Opinie o Alma Market w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Alma Market. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Alma Market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Bydgoszcz

pomek Nowy wpis

@red ejstes pewnien czy sa tutaj oferowane szkolenia?

Krysia Nowy wpis

Szukają, bo za najniższą krajową nikt nie chce pracować i dziewczyny wolą wyjechać jako opiekunki osób starszych za granicę

Kokosik

Na śląsku dostaniesz trochę więcej niż najniższa krajowa brutto na dzień dobry. Jak dla mnie osoby młodej i jako pierwsza poważniejsza praca jest całkiem w porządku. Umowy w ręce jeszcze nie mam, ale idę niedługo na pierwszy dzien i mam nadzieje, że będzie dobrze. Szkolenia wstępnego żadnego nie miałam. Praca jest od już i mam nadzieje, że ktoś mnie wszystkiego nauczy. Dostalam się na stanowisko kasjera sprzedawcy. Ogłoszenie znalazłam w internecie na jakiejś stronie i wyslalam CV a następnego dnia do mnie zadzwinili. Zaznaczam że nie mam jakiegoś super doświadczenia w pracy, ale cieszę się ,że będę mieć pracę. Pozdrowionka.

anka

hej, zadzwonili do mnie :-) wiecie, że rozmowa rekrutacyjna to zazwyczaj bardzo stresujący moment, dlatego potrzebuje rady, więc jeżeli możecie to proszę o wpis na ten temat. Ponadto chce wiedzieć co mam zaproponować jeśli zapytają mnie za jaką stawkę chciałabym pracować, nie wiem na ile oni mogą sobie pozwolic więc nie chce tez za bardzo wygórować kwoty

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

kasia Nowy wpis

laska chyba żartujesz, dostaniesz najniższą krajową 1490 zł na rękę

k

Wystarczy ,że przyniesiesz swoje SV do biura obsługi klienta i jeżeli Twoje kwalifikacje będą odpowiednie to nie będzie żadnego problemu z przyjęciem Ciebie do pracy.

MARCIA

CHCIAŁABYM PODZIELIC SIĘ MOIM OGLĄDEM NA SKLEP ALMA,CZĘSTO TOWAR W PROMOCJI TO TOWAR Z KRÓTKĄ DATĄ WAŻNOŚCI,BYŁA SYTUACJE ŻE ZWRACAŁAM UWAGĘ ŻE TOWAR NA PÓŁKACH JEST PRZETERMINOWANY,MOLE SPOŻYWCZE FRUWAJĄCE NAD MĄKA,STOISKO WĘDLINIARSKIE NO NIESTETY CZYSTOŚCIĄ NIE GRZESZY,RYBY ŚWIEŻE STRACH KUPOWAC.MIAŁAM PRZYJEMNOSC POZNAC PANA DYREKTORA BYDGOSKIEJ ALMY KRÓTKO TO POWIEM JAKI PAN TAKI KRAM,KIEROWNICZKA PUBLICZNIE ŻE MA PERSONEL NIE DOUCZONY.JEŻELI NIE MA SIĘ SZACUNKU DO SWOJEGO PERSONELU TO O CZYM MÓWIC JEST TO PRZERAŻAJĄCE.NA PEWNO MIANO DELIKATESY TO ZA DUŻO POWIEDZIANE TAKI SOBIE SKLEPIK SAMOOBSŁUGOWY.SZKODA BO NIE CENY STANOWIĄ O MARCE SKLEPU.

alma

pracownicy to tania sila robocza

klient

Chciałbym zwrócic uwagę na poważny problem w Almie w Bydgoszczy ,a mianowicie na dziale garmaż nie ma sprzedawców czy na tym dziele nikt nie pracuje .Zawsze stoję bardzo długo aż w koncu podejdzie pani z działu mięsnego i mnie obsłuży .Często od razu ustawiam się w kolejce na wędlinach ale zdarzyło mi się ,że pani mnie nie obsłużyła bo miała kolejkę i prosiła kogoś z innego działu aby podszedł.Czegoś tu nie rozumiem czy naprawdę nie można tych działów połączyć aby usprawnic obsługę,lecz z innej strony patrzac nie chciałbym aby pani która sprzedaje mięso potem podawała sałatki.To taka sugestia aby coś z tym problemem zrobić.

klient

Zgadzam sie z osobą powyżej to jest skandal żeby nie widziec ile sie płaci ostatnio miałem przyjemność stac w gigantycznej kolejce bo kasa sie zawiesila i to na dobre 5 minut jak nie lepiej ja rozumiem ze to sie zdarza ale trzeba dbać i szanować kogoś czas. Najlepsze było to jak starsza pAni przedemną nie miala zważonych owoców i warzyw a kasjerka no co zrobiła? Oczywiście że poleciała bo starszej osobie nie wypada powiedziec prosze iść zważyc, myśle że czas pomyśleć o wagach przy kasie wkońcu klienci są przywiązani do tego że wagi są przy kasach i nie obchodzi ich wytlumaczenie kasjerów ze to nie ich wina jak dostaja zjeby. Mówi sie ze tam tak cudownie a chyba w biedronce jest lepiej i kasy sie nie wieszaja. Jedyny plus reklamowki za darmo. Pozdrawiam i licze razem pewnie ze wszystkimi klientami na poprawe.

stały klient

W głowę się to nie mieści! Pytam się ile jeszcze kasjerki maja zadawac pytan?Gazetki,witaminy i jeszcze jakas ksiazka a te kobiety nie moga nawet napic sie wody! I do tego jeszcze ta pensja,szok.Caly dzien usmiechniete-czy posiada Pan/Pani karte klubu konesera?-oczywiscie usmiech bo przeciez inaczej nie mozna! A sprzet jest chyba jeszcze gorszy! Na kilku kasach,na terminalach nic nie widac i jak ma klient wiecziec ile placi?Najlepsze sa kasy na samym koncu,bodajze na jednej z nich jak Pani siedzi to jej sie krzesło opuszcza.zabawne ale nie dla niej samej. Prosze pomyslec o lepszym sprzecie a nie zmieniacie kasjerki.tak,tak macie racje pensja jest gigantyczna to i wymagania wysokie :P pozdrawiam

Niedawno dowiedziałam się ,że pracownicy na dziale mięsnym od kwietnia nie będa mieli wolnego weekendu bo po decyzji dyr.regionalnego kierownik zmuszony jest do yłożenia grofiku tylko z wolną jedna niedzielą,a sobocie i niedzieli można zapomniec.Chciałabym, aby ten kto to wymyślił też nie miał żadnego wolnego weekendu.To straszne !dział mięsny jest jednym z trudniejszych działów i cięższych i jeszcze takie drastyczne zmiany.Może ktoś odpowiedni się tym zajmie.

stefa7

Nie ma takiej opcji... Jeśli masz kartę klubu konesera, możesz liczyć na 10 albo 15% rabatu (nie pamiętam dokładnie) podczas zakupów w okresie świątecznym. Umowę na stałe dostaje się tak jak przewiduje kodeks.

Jeżeli dobrze pracujesz- przedłużają Ci umowę normalnie na pełen etat na 2 lub 3 lata. Natomiast żadnego socjalu w Almie nie masz, nikt nie dostaje. Podobno jest takie prawo, że nie muszą dawać.

Umowę masz na pełen etat. Najpierw na czas próbny przeważnie na 3 miesiące, a potem przedłużają na 2 lub 3 lata. Na umowę zlecenie zatrudniają na Almę 24 tzn. tych co chodzą cały dzień po sklepie i kompletują towar zamówiony przez internet. Są to studenci i im taka praca na taką umowę pewnie odpowiada.

Masz dwie zmiany. Na rano od 6 do 14 lub popołudnie od 14 do 22. Zdarzają się też środki od 11 do 19. Jeżeli chcesz pracować jako kasjerka, to są inne zmiany od 9 do 17 lub od 14 do 22. Delikatesy alma są czynne od 9, dlatego kasjerki inaczej pracują. Reszta pracowników przychodzi do pracy na 6 rano, aby przygotować stoiska do sprzedaży. O 9 rano masz już 3 godziny pracy bez klientów i do 14 szybko czas zlatuje. Co do wolnego to masz tyle dni w miesiącu, ile się należy. Przeważnie jeden weekend masz wolny, a potem to dni w tygodniu, lub jeszcze jakąś sobotę. Ogólnie z wolnym to tyle, ile w danym miesiącu się należy.

Pytasz o zarobki w Almie, a masz napisane wyżej 1188zł netto i nic więcej. Żadnej premii nie masz tzn. masz ją tylko na kwitku, bo aby dostać najniższą pensję wyrównują Ci do niej premią. Aby dostać się do pracy w Almie jakieś doświadczenie w handlu mile widziane, ale przyjmują też i bez niego, a to dlatego, że przy takiej płacy nie mają co wybrzydzać w zatrudnianiu nowych pracowników. Ogólnie rotacja jest dosyć duża, bo ludzie sami odchodzą.

Na początku dostaniesz umowę na czas próbny na 3 miesiące a potem, jak się sprawdzisz to przedłużają na 2 lata. Cały etat i wolne jak się należy. Jest ekipa sprzątająca, wychodzisz z pracy punktualnie po 8 godzinach . Nie sprzątasz po pracy jak to jest w innych marketach. Ja już pracuję 4 lata i nie jest tak źle.

Pracowałam w Almie i odpowiem na twoje pytanie. Obojętnie na jakie stanowisko pracy się zatrudnisz- czy na kasy, czy na sery, alkohole piekarnię, mięso- wędliny lub garmaż dostaniesz najniższą pensję krajową czyli 1188zł. na rękę. Do najniższej pensji krajowej wyrównują premią, bo takie jest prawo. Czyli premii nie masz wcale. A co do pracy na kasach, to różnicę kasową potrącają Ci jeżeli jest powyżej pięciu złotych.

klient

Całkowicie się zgadzam, gdyby rządzącym tą Almą zależało na dobrej obsłudze klienta, to by zatrudnili więcej osób, a nie oszczędzali tam, gdzie nie trzeba. Robię zakupy w tych delikatesach dosyć często i niestety na większości działów brak jest obsługi. Trzeba czekać po kilkanaście minut, aby pani z innego działu podeszła i podała towar. O wędlinach nie wspomnę, tam to trzeba mieć anielską cierpliwość, aby odczekać swoje. Tak się zastanawiam, kiedy dojdą do wniosku, aby zatrudnić więcej osób i zadbać o klientelę, bo kto często robi tam zakupy, to widzi, że bydgoska Alma spada na psy!

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alma Market?

Kandydaci do pracy w Alma Market napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alma Market