatrudniony na umowę o zlecenie, dorabiając na naukę, jestem bardzo zadowolony. Mam elastyczny grafik dopasowany do moich zajęć, atrakcyjna stawka godzinowa, wypłata zawsze na czas, wszystko uczciwie. Atmosfera wśród pracowników jest świetna, bo szefostwo dba o to żebyśmy w całym gronie zbierali się na spotkania na których mamy okazję ze sobą porozmawiać i podzielić się doświadczeniami, w luźnej, przyjaznej atmosferze. Sama praca jest przyjemna i ciekawa. Jako student jak najbardziej polecam.

Przedstawiciel Handlowy Nowy wpis
@Student

Potwierdzam, wszystko na czas i prawidłowo rozliczone i wypłacone ????

Kazimierz Nowy wpis
@Przedstawiciel Handlowy

Fajnie, że jesteś zadowolony z zatrudnienia i tak korzystnie wypowiadasz się o firmie. Czy targety są tak ustawione, że można bez problemu zrobić premię lub w inny sposób podwyższyć wynagrodzenie?

Przedstawiciel Handlowy Nowy wpis
@Kazimierz

Targetów nie ma do wyrobienia, są określone zadania do zrealizowania i zaraportowania. Robisz wszystko na czas i masz 100% premii. Przez cały okres mojej pracy nie miałem potrąconej premii. Pozdrawiam

Przedstawiciel Handlowy

Polecam firmę, jako wiarygodnego i uczciwego pracodawcę.

Na początku wszystko zapowiadało się super, elastyczny grafik, przyjemna atmosfera, ciekawe zadania do wykonywania. Niestety po rozpoczęciu pracy cały czar prysł. Mimo ogromnego poświecenia, zaangażowania i czasu spędzonego w pracy, finalnie zostałem potraktowany w sposób potworny. Pracodawca nie wypłacił mi zaległych pieniędzy za przepracowane godziny, urlop i delegacje. Co więcej stwierdził, że zabiera mi urlop na poczet nie przepracowanych pełnych 8 godzin w poszczególne dni. Zapomniał przy tym oczywiście o wszystkich nadgodzinach, pracach w soboty oraz zmianach nocnych w święta za które nie dostałem ani gorsza. Nie polecam, nie zachęcam, lepiej poszukać spokojniejszej pracy gdzie nie wymagają od Ciebie z każdym tygodniem więcej, więcej i coraz więcej.

"Kolega" z pracy

(usunięte przez administratora)z tego co ja pamiętam to niestety Ty jako pracownik nie wywiązywałeś się z warunków zapisanych w umie o pracę... W firmie pracuje ponad 20 osób i praktycznie nie ma rotacji. Pracownicy którzy nie kombinują i nie oszukuj są z niej zadowoleni. Nawet Twoja skarga do PIPu nic nie wykazała, więc może lepiej skupić się na pracy u nowego pracodawcy i nie opisywać innym ludziom swojej wizji świata... PS. Mam nadzieję, że udało Ci się przepracować u nowego pracodawcy trochę dłużej? Czy już również obsmarowałeś Streetcom i podałeś ich do PIPu, jak wcześniejszych pracodawców: EMPIK i BEDEKER?

@"Kolega" z pracy

Przyznam, że trochę rozbawił mnie cudzysłów przy słowie kolega, ponieważ praca pracą, a życie prywatne, życiem prywatnym. Trochę to przykre, że odpowiedz na mój wpis, jest w dużej mierze pozbawiona merytorycznych argumentów oraz takiej ludzkiej przyzwoitości i szacunku. Czy pracuje w Streetcom? Tak i uwielbiam swoją pracę, nigdy złego słowa nie powiem na nikogo z tej firmy i nie ma znaczenia, czy będę tam pracował miesiąc, dwa, czy dwanaście. Czy zgłaszałem Empik do PIPU-u i gdzieś go obsmarowywałem? Nie. Empik jest, jaki jest, ale tam stawiałem swoje pierwsze pracownicze kroki i bardzo miło wspominam ten okres swojego życia. Czy zgłosiłem Bedeker do PIP-u? Tak, ponieważ nie byłem w stanie z nikim się porozumieć i znaleźć polubownego rozwiązania całej sprawy. Jeżeli chodzi o samą kontrolę, to ja zatrzymałem się w niej na etapie — nie mamy kontaktu z bedekerem, sprawę kierujemy dalej (dziękuje za przypomnienie, z powodów osobistych kompletnie o tym zapomniałem). Czy obsmarowywałem gdzieś Bedeker i przedstawiałem komuś swoją wizję świata? Oczywiście, że nie. Nigdy nie mówi się źle o swoim byłym, czy obecnym pracodawcy — kultura osobista, wychowanie i podejście do życia by mi na to nie pozwoliło. Ja jedynie przedstawiłem w swoim wpisie własne spostrzeżenia na temat tego, jak zostałem potraktowany przez pewne osoby w firmie — brak rozliczenia za zaległy urlop, ostatnie 2-4 dni pracy (tutaj dokładnie nie pamiętam), nadgodziny (przy tym wytykanie braku 8h pracy, a kompletne zbagatelizowanie 12h, czy nawet 14h pracy). Czy mogę sobie zarzucić nieuczciwość w pracy? Nigdy. Zawsze wykonywałem praktycznie wszystkie zadania, czasami jak każdemu nie udało mi się dotrzeć w pewne miejsca, bo brakowało na to czasu, tym bardziej że obowiązków przybywało z tygodnia na tydzień (co było dobre dla firmy, bo się rozwijała i super). Jedyne co można mi zarzucić to wykonywanie dodatkowych ekspozycji, grudniowe prace nocne, układanie wszystkiego pod linijkę oraz ogromne zaangażowanie w pracy — może gdybym nie podchodził do tego w taki sposób i robił wszystko na łapu-capu, to nie skończyłbym, tak jak skończyłem, a no i muszę jeszcze przeprosić za dość sporą chorowitości, która niestety nie była już zależna ode mnie. Tak czy siak, życzę przyszłym i obecnym pracownikom dużo dystansu, uśmiechu i rozwijania komunikacji interpersonalnej — czasami wystarczy po prostu porozmawiać, a nie krzyczeć do słuchawki i się rozłączać. Pozdrawiam, Damian. :)

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bedeker? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Przedstawiciel Handlowy do obsługi stałych punktów handlowych?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Ula

A ja mam wrażenie, że konkurencja podsyca do takich wpisów ,żeby szkodziły firmie, która dobrze sobie radzi.

Pank

Firma ma świetną opinię jako pracodawca i jeśli ktoś nie wypełniał swoich obowiązków to trzeba mieć pretensje do siebie.

nowa

Jak obecnie wyglada praca PH ? Jakie samochody słuzbowe i czy mozna uzytkowac prywatnie ?

@nowa

Niestety nikt nie odpowiedział na Twoje pytania - czy mimo to zdecydowałaś się jednak aplikować do firmy? Może przeszłaś pomyślnie proces rekrutacji i pracujesz w Bedeker? Jeśli tak, opowiedz proszę o aktualnej sytuacji. Można liczyć na wzajemną pomoc od współpracowników?

Magdalena

@Ex pracownik, możliwość użytkowania samochodu służbowego, może stanowić dla wielu pracowników duży atut. Od czego zależy wielkość przydzielonego terenu, czy pracownik ma na to wpływ? Wspomniałeś o premii na święta, a czy poza premią firma Bedeker zapewnia pracownikom świadczenia socjalne?

Magdalena

@Były pracownik, może właśnie czas to zmienić? Wszystkie opinie są mile widziane na forum GoWork.pl, o ile oczywiście są zgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). Czy mógłbyś powiedzieć coś jeszcze o pracy w Bedeker? Na jaką umowę można liczyć w tym miejscu? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Bedeker w Warszawie? Polecilibyście aplikować do pracy w tym miejscu?

Ex pracownik
@Magdalena

Umowa o prace lub zlecenie zależy czy się ma duży teren i można zrobić etat z tego. Premia na święta. Autem można jeździć 200 km prywatnie ząb dodatkowe się płaci ale jakieś grosze. Firma bardzo fajna. Polecam ta firmę.

Nie ma opini, bo opinie pisze się zawsze negatywne jak jest w firmie dobrze to nikt nie pisze. Jeden zadowolony poleci jednego a niezadowolony obsmaruje cały internet. Zarobki to w granicach 2 +tys. Premia na święta. Brak Gps.

Magdalena

Bardzo długo już nie pisaliście na temat pracy w Bedeker - czym spowodowana jest ta cisza na forum? Napiszcie proszę, jak oceniacie tego pracodawcę oraz warunki jakie oferuje. Jakie są plusy i minusy pracy w Bedeker? W Internecie nie widziałam aktualnych ofert pracy w tym miejscu - czy są prowadzone obecnie jakieś rekrutacje?

elo

Dobrze, że atmosfera teraz u nich dopisuje. To dobry znak.

Pompon - 2010-12-25 11:50:31 Piotr - 2010-12-06 10:03:37 ja pracuję i jestem zadowolony, oby tak dalej hahahahha..... drogi Takich "pozytywnych firm" gościu, to sobie w tyłek nawtykaj. Dyrektorstwo wszystkie rozumy pojadło, płacą cienko i nieterminowo. Ludzi mają za szmaty. NIE POLECAM

Rick

Ja już nie pracuję, ale czas tam spędzony uważam za nie stracony. Pozytywna firma, oby takich więcej

ja pracuję i jestem zadowolony, oby tak dalej

KB

Łatwo krytykować anonimowo niż dobrze pracować, ale tak to już bywa... Całe szczęście rotacja jest w tej firmie mała, a Ci co odpadają po okresie próbnym zawsze będą narzekać... Pozdrowienia dla wszystkich.

misiowa mama

Pracowałam u nich kilka miesięcy. Nie zapłacili mi za pracę, oszuści i krętacze! Kłamią, wykorzystują i na koniec nie płacą. Ludzie! Trzymać się od tego zakalca z daleka a szczególnie od tej l [usunięte przez admina]

qpa

teraz walą księgarzy na fajnaksięgarnia.pl

defoe

robienie wydawnictw w lolo to ich dewiza - biorą od nich kasę i tworzą wirtualną rzeczywistość

K.G.

takiego syfu jak ta firma w życiu nie widziałem

Zostaw merytoryczną opinię o Bedeker - Warszawa

Bedeker