Opinie o GOTEC Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy GOTEC Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOTEC Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOTEC Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Pisali jakiś czas temu, że chyba ludzie tu są fajni? A faktycznie tak rotują, jak padały te ostatnie sugestie? Nie powiem, że atmosfera nie jest dla mnie nieważna, ale myślę tez o zarobkach. pod względem zarobków jak oceniacie pracę? macie planowane podwyżki teraz od nowego roku? jeszcze w wakacje pisali, że jakieś chyba były?

Brusia

Faktycznie z premia licho. Ostatnio obiecali nam kebaby dla najlepszej zmiany ale jakoś do tej pory dostawcy jak nie było tak nie ma.

K

Nie widzę opinii o logistyce/supply chain. Jak sytuacja i atmosfera w planowaniu i zakupach? Stabilna, przyjazna? A zarobki?

Fest
@Ayo

Dostaniesz najnizsza krajowa nędzna premie która ucinają i uważaj na głąba lysego małego m.p. typ głupszy od buta a wywyższa się jaki nie jest a to zwykły paproch

a co się dzieje w kadrach, że wyrazy współczucia są składane? Jest dużo pracowników do obsługi? lub coś z atmosferą jest nie tak? już parę miesięcy temu były dodawane oferty na dział, nie mogłam wtedy jednak aplikować. to jakie warunki pracy teraz są oferowane specjalistom?

Cos pisali o kebabach dla najlepszej zmiany, ale chyba jeszcze do dziś ich nie było? :D a na jakiej podstawie oceniana może być zmiana, że któraś mogłaby być najlepsza? Jeden konkretny wynik się zlicza czy może co jeszcze na to wpływa? Macie w ogóle prowadzone tabelki i wykresy?

Atmosfera lipa, a podwyżki są tylko obiecane, jedyne co to te narzucone prawem

No to teraz przecież podnieśli stawkę minimalną. To ile teraz się zarabia u Was? Będę wdzięczna za informację, bo nie widzę żadnych aktualnych stawek, żeby gdzieś podali. Premie też podnieśli, jakby coś?

Brusia Nowy wpis

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do GOTEC Polska Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 13 sierpnia.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GOTEC Polska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista ds. Controllingu? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Zastanawiam się jaka kultura pracy występuje pomiędzy samymi pracownikami jeśli takie komentarze tu wpadają ostatnio… fakt faktem interesuje mnie praca przy controllingu, właśnie poszukują specjalistów na dwie lokalizacje. zarobki od nich mogą się w ogóle różnic? Ile wynoszą?

Kiedyś pisali na referenta ds. logistyki w ogłoszeniu, że atutem będą studia wyższe. To było w sierpniu jakoś. A teraz jak jestem po studiach to faktycznie jest to traktowane jako atut, w sensie płacą więcej czy niczego to nie zmienia? Druga sprawa - stawka, chciałbym wiedzieć, jak płacą.

Hej jak się pracuje w dziale personalnym? Komorniki.

ddd

do były pracownik z 16 maja. Zastanawia mnie w takim razie co tyle lat tam robiłaś skoro było tak źle??? wstyd....pracowałaś tyle lat a teraz oczerniasz byłego pracodawcę. nie wiem czy twój teraźniejszy pracodawca będzie zadowolony z tego że przez te prawie 10 lat pracy połowy cię nie było , bo było było pewnie wróci do ciebie...

@ddd

Hej czy to oznacza, że uważasz, że te opinie są w pewnym sensie nieprawdziwe? Nie odzwierciedlają rzeczywistych warunków? jeśli tak to czy istnieje szansa na jakieś naprostowanie tego? po tylu miesiącach jak wygląda bieżąca sytuacja?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Jakub

28.09.2023 03:09

Jakubikona wywiad

Chciałbym podzielić się historią o tym, jak wyglądał mój proces rekrutacyjny, jakie obietnice były mi składane przed zatrudnieniem i jaka okazała się rzeczywistość.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Jakubikona wywiad

Pracowałem jako Specjalista ds. jakości. Zajmowałem się utrzymywaniem systemów zarządzania w firmie, prowadzeniem działań jakościowych w procesach, opracowywaniem działań poreklamacyjnych, monitorowaniem wskaźników jakościowych.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Jakubikona wywiad

Nie miałem, choć podczas rozmów o prace zapewniano mnie, że taka możliwość będzie.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Jakubikona wywiad

Brak odpowiedniej adaptacji, złe traktowanie przez współpracowników, ale przede wszystkim to, że inne warunki pracy były mi obiecywane, a inne były w rzeczywistości.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

7500-8500 brutto.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

3 miesiące

Jakubikona wywiad

Generalnie do kadry administracyjnej, w której pracowałem absolutnie nie, ze względu na to, jak byłem traktowany w firmie oraz ze względu na to, że warunki, które mi obiecywano, nie pokryły się z rzeczywistością.

Jakubikona wywiad

W tej firmie można zadbać tylko o swój samorozwój, kiedy codziennie człowiek musi stawiać czoła wszystkim problemom. Osoba z mojego działu musiała podpisać tzw. "lojalkę" (umowę lojalnościową, która wiąże pracownika z pracodawcą na dłuższy czas) na dwa lata, za dwudniowe szkolenie warte 1800 złotych.

Jakubikona wywiad

Szkoleń ogólnie nie było, lub tak jak wcześniej wspominałem, jeśli już były, to wiązały się z ograniczeniami nakładanymi przez firmę. Być może za krótko pracowałem, ale wydaje mi się, że brak szkoleń wynikał po prostu z oszczędności pieniężnych i braku chęci do inwestycji w pracownika.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Jakubikona wywiad

W moim odczuciu atmosfera w Dziale Jakości była trudna. Miałem wrażenie, że nie zostałem przyjęty dobrze. Wydaje mi się, że dwie koleżanki z działu czuły się nieco zagrożone moim przyjęciem do pracy i zamiast spróbować stworzyć zgrany zespół — omawiały wszystko za moimi plecami. Standardem było przekazywanie istotnych informacji z pominięciem mnie. Takiej dziwnej atmosfery nie zaznałem dotąd nigdzie indziej.

Jakubikona wywiad

Kiedy aplikowałem na to stanowisko, w ogłoszeniu wyraźnie zaznaczone było, że jest praca hybrydowa. Obiecywano mi, że w razie potrzeby (np. przeziębienie dziecka), będzie możliwość pracy z domu. Oczywiście pod warunkiem, że nie będzie to kolidowało z aktualnymi zajęciami. Dodatkowo zapewniano mi, że obowiązuje elastyczny czas pracy, to znaczy, że można przyjść między godziną 7 a 9 i pracować przez 8 godzin. Niestety w rzeczywistości pracy zdalnej nikt nie przewidywał, nawet w najmniejszym wymiarze, a godziny pracy były sztywne (8-16).

Jakubikona wywiad

Radziłbym zrobić porządek z procesem adaptacji nowego pracownika, ustalić konkretne zasady dotyczące traktowania współpracowników i przeprowadzić szkolenia z tego, jak powinno współpracować się w grupie. Dobrze byłoby też postawić na jakość i rozwój, a nie ilość i szybkość. Przy jakości ilość sama przyjdzie. Firma ma potencjał, ale nie panuje nad swoimi działami.

K

YYYYY
@K

Też jestem zainteresowana. Jeszcze będzie fajniej, jak napiszecie o tym, czy jest to praca zmianowa? A jak zmianowa, to ile jest zmian, jakie godziny?

fest
@YYYYY

omijaj ten zaklad bo to zart jest co sie tam dzieje nedzne podwyzki wyplaty to juz calkiem cyrk dadza podwyzke a zarabiasz mniej bo premie ucinaja 3k zarobku kieronicy same przyduasy jednego glaba ktory dorabia sie na ludziach ogolnie cyrk

Ayo
@fest

Nędzne podwyżki, znaczy ile?? Jakie to są stawki?? I te podwyżki to są co roku czy częściej?

Fest
@Ayo

Chciałbym pracować jako Kierownik zmiany w mieście Jastrzębie k. Brodnicy. Czy rzeczywiście można zarobić 5400 ? W jakich firmach?

Byly pracownik

Pracowałem tam niecale 10 lat. Piszę o Komornikach. Nie ma takiego drugiego zakładu w którym z piaskarek sypie piaskiem po twarzy tak że masz ochotę rzucić tą pracę w (usunięte przez administratora) I iść stamtąd, z pras cieknie olej i codziennie masz spodnie upierdzielone w oleju bo żaden mechanik nie jest w stanie nic z tym zrobić, bo się nie da czyli słowo które usłyszysz od mechaników najczęściej, to jeszcze niedaleko maszyn lakierniczych tak czuć klejem ze aż się w głowie kręci, no ale dla kierowników to jest normalne. Sama chemia.

Barbara
@Byly pracownik

Ojej, brzmi niefajnie. A to co w takim razie trzyma w tej firmie pracowników? Bo jak są takie niedogodności, no to jakieś inne elementy to rekompensują typu benefity, premie i inne. Jest coś?

Komorniki

Opinia głównie o hali K2 Specyficzny zakład, pieniądze nie powalają, ale praca, choć często ciężka nie jest zła. Administracja w większości profesjonalna i przyjazne. Warunki pracy w miarę ok, ale latem temperatura daje w kość. Na minus też stały problem z przepływem informacji, ale z tego co wiem to nie jest to problem wyłącznie hali K2, ale całego zakładu. Pracuje tu już kilka lat i jeśli się potrafi rozmawiać z przełożonym to dużo problemów, kwestii (oczywiście pomijając kwestie finansowe, każdy wie jak jest) idzie bardzo szybko rozwiązać, choć z tego co zaobserwowałem wiele osób woli ponarzekać na przerwie na stołówce, a przy przełożonych sprawę przemilczeć.

Barbara
@Komorniki

Super, że jest mowa o pracy na hali, ale też jest wątek administracji. Bo mnie ciekawi, czy jest opcja na awans z hali właśnie na posadę jakąś administracyjną? Są opcje na szkolenia, które mają pomóc w tego typu uzyskaniu lepszego stanowiska?

Alicja

Na jakie zarobki netto w tej firmie można liczyć? Wcześniejsze komentarze nie są budujące pod tym względem, jednak nie ma w nich określonych żadnych chociażby widełek. Coś dodatkowego do wynagrodzenia też potrafi wpaść? Jak to u was jest?

Jest oferta na Junior Project Manager / Młodszy Kierownik Projektów. Jest to nowe stanowisko czy ktoś się zwolnił? Jak atmosfera w biurach?

Helena

Czy to prawda, że od stycznia ma nie być tu już aneksów ani badań? Kto to wprowadził i w jaki sposób miałoby to być już zatwierdzone? widziałam ogłoszenie, że szukają kogoś na produkcję. warunki są niezmienne od wrzucenia ostatnich opinii? Ilu osób brakuje?

Pomarańczka

Traktowanie pracowników na poziomie mniejszym od 0 , (usunięte przez administratora) w tej firmie wychodzi bardzo dobrze , od stycznia brak aneksów do umowy a także brak badań lekarskich . Wypłata to jedna wielka kpina , premia podobno jest ale nie widać jej na wypłacie . Obiecane lepsze stanowiska pracy a tak naprawdę mydlenie ludziom oczu . Kierownik również niezwykle miły bardziej chamskiego człowieka spotkać nie można .

Paulinka

Jakby to powiedzieć... Oddział w Środzie Śląskiej ma swoje za uszami. I to bardzo.

Bolek
@Paulinka

Brakuje kontroli inspekcji pracy.

Helena
@Bolek

A to dlaczego się jeszcze nie odbyła skoro tak jej brakuje?

Johny

Wypłata to jakiś żart.Obiecane były podwyżki od lutego a o kasie ani widu ani słychu.Normalne zakłady już dawno dostały podwyżki.Niby podniesiona premia OE ale to się wogóle nie przekłada na wypłatę.Jedną ręką dołożą a drugą zabierają.Tragedia.W tym zakładzie nigdy nie będzie dobrze.I się pytam gdzie jest bus?było narobione szumu i zbieranie podpisów dla chętnych a skończyło się jak zawsze,na obiecankach

Pracuje tu już jakiś czas i powiem że nigdzie nie ma takiego cyrku jak w gotecu.Każdy robi co chce I jak chce.Warunki pracy bardzo słabe,gorąco,śmierdzi chemią I głośno.Kierownicy nic nie robią aby poprawić warunki pracy.Do tego zarobki chyba najniższe na całej strefie,ni jak to się ma co obiecują.Do tego dział kadr kompletnie bez żadnych kwalifikacji,nic się nie da załatwić pozytywnie.Panie kadrowe zachowują się jakby łaskę robiły że wogóle się do nich po coś przychodzi.A przecież od tego są.Na nic nie mają czasy.Przecież kawka,ploteczki i papieros jest ważniejsze od pracownika.Nie wspomnę o oszukiwaniu na wypłacie,ciągle jakieś pomyłki oczywiście na korzyść firmy.Jak ktoś nie lubi się przemęczać to polecam.Kto chce zarobić stanowczo odradzam.pozdrawiam

Jerzy

Jaki oddział Gotec?

Zostaw merytoryczną opinię o GOTEC Polska Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w GOTEC Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GOTEC Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOTEC Polska Sp. z o.o.?

GOTEC Polska Sp. z o.o.