Opinie o Sklep Gacek P.Zbutowicz w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sklep Gacek P.Zbutowicz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sklep Gacek P.Zbutowicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep Gacek P.Zbutowicz w Olsztyn

Dominika

@Gimerta na jaką umowę? Teraz minimalna stawka to 13zł brutto. Czy nie pomyliłeś się? Czy w firmie Sklep Gacek P.Zbutowicz nie ma możliwości awansowania albo dostania podwyżki? Czy ktoś jeszcze pozostawi swoją opinię na temat pracy tutaj?

Olek Nowy wpis
@Dominika

13 to oni dalej płacą w 2022 ????

Były robotnik

Dno,to oszuści,u hu....a nie pracujcie, INSPEKCJA PRACY TO GDZIE JEST?Czy koperta pod stołem poszła? chyba tak.,same układy wszędzie.

Olek Nowy wpis
@Były robotnik

Najlepsze jest jak zatrudnia ludzi z Ukrainy, aby ich okradać nieraz mówili jak ich traktuje, a Państwo dalej wspiera takich pasożytów..

Zatrudniony na czarno

Zbutoeicz to oszust,np.zarobisz 1600,a dostaniesz tylko połowę tego,zatrudnia na czarno lub umowy śmieciowe, płacą grosze za godzinę ok.ha 9.00 zł, żenada.Kupe ludzi oszukał frajer,a te dobre pozytywne komentarze sami sobie oni piszą, (usunięte przez administratora) chcą dorobić się ludzkim kosztem wiesniaki.Radzimy tam nie pracować,za straty na sklepie z wypłaty ucinają, omijajcie szerokim łukiem GROSIK,u złodziei nie warto pracować,bo jaki sens.Zaden.

Maciek Nowy wpis
@Zatrudniony na czarno

2018 minęło tyle lat, a nic z tym nikt nie robi dalej to samo.

Aleksandra Nowy wpis

Pracowałam dwa dni w dwóch sklepach u Państwa Zbutowicz. Pierwszy dzień z kierownikiem sklepu, a drugi dzień na Mochnackiego z Oskarem w godzinach nocnych. Jeden jak i drugi byli zgodni z tym, że pracodawca (usunięte przez administratora) ludzi na zarobione pieniądze nie wypłacając na czas, a co gorsze ucinając po parę set złotych za artykuły, które sobie oni albo ich syn Karol brali ze sklepu. Biorąc pod uwagę, że w godzinach, których obowiązuje prohibicja pracodawca jest zmuszony do zapewnienia ochrony ponieważ sklep "zamienia się" w klub to oczywiście tej ochrony nie było. Nie sądzę, aby poniższe informacje z Oskarem miały rację bytu lecz tak jak napisałam wcześniej pracowałam z nim jeden dzień, ale dalo się wyczuć od ludzi, że chętnie wchodzili z nim w interakcje jak ze znajomym. Czyli jeżeli takie sytuacje miały miejsce to prawdopodobnie tylko w celu samoobrony własnej lub mienia sklepu. Przez jeden dzień w sklepie widziałam więcej pijanych osób po 22ugiej niż przez całe życie. Bez ochrony nigdy sama bym nie ustala przy kasie. Nawet jakby teraz została wprowadzona z powrotem ochrona. To nikt chyba nie lubi jak zostaje (usunięte przez administratora) z pieniędzy czyli definitywnie czerwona flaga dla takich pracodawców.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sklep Gacek P.Zbutowicz odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Maja

Straszne rzeczy tu czytam ale czy prawdziwe? Mam nadzieję ze więcej osób się wypowie. Czy już jest lepiej?

Waldek
@Maja

Dla mnie miejsce jest o.K Dorabiam sobie wieczorami , nie kradnę, nie (usunięte przez administratora) klientow w nocy gdy przychodzą podchmieleni. Dobrze żyje z kierownikiem, przede wszystkim szanujemy się. Ale słyszałem ze na Mochnackiego pracował jakiś Oskar co bił ludzi uchwytem od hydrantu, wiec jak ma się problemy samemu ze sobą to nie ma co marudzić. Bądź w porządku to i ludzie będą wobec Ciebie.

Beata
@Waldek

Słyszałam o tym psycholu z Mochnackiego, napewno nazywał się Oskar i pracował z półtorej roku temu, miał tatuaże na głowie. Przy mnie tez pobił człowieka i wyrzucił za drzwi sklepu., To jakiś zwyrodnialec

Rafal

Ten Oskar okradł sklep, zabrał cała kasę i uciekł razem ze swoją dziewczyna Podobno karma wróciła natychmiast i mieli wypadek

Maja

Ok ale jeśli obrażasz na wstępie to raczej wygląda na to że nie masz argumentów. Niby na czym to wykorzystywanie miałoby polegać?

@Maja

Mam wrażenie ze ktoś bez argumentów i podstaw oczernia inne osoby. Sorawa do zgłoszenia na policję a powyższy portal o odszkodowanie za naruszenie dóbr osobistych.

2021 nie zapłacił pieniedzy

(usunięte przez administratora) Nie potrafi prowadzić biznesu. W taki sposób biznes to się prowadziło w latach 90. Facet nie wie w którym roku żyje. (usunięte przez administratora)

Zibi

Dobry pracodawca to jest pewne ale czy firma potrzebuje kogoś do pracy trzeba dzwonić

Iza

Forum nie jest miejscem do obrażania innych, później niektórzy dziwią się, że ich wpis skasowano. Nie mam przyjemności czytania takiego tekstu!!

Gimert

On płaci 1200 na rękę, nie warto tam pracować.

Sabina

Jak na rynek Olsztynski to 10zł/h na reke nie jest zle .kierownicy maja podobno 12zł/h. Jak ktos lubi siedzieć po nocach to o.k.

Agata

Przeszukiwałam ich stronę internetową z nadzieją, że tam znajdę jakieś oferty zatrudnienia, ale niestety tam także nic nie ma. Zastanawiam się, czy jest szansa, że coś się niedługo zmieni? Słyszałam, że stawki są w porządku.

Śmiech na sali

Wszystkie posty na tej ścianie napisane są przez osoby odpowiedzialne (szefostwo bądź ich(usunięte przez administratora)). Nie sugerujcie się tym. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) .. Tyle mogę powiedzieć.. Kierowniczka która zajmowała się 3 gackami pracuje teraz w biedronce na kasie.. Ciekawe dlaczego? Tak tam wspaniale.. Szczerze odradzam..

zalamana

pytam się tylko gdzie jest urząd skarbowy i inspekcja pracy ????

hehe
@zalamana

urzad skarbowy hehe gdzie jest inspekcja handlowa ze koles sobie podwyrzsza sam ceny praktycznie o 100 % jak przychodzi weekend i impreza w face klubie

marzanna

ostatnio widziałam napis na jednym ze sklepów grosika w Olsztynie napis (usunięte przez administratora) gacki". Refleksje i wnioski można wyciągnac samemu:)

madonna

Ocena niedostateczny.

karla

jeśli planujesz zatrudnić się w gacku to nie licz na specjalnie dobre warunki. Po pierwsze to zorientuj się czy firma własciwie poszukuje obecnie nowych pracowników, bo o ile dobrze mi wiadomo, to nie... i nigdzie również nie widać żadnych nowych ofert pracy. Wielkich luksusów ( jeśli jednak by Ci się udało dostać) to się nie spodziewaj

fistaszek89

moim zdaniem ta praca jest bardzo miła , kontakt z klientami jest świetny . pracowałam tam pól roku zawsze zarabiałam 1400 zł a niedostałam nawet połowy . Grosik to są złodzieje i nie ma co szukac tam pracy . będziecie pracować kilkanaście godzin dzinnie a będą oczekiwać że posiedzicie jeszcze całą dobę . mieli juz nie jedą sprawę która zatajali . A szefostwo jest nie miłe i nie powinni otwierać firmy z takim podejściem . nie polecam pracy tam .

enejj

dlaczego sa usuwane bo sa niewygodne dla pracodawcy napisanie złej opinie i juz jej nie ma praca jest niewdzieczna i to zarne pieniadze

Meow

Ciekawe, czemu wszystkie negatywne opinie są usuwane? Pracowałam tam pół roku. Ciągle mnie przenosili do innego sklepu, bo wszędzie brakowało ludzi. Praca była ciężka, nierzadko zdarzało się tak, ze schodząc z nocki o 3 nad ranem, na 9 musiałam się stawiać ponownie. Z racji asortymentu sklepu użeranie się z pijanymi mężczyznami i wzywanie ochrony było na porządku dziennym. Kradzieże? Chleb powszedni. oczywiście za braki w towarze musieliśmy płacić sami, co skutkowało pomniejszeniem wypłaty o około. 150-200 złotych. Jakby ktoś dalej był zainteresowany pracą w tej jakże cudownej i kompetentnej firmie, powiem, ze wypłata była ciągle przesuwana, (średnio wypłacano 3 tygodnie po terminie), no i oczywiście w ratach, po 200 lub 300 złotych a reszta, cytując mojego byłego już kierownika 'nie wiem kiedy będzie"

Lopez
@Meow

Frajerzy,(usunięte przez administratora) za te 1400 dajecie sie w (usunięte przez administratora) robic a pozniej narzekaja polaczki biedne nieudolny narod

Banda (usunięte przez administratora), która jest winna młodym ludziom mnóstwo pieniędzy. Oby inspekcja pracy się wami zajęła..

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Gacek P.Zbutowicz - Olsztyn

• Jak się pracuje w Sklep Gacek P.Zbutowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Sklep Gacek P.Zbutowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sklep Gacek P.Zbutowicz?

Sklep Gacek P.Zbutowicz