Opinie o REMIX Sp. z o.o. w Rakszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy REMIX Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie REMIX Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REMIX Sp. z o.o. w Rakszawa

Klementyna Nowy wpis

Teraz w 2024 wciąż szukają przedstawicieli regionalnych? Tak jak dwa lata temu. Pasowałoby mi takie stanowisko, o ile pracuje się w oparciu o podstawę. Jak to wygląda?

Karolina Nowy wpis

Kontakt z tą firmą grozi jedynie stratami finansowymi. Uważajcie na tego Janusza biznesu.

agata Nowy wpis

nie polecam, błędnie podany rozmiar do tego paczka szła ponad tydzien po czym odesłałam bo za duże, do tego tez naliczyli opłąte i oczywiscie przesyłka nie idzie do magazynu w polsce tylko za granice wiec na zwrot pieniedzy czekałąm ponad 3 tygodnie bo paczka za granice idzie ponad tydzien+14 dni jakie maja na odesłanie pieniedzy nie polecam strara czasu i pieniedzy i przez ich błąd jjestem na minusie 30 zł nie warte polecenia

zzz Nowy wpis

szkoda

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie REMIX Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
offy

Myślę, że w najbliższym czasie możesz spodziewać się czegoś ciekawego, no i sama praca jest ciekawa, legalna a dodatkowo możesz liczyć na jakiś pakiet benefitów

jest info

no to jak jest takie potwierdzenie to chyba nie ma sie co z tym spierać - powiem wam szczerze, ze nie za bardzo rozumiem wszystkich tych mechanizmow jakimi ziala rynek ze jedne firmy upadaja a inne sie utrzymuja. dziwna sprawa. coz - szukamy dalej czegos fajnego moze znajdzie sie wytlumaczenie.....

klimax

szkoda firmy. Jeszcze nie tak dawno temu pracowałem tutaj z kumplem i szczerze muszę przyznać , że ja przynajmniej nie narzekałem. Oczywiście byli ludzie , którym się tutaj dość mocno nie podobało, ale cóż poradzisz. Ile osób tyle opinii o danym miejscu. Gorzej gdy zaczynały być już problemy z kasą w firmie....

KOniec!!

Wreszcie koniec(usunięte przez administratora)!!!!!

hej spolecznik to gdzie teraz pracujesz ze ci tak dobrze.moze sie przyjmne

SPOŁECZNIK

REMIX TO(usunięte przez administratora) JAKICH WIELE NA POLSKIM RYNKU. WYPOWIEDZI BRONIĄCYCH TEGO MIEJSCA PRACY SĄ CELOWO OGRANICZONE, ŻAŁOSNE WIĘC NIE ZAWRACAM SOBIE NIMI GŁOWY.

co tam slychac w remixie

bb

a ile ty zarabiasz.daj namiar to przyjdziemy do ciebie

M.....

Za najniższą krajową? Co by nie robił to i tak będzie siedział, albo na garczku u mamy, albo na barkach opieki społecznej.Za takie pieniądze, jakie wy tam zarabiacie w dzisiejszych czasach człowiek nie jest w stanie wegetować, a co dopiero żyć. Pozdrawiam wszystkich ciężko pracujących, pracowników firmy Remix, a w szczególności linie TALGATE- chyba tak się nazywała. Były pracownik.

kk

ja jestem zdania ze jak komus nie chce sie pracowac to niech siedzi na garczku u mamy

zz

a teraz placz

bbb

a teraz co ?

Czas i zdrowie można poświęcić firmie, ale nie za taką kasę. Wszędzie można wytrzymać, ale potrzebna jest motywacja, a najlepiej motywują pieniądze. Za 10 stówek po prostu nie chce się wstawać w środku nocy i zdychać w upale przy linii. Ale za tyle samo tylko w euro i tygodniowo, bez problemu mogę ryć fasolę czy ogórki przez 12 godzin w pełnym słońcu i jeszcze się z tego cieszyć :)

monter007

(usunięte przez administratora) TAK TAKIE SĄ REALIA PRACU W XXI WIEKU W PREZNIE ROZWIJACEJ SIE FIRMIE JAKA JEST REMIX!!!! Jeśli chcesz tu pracować lub złozyć podanie zastanow sie najpierw czy warto poświecic czas, zdrowie firmie.

luzak

Praca w remiksie jak każda ma swoją specyfikę. Trzeba stać przy linii montażowej i wykonywać te same czynności przez całą zmianę. Wszędzie znajdą się ludzie odpowiedni do jakiejś roboty. W remiksie też znajdziemy takich którym odpowiada taka pracata i ja mogę to zrozumieć. Ale nie rozumiem ludzi którzy kogoś obrażają za to że ma inne zdanie. Jeśli komuś taka robota odpowiada to niech tam siedzi a jak nie to wystarczy złożyć wypowiedzenie i mieć tę firmę gdzieś. Po co się buntować i psuć sobie zdrowie? Trzeba poszukać czegoś innego i tyle. Firma jest podwykonawcą większego zakładu z mielca i jej głównym zadaniem jest obniżenie kosztów produkcji.Tylko dlatego została założona w Rakszawie, bo w Mielcu ludzie kosztowali drugie tyle i nikt nie pracowałby tam za taką stawkę. Podstawowymi założeniami są jak największa produkcja i jak najmniejsze wypłaty dla pracowników. Człowiek jest tutaj tylko jednym z środków produkcji. Zdarzały się przypadki, że ludzie przychodzili na 4 rano, ale czekali po kilka godzin bo nie było materiałów. Poważna firma czegoś takiego nie robi. Kierownictwo sprawia wrażenie mało kompetentnego, starają się zmuszać ludzi do pracy w nadgodzinach i jest to chyba jedyna rzecz jaką tutaj robią, bo organizacja pracy jest do bani. Przecież jeżeli ktoś nie chce pracować, to wcale nie musi i w takim wypadku powinien dostać mniejszą wypłatę. W innych firmach tak jest. Tylko problem w tym że w remiksie już mniej nie da się zapłacić...Gdyby dali ludziom zarobić nie byłoby takiej rotacji w zatrudnieniu, ale nie mogą dać zarobić bo wtedy nie byłoby po co robić firmy w Rakszawie. Kiedyś może nadejdzie taki czas, że nikt nie będzie chciał tu pracować. Wtedy przeniosą produkcję dalej na wschód, bo tam będzie taniej.

gość

była pracownica - 2010-02-09 09:47:40 Współczuję wszystkim którzy tam wciąż pracują... ja tam pracowałem i mam zamiar dalej isc a wy tak piszecie bo nie jestescie pracy nauczeni zaraz byście chcieli być prezesami (usunięte przez administratora)baletnicy to i rombek przy spudnicy przeszkadza.

Zostaw merytoryczną opinię o REMIX Sp. z o.o. - Rakszawa

REMIX Sp. z o.o.